[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dobrze, ze na parkiecie zostaÂły tylko najlepsze pary - tj. Kasia i MaÂłgosia ze swoimi partnerami.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

:: Kamil pisze:Tylko tu nasuwa siĂŞ kilka podstawowych pytaĂą i wypÂływajÂący z nich wniosek. JakÂą nazwĂŞ ma program? "Taniec z gwiazdami". Kto w tym programie jest gwiazdÂą? Kuba czy Edyta? Kuba. Kogo w takim razie mamy oceniaĂŚ? KubĂŞ! Taka podstawowa prawda i niÂą powinniÂśmy siĂŞ kierowaĂŚ.
Tylko, Âże w tym programie nie moÂżna oceniaĂŚ osoby, a jej umiejĂŞtnoÂści tanecznych... Co z tego, Âże WesoÂłowski jest fajny i lubiany, jak i tak nie umie taĂączyĂŚ... Przez to uwielbienie widzĂłw dla jego osoby wyleciaÂło kilku lepiej taĂączÂących bohaterĂłw...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:Dobrze, ze na parkiecie zostaÂły tylko najlepsze pary - tj. Kasia i MaÂłgosia ze swoimi partnerami.
Tak to bardzo dobrze ze odpadl Wesolowski ktory nie umial tanczyc. :? Co on w ogole robil w polfinale? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wow :D "Taniec z gwiazdami" znajduje sie na 8 miejscu z 20 najpopularniejszych tematow w wyszukiwarce. :D :D To chyba najlepiej od poczatku programu. :roll: Moze w poniedzialek byl jeszcze wyzej? niestety nie zwrucilem na to uwagi. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
martita_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 gru 2005, 13:30

Post autor: martita_86 »

Ha bardzo dobrze ze zostaÂły najlepsze pary.uwazam ze powinna wygrac Malgorzata Foremiak poniewaz takie postepy jakie poczyniÂła zasÂługuja na szacunek.poza tym Kaski nie powinno byc w tym programie bo konczyla szkoÂłe baletowa.czyli to jest niesprawiedliwe.ja jestem za Gosia, bo bardzo dobrze jej idzie, chcociaz stawiam ze niestety wygra Kaska. pozdrawiam
"Rób co chcesz nigdy niczego nie załuj.."-pfk
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

martita_86 pisze:poza tym Kaski nie powinno byc w tym programie bo konczyla szkoÂłe baletowa.czyli to jest niesprawiedliwe.
Dlaczego niesprawiedliwe? TVN zapraszajac ja do wziecia udzialu w programie pewnie liczyl ze przyciagnie ona przed ekrany w niedzielne wieczory swoich fanow, ktorych pewnie jest nie malo bo gra z najpopularniejszym polskim serialu i wiele osob ja lubi i pewnie chcialo by zobaczyc jak tanczy. I TVN to sprytnie wykorzystal. Tak samo jest z Malgorzata Foremniak tez gra w bardzo popularnym serialu ktory czasem przyciagal (nie wiem jak jest teraz) 9 mln widzow. :wink:

I tak mysle ze wygra Foremniak bo jak dla mnie tanczy lepiej niz Cichopek. :roll: Zobaczymy juz jutro jak to bedzie... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

pawell pisze:
martita_86 pisze:poza tym Kaski nie powinno byc w tym programie bo konczyla szkoÂłe baletowa.czyli to jest niesprawiedliwe.
Dlaczego niesprawiedliwe? TVN zapraszajac ja do wziecia udzialu w programie pewnie liczyl ze przyciagnie ona przed ekrany w niedzielne wieczory swoich fanow, ktorych pewnie jest nie malo bo gra z najpopularniejszym polskim serialu i wiele osob ja lubi i pewnie chcialo by zobaczyc jak tanczy. I TVN to sprytnie wykorzystal. Tak samo jest z Malgorzata Foremniak tez gra w bardzo popularnym serialu ktory czasem przyciagal (nie wiem jak jest teraz) 9 mln widzow. :wink:

I tak mysle ze wygra Foremniak bo jak dla mnie tanczy lepiej niz Cichopek. :roll: Zobaczymy juz jutro jak to bedzie... :P
tez niezupelnie. Kasia jest akurat twarza Impresariatu ITI ;-)
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

a co to znaczy ze jest twarza Impresariatu ITI ??:D:) 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:a co to znaczy ze jest twarza Impresariatu ITI ??:D:) 8)
No wlasnie :> tez jestem tego ciekawy. 8) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

kiedys na poprzedniej wersji strony impresariatu iti byla o tym informacja. otoz impresariat iti zajmowal sie dbaniem o wizerunki gwiazd (nie wiem czy robi to nadall, bo aktualnie jest nowa strona, na ktorej nie znalazla sie akurat ta informacja) wsrod nich byla tez kasia cichopek
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

aha no powiedzmy zĂŞ kumam o co chodzi a jaki jest adres internetowy impresariatu iti ?? 8)
martita_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 gru 2005, 13:30

Post autor: martita_86 »

Dlaczego niesprawiedliwe?? bo jej taniec idzie latwiej niz Gosce.o to chodzi, wszyscy powinni miec rowne szanse. moze i kaska gra w jej najpolularniejszych seriali ale dzieki Bogu nie wszyscy polskie seriale ogladaja. Ja jestem za Gocha bo jest Âświetna:-D
"Rób co chcesz nigdy niczego nie załuj.."-pfk
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ja teÂż jestem za ForemniakowÂą bo nie znosze M jak miÂłoÂśc ..a co za tym idzie rĂłwnie nie lubie Cichopek !!! jak dla mnie przesÂłodzona i w ogĂłle ...wrrrrrrrnienaturalna
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:aha no powiedzmy zĂŞ kumam o co chodzi a jaki jest adres internetowy impresariatu iti ?? 8)
http://www.impresariat-iti.pl :]

Ooo zmianila sie ta strona jak poprzednio bylem to byla zupelnie inna. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
martita_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 gru 2005, 13:30

Post autor: martita_86 »

[quote=" .Mam nadziejĂŞ Âże w tej edycji wygrana bĂŞdzie sprawiedliwa (Kasia wygra)a nie tak jak w poprzedniej.(O.Janiak :?:kompletna poraÂżka ) :lol:[/quote]
wlasnie ze janiak wygral to bylo sprawiedliwe bo tanczyl najlepiej.Gocha jest fajna i wcale sztuczna nie jest, przynajmniej ja nie widze w niej sztucznosci.tak samo mozna stwierdzic ze cichopek jest sztuczna.Ja trzymam kciuki za Goche chcociaz i tak wiem ze wygra kaska bo niestety ludzie decyduja a nie jury.
"Rób co chcesz nigdy niczego nie załuj.."-pfk
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości