Piłka nożna, siatkówka i sport ogólnie...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak Tak przekrĂŞciÂłem nazwisko :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A juÂż niedÂługo, bo dziÂś przed poÂłudniem odbĂŞdÂą siĂŞ eliminacje 200 m. Motylkowym kobiet. Skoro na 400 miaÂła srebro, to nie trudno tu bĂŞdzie teraz o zÂłoto! Motylia!!
Pozdrawiam, Filip
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oto adres artyku³u który o ma³o nie wprowadzi³ mnie w ob³êd! @$%$# z $@$@#$ Janasem!

Janas nie chce Frankowskiego
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

WÂłasnie czytam o tym Janasie, jaki to jest debil, Âłajza, gnĂłj!!!. On woli powoÂłaĂŚ jakiegoÂś Rasiaczka - najwiĂŞksze drewno polskiej piÂłki!!!. Jaki ten Janas jest chamski na szczĂŞÂście on w WiÂśle nie gra!!!. Zoaczymy czy jego Rasiak lub Niedzielan coÂś strzelÂą- wÂątpie, bo oni nawet 100% sytuacji nie umiejÂą wykorzystac, a z ÂŻurawia pewnie znowu zrobi pomocnika. Jaki on jest bezczelny, leÂśniczy sie znalazÂł- zeby sobie w ten durny Âłeb strzeliÂł. ZwolniÂłabym mende od razu!. ObraÂża jednego z lepszych polskich piÂłkarzy. Zawodnicy WisÂły tracÂą tylko czas i siÂły w reprezentacji, bez Franka to my daleko nie zajdziemy.


Ale dziœ pokrzycze :D , co drugi dzieù mecz, a za tydzien Wiselka z Realem, ale jeszcze wczeœniej z GKS, Franek skutecznoœÌ sobie poprawi :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
seweryn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:17
Lokalizacja: Bieszczady

Re: PiÂłka noÂżna, siatkĂłwka i sport ogĂłlnie...

Post autor: seweryn »

Filip pisze:Ten temat zacz¹³ siê rozwijaÌ gdzieœ w zupe³nie nie przeznaczonym do tego miejscu. Moderator móg³by tamte posty przenieœÌ tu, ale nie nalegam.
Ja natomiast chciaÂłbym przedstawiĂŚ swoje typy, jeÂśli o piÂłeczke chodzi :D : Najlepszy jest wspomniany przez Sylwie JUVE! JUVE! JUVE! JUVE! (Juventus Turyn - dop. FLP :) A z Polskich zdecydowanie krĂłluje WISÂŁA, ktĂłra rozwali na kawaÂłki *** REAL! I tak mu ***, Âże siĂŞ nie pozdbierajÂą do nastĂŞpnych eliminacji LM! :P

No wiecie, ja niechciaÂłbym, Âżeby tu wynikaÂły jakieÂś kibolowe bĂłjki, ale myÂślĂŞ, Âże jesteÂśmy ludzmi na poziomie, czyÂż nie? :lol: :lol: :lol:
ja bym chciaÂł oglÂądaĂŚ mecze w tvn bo nie moÂżna oglÂądaĂŚ ich drogÂą satelitarnÂą :cry:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przed chwilÂą napisaÂłeÂś to samo :lol:
:)
seweryn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:17
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: seweryn »

Sylwia pisze:Te¿ op³akuje tamten fina³ :cry: Szkoda, ze Juve sprzeda³ Maresce,nie wiem co Moggi i Capello chc¹ tym osi¹gn¹Ì, za to kupili Emersona z Romy; ogromna szkoa, ze Marcello Lippi nie jest juz trenerem Juve, teraz ma kadre moze z nimi osi¹gnie wszystko co jest do zdobycia.

A wracajÂąc do meczu Wisla- Real cieszy, ze kibice wierzÂą w Wiselke, a tym ardziej to, ze chloptasie z Realu podchodzÂą do nas z szacunkiem i robi na nich wrazenie 8-2 + dowiedzÂą sie o tym dziesiejszym 5-1 to zapewne jeszcze bardziej sie wysraszÂą :twisted:
Ciekawe jak Legia porazi soie w Pucharze UEFA z 4 druÂżynÂą z Tblisi :twisted:
ale dlaczego nie moÂżna byÂło oglÂądaĂŚ meczu wisÂła-real drogÂą satelitarnÂą :cry:
seweryn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:17
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: seweryn »

Fajnie :D
seweryn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:17
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: seweryn »

szymcio9 pisze:Przed chwilÂą napisaÂłeÂś to samo :lol:
ktto ma gg niech napiswze na numer 2236440 :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No przeciez daÂłem Ci link do odpowiedzi na nurtujÂące CiĂŞ pytanie, w pierwszym temacie, gdzie je zadaÂłeÂś :)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Przegralismy 1:3. Wydaje mi siĂŞ, Âże nasi siatkarze troche jakby sie rozleniwili, po meczy z SerbiÂą. Niedobrze, mam nadzieje, Âże w nastĂŞpnych meczach bĂŞdzie lepiej!

Na pocieszenie Otylia wygra³a pó³fina³ (oczywiœcie :D) A 2 polaków zaje³o 4 miejsca w fina³owych startach na nie zapamietanych przeze mnie dystansach. Te¿ ³adnie. Mozna spokojnie powiedziec, ze jak na razie to królujemy w p³ywaniu jak na nasze mo¿liwoœci :) .
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Szkoda, ze przegrali :cry: . Wszystko przez Goœciniaka i Gabrycha, nie rozumiem dlaczego zdj¹³ Œwidra!! Jaki ten Goœciniak jest têpy!!. Czeka ze zminami do ostatnich chwil , a Sebka i tak nie wpuœci³. Mysla³am, ze z nerwów nie wyrobie trzeyma jakiegos Gabrycha, który wszystko psuje i Go³asia, który s³abo atakuje, a na ³awie siedzi Kadziewicz i Œwider!!, a B¹kiewicza móg³ na pocz¹tku seta wpuœcic jak przegrywaliœmy 5-9. Trener Greków w koùcówce zmieni³ prawie wszytskich, a ten czek³ nie wiadomo na co!!. To nie Grecy byli lepsi tylko wpuszczaj¹c Gabrycha Goœciniak da³ im wygrac mecz.!!!

GoÂściniak odejdÂź!!!
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Jak widze to co wyprawia GoÂściniak powaÂżnie zastanawiam siĂŞ nad tym, aby zamin zostane prezesem GPW zabraĂŚ sie za siatkarzyi zostaĂŚ trenerem. Bo GoÂściniak sobie nie radzi.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ambitna dziewczyna BRAWO! :D :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Trzeba ratowac polskÂą siatkĂłwkĂŞ. I jak najszybciej wywaliĂŚ GoÂściniaka. KtoÂś musi siĂŞ za nich zabraĂŚ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości