Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze::brawo: dla dwĂłch PanĂłw w dzisiejszych Faktach :
PawÂła Abramowicza za materiaÂł o SMSach i wczorajszej wpadce PosÂła Gosiewskiego o ktĂłrej m.in.mĂłwiÂł reporter TVN24 RafaÂł Poniatowski oraz dla Tomka Sianeckiego za materiaÂł o pracy Sejmu z "innej strony"
Abramowicz jak najbardziej. PostulujĂŞ jego awans do redakcji warszawskiej! Wtedy bĂŞdzie moÂżna go oglÂądaĂŚ i sÂłuchaĂŚ.
Stand up Sianeckiego teÂż interesujÂący. W ogĂłle rzucili dziÂś wszystko co majÂą najlepszego: Kolenda-Zaleska, PÂłuska, Sianecki, Abramowicz, Kajdan i no przede wszystkim Sekielski :lol:
I pomyÂśleĂŚ, Âże sejm stoi, a tylu ludzi potrzeba byÂło, Âżeby go opisaĂŚ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Monster

Post autor: Monster »

Dziœ najbardziej podoba³ mi siê materia³ Tomasza Sianeckiego, dotycz¹cy dziejszej daty. Na koniec ,,niby'' zak³ócenia w odbiorze i proœba o nie przestawianie odbiorników.
Ale ktoÂś komu TVN sÂłabo odbira, chyba naprawdĂŞ siĂŞ przestraszyÂł :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak ten materia³ Tomasza Sianeckiego by³ najlepszy. :P Normalnie bardzo mi siê on podoba³. Ju¿ trochê czasu mine³o od takiego fajnego materia³u. :roll: No i te "niby" zak³ócenia to bardzo dobry pomys³ by³. :wesoly: :D Podoba³y mi siê rownie¿ 2 pierwsze materia³y - Katarzyny Kolendy - Zaleskiej i Grzegorza Kajdanowicza. :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Siano by³ genialny :D :D :D Te teksty, dobór s³ów, "zak³ócenia"... ach...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak zwykle w weekend ktĂłtsze i nudniejsze "Fakty". :) Ale dziÂś byÂły fajne materiaÂły. Pierwszy z nich zostaÂł wykonany przez KatarzynĂŞ KolendĂŞ - ZaleskÂą. :D O zawiÂązywaniu koalicji do ktĂłrej chyba bardzo daleko. :? PodobaÂł mi siĂŞ rĂłwnieÂż materiaÂł o tym samolocie ktĂłry ma lataĂŚ nad WarszawÂą i ma jÂą obserwowaĂŚ dziĂŞki czemu bĂŞdzie tam bezpieczniej. :roll: Niestety juÂż nie pamiĂŞtam kto go wykona. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tak Pani Kasia jak zwykle na wysokim poziomie :) choĂŚ temat dla Polski zgoÂła odmienny....

Potem napewno materiaÂł o spiÂączce MaÂłgorzaty TelmiĂąskiej i ciekawe porĂłwnanie fikcji kinowej i rzeczywistoÂści w tej sprawie. To dwa ciekawe materiaÂły, ktĂłre mnie zaciekawiÂły i zwrĂłciÂły mojÂą uwagĂŞ.
Reszta jak sÂłusznie stwierdziÂł pawell typowo weekendowe.
ZIMA
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

pawell pisze:Jak zwykle w weekend ktĂłtsze i nudniejsze "Fakty". :) Ale dziÂś byÂły fajne materiaÂły. Pierwszy z nich zostaÂł wykonany przez KatarzynĂŞ KolendĂŞ - ZaleskÂą. :D O zawiÂązywaniu koalicji do ktĂłrej chyba bardzo daleko. :? PodobaÂł mi siĂŞ rĂłwnieÂż materiaÂł o tym samolocie ktĂłry ma lataĂŚ nad WarszawÂą i ma jÂą obserwowaĂŚ dziĂŞki czemu bĂŞdzie tam bezpieczniej. :roll: Niestety juÂż nie pamiĂŞtam kto go wykona. :roll:
Tak fajny materiaÂł ;) autorstwa D. ÂŁapiĂąskiego ciekawe byÂło rĂłwnieÂż pojawienie siĂŞ M. TelmiĂąskiej :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Za nami kolejne weekendowe "Fakty". Naszczêscie jutro ju¿ poniedzia³ek liczê na wiele bardzo dobrych materia³ów. :P Dziœ chyba nie by³o bardzo dobrych ale by³y dobre. Np. o wyl¹dowaniu kapsu³y sondy Stardust. :roll: Ciekawy by³ te¿ ten materia³ o samochodzie pewnego pana, który by³ z³o¿ony z nielegalnych czeœci za co temu facetowi zosta³y zabrane dokumenty, a samochód sobie stoi i niszczeje. :? G³upota... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dla mnie wczorajsze Fakty by³y tragiczne! W ogóle nie przyciagnê³y mnie niczym. Niczym! Dobór tematów nudny, sama treœÌ tez niezbyt ciekawa!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Naszczêscie jutro ju¿ poniedzia³ek liczê na wiele bardzo dobrych materia³ów. :P
No to pawell chyba siê nie bardzo doczeka³eœ... . Nie doœÌ, ¿e niespodzianka w postacji Kajdanowicza to i materia³y takie sobie... . Nawet Pani Kasia Kolenda Zaleska mia³a bardzo krótki i jakiœ taki ospa³y materia³. Bez tak charakterystycznego dla niej ognia i poweru... .
JakoÂś tak nijak...
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiejsze Fakty byÂły fatalne. NudÂą wiaÂło na kilometr.

W polityce siĂŞ tyle dzieje, TVN24 organizuje nawet wydanei specjalne, a tu tylko krĂłtki materiaÂł Kolendy-Zaleskiej. ChcoiaÂżby do tego materiaÂłu jakiegoÂś obszernego live'a dorzucili z Sekielskim, PÂłuskÂą albo KolendÂą-ZaleskÂą.

Skupili siê na pierdo³ach. Narkotyki, zimno na Œl¹sku, czy coœ tam jesczcze. Wspomnieli chocia¿ o tym, ¿e mo¿na ju¿ numery przenosiÌ z sieci do sieci. Albo nieuwa¿nie ogl¹da³êm, albo nie by³o. Nawet w popo³udniowych o tym mówili. Jeœli by³o o 19 o tym to zwracam honor. No i materia³ Mazura o tym, ¿e wzros³y zarobki i ludzie kupuj¹ telewizory to te¿ raczej taki do wydania w weekend, a nie dziœ. :? :evil:

Masakra. Ostatnio przekonaÂłem siĂŞ do Kajdanowicza, wczorajsze wydanie trochĂŞ to zaburzyÂło, ale dzisiejsze to szczyt beznadzieji.

ByÂły po prostu nudne i przypominaÂły raczej "Teleexpress", ba nawet "Kalejdoskop".

JeÂśli tak dalej pĂłjdzie, no to... No to komentarza nie trzeba.

I co to za dziwne grafiki? W Faktach powinien byĂŚ Ryman - jest Kajdan, Magazyn powinna prowadziĂŚ StyÂśka, jest... JĂŞdrzejowska... W popoÂłudniowym Grass, Marciniaka nie ma tak jak StyÂśki i Rymana w ogĂłle. To juÂż prĂŞdzej Grass powinien byĂŚ o 21, a JĂŞdrzejowska o 17:30.

Dzisiejszy dzieĂą to dzieĂą bardzo sÂłabego wydania FaktĂłw - wydanie o 16:45 byÂło znacznie ciekawsze, bynajmniej takie mam odczucie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:Naszczêscie jutro ju¿ poniedzia³ek liczê na wiele bardzo dobrych materia³ów. :P
No to pawell chyba siê nie bardzo doczeka³eœ... . Nie doœÌ, ¿e niespodzianka w postacji Kajdanowicza to i materia³y takie sobie... .
No wÂłasnie Kajdanowicz niezbyt miÂła niespodzianka i jeszcze siĂŞ zapowiedziaÂł na jutro. :/ :/ :/ :?
Marcin pisze:Wspomnieli chocia¿ o tym, ¿e mo¿na ju¿ numery przenosiÌ z sieci do sieci. Albo nieuwa¿nie ogl¹da³êm, albo nie by³o. Nawet w popo³udniowych o tym mówili. Jeœli by³o o 19 o tym to zwracam honor.
Nic nie byÂło o tym w "Faktach" o 19... :? :?

DziÂś "Fakty" jednym sÂłowem nuuuudaaaaaa... Juz Marcin o wszystkim wspomniaÂł wiec nie bĂŞdĂŞ siĂŞ powtarzaÂł.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Mnie siĂŞ dzisiejsze fakty podobaÂły. Nie widziaÂłem w nich niczego nudnego. MoÂże jedynie polityki byÂło mniej niÂż zwykle, ale wcale nie traktujĂŞ tego jako minus.
Ludzie ostatnimi dniami dostalii tak¹ dawkê polityki, ¿e z pewnoœci¹ z chêci¹ wielu widzów sobie jeden dzieù odpoczê³o od tych wszystkich k³ótni, spekulacji, etc.

Ps.
W TVN24, w wieczornym raporcie zaszÂły spore zmiany w scenografii.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dzisiejsze wydanie-chocia¿ weekendowe- mia³o tempo. Brak³o na pewno materia³u o kwitach ministra Wassermana, poza tym siê nie czepiam. Lepsze materia³y o zimnie na Œl¹sku, ni¿ o tym jak m¹¿ zaciuka³ ¿onê, albo ¿ona mê¿a :evil2:
Marcin pisze:ChcoiaÂżby do tego materiaÂłu jakiegoÂś obszernego live'a dorzucili z Sekielskim, PÂłuskÂą albo KolendÂą-ZaleskÂą.
Na Sekiego nie licz w poniedziaÂłek, od czasu startu "Teraz my" nie byÂło go ani razu w poniedziaÂłek. W ÂśrodĂŞ teÂż czĂŞsto odpoczywa :? A jeÂśli siĂŞ pojawia to tylko z offu :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Dziœ Fakty ogólnie fajne. No gdyby nie Grzechu....naprawdê móg³by dac sobie juz spokoj i odpocz¹c:P a ten sie na jutro znowu zapowiedzia³. B³¹d!

Najbardziej podobaÂł mi sie reporatz Tomka Sianeckiego o choinka i ich marnym koĂącu. I to jak na koncu przy stand-upie pod podpisem Tomasz Sianeki widniaÂł napis "las". Uwazam ze bardzo orginalne....hehe :D :D
....w świecie Faktów....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości