Marcin Pawłowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja teÂż tych "FaktĂłw' z panem Marcinem nie bĂŞdĂŞ ogladaÂł, bo po prostu Âżal mi patrzeĂŚ.
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

IczyÂż to nie jest polityka TVN. Aby zniechĂŞciĂŚludzi do ekipy FaktĂłw(P.Redo, i inni) i aby pokazaĂŚ,Âże to TVN24 jest dziaÂłem informacyjnym GrupyITI, a era FaktĂłw wraz z odejÂściem Lisa dobiegÂła koĂąca.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Do cholery. SkoĂączcie z tym Ave Anita. Przeginacie lekko
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Marcin wyglÂąda strasznie.
Moim zdaniem nie powinien jeszcze prowadziĂŚ faktĂłw.
Widzowie naprawdê prze¿yli szok a nie chcê aby choroba marcina zosta³a wykorzystana dla celów finansowych. Poza tym nie ka¿dy mo¿e o tym wiedzieÌ i zdawaÌ sobie z tego sprawê, ¿e marcin jest chory i mu wspó³czuÌ.
PrzeciĂŞtny widz naprawdĂŞ moÂże siĂŞ przestraszyĂŚ i zrezygnowaĂŚ z oglÂądania faktĂłw bo ja juÂż siĂŞ nad tym zastanawiam.

Nie rĂłbmy z faktĂłw dramatu i niech ludzie nie pÂłaczÂą na widok marcina.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A zauwazyliÂście,Âże podczas FaktĂłw w TVN brakowaÂło logo programu.
Ja jednak zostane przy twierdzeniu,ze chca go odsunÂąc na staÂłe, a chorobe traktujÂą jako obiekt do pokazania jaki to TVN jest tolerancyjny.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie zauwaÂżyÂłem bo fakty zawsze oglÂądam na tvn24 ale jak rzeczywiÂście nie byÂło to dziwne.
Walter chce pokazaĂŚ swoje wielkie i dobre serce.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

kompletnie sie nie zgadzam tobi!p. Marcin chcial sam prowadzic fakty i szef faktow dal mu taka mozliwosc...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, z poczatku tez tak myslaÂłem.MoÂże i ma serce lecz po tym co uczyniÂł z Lisem, Olejnik i innymi wierze tylko w serce Starego Waltera a nie jego latoroÂśli.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przerazilam sie wczoraj jak zobaczylam Marcina widac ze prowadzenie faktow przychodzilo mu z trudem i nie moglam na to patrzec raz po raz wychodzilam z pokoju. nie wiem czy powinien dalej prowadzic fakty z jednej strony to fakt czesc luzdi moze przestac ogladac fakty bo nie bedzie mogla tego zniesc ale z drugiej strony jesli mu to pomaga to chyba my widzowie jestesmy winni mu chyba jakies wsparcie i przeczekac gorszy okres.najpierw wydawalo mi sie ze wrocil do faktow bo jest lepiej ale potem przeczytalam ze bylo juz tak zle ze kazali mu wrocic do domu zeby doszedl do siebie a potem dalsza czesc kuracji.
Android <3
Grażyna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grażyna »

Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże pan Marcin wrĂłciÂł do FaktĂłw. Trzymam kciuki za peÂłny powrĂłt do zdrowia. Nie przeraÂża mnie jego wyglÂąd.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Wyglad jak wyglad, zmienia sie
Jenny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 18 sie 2004, 00:07

Przestancie pierdolic!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Jenny »

marcin zawsze byl i jest profesjonalista i prowadzi fakty najlepiej!!!Co wolicie Rymana moze???AQ jego wyglad nie ma nic do rzeczy!Zreszta nie wyglada wcale tak zle!marcin-3 maj sie i nie czytaj ani nie wierz w te pierdoÂły co te debile pisza!To kretyni!!!!!!!!
Jenny
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dopiero teraz uÂświadomiÂłem sobie, czym tak naprawdĂŞ jest rak. Trzymam kciuki za pana Marcina i caÂłego serca ÂżyczĂŞ mu szybkiego powrotu do zdrowia. To co robi jest bardzo waÂżne - nie tylko dla osĂłb chorych na raka, ale rĂłwnieÂż dla niego - w ostatnim numerze PrzeglÂądu Krystyna Kofta (miaÂła nowotwĂłr piersi) w swoim felietonie napisaÂła jak bardzo potrzebny jest spokĂłj psychiczny i poczucie bycia potrzebnym dla innych wsrĂłd osĂłb chorych na raka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TAK. najgorsze jest pierwszewraÂżenie, od srody przywykÂłem do jego nowego wizerunku, Ale ten gÂłos , gÂłos jest niezmienny a poza tym to wczorajsze Fakty+te z OtyliÂą+byÂły na prawde dobre, takie jak za dawnych+dobrych+ czasĂłw. Jesli zytasz to Marcinie to wiedz, Âże jesteÂś Wielki i tysiÂąc nagrĂłd przed Toba. Walcz z wÂładzami TVN i nie pozwĂłl im, aby kiedykolwiek CiĂŞ usuneli. Dla mnie liczÂą siĂŞ tylko Fakty w Twoim wydaniu. 3Maj siĂŞ.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak w poniedzialek zobaczylam Marcina to jak juz pisalam zastanawialam sie czy dalej powinien prowadzic fakty.Pare postow wyzej ktos napisal wyglad jak wyglad zmienia sie.To prawda ale mnie sie wydawalo ze to nie jest dawny Marcin jednak z szacunku dla tego co robi obejrzalam kolejne i kolejne wydania ;) do wygladu sie przyzwyczailam i sadze ze jak przeszla mu trema to kolejne fakty prowadzil juz po swojemu z werwa i wlasnie jak dawny Marcin. :) Teraz nie mam juz watpliwosci ze powinien prowadzic "fakty" :)

Marcin trzymaj sie :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości