Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na poczÂątek:
A ostatnie wieÂści sÂą takie:
MyÂślaÂłem, Âże Patrycja jest chora, a Anita nagrywa DampĂŞ Pik, dowiedziaÂłem siĂŞ, Âże Marciniak ma prowadziĂŚ ''awaryjnie fakty popoÂłudniowe''.
NapisaÂłem do Marciniaka, odpisaÂł:
''Jest dokladnie odwrotnie. Anita jest chora, a Patrycja na urlopie.
PM''

;( ;( ;( Powiedzcie mi, co siĂŞ z tÂą naszÂą AnitÂą dzieje :?: PrzecieÂż nigdy nie chorowaÂła ;(
Zaczynam wpadaĂŚ w panikĂŞ... :placze:

To moÂże coÂś powaÂżnego :?: MoÂże teÂżz powodu choroby wÂłaÂśnie nie byÂło jej w zeszÂłym tygodniu, moÂże wcale nie chodziÂło o nagrywanie ''Damy Pik''... :roll: :zalamany:
A ja myœla³em, ¿e zobaczê j¹ w tym tygodniu..., w poranku..., zaplanowali dla niej fakty... a ona siêrozchorowa³a... ;( biedactwo :placze: Ciekawe, czy ma siêkto ni¹ zaj¹Ì... a co jeœli le¿y nêkana wysok¹ gor¹czk¹ w samotnoœci :?: :zalamany: :placze:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

JeÂśli Anita nie jest u u mamy, to mama na pewno jest u Anitki i chuwa nad niÂą :wink:
Ona caÂłkowicie rozstaÂła siĂŞ z wizjÂą, widzami, fanami :sad: MoÂże zÂłapaÂła jakÂą jesiennÂą depresjĂŞ? OdpukaĂŚ w niemalowane.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No dobra, pocieszasz mnie... :sad:
To miaÂłem napisaĂŚ, zanim dowiedziaÂłem siĂŞ o chorbie Anity:


TrochĂŞ mnie nie byÂło, a trochĂŞ siĂŞ wydarzyÂło podczas mojej nieobecnoÂści, wiĂŞc wypunktujĂŞ mojego posta.

1. Chyba pójdê siê poci¹Ì :placze: :placze: :zalamany: :zalamany:

Tylko nie mówcie, b³agam nie mówcie, ¿e straci³em mo¿liwoœÌ spotkania z Anit¹ twarz¹ w twarz... tzn. nie dos³ownie..., na pewno nie... :/ , bo z tym móg³by byÌ ''ma³y'' :D problem :/ :lol:

Zobaczcie jakiej treÂści maila dostaÂłem w piÂątek, dodam, Âże przeczytaÂłem go dopiero dzisiaj :placze:
''Zaproszenie do TVN STYLE''

Witam,
nazwywam siĂŞ ilona i jestem dziennikarkÂą tvn style
P{rzygotowuje program pt. WidziaÂłem PaniÂą z telewizji''
SÂłyszaÂłam , Âże jesrteÂś jej wiewrnym fanem
JeÂśli masz ochotĂŞ wystacpiÂś w programie
Skontaktuj sie ze mna
(tutaj podano mi numer telefonu - zachowam go dla siebie na póŸniej - tak... na wszelki wypadek :D )
Ilona TVN STYLE


Na pocz¹tek mo¿e pominê niechlujnoœÌ i brak estetyki w treœci i formie wypowiedzi pisemnej.
Jeszcze siĂŞ z tym nie oswoiÂłem :wow: Nie oswoiÂłem siĂŞ z myÂślÂą, Âże dostaÂłem zaproszenie do tvn style :shock: :shock: :mur: :mur: :mur: Pieprzony wyjazd, pieprzona specjalizacja, pieprzony pech!!!!!!!!! :evil: Tyle weekendĂłw spĂŞdziÂłem w domu, a akurat teraz, kiedy dostaÂłem zaproszenie do telewizji musiaÂłem byĂŚ na wyjeÂździe?????!!!!!!! :zalamany: MogÂłem przed obiektywami kamer wyraziĂŚ mojÂą fascynacjĂŞ AnitÂą i wszystkim co z niÂą zwiÂązane, moÂże gdyby zobaczyÂła mnie, dowiedziaÂła siĂŞ jaki jestem naprawdĂŞ.... :hyhy: :wink: Kto wie co by z tego wyszÂło :roll: :wink:
No dobra, teraz maÂła analiza tekstu :evil2:
:brawo: tak wÂłaÂśnie myÂślaÂłem, Âże tacy wÂłaÂśnie ludzie sÂą zatrudniani w tvn :evil2: Brawa dla p. Ilony za szacunek do ojczystego jĂŞzyka :wink:
PrzecieÂż trudno z tak niechlujnÂą formÂą maila, potraktowaĂŚ powaÂżnie :? Gdzie tu z treÂści maila wywnioskowaĂŚ czyim ja takim ''wiernym fanem'' jestem :?: :?
Poza tym zaszÂło pewne nieporozumienie, p. Ilona jest niedoinformowana :lol: :'' P{rzygotowuje program pt. WidziaÂłem PaniÂą z telewizji'' - no ale caÂły problem w tym, Âże ja Anity poza szklanym ekranem, nie widziaÂłem - niestety :/ :sad: A z treÂści, z tytuÂłu odcinka wnioskujĂŞ, Âże chodzi o spotkanÂą (na ulicy, w sklepie, w koÂściele, itd.) paniÂą :roll:
£ukasz, mog³eœ ''mi³¹ pani¹'' wyprowadziÌ z b³êdu :D Poza tym, to nieostro¿ne ze strony tvn, spraszaÌ do studia ludzi ''nie¿yczliwych'' tvn-owi :wink: WpuœciÌ mnie do studia tvn, to prawie tak, jak gdyby otworzyÌ drzwi kurnika przed lisem :evil2: A niechby mnie jeszcze usadzi³y te mi³e prowadz¹ce miêdzy fanami :cenzura: to wtedy mog³yby posypaÌ siê pióra :boks: :evil2:
Funcky ma racjê, ¿e dobrze siê sta³o, i¿ ten ''wystêp'' przeszed³ mi ko³o nosa, bo z pewnoœci¹ powiedzia³bym wiele rzeczy, które stacji i jej szefom mog³yby siê (delikatnie mówi¹c) nie spodobaÌ :evil: W konsekwencji zrujnowa³bym sobie wyœmienit¹ opiniê, na któr¹ pracowa³em latami, mo¿e zaszkodzi³ Anicie (jeœli mo¿na bardziej) :roll:, by³bym postrzegany w zupe³nie innym œwietle przez rodzinê, przyjació³ i znajomych (bli¿szych i dalszych) :dry: A tak, mam œwie¿o co zdany egzamin i jestem o szczebel wy¿ej na mojej zawodowej drabinie :]
Cholera, ale przecieÂż mogÂłem wystÂąpiĂŚ w przebraniu, albo odwrĂłcony plecami do kamer ze zmodyfikowanym gÂłosem :evil2: :evil2:
Cholera jasna :!: :D SkÂąd ta ''miÂła pani'' z tvn wiedziaÂła o moim istnieniu :?: CzyÂżby ktoÂś z kadry tvn czytaÂł to forum :?: :D A moÂże jestem sÂławny w tvn :?: :evil2: :lol: Przynajmniej w kuluarach stacji siĂŞ o mnie rozmawia :hyhy: :?: :smiech: A mogÂłem byĂŚ jeszcze ''sÂławniejszy" :/ :evil2: :evil:

No dobra, muszĂŞ siĂŞ z tym faktem pogodziĂŚ (choĂŚ to strasznie ciĂŞÂżko przychodzi :/ ), Âże gwiazdÂą telewizyjnÂą nie jest mi dane zostaĂŚ - przynajmniej na razie - pocieszam siĂŞ :wink: :? :D
Na koniec tematu: napisaÂłem do P. Ilony miÂłego maila :D MoÂże odpisze :roll:

2. DziĂŞki Kamuii za scana :D MĂłj informator pisaÂł mi o tym, ale szybko wyleciaÂło mi to z gÂłowy :/ Bo miaÂłem istne urwanie gÂłowy :/ Gdy pojawi siĂŞ coÂś konkretniejszego w Playboy'u z Anity udziaÂłem, na pewno o tym nie zapomnĂŞ poinformowaĂŚ :hyhy:
kamuii pisze:Blacky miaÂł monitorowaĂŚ mĂŞskie pisemka :>

a przegapiÂł Anitqe w Playboy'u :D
http://img207.imageshack.us/my.php?image=0518nr.jpg
Obrazek
Pozwoli³em sobie wyci¹Ì smakowity k¹sek :wink:
To teraz widzê i wiem wiêcej :D mój informator wspomina³ tylko o tym, ¿e Anita nie rozumie niemieckiego :wink: A tu siê okazuje, ¿e Anita wielu innych rzeczy ''nie rozumie'' :wink: :lol: Ja i bez œwiadomoœci zara¿enia siê ptasi¹ gryp¹, czujê wstrêt do ''kurzêcego'' miêsa :x Jak by³em ma³y babcia bardzo czêsto raczy³a nas ptasim miêsem (nonstop: roso³ek z m³odej kury, m³odego go³¹bka, udko z kurczaka - a feeee, jeszcze skóra mi siê je¿y na sam¹ myœl :x ). W pewnym momencie zacz¹³em siê baÌ, ¿e wyrosn¹ mi piórka :evil2: :lol:
A wracaj¹c do sedna, sk¹d siê tam (w Playboy'u ) Anita wziê³a :?: Domyœlam siê, ¿e za spraw¹ jej ''mecenasa'', ''mentora'' - Grzesia Miecugowa, z którym to Grzesiem chyba bardzo siê lubi¹, a który to Grzesiu, nie wiem, czy bardzo, ale na pewno przyjaŸni siê, a przynajmniej pojawia, w towarzystwie pana Mellera, który to z kolei jest red. nacz. Playboy'a, w programie tvn turbo Testosteron :D Stara, sprawdzona w tvn kolesiowska zasada: najpierw my Tobie, póŸniej Ty nam (albo na odwrót - jak kto woli) :lol:

3. Zajawka ''Damy Pik'' - myÂślĂŞ, Âże ten odcinek bĂŞdzie ciekawszy - bo wiĂŞcej w nim Anity :lol:
A wyglÂąda piĂŞknie, na salonach, w auli, w restauracji w pierwszÂą damÂą :D
Najbardziej podoba³a mi siê scena, w której do restauracji zbli¿a siê Havlova, za ni¹ ochroniarz, Anita czeka przy wejœciu, wita siê z ''Dam¹ Pik'', ''Dama Pik'' wchodzi do œrodka, Anita myœl¹c, ¿e ochroniarz ma pierszeùstwo czeka, do momentu, a¿ ten d¿entelmen wykona³ gest mówi¹cy: ''panie przodem'' :lol: Wymieniaj¹ siê uœmiechami i w koùcu Anita zdecydowa³a siê wejœÌ do œrodka :lol: Nie wiem, dlaczego tak mnie to rozbawi³o :?: :lol: Albo ten pies, dlaczego nie spocz¹³ przy Havlovej, tylko przy Anicie :?: W Sopocie by³o to samo, w Zakopanem te¿ taki wielki kud³aty pies cisn¹³ siê Anicie pod d³onie - lubi¹ j¹ te czworonogi, a ona jak na ironiê, nie posiada ¿adnego zwierz¹tka ;( Moje wilki te¿ by Anitê z pewnoœci¹ szybko zaakceptowa³y i polubi³y :P Zw³aszcza, ¿e to bardzo zdradzieckie i przekupne bestie - podejrzewam, ¿e za odpowiedni¹ wa³ówk¹ pomaga³yby w³amywaczom wynosiÌ co cenniejsze rzeczy z mojego domu :? No, ale zawsze na stra¿y pozostaje kocur - Kaskader - Funcky :evil2: Ten to jest s³u¿bista :evil2:
A wracajÂąc do tematu, nasza Anita staÂła siĂŞ niechcÂący (czy chcÂący :roll: ) dziennikarkÂą elitarnÂą - wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazujÂą :!: JuÂż nie raczy i nie zaszczyca swoim obliczem tej, dostĂŞpnej przeciĂŞtnemu Âśmiertelnikowi, prowincji :mad: Nie rozmawia o krajowych sprawach z krajowymi politykami, tylko lata po Âświecie i rozmawia z Damami :!: WiĂŞc chyba dobrze by siĂŞ staÂło, Âżeby w koĂącu ''zrozumiaÂła'' ten jĂŞzyk niemiecki, no i wiele innych :evil2:


4.
Funckyrella pisze:Na pewno Anita, jak zresztÂą caÂłe TVN i TVN24, jest rozÂżalona przegranÂą PO
kamuii pisze:Mnie ona wÂłasnie raczej PiS zalatuje
Anity poparcie dla partii... :roll: Któr¹œ na pewno popiera, ale któr¹ :?: I to jest w³aœnie ca³a Anita, neutralna a¿ ''do bólu'', nie wywala prywaty na stó³ prezenterski. Chocia¿ zdarza³o jej siê ''dowaliÌ'' wprost niektórym politykom. Komorowskiemu, którego pomys³ nazwa³a ''paranoj¹'' :D , Tuskowi (nie wprost) radzi³a po przegranych wyborach, ¿e ''mo¿e ju¿ iœÌ spaÌ'', oburza³a siê na nagonkê na osobê o. Rydzyka... Kamuii, kto wie, mo¿e i masz racjê z tym PiS'em :roll:



************
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ciekawa sprawa ze jak ja informowa³am o chorobie Anity to nikt siê tym nie przej¹³ i wszyscy uwa¿ali to za wyssane z palca i niewiarygodne pomimo ze pochodzi³o z podonnego Ÿród³a :evil:
WiĂŞcej wam nie powiem co wiem :<

Co zaÂś do choroby Anity to teÂż siĂŞ obwaiam ale nie grypy a czego innego... :/

Blacky widze ze popadÂłeÂś w zasÂłuÂżony samozachwyt :D ???
Hehe w koĂącu tylko Ty z naszej 3 dostaÂłeÂś osobiste zaproszenie z tvn :D
Ale wszystkim nam niestety przepadÂło zaproszenie :( mnie dosÂłownie o kilka godzin z powodu durnej wystawy :mur:
Niemniej jednak... w Âświetle choroby Anity... chyba pocaÂłowalibyÂśmy klamkĂŞ albo usadzili by nas na miejscu goÂści Justyny :evil2:
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A chciaÂłem napisaĂŚ o tym Âże bojĂŞ siĂŞ Âżeby Anitka nie byÂła chora. Po co o tym pomyÂślalem :mur: :mur: :mur:
Ona rzeczywiÂście nigdy nie chorowaÂła. MoÂże zabrakÂło dla niej szczepionki :(
ChodziaÂż jak ktoÂś juz kiedyÂś napisaÂł(chyba kamuii) chorobÂą dla prezentera moÂże byĂŚ chrypa.

A z innej beczki. Black co sÂądzisz o uÂłatwieniu :twisted: ÂŁukasza(brak opcji edit)?
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky mi wszystko wytÂłumaczyÂła i jakoÂśsobie radzĂŞ z tym ''x'' :D
Kamuii, nie obraÂżaj siĂŞ, proszĂŞ :D Nie czas i miejsce na fochy :D
Ja sam nie wiem, co o tym wszystkim myÂśleĂŚ, nie wiem, czy wierzĂŞ w tĂŞ ''aktualnÂą'' chorobĂŞ Anity, czy nie :roll: No, ale w sumie, to po co Marciniak by mi odpisywaÂł, no chya, Âże on sam nie wie wszystkiego :? A diabli by to wszystko wziĂŞli :evil:
Patowa sytuacja :/ Cholerny pech nie chce odpuÂściĂŚ :mad: MielibyÂśmy moÂże caÂły tydzieĂą AnitĂŞ w popoÂłudniowych, a tu masz babo placek, gwiazda nam siĂŞ ponoĂŚ rozchorowaÂła :dobani:
Swoj¹ drog¹, ciekawe, jak siê czu³ Marciniak, b¹dŸco b¹dŸ spotka³a go degradacja, jego zapowiedzi by³y takie króciutkie, zdawkowe - jak to we flashowym programie :] Na pewno teraz rozumie, co mog³y czuÌ lub, co czuj¹, kolejno: Patrycja i Anita, kiedy wywalono je z g³ównych i usadzono w marnych popo³udniowych, tyle, ¿e on jest w o tyle lepszej sytuacji, ¿e pewnie ju¿ w najbli¿szy weekend wróci do g³ównych :?
Ale byÂłem zdoÂłowany, kiedy widziaÂłem Marciniaka przygotowujÂącego siĂŞ do faktĂłw na Anitowym stanowisku ;( Serce pĂŞkaÂło mi z Âżalu i rozpaczy, gdy rozmyÂślaÂłem o tym, Âże Anita moÂże byĂŚ chora ;(

Trzymajmy kciuki za jej rychÂły powrĂłt...

PS WÂłaÂśnie przejrzaÂłem pocztĂŞ... :evil: znalazÂłem info, Âże jutro, u mnie, od 9.00 do 16.00 nastÂąpi przerwa w dostawie prÂądu :evil: W jakich czasach my Âżyjemy :?: :?

************
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black Jack '62 pisze:SkÂąd ta ''miÂła pani'' z tvn wiedziaÂła o moim istnieniu :?: CzyÂżby ktoÂś z kadry tvn czytaÂł to forum :?: :D A moÂże jestem sÂławny w tvn :?: :evil2: :lol: Przynajmniej w kuluarach stacji siĂŞ o mnie rozmawia :hyhy: :?: :smiech:
MuszĂŞ CiĂŞ rozczarowaĂŚ, bo Pani chyba nie wiedziaÂła :lol: Jak dzwoniÂła do mnie to pytaÂła o "jakiegoÂś wielkiego fana Anity Werner z mojego forum". :D I daÂła godzinĂŞ, Âżeby tego fana zapytaĂŚ o zdanie i zaÂłatwiĂŚ numer telefonu. No i dalej juÂż wiesz... :( Wszystkiego powiedzieĂŚ nie mogĂŞ, ale skoro coÂś tam wiedziaÂła, to znaczy, Âże ktoÂś inny jej to podpowiedziaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Czyli Black jednak sÂławny skoro coÂś tam sÂłyszaÂła :D
Ciekawe czemu miÂła pani pominĂŞÂła resztĂŞ obroĂącĂłw Anity czyli :D
Funcky mnie Michosa i Michaek'a :D

MoÂże za sÂłabo siĂŞ staramy ??? i o nas jeszcze nie rozmawiajÂą w kukuarach tvn... :(

Ale nic straconego :twisted: NiektĂłrzy na pewno o nas sÂłyszeli :D
Black bo tam gdzie mieszkasz wszak czĂŞsto siĂŞ na wszystkim oszczĂŞdza :evil2: to moze i na prÂądzie

ps. gratuluje egzaminu
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ps. gratuluje egzaminu
Ja teÂż.

Ju¿ za pó³ godzinki zobaczymy czy œci¹gneli Ptrycjê z urlopu, Anita wyzdrowia³a b¹dŸ zobaczymy "wyjœcie awaryjne" tylko ciekawe w kogo postaci(ktoœ z Faktów czy mo¿e TVN 24)
A swojÂą droga wÂłaÂśnie zauwazyÂłem, Âże to juÂż 105 mĂłj post i awansowaÂłem hierarchi tego fotum. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

burzaÂła siĂŞ na nagonkĂŞ na osobĂŞ o. Rydzyka...
Taa, a w jaki sposĂłb i tych poprzednich teÂż nie rozumiem....
Anita chora...smutne...WidziaÂłam w piÂątek popoÂłudniowe i ku memu zdziwieniu byÂła Patrycja...
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i mamy w popoÂłdniowych Piotra Marciniaka.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

;( Kiepsko, kiepœciutko koùczy siê dla nas, fanów Anity, ten rok. Rok, który uwa¿aliœmy za tak ubogi w obecnoœÌ Anity ;( Ubogi grafik, czêste wyjazdy... Wiêc co mamy powiedzieÌ teraz, kiedy do tego wszystkiego dosz³a choroba :?: ;( F a t a l n i e ;( Nie potrafiê siê z niczego aktualnie cieszyÌ, choÌ mia³bym wiele ku temu powodów ;(
Kiedy ju¿ pod³¹czono u mnie pr¹d (Kamuii, panowie elektrycy wymieniali jakiœ ³up wysokiego napiêcia - to nic z oszczêdnoœci¹ nie mia³o wspólnego :D ), mia³em nadziejê, ¿e ujrzê Anitê na jej stanowisku, niestety zobaczy³em, ¿e siedzi tam Marciniak ;( I znowu, jeszcze wiêkszy ¿al zagoœci³ w moim sercu ;(
Anicie przepad³y dy¿ury w faktach, ciekawe, czy bezpowrotnie :roll: Moim zdaniem dla sprawiedliwoœci (dlatego napisa³em 'moim' zdaniem, a nie zdaniem tvn :evil: ) Anita, kiedy ju¿ wróci do pe³ni zdrowia i si³, powinna odwdziêczyÌ siê koledze za to, ¿e awaryjnie prowadzi³ za ni¹ fakty, i wzi¹Ì dy¿ur w dniu na ¿ywo albo którymœ magazynie. Ale znaj¹c logikê tvn i d¹¿enia niektórych osób do unicestwienia Anity, nie mamy co o tym marzyÌ. Anicie dy¿ury przepad³y i koniec :? :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

No tak

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

:? Kurka,szkoda ,¿e wczeœniej nie dowiedzia³em siê o tym zaproszeniu.Gdybym tylko zna³ jakieœ namiary bez wahania uda³ bym siê do studia na to nagranie.I nie liczy siê tutaj iloœÌ napisanych postów.
Swoj¹ drog¹ nie wiem ,czy wytrzyma³bym kiedy Anita wyzna³a by mi publicznie na oczach wielu kotów mi³oœÌ.A jestem przekonany ,¿e po samym ju¿ ujrzeniu mojej twarzy zauwa¿y³bym b³ysk w jej karmazynowym oku.Rozmowa pewnie przebiega³a by na zasadzie mówisz ,s³uchasz ale co tam.Poœwiêci³ bym nawet stukrotn¹ minute na rozmowe z t¹ niewiast¹. :)
Dodam jeszcze ,Âże anitka to caÂłkiem Âładna jest kobitka ,po co ja to napisaÂłem przecieÂż wy to wiecie?Po to aby zniaĂączyĂŚ.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Gulaszu (czy jak tam chcesz stingulaszu) nie obraÂź siĂŞ, ale troche przesadzasz ze swojÂą pewnoÂściÂą. Niejedna osoba duÂżo oddaÂłaby za samo spotkanie z AnitÂą, a co dopiero za wyznanie miÂłoÂści :lol: Z resztÂą jeÂśli czytaÂłeÂś choĂŚby jeden wywiad bÂądÂź artykuÂł o Anicie to powinieneÂś wiedzieĂŚ, Âże ona jest "ostroÂżna w uczuciach". Mniej pewnoÂści siebie.
Dodam jeszcze ,Âże anitka to caÂłkiem Âładna jest kobitka ,po co ja to napisaÂłem przecieÂż wy to wiecie?Po to aby zniaĂączyĂŚ.
Nie wiem jak innym, ale nie podoba mi sie zbyt okreÂślenie kobitka do Anity(jakos Âźle mi siĂŞ kojarzy i nie pasuje do niej).
caÂłkiem Âładna? po prostu bardzo Âładna.

Piotr chyba poznaÂł urok FaktĂłw popoÂłudniowych(zapowiedzi) :twisted:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Piotr chyba poznaÂł urok FaktĂłw popoÂłudniowych(zapowiedzi)
I nie odda juÂż Anicie FaktĂłw popoÂłudniowych? :evil2: :evil2:
Anicie przepadÂły dyÂżury w faktach, ciekawe, czy bezpowrotnie :roll:
Po co pytaĂŚ, to chyba oczywiste :twisted:
Kiedy ju¿ pod³¹czono u mnie pr¹d (Kamuii, panowie elektrycy wymieniali jakiœ ³up wysokiego napiêcia - to nic z oszczêdnoœci¹ nie mia³o wspólnego ), mia³em nadziejê, ¿e ujrzê Anitê na jej stanowisku, niestety zobaczy³em, ¿e siedzi tam Marciniak ;(
GdybyÂśbyÂł w tym czasie w domu, patrzyÂłbyÂś elektrykom na rĂŞce i chĂŞtnie im pomĂłgÂł, Âżeby jak najszybciej uporali siĂŞz robotÂą - tak jak to czyniÂły nasze sÂąsiadki, ktĂłre nie mogÂły oglÂądaĂŚ ,,swoich'' seriali :evil2: :evil2: Ale Ty - tym razem - nic nie traciÂłeÂś :? :sad:
kamuii pisze: Ciekawe czemu miÂła pani pominĂŞÂła resztĂŞ obroĂącĂłw Anity czyli
Funcky mnie Michosa i Michaek'a
Bo w¹tek siê Ÿle nazywa - z ca³ym szacunkiem za wk³ad, poœwiêcenie i wytrwa³oœÌ ze strony Blacka :wink: - ,,W¹tek najwiêkszego fana'', z tej nazwy wynika, ¿e jest tylko jeden fan Anity, a jest nas przecie¿ parê osób :wink: Wiêc mo¿e zmieniÌ nazwê w¹tku na ,,W¹tek najwiêkszych fanów''? To tylko propozycja, oczywiœcie najpierw trzeba spytaÌ Blacka, przez wzgl¹d na wyj¹tkowy wk³ad, poœwiêcenie i wytrwa³oœÌ z jego strony :wink: Ale o nasze interesy te¿ musimy dbaÌ :lol:

ps A co siĂŞ dzieje z iloÂściÂą stron, czy one przypadkiem siĂŞ nie rozmoÂżyÂły? :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości