Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No i wÂłaÂśnie... dziĂŞkujĂŞ za wyczerpujÂącÂą odpowiedÂź (jednak nie popartÂą Âżadnym emotikonem :evil2:). Nie znam siĂŞ na tym, wiĂŞc pytam.
Ps. Nie bój siê nic Kaczyùski nic Ci nie wy³¹czy, bo nie umie pisaÌ po klawiatrze, b³ony p³awne mu przeszkadzaj¹.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

To moÂże pozmieniaj configi forum bo Âżeby ujrzeĂŚ jaki kolwiek temat za kaÂżdym razem muszĂŞ poprawiaĂŚ adres :x Przynajmniej to mĂłgÂłbyÂś zrobiĂŚ. A tak wogĂłle to ta awaria subdomeny nie trwa chwilĂŞ...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

terraX pisze:No i wÂłaÂśnie... dziĂŞkujĂŞ za wyczerpujÂącÂą odpowiedÂź
ProszĂŞ bardzo. Chyba oczywistym jest, Âże jestem osobÂą ktĂłrej najbardziej zaleÂży na tym, aby wszystko tutaj dziaÂłaÂło szybko i sprawnie. I jak czasem coÂś nie dziaÂła, to nie oznacza to, Âże ja o tym nie myÂślĂŞ i nic nie robiĂŞ.
terraX pisze:(jednak nie popartÂą Âżadnym emotikonem :evil2:). Nie znam siĂŞ na tym, wiĂŞc pytam.
Hmm... znĂłw Ci siĂŞ marzy buziaczek? :> :*

Kamilku, juÂż Ci to tyle razy mĂłwiÂłem. Znowu mam Ci powtĂłrzyĂŚ jak bardzo nie chce mi siĂŞ z TobÂą gadaĂŚ? :D Poszukaj starych postĂłw. Tam sobie wszystko wyjaÂśniliÂśmy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

I teraz juÂż bĂŞdzie wszystko ok z forum :?: Oby :!: :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Forum bigbrother.tivi.pl teÂż nie dziaÂła od Âśrody - to siĂŞ chociaÂż naprawiÂło ...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukasz pisze:Hmm... znĂłw Ci siĂŞ marzy buziaczek? :> :*
No owszem marzy³ mi siê buziaczek, ale nie zd¹¿y³eœ... zasnê³¹m :evil2:
Ps. w sprawe forum juÂż coÂś wiadomo :evil2: :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Co siĂŞ dzieje z pm-ami? Czy to tylko do mnie dochodzÂą w postaci errorĂłw? :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przed sekundkÂą naprawiÂłem - powinno juÂż byĂŚ okej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co to siĂŞ staÂło, Âże nie moÂżna edytowaĂŚ postĂłw ?? Czy to poczÂątek jakiÂś wiĂŞkszych zmian ?? 8)
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz nie baw siĂŞ w ÂŁukaszenke :D :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zasada, ¿e nie mo¿na edytowaÌ swoich starych postów jest ogólnie przyjêt¹ norm¹ na profesjonalnych forach dyskusyjnych. Tak jest na gazeta.pl, czy te¿ jest na popularnym wœród webmasterów forum.webhelp.pl. U nas by³o inaczej, bo postanowi³em sprawdziÌ, czy to rozwi¹zanie siê przyjmie. Niestety to ma wiêcej minustów, dlatego dziœ z tego zrezygnowa³em. M.in. dlatego, ¿e ju¿ kolejny u¿ytkownik zacz¹³ usuwaÌ treœÌ wszystkich swoich postów (zostawiaj¹c puste).

To, ¿e ta mo¿liwoœÌ zosta³a wy³¹czona nie oznacza tak du¿ego utrudnienia jakby siê mog³o niektórym wydawaÌ. Zawsze mo¿ecie usun¹Ì swojego ostatniego posta w temacie. Dopóki na Wasz¹ wiadomoœÌ nie odpowie ktoœ inny - mo¿ecie sami j¹ usun¹Ì i napisaÌ od nowa. Nie mo¿na edytowaÌ i usuwaÌ tylko postów na które ju¿ ktoœ odpowie.

Takie sÂą Âświatowe - forumowe standardy i nie wymyÂśliÂłem tutaj niczego nadzwyczajnego, drastycznego, czy utrudniajÂącego Wam Âżycie. Ostatniego posta moÂżna skasowaĂŚ i poprawiĂŚ, a nie widzĂŞ powodu dla ktĂłrego trzeba poprawiaĂŚ swoje stare posty.

salladyn, korzystajÂąc z okazji przypominam Ci, Âże regulamin z waÂżnych powodĂłw zabrania umieszczania obrazka w sygnaturce. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

To jest gÂłupi pomysÂł ja czĂŞsto jak mam czas to poprawiam literĂłwki w swoich postach a czasem Âżeby nie pisac drugiego posta edytujĂŞ go a teraz bĂŞdĂŞ musiaÂł pisaĂŚ 2 pod rzÂąd.

Co do obrazka w pospisie to o.k. usunĂŞ go ale tylko jak mi wytÂłumaczysz dlaczego tego robiĂŚ nie wolno(oczywiÂście juÂż nie na forum).

Aha i byÌ mo¿e nie nale¿y kopiowaÌ pomys³ów (g³upich tym bardziej) tylko dlatego ¿e w innych serwisach tak jest. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie salladyn, jesteœ w b³êdzie.

Jeœli napsizesz post, zobaczysz, ¿e jest b³¹d, to jak najbardziej mo¿esz go poprawiÌ. Nie mo¿eszgo zmieniÌ dopiero gdy ktoœ na niego odpowie.

I bardzo dobrze. Unikniemy nieporouzmieĂą i sytuacji takich jak z Fusiakiem. BĂŞdziesz miaÂł wystarczajÂąco duÂżo czasu, by zmieniĂŚ. Bo natychmiast to rzadko ktoÂś odpowiada.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:Nie salladyn, jesteœ w b³êdzie.
Jeœli napsizesz post, zobaczysz, ¿e jest b³¹d, to jak najbardziej mo¿esz go poprawiÌ. Nie mo¿eszgo zmieniÌ dopiero gdy ktoœ na niego odpowie.


W takim razie zwracam honor :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Jeœli napsizesz post, zobaczysz, ¿e jest b³¹d, to jak najbardziej mo¿esz go poprawiÌ. Nie mo¿eszgo zmieniÌ dopiero gdy ktoœ na niego odpowie.
A ja nie moge edytowac tych postow na ktore nikt nie odpowiedzial :? :/ Przed chwila napisalem posta w "Ciekawostkach telemetrycznych" i chcialem go edytowac,ale nie mozna. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość