POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja jestem prawie pewien ze to Velvet , gdyz jak tylko spojrze od razu przed oczyma staje mi nowa oprawa niemieckiego kanaÂłu sportowego DSF ;-) A wlasnie grafikĂŞ tego kanaÂłu przygotowywaÂł Velvet. Co do nowego loga polsatu uwaÂżam, Âże najÂładniejsze jest to obecne, to nie podoba mi siĂŞ z powodu rodzaju czcionki - jest okropna, choĂŚ w pewnym sensie pasuje do wizerunku stacji...
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Dobrze, Âże Velvet. Zrobili dobrÂą robotĂŞ z DSF, TVN i HBO :D
I'm ready for HD!
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

MotoPOLSAT

Post autor: morus1000 »

Znalaz³em w internecie ciekawa wiadomoœÌ ¿e jednak wystartuje tak d³ugo zapowiadany kana³ motoryzacyjny Polsat-u : MOTOPolsat


JuÂż wkrĂłtce na ekranach naszych telewizorĂłw pojawi siĂŞ kanaÂł, na ktĂłry czekali wszyscy fani motoryzacji. Nie bĂŞdzie to jednak typowy odpowiednik nadawanych juÂż w naszym kraju programĂłw motoryzacyjnych. MotoPolsat bĂŞdzie innowacyjnym projektem, ktĂłry swojÂą nowoczesnoÂściÂą bĂŞdzie mĂłgÂł
pochwaliĂŚ siĂŞ w caÂłej Europie.


- Pomys³y na stworzenie nowego kana³u mo¿emy uznaÌ g³ównie za efekt pracy kilkudziesiêciu osób,które w³o¿y³y naprawdê du¿o pracy, abyœmy mogli wystartowaÌ jak najszybciej, a zarazem zaprezentowaÌsiê od jak najlepszej strony - mówi jeden z twórców stacji. - Na sam pocz¹tek MotoPolsat poka¿e
widzom dwa sztandarowe programy: "Luxus" i "Nascar". SÂą to produkcje wÂłasne i zarazem najkosztowniejsze projekty ze wszystkich dotychczasowych, w ktĂłre zainwestowaliÂśmy podczas przygotowaĂą do uruchomienia naszej telewizji. By mĂłc wyprodukowaĂŚ pierwszÂą seriĂŞ obu tych programĂłw,
zjechaliÂśmy w tym celu caÂły Âświat. - dodaje.
Aktualnie prowadzone sÂą rozmowy z wydawnictwem Axel Springer Polska w celu pozyskania go jako strategicznego partnera. Nie wykluczone, Âże w naszej ramĂłwce pojawiÂą siĂŞ takÂże programy i relacje przygotowywane przez dziennikarzy miesiĂŞcznika "Auto ÂŚwiat".
Najwiêkszym konkurentem MotoPolsatu bêdzie produkowany przez Grupê ITI kana³ TVN Turbo. Co bêdzie odró¿niaÌ Polsat od kana³u tematycznego TVN? Bêdzie on nadawa³ wiele programów na ¿ywo, pojawi¹ siê relacje reporterów z polskich dróg (mowa tu oczywiœcie o "Moto Wydarzeniach" przygotowywanych przez reporterów naszej stacji i radia RMF FM) oraz transmisje na ¿ywo m.in. z rajdów WRC (World Rally Championship).
- Chcemy byÌ telewizj¹ m³od¹ i skierowan¹ do m³odych. Staramy siê stworzyÌ programy, które idealnie dopasuj¹ siê wizerunkiem i kszta³tem do oczekiwaù wspó³czesnej m³odzie¿y, a tak¿e œwie¿o upieczonych doros³ych - mówi Mariusz Pêdzisz, wspó³twórca MotoPolsatu.
Aktualnie specjalna komisja przydziela stanowiska w zarzÂądzie MotoPolsatu. Kandydatem na prezesa stacji jest wÂłaÂśnie Mariusz PĂŞdzisz, ktĂłry wkÂłada bardzo duÂżo pracy przy tworzeniu stacji. WkrĂłtce pojawiÂą siĂŞ kolejne komunikaty i szersze informacje na temat MotoPolsatu.

ÂźrĂłdÂło : sat-world
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nareszcie jakaÂś motywacja dla TVN Turbo Âżeby poprawili swojÂą ramĂłwkĂŞ.
Ale z MOTO wydarzeniami na MOTO polsacie to juÂż przesada. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mi ramówka TVN Turbo pasuje i nie s¹dzê, by MotoPolsat by³ jakimœ konkurentem dla TVN Turbo. Ale na prawdê bez sensu, ¿e uruchamiaj¹ taki kana³. "Turboexpress" to ja rozumiem, ale MotoWydarzenia? :shock: Przesada. :? Po za tym TVN Turbo mia³o byÌ zamiast MotoPolsatu, bo Cyfrowy Polsat uzna³ wiêksze doœwiadczenie Grupy ITI w tworzeniu kana³ów tematyczych. I teraz powracaj¹ do tego pomys³u? A sk¹d to info? :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:A skÂąd to info? :roll:
morus1000 napisaÂł Âże z sat-world... :? :roll:

Raczej to chyba nie pewne, bo nie napisaÂł tego jakiÂś wiĂŞkszy serwis o mediach gdyby byÂło inaczej to gdzieÂś by byÂła o tym informacja. :] ZresztÂą motoryzacyjny polszmat nie wygraÂł by z TVN Turbo, ktĂłry ma juÂż pozycjĂŞ na rynku... Mogliby pracowaĂŚ nad innym kanaÂłem tematycznym jakiego w Polsce jeszcze nie ma. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

pawell pisze:
Marcin pisze:A skÂąd to info? :roll:
morus1000 napisaÂł Âże z sat-world... :? :roll:

Raczej to chyba nie pewne, bo nie napisaÂł tego jakiÂś wiĂŞkszy serwis o mediach gdyby byÂło inaczej to gdzieÂś by byÂła o tym informacja. :] ZresztÂą motoryzacyjny polszmat nie wygraÂł by z TVN Turbo, ktĂłry ma juÂż pozycjĂŞ na rynku... Mogliby pracowaĂŚ nad innym kanaÂłem tematycznym jakiego w Polsce jeszcze nie ma. :roll:
PaweÂł, kurwa ! Jeszcze raz napisz sÂłowo polszmat to zajmĂŞ sie tobÂą osobiÂście. Nie mogĂŞ juÂż czytaĂŚ takich wypowiedzi...
PamiĂŞtajcie, Âże MOTO Polsat miaÂł powstaĂŚ duÂżo duÂżo wczeÂśniej niÂż TVN Turbo czyli Polsat juÂż wtedy byÂł w miarĂŞ na to przygotowany.
Zapewne g³ównymi twórcami byli by twórcy programów z Polsatu i TV4, czyli takie jak: 4x4 czy V-max. A przypomnê, ¿e program 4x4 to by³ najstarszy program motoryzacyjny na stacji komercyjnej. Sta³o siê tak jak siê sta³o, ¿e MOTO Polsat nie wytartowa³, ale za to mieliœmy zmiany na polsacie otwartym - program 4x4 zosta³ zast¹piony programem Auto œwiat TV. Przyznam, ¿e mi siê nie podoba³ ale wed³ug ludzi chyba by³ dobry... niedawno, bo w 2005 roku powsta³ jeszcze lepszy program Polsatu, który jest o wiele wiele lepszy niz komercyjne produkcje TVN Turbo i mam na myœli program Pasjonaci który prowadz¹ W³odzimierz i Maciej Zientarscy, odpowiedzialni wczeœniej za 4x4 i Vmax (do dziœ nagrywany).
Wniosek z tego, ¿e dobre i to co mamy na Polsacie, a wy¿ej wymienieni twórcy tych programów byli kilka razy zapraszani do ró¿nych wywiadów na TVN Turbo co œwiadczy w pewien sposób o profesionaliŸmie polsatu.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Abe pisze: PaweÂł, kurwa !
CzÂłowieku, powstrzymaj siĂŞ moÂże trochĂŞ. :x :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zobacz sobie na profil Abe, zobacz o czym i jak pisze, ile wnosi do forum i siê zastanów, czy na pewno jesteœ odpowiedni¹ osob¹ do tego, by go pouczaÌ? Abe to jest forumowa osobowoœÌ, jak kolumbus, Black, Majkell, czy michal. Mia³ prawo siê zdenerwowaÌ i nie widzê powodu, dla którego nale¿a³oby go upominaÌ, pouczaÌ, czy robiÌ z tego sensacji.

Jak chcesz mi coÂś odpisaĂŚ, to zapraszam do jednego z tych tematĂłw. Ten topic zostawmy tym, ktĂłrzy potrafiÂą o Polsacie napisaĂŚ coÂś naprawdĂŞ ciekawego.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Abe pisze:PaweÂł, kurwa ! Jeszcze raz napisz sÂłowo polszmat to zajmĂŞ sie tobÂą osobiÂście. Nie mogĂŞ juÂż czytaĂŚ takich wypowiedzi...(...)
No to proszê POMIJAJ MOJE POSTY. Z tego co wiem wolnoœÌ s³owa jeszcze nie zosta³a ograniczona wiêc bêdê pisa³ co chcê i Tobie nic do tego...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

£ukasz pisze: Abe to jest forumowa osobowoœÌ, jak kolumbus, Black, Majkell, czy michal.
To jak z niego taga osobowoœÌ, to chyba nie potrzebuje adwokata i potrafi siê chyba wybroniÌ. :] :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

KoĂączymy bzdurny off-topic. Od upominania poszczegĂłlnych uÂżytkownikĂłw sÂą moderatorzy.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

PO 1
Mi ramĂłwka TVN Turbo pasuje i nie sÂądzĂŞ, by MotoPolsat byÂł jakimÂś konkurentem dla TVN Turbo
Bedzie a to dlatego ,ze w grudniu tvn zarzadal za dystrubujce kanalu w sieciach kablowych oplat wyzszych oponad 100 % przez co z czesci kablowek ten kanal wypadl!!!
wiec moze moze - ale polsta nigdy nie robil dobrych kanalow tematycznych - zawsze to bylo dno !


Abe napisaÂł:
PaweÂł, kurwa ! Jeszcze raz napisz sÂłowo polszmat to zajmĂŞ sie tobÂą osobiÂście. Nie mogĂŞ juÂż czytaĂŚ takich wypowiedzi...(...)
abe to ja ci cos powiem - kazdy ma prawo nazywac ta dziadowska tv jak chce - dla mnie polszmat jest malo ciekawym kanalem - od przypadku jakis film sie obejzy - ale nie powiesz mi ,ze polsat ma takie super produkcje - na dobra sprawe tylko idol byl ok ale ta cala reszta to jedno wielkie DNO!!!! nic w tej stacji nie ma fajnego - oprawa graficzna - zawsze beznadziejna - programy - zawsze beznadziejne i zazwyczaj sciagniete z tvn-u , produkcje debilne - seriale - tragedia!!!
wiec sorry ale ta tv jest tragiczna
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

a-j-p pisze:abe to ja ci cos powiem - kazdy ma prawo nazywac ta dziadowska tv jak chce - dla mnie polszmat jest malo ciekawym kanalem - od przypadku jakis film sie obejzy - ale nie powiesz mi ,ze polsat ma takie super produkcje - na dobra sprawe tylko idol byl ok ale ta cala reszta to jedno wielkie DNO!!!! nic w tej stacji nie ma fajnego - oprawa graficzna - zawsze beznadziejna - programy - zawsze beznadziejne i zazwyczaj sciagniete z tvn-u , produkcje debilne - seriale - tragedia!!!
wiec sorry ale ta tv jest tragiczna
Ojezu, jak mo¿na byÌ takim têpakiem ! Szkoda mi s³ów... pamiêtaj, ¿e Polsat by³ pierwsz¹ prywatn¹ telewizj¹ w Polsce i ten sam poziom trzyma do dziœ.
Nie wiem juÂż co tobie mam powiedzieĂŚ, bo tacy ludzie jak ty, nie powinni mieĂŚ w ogĂłle dostĂŞpu do internetu ! Kochany noob...
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Abe pisze:Ojezu, jak mo¿na byÌ takim têpakiem ! Szkoda mi s³ów... pamiêtaj, ¿e Polsat by³ pierwsz¹ prywatn¹ telewizj¹ w Polsce i ten sam poziom trzyma do dziœ.
Nie wiem juÂż co tobie mam powiedzieĂŚ, bo tacy ludzie jak ty, nie powinni mieĂŚ w ogĂłle dostĂŞpu do internetu ! Kochany noob...
DokÂładnie tak - Polsat trzymajÂąc od samego poczÂątku pewien poziom, ktĂłry jednemu moÂże siĂŞ podobaĂŚ a innym nie ale okreÂślenie "polszmat" jest conajmniej nie na miejscu i czasami siĂŞ dziwiĂŞ, Âże nikt nie reaguje :?

Powtarzam, Polsat nie jest napewno mojÂą ulubionÂą stacjÂą ale pamiĂŞtam powstanie stacji i pamiĂŞtam teÂż, Âże kiedyÂś w tej stacji byÂły naprawdĂŞ wartoÂściowe pozycje.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości