Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:lol: Piotr dzisiaj w Magazynie o 17.30 (ciekawe czy bedzie do koĂąca tygodnia, bo przecieÂż w weekend prowadzi Fakty?) :P :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

malami_mi pisze:(ciekawe czy bedzie do koĂąca tygodnia, bo przecieÂż w weekend prowadzi Fakty?) :P :P
Pewnie nie do koĂąca. :] wydaje mi siĂŞ Âże od jutra lub od piÂątku bĂŞdzie prowadziÂł "Fakty". DziÂś juÂż minie 5 wydanie z rzĂŞdu z kajdanowiczem wiĂŞc pewnie jutro usÂłyszymy: "Piotr Marciniak Fakty witam paĂąstwa". :P :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

No i jest!!! :D Mam nadziejĂŞ, Âże Fakty bĂŞdzie prowadziÂł do koĂąca tygodnia :jupi:
Monster

Post autor: Monster »

Pewnie do koĂąca bo Justyna i Bogdanek na urlopie sÂą i pan Kajdan chyba teÂż wyjechaÂł... :P :P :wink: :lol: :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:jupi: :jupi: :D :D No i Piotr rĂłwnieÂż bĂŞdzie jutro w "Faktach". :roll: Chyba jeszcze nigdy nie byÂł 4 razy pod rzÂąd. :roll: :D :D No a od poniedziaÂłku pewnie Ryman... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: :jupi: :jupi: :D :D No i Piotr rĂłwnieÂż bĂŞdzie jutro w "Faktach". :roll: Chyba jeszcze nigdy nie byÂł 4 razy pod rzÂąd. :roll: :D :D No a od poniedziaÂłku pewnie Ryman... :roll:
Tak-czyli nie sprawdziÂły siĂŞ moje przypuszczenia :( No ale to nic bo nawet weekendowe Fakty z Piotrem sÂą jak najbardziej ciekawe :)

A od poniedziaÂłku to kolej w Faktach na JustynĂŞ :) wg grafiku oczywiÂście :)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:A od poniedziaÂłku to kolej w Faktach na JustynĂŞ :) wg grafiku oczywiÂście :)
Napewno StyÂśka nie bedzie prowadziĂŚ w poniedziaÂłek "FaktĂłw" bo przecieÂż bĂŞdzie na gali rozdania Telekamer. :P WiĂŞc moze w poniedziaÂłek jeszcze Piotr :?: :D Ryman chyba na urlopie :roll: na chyba Âże Grzegorz. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

jak sobie przypominam to rok temu justyny, podobnie jak hanki, nie byÂło na rozdaniu telekamer, ale nie jestem pewien na 100%
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Justyna byÂła. :]
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:( Dzisiejsze Fakty prowadziÂła (niestety) Justyna, "dni" Piotra siĂŞ skoĂączyÂły, teraz tylko pozostaÂło czekaĂŚ na prowadzenie przez Piotra magazynu 24 godziny, no chyba Âże teÂż bĂŞdzie miaÂł urlop :(
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Piotr dzisiaj prowadzi DzieĂą na ÂŻywo :D :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tak, serwisy XX.30 i XX.45
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:lol: :lol: Piotr w M24, ma dzisiaj pracowity dzieĂą. Ja siĂŞ z tego cieszĂŞ :lol: , ale bojĂŞ siĂŞ Âże to oznacza dÂłuÂższy urlop.
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Piotr Marciniak to jest facet co moÂże prowadziĂŚ serwisy. Potrafi czytaĂŚ z promptera, co jest sztukÂą. Natomiast jest fatalny w wywiadach, na co daÂł dowĂłd wczoraj wieczorem.
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

wuwaldi pisze:Piotr Marciniak to jest facet co moÂże prowadziĂŚ serwisy. Potrafi czytaĂŚ z promptera, co jest sztukÂą. Natomiast jest fatalny w wywiadach, na co daÂł dowĂłd wczoraj wieczorem.
Przepraszam bardzo, ale co przez to rozumiesz, Âże byÂł fatalny?!!
Piotr przede wszystkim prowadzi wywiady i w tym najlepiej siĂŞ sprawdza! :!:
Nie jest sztywny jak inni dziennikarze! :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości