[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak zwykle Kinga i Marciin byli super, a zwÂłaszccza chumor P. Rusin
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Program faktycznie udany, ciekawi goÂście i oczywiÂście Âświetni prowadzÂący. UwaÂżam, Âże Kinga i Marcin powinni w "Dzien drobry TVN" byc juÂż co tydzieĂą. [/b]
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro w "DzieĂą Dobry TVN" m.in. Joanna Koroniewska pewnie o przygotowaniach do "TaĂąca z gwiazdami", Maciej Sturh oraz Halinka MÂłynkowa (nie wiem czy dobrze napisaÂłem :) ). I to juÂż 3 tydzieĂą z KingÂą Rusin oraz Marcinem Mellerem. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Post autor: doris »

pawell pisze:Jutro w "DzieĂą Dobry TVN" m.in. Joanna Koroniewska pewnie o przygotowaniach do "TaĂąca z gwiazdami", Maciej Sturh oraz Halinka MÂłynkowa (nie wiem czy dobrze napisaÂłem :) ). I to juÂż 3 tydzieĂą z KingÂą Rusin oraz Marcinem Mellerem. :P :D
Szkoda Âże nie z MagdÂą :x
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oj doris, jesteÂś chyba jedynÂą osobÂą, ktĂłra tĂŞskni za MagdÂą.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w "DzieĂą Dobry TVN" przez pierwsze minuty programu byÂły problemy z dÂźwiĂŞkiem. SÂłychaĂŚ byÂło jakieÂś piski i neizwykÂły haÂłas w studiu. KtoÂś siĂŞ wydzieraÂł, Âże sÂą problemy z dÂźwiĂŞkiem, jeden przekrzykiwaÂł drugiego, a w efekcie prowadzÂących prawie nie byÂło sÂłychaĂŚ. :D Jeszcze jakieÂś piski na deser. :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak siĂŞ nazywa ten reporter, ktĂłry goÂściÂł dziÂś w DDTVN u Halinki Mlynkovej :?:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dodam, ¿e po serwisie informacyjnym mieli problemy ze œwiat³em. W studiu lot kamerowy, ale by³a kompletna ciemnoœÌ. :evil2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy odcinek nawet dobry szczegĂłlnie zainteresowaÂła mnie sprawa "TaĂąca z gwiazdami". :D Wywiady z gwiazdami, ktĂłre bĂŞdÂą taĂączyĂŚ oraz wizyta Huberta UrbaĂąskiego i horeografa programu w studiu. :D :D Fajnie Âże dali fragment programu (chyba) "Droga do gwiazd" gdzie Hubert taĂączyÂł. :D :D No i juÂż wiemy Âże za tydzieĂą bĂŞdzie MoÂłek i Janiak. :/ WiĂŞc chyba "Fakt" znĂłw napisaÂł bzdurĂŞ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Wywiady z gwiazdami, ktĂłre bĂŞdÂą taĂączyĂŚ oraz wizyta Huberta UrbaĂąskiego i horeografa programu w studiu. :D
choreografa :]

Nie wiem czy ktoœ ogl¹da³ program od pocz¹tku ale w³aœnie na pocz¹tku mieli jak¹œ wpadkê... s³ychaÌ by³o jakieœ g³osy - mo¿e z tamt¹d gdzie goœcie oczekuj¹ na przejœcie przed kamery - i nic siê nie da³o zrozumieÌ co mówili Kinga i Marcin. Musia³ im siê przez przypadek mikrofon w³¹czyÌ.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

oni czĂŞsto majÂą jakieÂś wpadki a ostatnio to jakaÂś fala... :? :o
PS. SkÂąd nadajÂą ten program? Chyba z W-wy, ale ze studia przy jakiej ulicy?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Anonymus pisze:(...)PS. SkÂąd nadajÂą ten program? Chyba z W-wy, ale ze studia przy jakiej ulicy?
Jasne Âże z Warszawy :? na poczÂątku i koĂącu widaĂŚ PaÂłac Kultury i Nauki oraz inne wierzowce ktĂłrych raczej w innych miastach nie ma. :P A o tym gdzie jest to studio juÂż pisaliÂśmy pozwolĂŞ sobie zacytowaĂŚ wypowiedz marjana:
marjan pisze:Budynek, w ktĂłrym jest studio DDTVN jest na rogu MarszaÂłkowskiej i HoÂżej.
I wydaje mi siĂŞ, Âże to on: Obrazek I w powiĂŞkszeniu: Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

OK, teraz juz wiem...
A myÂślaÂłem, Âże moÂże z Warsaw Trade Tower, w ktĂłrym niedawno byÂłem i jakoÂś ÂłudzÂąco podobny jest lokal tego studia do ukÂładu pomieszczeĂą w WTT :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A byÂłby ktoÂś z Was w stanie streÂściĂŚ, jak wyglÂądaÂła wizyta UrbaĂąskiego? :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ojeju. Kindze tak siĂŞ zdarÂł gÂłos, Âże chwilowo mĂłwi jak robot. :shock: Marcin mĂłwiÂł, Âże za bardzo krzyczaÂła na zawodach sportowych :? .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości