Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

"Obiektywny" po prostu.

Co z tego, ze wyedukowana, jak slaba z niej dziennikarka. Ze swoim wyksztalceniem moze by sie sprawdzila w inym zawodzie, moze rzeczywiscie w jakiejs unijnej instytucji.

Jest POPRAWNA, ale nie jest DOBRA.

Potrafi poprowadzic POPRAWNA, ale nie CIEKAWA rozmowe.

W dodatku jest brzydka, choc, przyznaje, stara sie, jak moze nadrabiac "urokiem osobistym".

Nie lubie jej szczegolnie, to fakt, ale nawet nie za jej wyglad, czy brak zylki dziennkiarskiej, a raczej za to, ze straszna z niej pozerka.
Tyle o Annie Kalczynskiej.

Nie jestem krytyczny wobec TVN, ani troche. Lubie i doceniam prace jej tworcow i wielu dziennikarzy.

Wsrod zalogi ma swoich faworytow, jak kazdy. Kalczynska po prostu do nich nie nalezy i chyba mam prawo ja krytykowac. Czy nie? :wink:

PS. I NIE JEST lepsza ad Anity. Sorry.
Ani TYM BARDZIEJ od Beatki :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

WÂłoch, z szacownym Panem krytycznym nie ma co dyskutowaĂŚ.
Ten Pan skoùczy³ z wyró¿nieniem studia dziennikarskie, by³ na sta¿u min. w CNN oraz BBC WORLD i w przeciwieùstwie do nas, laików, jak na wybitny autorytet dziennikarski przysta³o potrafi oceniÌ kto jest dobrym, kto przeciêtnym, a kto z³ym dziennikarzem.
W dodatku jest z wszystkimi dziennikarzami TVN24 per Ty wiĂŞc zapewne niedÂługo sam bĂŞdzie tam pracowaÂł w charakterze wspaniaÂłego prowadzÂącego najwaÂżniejsze programy, oczywiÂście i dobrze, bĂŞdzie jednego fachowca w TVN24 wiĂŞcej.


A tak na powaÂżnie to... Ania KalczyĂąska miaÂła dziÂś materiaÂł o negocjacjach w sprawie budÂżetu UE w Magazynie o 21.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ania w popoÂłudniowo-wieczornych serwisach.

Obrazek
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:i tu admin nie upomina, zaÂś gdy jedzie siĂŞ po Pochance to siĂŞ odzywa ah...wszĂŞdzie ukÂłady
:lol:

Rano wys³a³eœ mi bardzo mi³e PW, w którym z oburzeniem wyrazi³eœ siê o mojej pracy i na temat tego, ¿e Ci zablokowa³em idiotycznie za³o¿ony temat. Pisa³eœ te¿, ¿e siê obra¿asz i sobie idziesz... Powiedz wiêc, co tu znów robisz?! Chcesz mi przysporzyÌ pracy? Jak nie potrafisz niczego wiêcej poza kopiowaniem newsów z ró¿nych stron i pisania kto w serwisie, to nie pisz wcale tak jak sam obieca³eœ kilka godzin temu. Forum jest dla tych, którzy potrafi¹ siê wypowiedzieÌ, a nie dla tych którzy do perfekcji opanowali opcjê "kopiuj" -> "wklej". Najm³odsi forumowicze, którzy chodz¹ do pierwszych klas gimnazjum, pisz¹ o wiele m¹drzej i ciekawiej od Ciebie. I do tego sami pisz¹! Nie kopiuj¹ bez przerwy - jak Ty.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

jesteÂś ÂżaÂłosny
prosze bardzo, nie wiem po co to piszesz w tym wÂątku
zaÂśmiecasz raz kolejny swoje forum
czy bede pisaÂł czy nie -to zaleÂży ode mnie
opinie o Tobie sÂą sÂłuszne na innych stronach
no i zero szacunku
mimo iÂż jako jeden z niewielu obok Kamuii bywam tutaj od ponad roku na tym forum
tyle sobie zasÂłuÂżyÂłem, jeÂśli nie umeisz czytaĂŚ, to rzeczywiÂście moze siĂŞ wydawaĂŚ Tobie Âże w m,oich wypowiedziach nie ma nic poza kopiuj-wklej.
A wspomniany topic oda³êm, by pokazaÌ utalentowanych dizenniakrzy stacji, których ograniczacie tutaj do P.Pochanke
jesteÂś smutnym wyrostkeim maniakalnie patrzÂącym na to co zrobiÂł bez dozy krytycyzmu
chcesz to mnie wywalaja z tego forum, i tak jestem tu rzadko i w soomie jak majÂą moje posty byĂŚ ceznurowane i przez mÂłodszego ode mnei wyrostka komentowan to byÂłyoby to anwet lepiej
pozdrawiam maÂłolacie bez odrobiny wiedzy co to profesjonalizm, obiektywizm, szacunkwe dla 'fanĂłw' od prawie powstania forum
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

prosze bardzo, nie wiem po co to piszesz w tym wÂątku
zaÂśmiecasz raz kolejny swoje forum
JeÂśli ktokolwiek tu Âśmieci, to ty. :]
tobi pisze:jesteÂś ÂżaÂłosny
Ach! Jakie porywcze!
tobi pisze:czy bede pisaÂł czy nie -to zaleÂży ode mnie
Nie byÂł bym tego taki pewien. :]
tobi pisze:tyle sobie zasÂłuÂżyÂłem
Ciekawe w czym? A, tak, wiem. We wklejaniu newsĂłw z innych stron i pisaniu kto prowadzi serwis. RzeczywiÂście wielka zasÂługa. Jak ÂŁukasz mĂłgÂł tego niezauwaÂżyĂŚ! Och!
tobi pisze:jesteÂś smutnym wyrostkeim
A to po chiĂąsku, czy po japoĂąsku?
tobi pisze:i w soomie jak majÂą moje posty byĂŚ ceznurowane i przez mÂłodszego ode mnei wyrostka komentowan to byÂłyoby to anwet lepiej
Rozumiem, Âże to po marsjaĂąsku.
tobi pisze:pozdrawiam maÂłolacie bez odrobiny wiedzy co to profesjonalizm, obiektywizm, szacunkwe dla 'fanĂłw' od prawie powstania forum
ÂŁukasz z pewnoÂściÂą bĂŞdzie poruszony...

Tobi, czas siĂŞ poÂżegnaĂŚ z tym forum. JeÂśli nie robisz kopiuj wklej, albo nie informujesz kto jest w serwisach, to twoje posty sÂą peÂłne literĂłwek, napisane sÂą tak, Âże nie moÂżna ich zrozumieĂŚ, najczĂŞÂściej sÂą bezsensowne i nic nie wnoszÂą do tematu.

A teraz juÂż wracamy do tematu o Annie KalczyĂąskiej!
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Maciekw pisze:Ten Pan skoùczy³ z wyró¿nieniem studia dziennikarskie, by³ na sta¿u min. w CNN oraz BBC WORLD i w przeciwieùstwie do nas, laików, jak na wybitny autorytet dziennikarski przysta³o potrafi oceniÌ kto jest dobrym, kto przeciêtnym, a kto z³ym dziennikarzem.
W dodatku jest z wszystkimi dziennikarzami TVN24 per Ty wiĂŞc zapewne niedÂługo sam bĂŞdzie tam pracowaÂł w charakterze wspaniaÂłego prowadzÂącego najwaÂżniejsze programy, oczywiÂście i dobrze, bĂŞdzie jednego fachowca w TVN24 wiĂŞcej.
:lol: :lol: :lol: Prawie trafione. DziĂŞkujĂŞ za uznanie.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

I, Mackuw, jako ekspert, radzĂŞ popracowaĂŚ nad stylem i interpunkcjÂą. Pozdrawiam. :lol:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Witam!
Czytam to forum od jakiegoœ czasu. Postanowi³am wiêc zacz¹Ì równie¿ pisaÌ i zarejstrowa³am siê. Ale co siê dzieje z tym forum??? Pó³ strony zajmuje moderator, ¿eby k³óciÌ siê z u¿ytkownikiem...

Trzeba powrĂłciĂŚ do tematu, jak stwierdziÂł (kazaÂł) Marcin (?)

W sobotĂŞ serwisy w "DzieĂą dobry TVN" prowadziÂła Magda. A w niedzielĂŞ odziwo me oczy ujrzaÂły...AniĂŞ KalczyĂąskÂą. Nikt tego nie widziaÂł???

Obrazek Obrazek
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A.I.W.L.I.S. pisze: Ale co siê dzieje z tym forum??? Pó³ strony zajmuje moderator, ¿eby k³óciÌ siê z u¿ytkownikiem...

TeÂż TO zauwaÂżyÂłem, ale Sam Moderator tak mi na tÂą samÂą co Twoja uwagĂŞ odpowiedziaÂł:
Marcin pisze:
prosze bardzo, nie wiem po co to piszesz w tym wÂątku
zaÂśmiecasz raz kolejny swoje forum
JeÂśli ktokolwiek tu Âśmieci, to ty. :]
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

W sobotĂŞ serwisy w "DzieĂą dobry TVN" prowadziÂła Magda. A w niedzielĂŞ odziwo me oczy ujrzaÂły...AniĂŞ KalczyĂąskÂą. Nikt tego nie widziaÂł?
Ostatnio zawsze tak jest, Âże osoba prowadzÂąca w sobotĂŞ serwisy rano pracuje nastĂŞpnego dnia po poÂłudniu i odwrotnie.
ZdjĂŞĂŚ nie mogĂŞ powiĂŞkszyĂŚ :/

Ania Kalczyùska dziœ prowadzi³a rozmowê z Ojcem Maciejem Ziêb¹ oraz prowadzi serwisy w po³ówkach dnia na ¿ywo.
Jak zwykle [ moim zdaniem ] wyglÂąda Âślicznie, serwisy rĂłwnieÂż prowadzi nienagannie chociaÂż w pierwszym wejÂściu miaÂła trochĂŞ [2 albo 3 ] przejĂŞzyczeĂą co tylko dodaje Jej jeszcze wiĂŞcej uroku :)

Rozmowa z Ojcem byÂła ciekawa, pytania konkretne, atmosfera byÂła miÂła i powiedziaÂłbym ÂświÂąteczna, mimo tego, Âże tematyka w rozmowie poruszana nie zawsze byÂła Âłatwa i przyjemna.


Pozdrawiam ÂświÂątecznie

ps.
ProszĂŞ siĂŞ nie kÂłuciĂŚ na forum, jak juÂż coÂś to piszcie sobie obelgi na priv!
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Maciekw pisze:
ZdjĂŞĂŚ nie mogĂŞ powiĂŞkszyĂŚ :/
Ok, to niedoÂświadczenie w fotosiku. ProszĂŞ, juÂż nie musisz powiĂŞkszaĂŚ :arrow:
ObrazekObrazek

Pozdrawiam :)

_________________________
WesoÂłych ÂŚwiÂąt :)
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

A w niedzielĂŞ odziwo me oczy ujrzaÂły...AniĂŞ KalczyĂąskÂą. Nikt tego nie widziaÂł?
A widziaÂł, podziwiaÂł i ÂśledziÂł przez caÂły weekend -oto dowĂłd ;)
Obrazek Obrazek
Tylko ta fryzura; te podkrĂŞcone koĂącĂłwki... jakoÂś nie zabardzo mi siĂŞ podobajÂą. Przyznam, Âże byÂłem w lekkim szoku w czasie minionego weekendu. Ale we wtorek na szczeÂście wszystko wrĂłciÂło do normy :) ÂŁadnie teÂż wyglÂądaÂła w spiĂŞtych wÂłosach -co miaÂło miejsce w porankowym poniedziaÂłku.
chociaÂż w pierwszym wejÂściu miaÂła trochĂŞ [2 albo 3 ] przejĂŞzyczeĂą
Przed po³udniem mia³em bardziej mo¿liwoœÌ ogl¹dania ni¿ s³uchania, mimo to us³ysza³em ma³e przejêzyczenie chyba dotycz¹ce metrów szeœciennych gazu w którym to goœÌ Ani -J. M. Nowakowski szybk¹ j¹ poprawi³. Ale potwierdzê s³owa MaÌka: "dodaje jej to uroku" :)

JuÂż koniec tych wspomnieĂą, do rzeczy: WidziaÂł ktoÂś moÂże krĂłtki spot ÂświÂąteczny tvn24? Kilka razy moÂżna tam ujrzeĂŚ AniĂŞ :)

Pozdrawiam serdecznie ÂżyczÂąc przy okazji spokojnych i wesoÂłych ÂświÂąt :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie ja nie widziaÂłem, moÂżesz ten spot jakoÂś opowiedzieĂŚ?
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Maciekw pisze:Nie ja nie widziaÂłem, moÂżesz ten spot jakoÂś opowiedzieĂŚ?
MiaÂłem wstawiĂŚ link do spotu, proszĂŞ bardzo:
Do pobrania
Do obejrzenia
O tym czy moÂżna obejrzeĂŚ tutaj.
Do pobrania przez caÂły czas.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości