Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

nie ty jedna jÂą cenisz sobie
ja teÂż
a dysukusja o Witkowskim z tego powodu, bo W³aœnie Kazia nam w tv powiedzia³a o istnieniu tego cz³owieka, autora ksi¹¿ki
i tyle
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

tobi pisze:nie ty jedna jÂą cenisz sobie
ja teÂż
a dysukusja o Witkowskim z tego powodu, bo W³aœnie Kazia nam w tv powiedzia³a o istnieniu tego cz³owieka, autora ksi¹¿ki
i tyle
AleÂż to nie Kaz odkryÂła Witkowskiego! SÂłychaĂŚ o Nim byÂło znacznie wczeÂśniej... MoÂżna sobie wspomnieĂŚ o autorach, ktĂłrzy uczestniczyli w jakichÂś dyskusjach z KaziÂą, czy w "Wydaniu..", no ale nie tworzyĂŚ jakichÂś oddzielnych tematĂłw.. Bo w taki sposĂłb to moÂżemy sobie tutaj kaÂżdego autora Âżyciorys wkleiĂŚ.. To ja teraz poprosze o Hollebequ, bo Kaz miaÂła w KP caÂły text o Nim..
i tyle :P

Pozdrowionka :)
zurkamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 10:07

Post autor: zurkamil »

Kazia ma za wysokie mniemanie o sobie jest nikim szmata zwykla ktora zanim cos powie to najpierw wysyczy lkwhfeliwfhfl a potem opluje uczestnikow
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Powinien Tob¹ jakiœ moderator siê zaj¹Ì... :? ju¿ pare razy z³ama³eœ/aœ regulamin.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Takie trolle to powinny w psychiatryku miedzy materacami na sznurku wisieĂŚ :/
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

A mi sie qrcze podoba! uwazam ze na tym forum powinna panowac absolutna wolnosc slowa! Ale jesli mamy kogos karac za takie poglady to bedzie sztywno...w koncu forum jest po to by swobodnie wyglaszac swoje opinie . Oczywiscie sa pewne granice ale jak sama Kazia nas nauczyla mozna je przekraczac :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak, ale nazwanie kogoÂś szmatÂą to lekka przesada. :? MĂłgÂł sie wypowiedzeĂŚ trochĂŞ inaczej... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zurkamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 10:07

Post autor: zurkamil »

ok kaziemiera obraza na antenie a ja nie moge na forum? to beznadziejne forum w takim razie, wiec powiem inaczej, kazimiera szczuka to sepleniacy bawó³ ktory mysli ze wie wszystko, myli sie widocznie otaczaja ja sami kretyni skoro uwaza sie za madra, moim zdaniem jej wiedza nie jest jakas niesamowita, chcialbym zobaczyc ja w najslabszym ogniwie jako zawodnika, zjechala by sie sama az przykro by bylo pozdrawiam
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zurkamil pisze:ok kaziemiera obraza na antenie a ja nie moge na forum? to beznadziejne forum w takim razie, wiec powiem inaczej, kazimiera szczuka to sepleniacy bawó³ ktory mysli ze wie wszystko, myli sie widocznie otaczaja ja sami kretyni skoro uwaza sie za madra, moim zdaniem jej wiedza nie jest jakas niesamowita, chcialbym zobaczyc ja w najslabszym ogniwie jako zawodnika, zjechala by sie sama az przykro by bylo pozdrawiam
Ona ma klasê, nie obrzuca nikogo b³otem, a korzysta z a¿ nazbyt wyrafinowanych ¿artów, których Ty nie jesteœ w stanie zrozumieÌ. Bo Twoja wiedza ogranicza siê do s³ów 'szmata, bawó³'.
A jak byœ nie zauwa¿y³ to nie jest 'Forum: Kazimiera Szczuka", bo takie masz na stronie NO. To jest 'FanClub Kazimiery Szczuki'. Tak wiêc Twoja obecnoœc tutaj nie jest po¿¹dana. Tutaj gromadz¹ siê ludzie, którzy wiedz¹ coœ o/znaj¹ Kaz. i dlatego nie gadaj¹ takich pierdó³ i nie kompromituj¹ siê tak jak Ty.
Love.ka
zurkamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 10:07

Post autor: zurkamil »

kazia jakby zamiast prowadzic najslabsze ogniwo tylko wziela by w nim udzial to miala by mniej do powiedzenia zapewne niz jako prowadzaca
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kazia dziÂś byÂła goÂściem w programie "MiĂŞdzi ziemiÂą a niebem" TVP1. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ja nie jej nie lubiĂŞ i nie zgadzam siĂŞ z jej poglÂądami, ale nie mam zamiaru jej tu obraÂżaĂŚ, bo nie po to tu przyszÂłam.
ChciaÂłam Wam powiedzieĂŚ, Âże Kazimiera Szczuka byÂła dziÂś w programie TVP1 "Miedzy ziemiÂą a niebem", w ktĂłrym dyskutowano na temat publikacji karykatur Mahometa.
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

E tam,Kazia nie mialaby zadnych zahamowan by was zrownac z blotem,jednego po drugim i to w niezbyt wyrafinowany sposob momentami...i to jej caly urok :) takze kloccie sie ile wlezie :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Widzê ¿e niektórzy jeszcze niezrozumieli ¿e w³aœnie taka by³a formu³a programu.No có¿ ¿al mi ich.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Widzê ¿e niektórzy jeszcze niezrozumieli ¿e w³aœnie taka by³a formu³a programu.No có¿ ¿al mi ich.
MoÂże napiszemy o tym ksiÂązkĂŞ?? ;)

Co siĂŞ tyczy 'MiĂŞdzy niebem a ziemiÂą".. Znajomy mnie poinformowaÂł, ale akurat byÂłam poza domem, wiĂŞc nie obejrzaÂłam :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kurier237 i 8 gości