Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Prezent:

Obrazek
Obrazek


JakÂś firmowa TVN impreza.
Żartowałem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dla niedoinformowanych i niezorientowanych :D : To juÂż byÂło :D

Dzisiaj znowu widzia³am Anitê rano, wiêc pewnie bêdzie w Faktach. Piszê ,,pewnie'', bo ku mojemu zdziwieniu, nie widzia³am jej w póŸniejszych serwisach :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak. Anitka na swoim stanowisku.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przemek pisze:JakÂś firmowa TVN impreza
Nie, nie Anita i Jakub sÂą parÂą :wink: A na tych fotkach ÂśpiewajÂą... wiesz... karaoke :lol: :wink:

A teraz juÂżna serio :D

PoznaĂŚ jej myÂśli - to moje marzenie :roll: :wink: :lol: Co jÂą wprawiÂło w takÂą... no... wrĂŞcz euforiĂŞ :?: :D
Jaki¿ Anita mia³a dzisiaj wyborny nastrój :D :D To siê od razu korzystnie prze³o¿y³o na jakoœÌ ca³ego programu. Tzn. zapowiedzi nie by³y wcale krótkie (jak na warunki programu), by³y rzeczowe, opisowe i wyszukane :D A to wszystko okroszone jaœniej¹cym i promieniej¹cym licem Pani G w i a z d y :P
Naj''zabawniej'' by³o przed ³¹czeniem z MaÌkiem Knapikiem, póŸniej rozbawi³ mnie ozdobnik, na którym widnia³ napis ''UJ! lustracja'' - chodzi³o o lustracjê na uniwerku, no i na koniec materia³ o pos³ance SLD, nazwiska nie pamiêtam, ale chodzi o tê ze skrzekliwym g³osem, który to g³os postanowi³a zmieniÌ, obni¿yÌ jego ton, by byÌ lepiej rozumian¹ (oj, wtedy Anita musia³a mocno zaciskaÌ zêby, ¿eby nie wybuchn¹Ì œmiechem :lol: ).

No i na tym koniec radowania siĂŞ, bo Anita 15 minut byÂła..., ale siĂŞ zmyÂła :/ i jeden BĂłg wie, kiedy pojawi siĂŞ znowu :? ;(

PS Nikt nie zrobiÂł capsĂłw :sad: ani wczoraj, ani dziÂś :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

no i na koniec materia³ o pos³ance SLD, nazwiska nie pamiêtam, ale chodzi o tê ze skrzekliwym g³osem, który to g³os postanowi³a zmieniÌ, obni¿yÌ jego ton, by byÌ lepiej rozumian¹ (oj, wtedy Anita musia³a mocno zaciskaÌ zêby, ¿eby nie wybuchn¹Ì œmiechem)
PosÂłanak Seneszyn. Chyba tak. Okropnie "pieje"
ZrobiÂłbym capsy jak bym dzisiejsze Fakty widziaÂł. :(
LiczyÂłem, Âże przynajmniej na capsach sobie Anite oglÂądne.
Jutro z kim jest zjawka Damy Pik??
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Capsy z dzisiejszych FaktĂłw:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Niestety z wczorajszych nie mam :cry:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Super. DziĂŞki Daniel. Mi z dzisiejszych wystarczy, bo wczorajsze widziaÂłem. Nie wiem jak Blackowi. Capsy wystarczaja mi do powiedzenia, Âże Fakty musiaÂły byĂŚ dobre.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Blacky, Anita i Anna KalczyĂąska to Twoje faworytki? WidzĂŞ, Âże dobierasz sobie obiekty zainteresowaĂą na zasadzie kontrastu - wielkiego kontrastu :lol:

Dzisiaj w TVN24 na pasku - niebieskim, nie czerwonym :wink: - informujÂą, Âże o 15:35 goÂściem Anity Werner bĂŞdzie Dagmar Havlova :shock: A ja byÂłam pewna, Âże dzisiaj bĂŞdzie zajawka przed dwunastÂą, wszak dzisiejsza sobota nie jest ostatniÂą sobotÂą miesiÂąca :zdziwko:

ps fajne capsy, dziĂŞki :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Widze ze tvn 24 dba o to bym zeszla na zawal :/
dzisiaj mnie nie ma za to jest Dama pik oczywiscie :<

No ale od czego video :D wszak nie 1 raz sie przekonujemy o tym ze w tvn 24 nie znaja sie na kalendarzu :evil2:

Wczorajsze fakty bardzo fajne :D i Âładne capsy.
Funcky mnie sie wydaje ze ta sytuacja z Kalczynska raczej nie wynikala z malomownosci Anity
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

TeÂż mnie paseczek zdziwiÂł. MoÂże dlatego, Âże potem to by gdzieÂś w ÂświĂŞtach wypadaÂło.[/quote]
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Autentikus :!: :!: Jak byk jest napisane, Âże dzisiaj o 15.35 ''Dama Pik'', i Âże goÂściem Anity Werner bĂŞdzie Dagmar Havlova :!:
DosÂłownie robiÂą nas i ewentualnÂą ''widowniĂŞ'', ktĂłra szykowaÂła siĂŞ koniec kaÂżdego miesiÂąca, w konia :evil: :evil:
Widzia³ ktoœ chocia¿ jak¹œ, prostuj¹c¹ te daty, reklamê :?: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Widzia³ ktoœ chocia¿ jak¹œ, prostuj¹c¹ te daty, reklamê
No i siĂŞ doczekaÂłeÂś Black. O godz. 15:44 TVN24 wyemitowaÂł sÂłynnÂą reklamĂłwkĂŞ: OpiniotwĂłrcze(...) premiera w kaÂżdÂą ostatnia sobotĂŞ miesiÂąca o godz.
15:35 :D :D :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Brak s³ów, rêce opadaj¹ jak siê o tym wszystkim pomyœli :x
CaÂły dzieĂą informujÂą, Âże o 15.35 ''Dama Pik'' a w rezultacie emitujÂą, chwilĂŞ przed 16-stÂą, zajawkĂŞ programu :mad:
KrĂŞcÂą jak cygan sÂłoĂącem, Âżeby jeszcze bardziej zminimalizowaĂŚ ewentualnÂą ''widowniĂŞ'' :evil: :mad:

Ale ja siĂŞ pĂłki co nie dam tym baranom.
Tym razem by³o o Havelowej. Hmmm... zwa¿ywszy na to, ¿e Tymoszenko mam ju¿ powy¿ej uszu :wink: ten fragment ogl¹da³em z wiêkszym zaciekawieniem :D Anita w pierwszej rozmowie z bohaterk¹ ubrana by³a w ten be¿owy kostium, mia³a rozprostowane w³osy, wygl¹da³a przepiêknie, póŸniej by³o j¹ widaÌ jak zagl¹da przez ramiê jakiemuœ dziennikarzowi, tu w³osy polokowane i te¿ wygl¹da³a przepiêknie :D Tym razem rozmowa z bohaterk¹ rozlokowano na dwa miejsca. To drugie to chyba jakaœ restauracja, no i tu widaÌ i s³ychaÌ by³o dwóch t³umaczy. Wiêc to oznacza, ¿e Havlowa nie zna angielskiego, i ¿e Anita nie zna czeskiego :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Co ciekawe, inaczej przy okazji zeszÂłego odcinka, kwestie bohaterki czyta jakaÂś inna kobieta. Przy Julii Tymoszenko trochĂŞ dziwnie brzmiaÂło, kiedy swojego basu uÂżyczyÂła jej Anita :lol: Ale dziĂŞki takiemu posuniĂŞciu, sÂłyszymy mniej Anity :/
Mnie ciekawi najbardziej, czy ta nowa pora emisji zajawek, to juÂż na staÂłe? MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże bardziej by mi odpowiadaÂła.
Okazuje siê, ¿e premiera Damy Pik z Havlov¹ bêdzie w Wigiliê :D Wiêc ju¿ wiadomo, ¿e Black na pó³ godziny bêdzie wy³¹czony z ,,kolacyjnych'' przygotowaù :wink: Trzeba bêdzie go wzi¹Ì do galopu przed piêtnast¹ :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O WigiliĂŞ to Ty siĂŞ juÂż nie martw, tradycyjnie, ubiorĂŞ tĂŞ choinkĂŞ :evil2:
Mnie ciekawi najbardziej, czy ta nowa pora emisji zajawek, to juÂż na staÂłe? MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże bardziej by mi odpowiadaÂła.
Pora moÂże i lepsza, tylko, Âże teraz zajawki nie sÂą powtarzane :/ A co bĂŞdzie jeÂśli coÂś nam wypadnie :roll:
Funckyrella pisze:Blacky, Anita i Anna KalczyĂąska to Twoje faworytki? WidzĂŞ, Âże dobierasz sobie obiekty zainteresowaĂą na zasadzie kontrastu - wielkiego kontrastu :lol:
Chyba zd¹¿y³em Ciê ju¿ do tego przyzwyczaiÌ :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Radzik1993 i 22 gości