Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka fan club

Post autor: salladyn »

Aleksandro, chyba siĂŞ zapomniaÂłaÂś.I chyba zapomniaÂłaÂś Âże ja wcale bezkrytyczny w stosunku do niej nie jestem.UwaÂżaÂłem uwaÂżam i bĂŞdĂŞ nadal uwaÂżaÂł Âże jej pomysÂł z wprowadzeniem oddzielnych autobusĂłw jest KRETYNIZMEM.Nie podoba mi siĂŞ teÂż kilka innych rzeczy.Tylko powiedz mi jedno, czy ja mam jÂą krytykowaĂŚ mimo Âże zgadzam siĂŞ z niÂą w miaÂżdzÂącej czĂŞÂści.Poza tym nie wiem za kogo siĂŞ masz Aleksandro, Âże moÂżesz takie sÂądy wydawaĂŚ o innych ja staram siĂŞ nikogo nie oceniaĂŚ.

No có¿ ka¿dy ma mo¿e trudny dzieù mo¿e i tobie siê przydarzy³, ja te¿ potrafiê k¹saÌ jak jestem wœciek³y.Mam nadziejê ¿e po prostu nie mia³aœ z³ych zamiarów.

I jeszcze oÂświadczenie NIE JESTEM W STOSUNKU DO KAZI BEZKRYTYCZNY.
To tyle :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka fan club

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Aleksandro, chyba siĂŞ zapomniaÂłaÂś.I chyba zapomniaÂłaÂś Âże ja wcale bezkrytyczny w stosunku do niej nie jestem.UwaÂżaÂłem uwaÂżam i bĂŞdĂŞ nadal uwaÂżaÂł Âże jej pomysÂł z wprowadzeniem oddzielnych autobusĂłw jest KRETYNIZMEM.Nie podoba mi siĂŞ teÂż kilka innych rzeczy.Tylko powiedz mi jedno, czy ja mam jÂą krytykowaĂŚ mimo Âże zgadzam siĂŞ z niÂą w miaÂżdzÂącej czĂŞÂści.Poza tym nie wiem za kogo siĂŞ masz Aleksandro, Âże moÂżesz takie sÂądy wydawaĂŚ o innych ja staram siĂŞ nikogo nie oceniaĂŚ.

No có¿ ka¿dy ma mo¿e trudny dzieù mo¿e i tobie siê przydarzy³, ja te¿ potrafiê k¹saÌ jak jestem wœciek³y.Mam nadziejê ¿e po prostu nie mia³aœ z³ych zamiarów.

I jeszcze oÂświadczenie NIE JESTEM W STOSUNKU DO KAZI BEZKRYTYCZNY.
To tyle :wink:
Tak, jak zwykle genialnie :?
ZresztÂą zachoowujesz siĂŞ za przeproszeniem jak nacz.pewnego znanego nam pisma- ciÂągle przeÂśladowany, wszystko co zÂłe jest kierowane do Ciebie, teorie spiskowe, nagonka, a jednoczeÂśnie to tylko.. li i jedynie TY masz racjĂŞ.

W moim polonistyczno-feministycznym pozyciu nie zdarzyÂło mi siĂŞ z Kaz nie zgodziĂŚ.. Po prostu moje poglÂądy caÂłkowicie pokrywajÂą siĂŞ z Jej.
I piszÂąc poprzedniego posta chodziÂło mi o zupeÂłnie co innego - broĂą Boginii, zupeÂłnie mi nie przeszkadza to, ze ktos/ia zgadza siĂŞ w czymÂś z Ka. ChodziÂło o zupeÂłnie coÂś innego. Jak widaĂŚ nie zrozumiaÂłeÂś.
Poza tym Salladynie, chyba siê zapomnia³eœ. No có¿.. Ka¿dy ma gorsze dni i pewnie Tobie te¿ siê taki przytrafi³. Zupe³nie nie rozumiem dlaczego mia³abym siê z Tob¹ k³óciÌ. I to jeszcze o pogl¹dy i Kaz. To by³oby Ciekawe :P

Pozdr.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to ja dam pare fotek Kazi z programu "Kuba WojewĂłdzki":

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

I jeszcze tutaj jest aÂż 5 filmiĂłw... :P :D MiÂłego oglÂądania. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Fotografie sÂą na stronie :) OglÂądaÂłam wczoraj powtĂłrkĂŞ programu i jestem po prostu dumna z Naszej Kazi :)))

A filmy, I don't know why nie chcÂą mi siĂŞ odtworzyĂŚ :/
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

No tak , " dumni z naszj " Kazi , ale nie wiem ,czy Wam wiadomo, jakie " ciegi" dostaje Nasza Kazia - na roznych forach za parodiowanie glosu Magdy/ ten watek juz tu poruszalismy/, ale naprawde " to" zachowanie Kazi pociagnelo lawine krytyki Jej osoby. Osobiscie uwazam, ze nie zrobila nic zlego , no moze bylo to niezbyt fortunne. :cry:
nowicjusz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

justa'60 pisze:ale nie wiem ,czy Wam wiadomo, jakie " ciegi" dostaje Nasza Kazia - na roznych forach za parodiowanie glosu Magdy/ ten watek juz tu poruszalismy/, ale naprawde " to" zachowanie Kazi pociagnelo lawine krytyki Jej osoby. Osobiscie uwazam, ze nie zrobila nic zlego , no moze bylo to niezbyt fortunne. :cry:
Napewno Kazia nie wiedziaÂła Âże ona jesy niepeÂłnosprawna, a oni tak ciÂągle jÂą krytykujÂą. :/ TÂłumaczĂŚ im o oni swoje... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

A pierwszy raz krytykujÂą KaziĂŞ :?: Nie, wiĂŞc po prostu trzeba siĂŞ juÂż chyba do tego przyzwyczaiĂŚ.MyÂślĂŞ Âże nawet sama Kazia siĂŞ do tego przyzwyczaiÂła.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Ja ogl¹daj¹c program wcale nie pomyœla³am,ani nie odczu³am jakiegoœ naœmiewania i te glosy anty pachn¹ mi weszpolakami na odleg³oœÌ.
Nikt nie ogl¹da tv trwam, nie s³ucha radyja a nagle wszyscy wiedz¹ kto prowadzi osiedlowe kolka ró¿aùcowe(czy jakoœ tak) i co temu komuœ dolega, no i w kogo uderzyÌ?tolerancyjn¹ feministkê,¿e niby jednym pob³a¿a a z innych siê naigrywa.Mam nadziejê,ze ta nagonka siê nie poszerzy i nic wielkiego z tego nie uroœnie.a ludzie naprawdê wypisuj¹ straszne rzeczy.
" ja juÂż nie chcĂŞ trwaĂŚ"( jak powiedzial pan w tv)
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

lilika pisze:Ja ogl¹daj¹c program wcale nie pomyœla³am,ani nie odczu³am jakiegoœ naœmiewania i te glosy anty pachn¹ mi weszpolakami na odleg³oœÌ.
Nikt nie ogl¹da tv trwam, nie s³ucha radyja a nagle wszyscy wiedz¹ kto prowadzi osiedlowe kolka ró¿aùcowe(czy jakoœ tak) i co temu komuœ dolega, no i w kogo uderzyÌ?tolerancyjn¹ feministkê,¿e niby jednym pob³a¿a a z innych siê naigrywa.Mam nadziejê,ze ta nagonka siê nie poszerzy i nic wielkiego z tego nie uroœnie.a ludzie naprawdê wypisuj¹ straszne rzeczy.
" ja juÂż nie chcĂŞ trwaĂŚ"( jak powiedzial pan w tv)
Mnie po prostu uderzy³o jak na liœcie Gender ktosia napisa³a, ze Kazia wyœmiewa³a siê z tej dziewczyny od kó³ek rózancowych i to nie fair..

SORRY!!! Dlaczego Kazi gÂłos moÂżna parodiowaĂŚ, a tej mÂłodej nie? Ona jest niepelnosprawna, ok.. Ale czy wobec tego mamy obchodziĂŚ siĂŞ z NiÂą jak z jajkiem i ... traktowac jÂą jak trĂŞdowatÂą? To by byÂło dopiero nie fair. OsobiÂście uwaÂżam, ze Kaz nie wyÂśmiewala siĂŞ ani z tej dziewczyny, ani z jej kalectwa. Po prostu rozÂśmieszyÂło JÂą jej gadanie. Monotonne, senne i tak przez 2, 3 goidziny, heh..
Nie widze w tym nic zÂłego i musze przyznaĂŚ, ze odkryÂłam w sobie niesamowity talent do udawania Jej gÂłosu :D (to tak po Kazi 'r' ;))
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazimiera szczuka

Post autor: anialek »

salladyn pisze:A pierwszy raz krytykujÂą KaziĂŞ :?: Nie, wiĂŞc po prostu trzeba siĂŞ juÂż chyba do tego przyzwyczaiĂŚ.MyÂślĂŞ Âże nawet sama Kazia siĂŞ do tego przyzwyczaiÂła.
Taki narĂłd jak siĂŞ komuÂś coÂś uda,to trzeba mu dokopaĂŚ :evil: JuÂż dawno siĂŞ do tego przyzwyczaiÂłam :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:
salladyn pisze:A pierwszy raz krytykujÂą KaziĂŞ :?: Nie, wiĂŞc po prostu trzeba siĂŞ juÂż chyba do tego przyzwyczaiĂŚ.MyÂślĂŞ Âże nawet sama Kazia siĂŞ do tego przyzwyczaiÂła.
Taki narĂłd jak siĂŞ komuÂś coÂś uda,to trzeba mu dokopaĂŚ :evil: JuÂż dawno siĂŞ do tego przyzwyczaiÂłam :evil:
Kazia podchodzi do tego pewnie z wiĂŞkszym dystansem niÂż my ;)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Jutro Kazimiera bĂŞdzie goÂściem DzieĂą Dobry TVN.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

redaktor pisze:Jutro Kazimiera bĂŞdzie goÂściem DzieĂą Dobry TVN.
ZnĂłw :D :D ale super :roll: :P ostatnio sporo Kazi w telewizji. :D Ciekawe o czym tym razem bĂŞdzie mĂłwiĂŚ?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

:wink: Dzis imieniny Kazi , a wiec - 1OO lat !!! :lol:
nowicjusz
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Czy wizyta Kazi w Dzien Dobry Tvn, nie wiaze sie aby z jutrzejsza Manifa w W-wie, a takze z nadchodzacym Dniem Kobiet ? Wydaje mi sie , ze tak. :roll:
nowicjusz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości