Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Chce siĂŞ oglÂądaĂŚ TVN24 (..) Ma ktoÂś capsa?
O tak, i tylko po to; informacje wtedy schodzÂą na drugi plan ;)
Co prawda capsy z dnia dzisiejszego nie sÂą, ale chyba i tak wart sÂą uwagi:
Obrazek Obrazek
(czwartek oraz piÂątek)
Power w Jej zachowaniu (wczoraj i dziÂś) mnie bardzo zadziwiÂł
MoÂże to z radoÂści, Âże w koĂącu zdrowa i w koĂącu na wizji ;) A ten jej power, to chyba jakiÂś zaraÂźliwy. Przynajmniej w moim przypadku :) I oby tak dalej...
Pozdrawiam.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anna kalczyĂąska

Post autor: salladyn »

Mam dobrÂą informacjĂŞ dla fanĂłw Anny KalczyĂąskiej.JuÂż od dziÂś moÂżna przeczytaĂŚ mĂłj wywiad z AnnÂą KalczyĂąskÂą na stronie http://www.dziennikarstwo.blog.onet.pl

DowiedziaÂłem siĂŞ jako pierwszy Âże wkrĂłtce na antenĂŞ TVN24 wrĂłci program "Studio Europa" ktĂłrego Anna KalczyĂąska jest producentem.

SwojÂą drogÂą to niewiedziaÂłem Âże Anna KalczyĂąska jest tak miÂła.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Bardzo Âładny wywiad. GratulujĂŞ :)
Sam mam za sob¹ kilka "wywiadów", a raczej wywiadzików i wiem jak trudno jest u³o¿yÌ ciekawe pytania. Tobie to siê uda³o b. dobrze, ca³¹ rozmowê czyta siê dos³ownie jednym tchem :) Wiem, ¿e to tak¿e zas³uga wspania³ego rozmówcy, w tym przypadku rozmówczyni, ale to nie umiejsza Twoich zas³ug :)

Pozdrawiam i ÂżyczĂŞ dalszych sukcesĂłw.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anna kalczyĂąska

Post autor: salladyn »

Anna KalczyĂąska jest Âświetna.Na mojÂą proÂśbĂŞ o wywiad odpowiedziaÂła w kilka godzin po mailu,podczas gdy inni wogĂłle nie odpowiedzieli.Nie jest wyniosÂła i to mi siĂŞ bardzo podoba.Na prawdĂŞ Ania jest Âświetna.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To, ¿e Ania Kalczyùska jest super wiedzia³em od dawna. Sam mia³em przyjemnoœÌ wymieniÌ siê z Ni¹ kilkoma mailami. To jest naprawdê bardzo mi³a i kontaktowa Kobieta.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anna kalczyĂąska

Post autor: salladyn »

Tylko nie jest niestety do koĂąca zdrowa jeszcze,ale napisaÂła Âże nie ma ani czasu ani ochoty chorowaĂŚ.Tak trzymaĂŚ :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

I bardzo dobrze, dziĂŞki temu dzisiaj znowu moÂżna oglÂądaĂŚ serwisy w Jej wykonaniu :)
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

No niestety, a tak juz bylo milo ostatnio.
Ona ma cos siagle nie tak z tymi wlosami, dzis szczegolnie zle. I ta szara, przypalona na solarium i papierochami cera. Trzeba bylo sluchac mamy, jak mowila:nie pal :lol:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Pochanke pali kilka paczek dziennie i jakoÂś Ci to nie przeszkadza, a Ania juÂż nie pali
Krytyczny jesteœ niekonsekwentny i jak zwykle gdy nie umiesz zarzuciÌ Kalczyùskiej chocia¿ jednego MERYTORYCZNEGO b³êdu to szukasz dziury w ca³ym :x
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Bo mi sie nie podoba, po prostu. W przeciwienstwie do Justyny (I Beatki :D ) brak jej klasy, za bardzo sie "rzuca" na wizji. Moze jej to minie z wiekiem :wink: No i Justyna (ani Beatka :D )nie ma szarej cery :D

Tak, jak juz kiedys pisalem, Kalczynska jest poprawna. I nic ponad to.
Poprawnie prowadzi serwisy i rozmowy, robi poprawnie materialy, tylko nic z tego nigdy nie wynika!

Natomiast Black mial racje, ze niepoprawnie akcentuje. I to jest dodatkowo wkurzajace. Ma dobry glos - nie musi przesadzac z modulacja ani z akcentem, a nieustannie to robi.

I cos z tymi wlosami niech zrobi, bo przy ej chudej twarzy wygladaja FATALNIE!!!

Nie mam czasu na dluzszy komentarz.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

I co z tego, Âże siĂŞ rzuca? Wielu dziennikarzy tak robi albo robiÂło : Lis, PawÂłowski, Durczok, Kajdanowicz, MiecugĂłw, Radziszewska, nawet Pochanke siĂŞ wierci przed kamerÂą i nie umie usiedzieĂŚ w jednym miejscu, ostatnio nawet siĂŞ prawie poÂłoÂżyÂła na stole (caps jest w wÂątku o Pochanke) konkudujÂąc, to Âżadnen argument.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

krytyczny pisze:Bo mi sie nie podoba, po prostu. W przeciwienstwie do Justyny (I Beatki :D ) brak jej klasy, za bardzo sie "rzuca" na wizji. Moze jej to minie z wiekiem :wink:

rzuca bo wka³da siê w to co czyta tak, by zaintersowaÌ niezainteresowanego widza. Wka³da w to ca³¹ siebie, i robi to œwietnie. Czyta ze zrozumieniem, a nie oklepuje jak kiedyœ, i dziœ te¿ wci¹¿ troche red. Jêdrzejowska.



krytyczny pisze: No i Justyna (ani Beatka :D )nie ma szarej cery :D

a to ci argument :roll: bez komentrza



DziÂś na http://www.tvn24.pl widniaÂło Âże DzieĂą na ÂŻywo prowadzÂą Beata Tadla i....Anna JĂŞdrzejowska. CzyÂżby te same kroki prowadzÂący tĂŞ stronĂŞ co wczeÂśniej czyniono w przyapdku Anity Werner
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

Kalczyùska siê z pewnoœci¹ zmienia i rozwija - ja przynajmniej czujê, ¿ê mówi do mnie. Podoba mi siê jej styl na wizji :lol: i podobaj¹ mi siê te¿ inne dziennikarki - przede wszystkim Justyna Pochanke, Anita Werner i Beata Tadla te¿ :)

Tylko w jednym kompletnie nie rozumiem CiĂŞ, Krytyczny.

Po co wprowadzasz takÂą niezdrowÂą sytuacjĂŞ i niekomfortowÂą atmosferĂŞ na tym forum? :?: Nikt tu nie prĂłbuje tak zaciekle atakowaĂŚ jednej osoby tak jak Ty to robisz!! O co Ci chodzi? :evil: KaÂżdy ma prawo mieĂŚ wÂłasnÂą opiniĂŞ o innych, ale bez przesady!

Szczerze? WkurzajÂą mnie te twoje uwagi, kompletnie pozbawione wiedzy - no bo co ty krytyczny mozesz wiedzieĂŚ o tym jakie KalczyĂąska ma poglÂądy polityczne ( Âże niby nie ma Âżadnych) albo czy pali papierosy? Kto jÂą zna, a ja znam wie, Âże poglÂądy, oj ma.... i Âże rzuciÂła palenie.

Skutek tego taki, Âże Ci, ktĂłrzy darzÂą sympatiÂą Wybranki twojego serca (jeÂśli je masz) - zaczynajÂą patrzeĂŚ na nie mniej chĂŞtnie. I tworzysz niepotrzebnÂą konfrontacjĂŞ: KalczyĂąska versus Tadla. A co to za rywalizacja???? Obie tworzÂą antenĂŞ TVN24, kaÂżda ma wÂłasny styl i loooz.... :)

Poza tym w³¹cz krytykê na w³asny temat Kolego krytyczny. Mo¿e to coœ zmieni w twoim ¿yciu, skoro musisz wy¿ywaÌ siê na innych.
Houk. 8)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Aniu Pan Krytyczny podobno zna lub znaÂł AniĂŞ KalczyĂąskÂą osobiÂście. Zapewne jak na faceta przystaÂło chciaÂł kiedyÂś JÂą poderwaĂŚ ale pewnie dostaÂł tzw. kosza i przez to tak bardzo Jej nie lubi. Innego "normalnego" uzasadnienia nie potrafiĂŞ wymyÂśliĂŚ.
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

MoÂżliwe MaĂŚku.

Ale zaraz usÂłyszymy od Pana Krytycznego, Âże podrywanie Anny kalczyĂąskiej nie wchodzi w grĂŞ z tysiÂąca powdĂłw, bo przecieÂż Ona ma same wady i mu siĂŞ nie podoba :)

Ale dajmy spokĂłj Panu Krytycznemu - ostatnio przyznaÂł na przykÂład, Âże KalczyĂąska jest "poprawna" :P i Âże "ma dobry gÂłos" :lol:

A Ona po prostu jest ciekawa, ma inny styl i to prowokuje ró¿ne opinie. Mnie na przyk³ad tez trochê przeszkadza to modulowanie g³osem, :? ale jak napisa³am wczeœniej - ona siê rozwija, bêdzie coraz lepsza.
:lol: :lol:
Anka! Nie zraÂżaj siĂŞ, rĂłb swoje!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości