Telenowele

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

PROTESTUJE :!: :!: :!: :!: :!: Dlaczego edytujesz w mojego posta :?: :?: :?: :?: :?:

/szym:
PoniewaÂż w tym poÂście zawarte byÂły informacje na temat nowych odcinkĂłw "Ostrego dyÂżuru", ktĂłre jeszcze nie byÂły emitowane w Polsce. I ja na przykÂład trochĂŞ siĂŞ zdenerwowaÂłem przez przypadek czytajÂąc kto, co i jak. A moÂże sytuacja opisana przez Ciebie bĂŞdzie ciÂągnĂŞÂła siĂŞ przez 20 odcinkĂłw, a ja kiedyÂś ogladajÂąc je i tak bĂŞdĂŞ juÂż wiedziaÂł jaki bĂŞdzie finaÂł? I wcale nie jest to fajne, a wierz mi nie zapomnĂŞ tego co napisaÂłeÂś choĂŚ bardzo bym siĂŞ staraÂł.
Nic z Twojego posta nie usun¹³em, tylko odpowiedni¹ czêœÌ odpowiednio zamaskowa³em, bo ktoœ móg³by znaleŸÌ siê w podobnej sytuacji jak ja. Wiêc tym bardziej nie rozumiem protestu.
MAKEPOVERTYHISTORY
Kadik12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 23 mar 2005, 19:51

Re: Pytanie o telenowele

Post autor: Kadik12 »

ewa51 pisze:Mam pytanie o telenowele na TVN Czy nadal TVN ma emitowaĂŚ telenowele z Televisy czy juÂż caÂłkowicie z nich zrezygnowaÂł??
jak wiecie cos na ten temat to napiszc
Uwielbiam seriale meksykanskie i ogladam wszystkie od przyjaciolek i rywalek do gzresznicy.mam nadzieje ze beda emitowane jakies nastepne seriale z meksyku!Brzyduka byla spox i chcialabym zeby ja puscili zamiast na celownniku bo to calkowita poraszka.mam nadzieje ze redakcja tvn wyslucha mojej prozby!
Magda19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 mar 2005, 19:44

Post autor: Magda19 »

Ja rowniez ogladam telenowele, ktore emituje TVN. Niezmiernie ciesze sie tez, ze "Grzesznica" znalazla sie w top 10 najchetniej ogladanych seriali,jednak wedlug mnie na pierwszym miejscu powinien znalesc sie serial Serce z kamienia, to jest poprostu bomba. Oglada ktos z was? A wie ktos moze, dlaczego od 1. kwietnia przenosza go na godzine 8 rano? :( Bede musiala nagrywac.
A co do tej nowej telenoweli, Gorzka zemsta - wstyd, ze stacja wykupila to amerykansko-kolumbijskie gowno. :? Najlepsze sa meksykanskie produkcje. :? Zobaczcie sobie jutro o 14:00 Serce z kamienia, a przyznacie mi racje. :D To co, moze jutro o 14. zaczniemy komentowac? :D
Magda :lol:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Magda19 pisze:Zobaczcie sobie jutro o 14:00 Serce z kamienia, a przyznacie mi racje. :D To co, moze jutro o 14. zaczniemy komentowac? :D
Jutro nie zobaczymy, bo jak wielu tegorocznych maturzystów jedziemy do Czêstochowy :evil2: Có¿, jakbyœmy siê uczyli to by to nie by³o potrzebne, teraz to ju¿ ostatnia nadzieja :lol: A Serca z kamienia ogl¹daÌ nie bêdê, bo raz, ¿e ta godzina zupe³nie mi nie pasuje, a dwa, ¿e mogê co najwy¿ej obejrzeÌ "Brzydulê", "Angelê", albo "Labirynt namiêtnoœÌi" - czyli powtórki, czyli2 seriale, które mi siê podoba³y :lol:
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Magda19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 mar 2005, 19:44

Post autor: Magda19 »

Glowna role w Angeli grala Angelica Rivera, ktora grala tez glowna role w Zakletym sercu, ktore skonczylo sie we wrzesniu, grala tam podla i bezwzglednÂą MarsjĂŞ. :lol:
Magda :lol:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

To teraz dla "znawczyni telenowel" i dla innych teÂż, maÂła niespodzianka, ktĂłrÂą znalazÂłem przeglÂądajÂąc stronĂŞ tvnsiedem w Archiwum Internetu, a ktĂłra bardzo mnie ucieszyÂła :D:

ANGELA
Obrazek
PRODUKCJA: JosĂŠ Alberto Castro
OBSADA: AngĂŠlica Rivera, Juan Soler, Ignacio LĂłpez Tarso, Jaqueline Andere, Juan PelĂĄez

OpowieœÌ zaczyna siê w ma³ej, rybackiej wiosce El Rosario. Jej g³ówna bohaterka Angela jest nauczycielk¹ w miejscowej szkole. To bardzo piêkna i m³oda kobieta o silnym charakterze. Ma tylko matkê, Deliê, zgorzknia³¹ i schorowan¹ starsz¹ pani¹. Na ³o¿u œmierci Delia ka¿e córce z³o¿yÌ przyrzeczenie, ¿e bêdzie w ¿yciu szczêœliwa. Tu¿ przed œmierci¹ wyjawia tak¿e nazwisko kobiety, która zniszczy³a jej ¿ycie odbieraj¹c mi³oœÌ mê¿a, ojca Angeli. Us³yszawszy, ¿e kobieta ta nazywa siê Emilia Santillana, Angela przysiêga umieraj¹cej matce, ¿e zrobi wszystko, by pomœciÌ jej krzywdy.
Emilia Santillana jest dystyngowan¹ i atrakcyjn¹ kobiet¹. Mieszka w mieœcie San Miguel, w którym szanuj¹ j¹ wszyscy. Jest w³aœcicielk¹ fabryki i kopalni srebra. Jej talent do robienia interesów wprawia w podziw wszystkich, którzy j¹ otaczaj¹. Jedyn¹ osob¹, która ni¹ gardzi jest jej w³asna córka, Diana. Mimo ¿e Emilia kocha swoj¹ córkê, ze smutkiem widzi, jak jej by³y m¹¿ Humberto zdo³a³ przekonaÌ Dianê, ¿e jej matka ponosi ca³¹ winê za rozpad ich ma³¿eùstwa.
Pewnego dnia Agela pojawia siê w firmie Emilii w poszukiwaniu pracy. M³oda nieœmia³a dziewczyna robi dobre wra¿enie na Yolandzie Rivas, która jest praw¹ rêk¹ Emilii, wiêc postanawia j¹ zatrudniÌ. Angela realizuje powoli swój przera¿aj¹cy plan zemsty. Najpierw zaskarbia sobie sympatiê i zaufanie Emilii, która stwierdza, ¿e jej pracownica ma niezwyk³y zmys³ do interesów. Emilia zaczyna wspieraÌ Angelê, zaprzyjaŸnia siê z ni¹ tak, ¿e w koùcu proponuje, aby zamieszka³a w jej domu. Fakt ten wywo³uje zazdroœÌ Diany i sprawia, ¿e dziewczyna odsuwa siê jeszcze bardziej od matki. Przekonana o tym, ¿e jej postêpowanie usprawiedliwia z³o¿ona matce przysiêga, Angela wykorzystuje rosn¹ce z dnia na dzieù wp³ywy w firmie i urok osobisty, by zniszczyÌ rywalkê matki. W otoczeniu Angeli znajduje siê tylko jeden cz³owiek, który nie wierzy w jej dobre intencje. To m³ody, pracuj¹cy w kopalni srebra in¿ynier, Mariano. Sprawa komplikuje siê jeszcze bardziej, gdy Mariano zdaje sobie sprawê, ¿e jest zakochany w Angeli, ona zaœ uœwiadamia sobie, ¿e tak¿e go kocha. Mi³oœÌ ta sprawia, ¿e Angela po raz pierwszy w ¿yciu czuje siê szczêœliwa. Czy mimo wszystko zdecyduje siê dokonaÌ zemsty? Czy bêdzie potrafi³a zniszczyÌ ludzi, którzy okazali jej tyle dobra? Mê¿czyznê, którego pokocha³a? Czy bêdzie potrafi³a poœwiêciÌ w³asne szczêœcie?
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

wow..ale jaja! nie wiedziaÂłam ze bedÂą dalsze losy "brzyduli" heh..bardzo lubiÂłam ten serial. Moze jednak moja kochana telewizja TVN:) pokaze tÂą Ecomode. Fajnie by byÂło.
Bo romanticy to ja (chyba) nie mam:(
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Liczba odcinkĂłw: 26
:/ to chyba nie opÂłaca siĂŞ w TVN-nie :P chociaÂż jakby leciaÂła raz no dwa razy w tygodniu kto wie :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Zdzicha:]
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 19:07

Post autor: Zdzicha:] »

Jak dla mnei PDG jest swietne :D Nei wiecie mzoe co bedzi lecialo po tej telci :?: MAm nadzieje ze nie Alborada :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe - znalazlem jeszcze jeden temat o telenowelach :arrow: :
http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 75&start=0 :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Zdzicha:]
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 19:07

Post autor: Zdzicha:] »

Slyszalam, ze TVN kupi albo albo alborade albo O Clone :/ A co wy o tym myslicie :?:
mirella18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 kwie 2006, 12:09

''Paulina"

Post autor: mirella18 »

Bardzo bym chciaÂła ,aby na antenie tvn znĂłw pojawiÂła siĂŞ telenowela ''paulina'' a wy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja bardzo bym chciaÂł, aby na TVN nigdy juÂż nie pojawiÂła siĂŞ Âżadna telewowela. :devil: :devil: :P :D Jak oczywiÂście skoĂączy siĂŞ ta co teraz jest nadawana... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mirella18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 kwie 2006, 12:09

Post autor: mirella18 »

No ja liczyÂłam na czyjÂąs pomoc i wogole:D...ale na wakacjach bym sobie poogladala:D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Forum jest nieoficjalne :lol: PamiĂŞtaj o tym.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości