Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No proszĂŞ, jakÂą ta Anita ma moc :D I juÂż zaczynamy dostrzegaĂŚ sens w tym, Âże bohaterkÂą uczyniono paniÂą burmistrz, to na prawdĂŞ bardzo interesujÂąca postaĂŚ i warto poznaĂŚ jÂą bliÂżej. Anita nam jÂą przybliÂży :D
Nie wiem skÂąd, ale wiedziaÂłem, Âże co drugi facet, wypowiadajÂący siĂŞ w programie, bĂŞdzie miaÂł na imiĂŞ Kostas :lol: No i tak byÂło :D A Kostas, syn Bakoyannis, jaki przystojny :D
kamuii pisze: pierwszy raz Anita nam siĂŞ ujawniÂła ze swoimi zdolnosciami jĂŞzykowymi favchowym uchem oceniam na 5 :brawo: superrr :D
Mnie teÂż siĂŞ wydaje, Âże bardzo dobrze Anita wÂłada angielskim, jak widaĂŚ, a raczej sÂłychaĂŚ, nauka nie poszÂła w las :D
Kolejna sprawa, image Anity. Marynarka stara, ale ³adna, ta br¹zowa z bia³¹ tasiemk¹ w klapie; fryzura :/ Ale nie wiem, czy zwróciliœcie uwagê, Anita ma ju¿ w Atenach krótkie w³osy, a wiêc niedawno by³a nagrywaÌ ten odcinek!
TrochĂŞ jednak smutno mi siĂŞ zrobiÂło, kiedy zobaczyÂłam juÂż nowÂą zajawkĂŞ, bo to oznacza, Âże nie powtĂłrzÂą juÂż Damy Pik ze Steinbach :sad: A to Âświetny odcinek, a wiadomo, Âże przez tragediĂŞ w Katowicach odcinek nie byÂł powtarzany :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MĂłwi siĂŞ trudno, choĂŚ z trudem to przychodzi. Dobrze, Âże chociaÂż raz widzieliÂśmy. ChociaÂż ja mam jeszcze pewne wÂątpliwoÂści, co do sÂłusznoÂści wymowy programu, szkoda wiĂŞc, Âże nie bĂŞdĂŞ miaÂł okazji ich rozwiaĂŚ :/

A to ze strony tvn24:
Dora Bakoyannis
25.02.2006, 15:35
Wersje skrĂłcone w kaÂżdÂą sobotĂŞ o godzinie 15:35.
Dora Bakoyannis - przygotowaÂła Ateny do Igrzysk Olimpijskich, teraz niewykluczone, Âże bĂŞdzie przygotowywaĂŚ siĂŞ do rzÂądowej posady. CĂłrka premiera - byÂła minister w jego rzÂądzie. Konsekwentny polityk - silna kobieta. Nadzwyczaj popularna i nadzwyczaj twarda.
MĂłwi o politycznie ukierunkowanym dzieciĂąstwie i terrorystycznym zamachu na jej mĂŞÂża. O najwiĂŞkszych problemach burmistrza Aten i o tym, czy problemem jest bycie w Grecji kobietÂą politykiem.
Opowiada o swoim mĂŞskim hobby i typowo kobiecej zachciance po zakoĂączeniu kadencji burmistrza.

Obrazek

Obrazek
Przynajmniej tutaj informujÂą o wÂłaÂściwych porach emisji zarĂłwno zajawek, jak i premierowego odcinka :?
Z fotki wnioskujĂŞ, Âże Anita byÂła na stadionie, gdzie rozgrywaÂły siĂŞ sÂłynne igrzyska :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pewnie, Âże to stadion :D I pewnie ateĂąski :D

A wczoraj to faktycznie byÂła Anita, tzn. jej gÂłos, w programie KalczyĂąskiej, a dokÂładniej w materiale Ingi RosiĂąskiej :D KrĂłciutkÂą wypowiedÂź tÂłumaczyÂła.

Myœla³am, ¿e mo¿e w ten weekend powtórz¹ Damê Pik - niestety nie zrobili tego :sad: Cholera :[ Damê Pik z Havlov¹ zd¹¿y³am nauczyÌ siê na pamiêÌ, tyle razy powtarzali, to niesprawiedliwe :<
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

To forum to prawdziwe skupisko zakrecocnych na punckie Anity! niedlugo bedzie slawniejsza niz Chuck Norris. co w niej jest takiego?!:>
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Co??

WSZYSTKO :!: :!: :twisted: :D :wink:
Żartowałem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Co w niej jest :?: to samo, co w Chuck'u Norrisie :evil2: ÂŻartowaÂłem :D
Jest w niej wszystko to, czego my potrzebujemy :]

PoÂświĂŞcenie fanĂłw nie zna Âżadnych granic!!!!!! Z tego wzglĂŞdu, Âże aktualnych informacji jest jak na lekarstwo, trzeba siĂŞgaĂŚ do bogatych archiwĂłw.
Niestety, tym razem nie chodzi o mnie :/ No ale nie od dziœ wiadomo, ¿e Anita ma gros fanów zdolnych do poœwiêceù :D I tak oto jeden z nich przys³a³ mi maila, po tym jak dotar³ do archiwalnych materia³ów prasowych o Anicie.

''Wczoraj wybra³em siê wreszcie do Biblioteki Narodowej w celu odszukania w 2 gazetach Anitki. Pierwsz¹ gazet¹ jest Dziennik ³ódzki z 19 marca. Jak zobaczy³em pierwsz¹ stronê by³em zszokowany! Wywiad jak wiadomo zdoby³em ju¿ dawno wysy³aj¹c sms-a o dostêp do archiwum ale ca³oœci na papierze nie mia³em okazji jeszcze zobaczyÌ! No wiêc Anitka zajmowa³a ca³a 1 stronê tego numeru! W œrodku numeru znajdowa³ siê ca³y wywiad wraz z 2 nieznan¹ nam fotk¹! Druga gazeta to nieistniej¹cy ju¿ kwartalnik Trendy! Pamiêtasz z pewnoœci¹ jak odnalaz³eœ w necie info o tym w necie dawno temu!(...) ranking (z 2003roku), w którym Anitka opisuje swoje marki!
Moje marki
Ponad 60 rzeczy z Âżycia dwĂłch mÂłodych, inteligentnych i Âładnych kobiet. Od szamponu do samochodu. Nic przypadkowego wszystko jest dobrane do stylu Âżycia. Anita Werner dziennikarka TVN24, najlepiej poinformowanej i najlepiej ubranej telewizji w Polsce.
Kosmetyki
-szampon: tylko z salonĂłw fryzjerskich, teraz Goldwell;
-perfumy: Cool Water Davidoff, czasami Red Hugo Boss i 212 Carolina Herrere;
-balsam do ciaÂła:Dove, oliwka Johnson Baby;
-krem:A potheher Scheller, mineralny, na lato marchewkowy z filtrem sÂłonecznym;
-krem do rÂąk: glicerynowy z silikonem Avon.

Ubrania
-dÂżinsy: teraz Lee Cooper, ale ukochane to Diesel;
-marynarki: sÂłuÂżbowe, ani jednej prywatnej;
-bielizna: Cacharel, DIM, Wonderbra;
-sukienki: MMC.

Dodatki
-okulary: Ray Ban, niezniszczalne;
-paski: CK-buty:But S z firmowego sklepu na Piotrkowskiej w ÂŁodzi;
-buty sportowe:Adidas, Reebok;
-biÂżuteria: na pewno srebrna .

Napoje
-gazowane: coca cola, uzaleÂżnienie;
-woda mineralna: na³êczowianka;
-wino: bia³e pó³wytrawne;
-koktajl: mleczny bananowy.

SprzĂŞt elektroniczny
-telefon komĂłrkowy: zawsze i wszĂŞdzie Nokia 6210 - bardzo prosta w obsÂłudze;

Miejsca:
-restauracja: Roma, miÂłe wspomnienia, dobra obsÂługa, Âświetna kuchnia. KiedyÂś z tego samego powodu Bagatela. Ale tej restauracji juÂż nie ma.
-kawiarnia: SpiÂżarnia Madame na Ursynowie;
-kosmetyczka: od zawsze Dermed w ÂŁodzi, subtelne rĂŞce pani Halinki i pani MaÂłogosi.

A poza tym
-samochĂłd: czarny peugeot 206 zwany szerszeniem;
-poÂściel: Ikea;
-telewizja: oczywiÂście TVN24;
-radio: Radio Zet.
To koniec. Jeszcze to super zdjĂŞcie podpisane jest tak: ''Anita Werner w jedwabnej sukience Iwony Pochitonow i lnianych spodnaich Gantos.
Na zdjĂŞciu po lewej: dÂżinsowa marynarka Diesel, top Benetton, satynowe spodnie Americanos''
-----------------------------------
Niestety, mój informator, nie móg³ zeskanowaÌ tych artyku³ów, tych przepiêknych zdjêÌ ;(
Ale nie byÂł do koĂąca bezradny :D ZrobiÂł kilka fotek aparatem z telefonu komĂłrkowego :D Ponadto nakrĂŞciÂł 12 minutowy filmik, ktĂłry byĂŚ moÂże niedÂługo umieÂści na stronie internetowej :D A wiĂŞc trzymamy kciuki :D

JakieÂż to byÂły piĂŞkne czasy ::sad: Kto by przypuszczaÂł, Âże losy Anity tak siĂŞ potoczÂą :sad: KiedyÂś moÂżna byÂło dowiedzieĂŚ siĂŞ nawet, jakÂą bieliznĂŞ Anita nosi, a teraz... Teraz to nawet nie wiemy, czy nadal jeÂździ AlfÂą Romeo :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ho, ho - TwĂłj informator ma zadatki na agenta 007 :D Brawa dla niego :brawo:

Uuuuu......... Blacky :D Zapomnij o Anicie - nie staĂŚ CiĂŞ na NiÂą :lol: :lol:
Nawet jeÂśli to nieaktualne uposaÂżenie Anity, to i tak wszystko wskazuje na to, Âże ona bele czym siĂŞ nie zaspoi :lol:
ProszĂŞ, proszĂŞ: Cool Water Davidoff, czasami Red Hugo Boss i 212 Carolina Herrere - maÂły flakonik (kiedyÂś) to -200,-300 zÂł z portfela :D Wiemy, Âże w 2004 roku Anita skarapiaÂła siĂŞ Miracle, ktĂłre teÂż na etykiecie cenowej ma dwa zera :D
Sukienki MMC, to te¿ mi pachnie jak¹œ firmowan¹ ,,krawcow¹'' :wink:
Jedynie na poœciel Ikei, coca-colê i na³êczowiankê móg³byœ sobie pozwoliÌ :evil2:
A ja, podobnie jak Anita, uwielbiam chodziĂŚ w Dieslach - sÂą szalenie wygodne (i nie drogie :wink:) :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Blacky ubiegÂłeÂś mnie :lol:


-marynarki: sÂłuÂżbowe, ani jednej prywatnej;
ciekawe czy za te 3 lata Anita siĂŞ dorbiÂła akiejÂś marynary teraz teÂż mamy odpowiedz na to czemu chodzi w tej okropnej

-gazowane: coca cola, uzaleÂżnienie;
- to mamy coœ wspólnego z ANit¹ :jupi: ja te¿ aby ezgystowaÌ potrzebuje conajmniej litra dziennie a ¿eby dzia³ac bez zak³ócen 2 litry


-telefon komĂłrkowy: zawsze i wszĂŞdzie Nokia 6210
- bardzo prosta w obsÂłudze;
mam nadzieje Âże juÂż kupiÂła coÂś innego :? Nokie to fajne telefony ale ... ten jest jakby muzelany

-poÂściel: Ikea;
Widzisz a Ty nie chcia³eœ ³ó¿ka z ikei sk³adaÌ buuuuuuuu :evil2:

A co takiego jest w Anicie ?
Pewnie jak Chuck Norris kopie z pó³obrotu :D


AAAAAAAAA zobaczcie co znalazÂłam pochodzi to stÂąd

http://movieman.blog.pl/archiwum/?rok=2002&miesiac=3

film SPY GAME
Na koniec mogê jeszcze tylko dodaÌ, i¿ jedn¹ z ¿on g³ównego bohatera, Nathana (Robert Redford) gra Polka - Anita Werner, znana g³ównie ze "S³odko-gorzkiego" oraz z jakiegoœtam teleturnieju. Niestety wystêpuje tylko w jednej scenie i mówi dos³ownie trzy s³owa. W obsadzie nie jest wymieniana (na imdb.com te¿ nic nie ma), wiêc opieram siê na przeczuciu, które jednak mi mówi, ¿e to ona.
hmmm moÂżliwe ? chyba nie :/
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To o filmie, to ponoĂŚ nie prawda :?

ZaÂś prawdÂą jest, Âże ...............
Ale niespodzianka :wow:
Dzisiaj wtorek, a Anita w Poradku :super: WyglÂąda Âświetnie, nastrĂłj ma wyÂśmienity, strĂłj takÂże - ten nasz ulubiony ostatnio w tonacji brÂązowawej :D
Na recenzje Blacka bĂŞdzie trzeba trochĂŞ poczekaĂŚ, bo zakopaÂł siĂŞ gdzieÂś na trasie w Âśniegu :sad:
Te ostrzeÂżenia z ust A. Cegielskiej i A. Werner i proÂśby o ostroÂżnÂą jazdĂŞ wcale nie byÂły przesadzone.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja nie oglÂądaÂłam ale mam usprawiedliwienie :] byÂłam w pociagu :D
To czekamy na recenzje Blacka !!! :D

Funcky a skÂąd wiesz ze nie prawda ?
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja wiem, bo oglÂądaÂłem ten film :]

Tak, zakopaÂłem siĂŞ, ale mnie wyciÂągniĂŞto :D

Kamuii, ja nie nie chcia³em sk³adaÌ ³ó¿ka z Ikei :D Ja tego nie potrafiê :D Ale mo¿e kiedyœ siê nauczê :wink:
Takiej niespodzianki od dawna nie byÂło, bo juÂż nie pamiĂŞtam, kiedy ostatnio Anita byÂła w poranku we wtorek :roll:
Tak w ogóle, to ¿yczê sobie takie niespodzianki co ranek: budzê siê, otwieram oczy i widzê Anitê - to ma byÌ moja codziennoœÌ :wesoly:
Obejrza³em sobie ten fragment poradka, który mnie omin¹³.
PoczÂątek juÂż byÂł obiecujÂący, Anita punkt 6-sta szÂła wzdÂłuÂż reÂżyserki ubrana w ten bardzo Âładny strĂłj :P WyglÂądaÂła piĂŞknie, oczywiÂście tradycyjnie mĂłj niepokĂłj wzbudziÂły te zapadniĂŞte policzki ;( Ona jest coraz chudsza... Ale i tak piĂŞkna :D
No wiĂŞc... o czym by tu warto napisaĂŚ :roll:
Anita w wybornej formie, nastrĂłj pogodny, mimo iÂż pogoda nie nastraja :[ ''Obie z AgnieszkÂą CegielskÂą mogÂłyÂśmy siĂŞ przekonaĂŚ'' - mĂłwiÂła Anita o trudnych warunkach na drogach.
W sporcie z Majewskim, w biznesie z Kurasiem Anita spotkaÂła siĂŞ i porozmawiaÂła sobie na ciekawe tematy: ''igrzyska w Turynie zbliÂżajÂą siĂŞ wielkimi krokami'' :D ''serial w biznesie'' - wszystko jÂą dziÂś cieszyÂło :D
Najbardziej jednak, w przeglÂądzie prasy, przebrani za staruszki policjanci :evil2: Poza tym duÂżo byÂło w prasie - i nie tylko - o publikacji karykatury Mahometa, o 100 dniach rzÂądu Marcinkiewicza.
Dziœ by³o coœ niecodziennego, mianowicie, po reklamach nagle na ekranach pojawi³y siê oczy Anity, bo pan operator zaserwowa³ nam niesamowite zbli¿enie, póŸniej stopniowo oddala³o siê, ale z tej perspektywy Anita wygl¹da najpiêkniej: by³o widaÌ przepiêkny b³êkit jej oczu, staranny makija¿, usta :p To by³o zjawisko :D Dziêkujê panu operatorowi za e kilka sekund ''zbli¿enia'' :wink:
No i mĂłj ulubiony punkt poranka, czyli rozmowa z goÂściem, na tle tylnoprojekcyjnego ekranu, rozmowa z ElÂżbietÂą LipskÂą o ustawie o ratownictwie medycznym. Anita byÂła konkretna, dociekliwa, a moÂże raczej bardzo ciekawa opinii pani doktor. Rozmowa bardzo ciekawa i Anicie wcale nie spieszyÂło siĂŞ, by przerwaĂŚ rozmowĂŞ, ktĂłra juÂż wchodziÂła na serwis :D
PóŸniej by³a mia³ rozmowa z M. Telmiùsk¹ o tematach reporterskich dnia. A przed sam¹ 9-t¹ zapowiedŸ rozmowy porannej i K. Kolenda. Rozmowa o polityce, bez polityków - jak podsumowa³a Anita.
Na ostatniÂą prognozĂŞ Anita niemal biegiem wpadÂła - baÂłem siĂŞ, Âże siĂŞ przewrĂłci... ten podest, te schody, te buty na obcasie... ale Anita jest przecieÂż przeszkolona :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ten krem, o ktĂłrym mĂłwiÂła Anita mam wÂłaÂśni przed sobÂą :) Na niego teÂż Blacka napewno staĂŚ.
W oglÂądaliÂście Poranek, kto miaÂł dzisiejsze porankowe serwisy ??
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A.I.W.L.I.S. pisze:(...) kto miaÂł dzisiejsze porankowe serwisy ??
KrzyÂś GĂłrlicki dziÂś prowadziÂł serwisy.
ZIMA
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

straszne i wyraŸne JEST TO ,¿e Anita nawet nie by³a nominowana w gali piêknoœci Vivy.Myœle ,¿e nie tylko ja uwa¿am i¿ to w³aœnie ona powinna wygraÌ to ca³¹ zabawê.Nie trzeba chyba nikamu t³umaczyÌ dlaczego tak uwa¿am.Og³aszam ¿a³obê jednodniow¹ z wy¿ej wymienonego powodu.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Poprostu Anita nie jest idiotk¹ wtypie Mo³kowej która ³¹zi po tego typu kabotyùskich imprezach :] Ja tam siê ciesze ze nie zostala tym jakze zaszczytnym tytu³em uhonorowana :D
Moze jutro Anita w poranku wiĂŞc ide spaĂŚ :D

Black FUncky nie czytacie innych wÂątkĂłw to tu zapodam newsa :D
otó¿ Fakty maj¹ nowego szefa a jest nim KAMIL DURCZOK :D
oczywiœcie ma to zwi¹zek z Anit¹ a to taki ¿e mo¿e jakiœ ma³y transfer Anity do g³ównych nam zasewruj¹ ? z tej okazji ? nowy szef nowe zasady

Ale ja naiwna jestem wybaczcie ;(
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości