Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lilika pisze:hmm, a kolega tym razem sie nie popisaÂł :D i nie wiedziaÂł,Âże p. K. bĂŞdzie u Pospieszalskiego w "Warto rozmawiaĂŚ" :)
:D Nie oglÂądam czĂŞsto TVP2 wiĂŞc nie wiedziaÂłem... :P No i niestety przegapiÂłem :cry: dlaczego nie napisaÂłas o tym wczeÂśniej ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
lilika pisze:hmm, a kolega tym razem sie nie popisaÂł :D i nie wiedziaÂł,Âże p. K. bĂŞdzie u Pospieszalskiego w "Warto rozmawiaĂŚ" :)
:D Nie oglÂądam czĂŞsto TVP2 wiĂŞc nie wiedziaÂłem... :P No i niestety przegapiÂłem :cry: dlaczego nie napisaÂłas o tym wczeÂśniej ?? :>
Za póŸno odebra³am maila od znajomego- bo te¿ bym Kaz zobaczy³a.
Bo z wÂłasnej woli raczej "WR" nie oglÂądam :/ Chociaz ostatnio np. teÂż byÂła jedna z 'naszych' feministek u Pospieszalskiego :)
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Aha- rozmawiali o ksiÂązkach, ktĂłre warto czytaĂŚ, jakby ktoÂś/sia nie wiedziaÂł/a.

Volim
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

pawell pisze: :D Nie oglÂądam czĂŞsto TVP2 wiĂŞc nie wiedziaÂłem... :P No i niestety przegapiÂłem :cry: dlaczego nie napisaÂłas o tym wczeÂśniej ?? :>
hmm,gdybym wiedziala to na pewno bym napisa³a,trafi³am na program zupe³nie przypadkiem.Chocia¿ od kiedy Kazia parê razy u Pospieszalskiego wystapi³a to staram siê spojrzeÌ choÌ na czo³ówkê programu.

By³o o ksi¹¿kach(jak Aleksandra ju¿ napisa³a) o tym co warto czytaÌ i co jest wyznacznikiem dobrej ksi¹¿ki,czym siê kierowaÌ w doborze tytu³ów i ogólnie o tym jak to w Polsce "po¿erane" s¹ tomy ambitnej literatury. :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Moze dzis , o 15-tej na TVP Polonia bedzie powtorka programu z Kazia ?

:roll: mam nadzieje!!!
nowicjusz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w "Telewizji od kuchni" maÂło byÂło Kazi... :cry: Pokazali pare sekund przygotowania przed programem i fragment odcinka z jej udziaÂłem... :roll: Znacznie wiĂŞcej byÂła w 1 odcinku gdy byÂły kulisy programu "Wydanie drugie poprawione". :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:Wczoraj w "Telewizji od kuchni" maÂło byÂło Kazi... :cry: Pokazali pare sekund przygotowania przed programem i fragment odcinka z jej udziaÂłem... :roll: Znacznie wiĂŞcej byÂła w 1 odcinku gdy byÂły kulisy programu "Wydanie drugie poprawione". :p
:(
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

OglÂądaÂłam powtĂłrkĂŞ "Warto rozmawiaĂŚ" :) Bardzo mi siĂŞ podobaÂł ogĂłlny wystep Kazi i myslĂŞ, ze swoim podejrzeniem o podstĂŞp Pospieszalskiego wÂłasnie go od niego odwiodÂła :D

A propos ambitnych i dobrych ksi¹¿ek- w jednym musimy siê zgodziÌ. Te, naprawdê wybitne, acz niszowe ksi¹¿ki, s¹ szalenie trudno dostêpne. I najczêœciej, (mam tu na mysli wczesne pozycje Eriki Jong, Sarah Kane, czy wybitnych pisarek feministycznych..) egzemplarze tych ksi¹¿ek-jak w PRL-u - s¹ przejmowane z r¹k do r¹k, co czyni obraz niezapomnianej ceznury. I w sumie nie wiadomo, czy jesteœmy czytaj¹c¹ elit¹, czy zignorowan¹ czêœci¹ spo³eczeùstwa. Mo¿e jednak warto siê przyzwyczaiÌ do takiego stanu rzeczy- w IV RP nigdy nic nie wiadomo...

Love
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

no tak prêdzej czy póŸniej musia³o dojœÌ do tego spotkania
goÂściem kuby wojewĂłdzkiego bĂŞdzie KAZIA. MiÂłego oglÂądania....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomu19 pisze:no tak prêdzej czy póŸniej musia³o dojœÌ do tego spotkania
goÂściem kuby wojewĂłdzkiego bĂŞdzie KAZIA. MiÂłego oglÂądania....
BÂądÂź tak miÂły i napisz kiedy to bĂŞdzie. :] DziĂŞki... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

BÂądÂź tak miÂły i napisz kiedy to bĂŞdzie. DziĂŞki...
ten odcinek bĂŞdzie w najbliÂższÂą niedzielĂŞ 26 lutego o 22:05 oczywiÂście w polsacie :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz na TVP2 jest odcinek "Szansy na sukces" z KaziÂą :!: :D :D :D 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazia u WojewĂłckiego no,no,no muszĂŞ zobacyĂŚ jak mu dokopie :wink: :!: Ech juÂż siĂŞ nie mogĂŞ docekaĂŚ :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

anialek pisze:Kazia u WojewĂłdskiego no,no,no muszĂŞ zobacyĂŚ jak mu dokopie :wink: :!: Ech juÂż siĂŞ nie mogĂŞ docekaĂŚ :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Ja mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie taka sytuacja w ktĂłrej Kazia bĂŞdzie mogÂła mu dokopaĂŚ. :p :D

Informacja z oficjalnej strony programu "Kuba WojewĂłdzki". Fajna fotka Kazi. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości