Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Tak przyznam ¿e w tym gor¹cym okresie trochê zabrak³o dyskusji na temat samego zagadnienia a wiecej by³o o tym jak stacje telewizyjne to relacjonowa³y.Ja sam rzeczywiœcie ogranicza³em siê czasem do samych capsów,ale uwierz mi Terrax ¿e poœwiêci³em na to ca³¹ noc.Myœlê ¿e przy nastêpnym wa¿nym wydarzeniu bêdziemy wiêcej dyskutowaÌ na temat samego wydarzenia a nie jego oprawy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Kubs pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże forum to miejsce do dyskusji o faktach, ew. o pogÂłoskach czy plotach zwiÂązanych z TVNem. Ale krew mnie zalewa jak czytam posty z kosmicznymi pomysÂłami o zmianie ramĂłwki, Milionerach o 19:25, KropkÂą nad i o 19 itp, itd. PrzecieÂż to wszystko jest z d**py wyjĂŞte. Jak to czytaĂŚ??
To moÂże zmieĂą forum? :D OczywiÂście nie wspomne na jakie...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hmmm mnie siê Salladynie wydaje ze to nie o ten w¹tek chodzi :] bardzo dobrze ze jest taki komentarz z capsami na bie¿¹co tu chodzi o pewne standatrty na forum które ogólnie uleg³y pogorszeniu...
Mnie tam poziom ogĂłlny dyskusji nie odstrasza a jak nie chce z kimÂś dyskutowac to nie dyskutuje omijam jego posty itp...
niestety i tu mozecie siĂŞ obraziĂŚ :D sÂą na forum osoby ktĂłre z racji swojego doÂśc mÂłodego wieku robiÂą sporo zamieszania i piszÂą czasem po to zeby pisaĂŚ... sÂą tez takie osobniki wÂśrĂłd starszych wiekiem i staÂżem userĂłw :?

Ja mam Kubs na to dobry sposĂłb jak mnie juÂż tu krew zalewa na widok gÂłupoty i innych negatywnych zjawsik oraz piania na temat jaki to tvn jest zajefajny to robiĂŞ sobie poprostu przerwĂŞ a potem wracam... choĂŚ i tak pisze juÂż coraz mniej....

Wydaje mi siĂŞ Âże do niektĂłrych osĂłb poprostu nie dochodzi Âże nie wolno pisaĂŚ 2 postĂłw pod rzÂąd... pisaĂŚ ale tvn jest fajny oraz pisaĂŚ Âże Fakty zamirniajÂą siĂŞ nazwÂą z WaramoÂściami :D i tyle...
SÂą gorsze i lepsze okresy na forum jak juÂż nie mozesz wytrzymaĂŚ zrĂłb sobie przerwĂŞ wieÂż mi pomaga :evil2:
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kubs pisze:
PowaÂżnie zastanawiam siĂŞ nad sensem mojej bytnoÂści tu.
Kubs, ktoÂś mÂądry musi to zostaĂŚ :evil2: -->
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Wiecie, kiedyÂś teÂż nie byÂło za dobrze :roll: Gigantyczne posty (ktĂłrych tak naprawdĂŞ nigdy do koĂąca nie przeczytaÂłem) albo paplanina nie na temat nie byÂły tu rzadkoÂściÂą :D A jednak forum miaÂło swĂłj wyjÂątkowy styl, przyciÂągaÂło czytelnika i stawiaÂło wysokÂą poprzeczkĂŞ chcÂącym tu coÂś napisaĂŚ.

Lecz to co dzisiaj sie dzieje przekracza wszelkie granice, a poziom gÂłupoty roÂśnie z dnia na dzieĂą :!:
Nie wiem, moÂże to naturalna kolej rzeczy. To co dobre szybko siĂŞ koĂączy, i moÂże tak samo jest w przypadku tego forum.. :?
terraX pisze:Caps i podpis do niego- to nie wypowiedÂź, wiĂŞc jeÂśli
komuœ zale¿y, ¿eby by³ na forum znany i lubiany, niech bêdzie znany ze swoich wypowiedzi, a nie wy³¹cznie z linków na imageshack. Rozmawiajcie ze sob¹, to forum dyskusyjne.
CaÂłe szczĂŞÂście mnie to nie dotyczy :D ja robie capsy na fotosik.pl :wink:
a jeÂśli chodzi o capsy i filmiki, to od dziÂś mam urlop.. tak.. do wrzeÂśnia :twisted:
(i prosze nie myÂśleĂŚ Âże sie obraziÂłem.. po prostu jestem zmuszony do demontaÂżu anteny sat. ze wzglĂŞdu na remont budynku.. ktĂłry miaÂł juÂż dawno temu nastÂąpiĂŚ)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

post z innego wÂątku ale dajĂŞ go tu, Âżeby nie byÂło, Âże piszĂŞ tam nie na temat:
arrow pisze: 4. W tej chwili dyskutujemy tu o jednym wydarzeniu, zanim ktoœ za³o¿y nowy temat dotycz¹cy tego samego wydarzenia, zauwa¿y ¿e ju¿ dyskusja jest prowadzona. Je¿eli zajdzie taka koniecznoœÌ, to poprzednia nazwa tematu zostanie przywrócona. Na razie takiej koniecznoœci nie widzê. -->
No nie wiem - ale temat "PILNE TVN24"ewidentnie (dla mnie)ÂświadczyÂł o tym, Âże w wÂątku zawierajÂą siĂŞ informacje o waÂżnych wydarzeniach, ktĂłre relacjonowaÂło/relacjonuje TVN24.
A teraz jak wydarzy siĂŞ znowu coÂś tragicznego to bĂŞdzie kolejny wÂątek o relacjach TVN24, bo przecieÂż nikt nie odwaÂży siĂŞ (byÂłoby to zresztÂą nielogiczne) napisaĂŚ o czymÂś nowym w temacie, ktĂłry ma konkretny tytuÂł.
A w danym momencie osoby, ktĂłra jest w stanie zmieniĂŚ tytuÂł wÂątku moÂże byĂŚ niedostepna na forum.
No i jak zauwa¿y³em ju¿ po oko³o rocznym pobycie na tym forum je¿eli tematy siê dubluj¹ to ten za³o¿ony póŸniej jest po prostu zamykany.
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Wystarczy, Âże poczekamy aÂż przestanie przybywaĂŚ postĂłw w tym temacie. Ale jestem na 100% pewien, Âże nawet jak temat zostanie przwrĂłcony to nastĂŞpnym razem ktoÂś i tak zaÂłoÂży nowy temat i nie bĂŞdzie juÂż pamiĂŞtaÂł o "Pilne...". A odchodzenie z forum z powodu zmiany tematu to dla mnie - mĂłwiÂąc wprost - dziecinada. Ja zdania nie zamierzam zmieniĂŚ. -->
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arrow pisze:(...)Ale jestem na 100% pewien, Âże nawet jak temat zostanie przwrĂłcony to nastĂŞpnym razem ktoÂś i tak zaÂłoÂży nowy temat i nie bĂŞdzie juÂż pamiĂŞtaÂł o "Pilne...".

To zawsze w takiej sytuacji naspny post w takim temacie to byÂł link do tego, ktĂłry juÂż istniaÂł i nastĂŞpowaÂło zamkniĂŞcie tego nowego tematu. Ale pewnie nastaÂły nowe zwyczaje.
arrow pisze:A odchodzenie z forum z powodu zmiany tematu to dla mnie - mĂłwiÂąc wprost - dziecinada. Ja zdania nie zamierzam zmieniĂŚ. -->
Dziecinada, nie dziecinada...nie wiem to juÂż rzecz gustu i odbioru.

Ja rozumiĂŞ rozÂżalenie salladyna bo wÂłoÂżyÂł wiele serca w caÂły ten wÂątek i nagle ktoÂś mu zaingerowaÂł w jego dzieÂło. Bo najwartoÂściowsze posty w caÂłym tym temacie sÂą wÂłaÂśnie jego.

Ale to nie ja tu jestem moderatorem, nie ja tu rzÂądzĂŞ (na szczĂŞÂście) i skoro moderator sÂądzi, Âże tak jest OK to niech tak bĂŞdzie - dla mnie tu jednak nie jest wszystko OK :?

ps. Âżebym potem nie byÂło, Âże bawiĂŞ siĂŞ w moderatora jak mi to wczoraj zarzucono. Tylko wyraÂżam swoje zdanie.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kubs pisze:SkÂąd ostatnio na forum wziĂŞÂło siĂŞ tyle G ÂŁ U P O T Y !! !! !!

Tego nie da siĂŞ czytaĂŚ!! Nie przesadzĂŞ jeÂśli powiem, Âże momentami bojĂŞ siĂŞ otwieraĂŚ niektĂłrych wÂątkĂłw, bo co rusz jakiÂś potworek z nich wyskakuje !! Monster i inni forumowicze z paroma postami na koncie poprostu bijÂą wszelkie rekordy gÂłupoty. Pomijam fakt, Âże to forum juÂż dawno straciÂło swĂłj charakter, ale pokolenie "nowych" forumowiczĂłw to- i tu moÂżecie siĂŞ obraziĂŚ- banda idiotĂłw!!
Oj Kubs masz racjê. :( :( szczególnie to widaÌ po u¿ytkowniku Monster i redaktor. :? Ich niektórych (jak nie wiêkszoœci) postów nie da siê czytaÌ. Wiele skoùczê czytaÌ po sekundzie bo s¹ tylko 2 wyrazy. :? Wiem ja tez czasem piszê ma³o, ale oni to ju¿ przesada. I jak nie mam nic do napisania to nic nie piszê. I dla Monstera liczy siê iloœÌ, a nie jakoœÌ. W wielu postach wspomnia o tym ile kto napisa³ postów itd. :? Tak¿e wiêkszoœÌ wypowiedzi Monstera opiera sie na pouczaniu. :? A ciekawe ile jeszcze wymyœli akcji jesli jesteœcie za tym to wysy³ajcie wszyscy e-maile to napewno poranek TVN24 pojawi siê na TVN. :? Na co sie teraz uprze i bêdzie we wszystkich tematach o tym pisa³ ?(tak jak z goœciem)

Tu na forum jest taka emotka: :tvn.tivi: - niestety siĂŞ znaleÂźli. :?

Kubs pisze:PowaÂżnie zastanawiam siĂŞ nad sensem mojej bytnoÂści tu.


Ja ostatnio teÂż sie nad tym zastanawiam... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

SÂłuchajcie ja wrĂłciÂłem tutaj po pewnej przerwie, i niezawiodÂłem siĂŞ na starych forumowiczach, ale wspomnniany wczesniej kolega mknie przeraÂża. On poprostu jest jednym z licznikĂłw. Pisze by pisaĂŚ i najczĂŞsciej bez sensu. Mi teÂż siĂŞ to zdaÂża ale mam nadzieje, Âż enie tak czĂŞsto jak jemu.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Mo¿e dajmy szansê nowym u¿ytkownikom.O.K. zrobili kilka b³êdów.No dobra du¿o b³êdów.Ja przypomnê swoje pocz¹tki.Na dobry pocz¹tek w pierwszym poœcie otworzy³em nowy temat w z³ym dziale.Potem wda³em siê w k³ótnie z moderatorem.Nastêpnie utworzy³em kolejne dwa tematy lemon-tv i telwwizjer.Oba mia³y po jeden góra dwa posty.Poprosi³em ¿eby je usun¹Ì bo bêd¹ zagracaÌ forum.Marcin(patrz¹c z perspektywy czasu) post¹pi³ s³usznie zostawiaj¹c je bo a nó¿ siê ktoœ trafi kto bêdzie chcia³ coœ w nich napisaÌ.Ale ja postanowi³em siê wdaÌ w jeszcze jedn¹ k³ótniê,z moderatorem.Jakby tego by³o ma³o to pousuwa³em swoje wszystkie posty w tych dwóch tematach.Marcin pamiêtam wtedy wkurzy³ siê na mnie (i myœlê ¿e s³usznie) i pamiêtam ¿e powiedzia³ ¿e dostanê bana.Obietnicy swojej nie dotrzyma³(na szczêœcie) i jestem tu ju¿ ponad pó³ roku.Dostosowa³em siê do zasad panuj¹cych na tym forum.Przebola³em brak mo¿liwoœci edycji postów(nawet ostatniego posta :? ) i jakoœ to siê wszystko pouk³ada³o.Kto wie mo¿e jeszcze monster i redaktor nas czymœ zaskocz¹.Na przyk³ad taki niepozorny Kolumbus okaza³ siê chodz¹c¹ encyklopedi¹ jeœli chodzi o technikê i technologiê.Dajmy szansê wszystkim.Przypomnijmy sobie wszyscy w³asne pocz¹tki,te¿ nie by³o zawsze tak ró¿owo.Co do monstera i redaktora to rzeczywiœcie monster trochê przesadzi³ z tym mówieniem na przyk³ad jak bêd¹ wygl¹daÌ dzisiejsze fakty i czy bêd¹ "¿a³obne" czy nie.Redaktor natomiast przytakuje w ka¿dym poœcie TAK albo zgadzam siê.Mówiê wprost-to wnerwia u¿ytkowników.Ale po pierwszê to da siê zmieniÌ (i namawiam was do tego) a po drugie patrz¹c na moj¹ historiê na tym forum to te¿ na pocz¹tku trochê krwi napsu³em u¿ytkownikom i moderatorom.Teraz staram siê aby moje posty wnosi³y coœ do dyskusji i staram siê je starannie przygotowywaÌ.Lepiej napisaÌ mniej (nawet du¿o mniej) ni¿ du¿o ale nie na temat.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No dobra, zgadzam siê z Salladynem, dajmy nowemu koledze szanse, ja tez robi³em b³êdy. Mam nadzieje, ¿e Monster weŸmie do siebie nasze uwagi i poprawi b³êdy. Osobiœcie ¿ycze mu wszystkiego najlpeszego.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Zobaczcie na posty Kowala.Wszyscy ods¹dzali go od czci i wiary za to ¿e robi b³êdy ortograficzne a teraz jego posty maj¹ chyba mniej b³êdów ortograficznych od moich.W³aœnie dlatego czasem trzeba zaufaÌ ludziom.Nie twórzmy jakiegoœ zamkniêtego krêgu w którym maj¹ prawo byÌ tylko ci którzy s¹ ju¿ tutaj d³u¿szy czas.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak ja tez nie za dobrze zaczynaÂłem. Najpiewr byÂłem PawÂłem niestety dostaÂłem bana. No i chyba za nic go nie dostaÂłem wiĂŞc musiaÂłem coÂś zrobiĂŚ zÂłego... Potem po paru miesiÂącach przyszedÂłem jako pawell no i teraz kaÂżdy widzi co z tego wyszÂło. :lol: :D :D To byÂła moja krĂłtka historia...

WracajÂąc najperw do Monstera. Ile moÂżna dawaĂŚ mu szans :?: :!: :? Wydaje mi siĂŞ Âże jak moderator zwrĂłci mu uwagĂŞ to on i tak robi swoje. :?

A redaktor wÂłaÂśnie czĂŞsto pisze posty: dam taki przykÂład w pewnym temacie daÂł cytat z salladyna, a pod tym napisaÂł tylko Masz racjĂŞ. :? Wczoraj daÂł swoje zdjĂŞcie wyglÂąda na czÂłowieka juÂż peÂłnoletniego, ale po jego postach mogĂŞ powiedzieĂŚ Âże juz lepiej piszÂą 13 latkowie! :? :? :? ktĂłrych jest paru tu na forum. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Ja zaczynam opracowywaĂŚ plan odbudowy tego forum.To znaczy co powinno zostaĂŚ przywrĂłcone co powinno sie zmieniĂŚ i jakich zasad powinno siĂŞ przestrzegaĂŚ na forum.Potem poddam to pod dyskusjĂŞ i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości