Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ogl¹daliœmy :P Bardzo ciekaw¹ Raport Popo³udniowy ma formu³ê. Kalczyùska jak zwykle super siê dzisiaj spisa³a, choÌ w ci¹gu dnia nie ustrzeg³a siê kilku wpadek, np. "³obeddzie" by³y super :)
WracajÂąc jeszcze do RP fajnie byÂło jak J. PaÂłaÂśnisinski witaÂł siĂŞ z Paniami - "Witam Ciebie Aniu, i Ciebie Aniu" czy jakoÂś tak - obie siĂŞ wtedy zaczĂŞÂły chichotaĂŚ :D

Ps.
Ciekawe jak RP bedzie wyglÂądaÂł wykonaniu innych par.
Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

DziÂś (9 marca) w DnÂŻ - excellent! Âślicznie...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Super, czyli znowu bĂŞdzie w PopoÂłudniowym raporcie :)

Pani Ania wczoraj te¿ by³a, nadawa³a relacjê po konferencji g³ównego lekarza weterynarii. Live jak zwykle bardzo dobry nawet za bardzo :P Cytowanie wypowiedzi Krzysztofa Ja¿d¿ewskiego i to s³owo w s³owo by³o czymœ fenomenalnym. Nie wiem jak Ona to zrobi³a.

ÂŻeby nie byÂło tak sÂłodko na koniec ÂłyÂżeczka dziegciu. Czy tylko ja mam wraÂżenie, Âże A. JĂŞdrzejowska, mĂłwiÂąc kolokwialnie, wygryzÂła KalczyĂąskÂą z GoÂścia Porannego?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

[quote]Cytowanie wypowiedzi Krzysztofa JaÂżdÂżewskiego i to sÂłowo w sÂłowo byÂło czymÂś fenomenalnym. Nie wiem jak Ona to zrobiÂła.[quote]

Mackuw, nie jestes w stanie nauczyc sie kilku zdan na pamiec, jesli masz je napisane na kartce..? Niedobrze :|

Pozdrawiam Tomasza! Bardzo mi Cie szkoda, kolego...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jestem ale nie w 10 minut :!: jedno, dwa zdania to siĂŞ kaÂżdy nauczy, ale nie tyle... przecieÂż KalczyĂąska cytowaÂła jego wypowiedÂź dobre kilka minut.
Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

krytyczny pisze:

Pozdrawiam Tomasza! Bardzo mi Cie szkoda, kolego...
Przepraszam Cie "krytyczny" ale od kiedy my jesteÂśmy kolegami? A swojÂą drogÂą to krytykowaĂŚ moÂżesz sobie PaniÂą Anie KalczyĂąskÂą ale krytyka skierowana do osĂłb ktĂłre siĂŞ tutaj wypowiadajÂą to lekka przesada.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Jak wiaze wlosy to ma jeszcze dluuuuzsza twarz...
;(
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A wola³byœ ¿eby mia³a okr¹g³¹ pyzê jak nie powiem kto.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Krytyczny, czy Ty przypadkiem ''trochê'' nie przesadzasz :> ¯e siê tak wyra¿ê - odwal siê od Ani :!:

Nie waÂżne.

Ania bardzÂło Âładnie wyglÂąda, jeszcze lepiej prowadzi serwis - niestety tylko ten przed 15-tÂą widziaÂłem :/
To juÂż dugi dyÂżur w dniu na Âżywo - wÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu :D Serwis z niÂą tĂŞtni Âżyciem :spoko:

:wesoly: i znowu bĂŞdzie w tym wynazazku ostatnich dni, zwanym popoÂłudniowym raportem :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Zaraz, zaraz, Black Jack, co to znaczy odwal sie?
:mad:
Myslalem, ze to jest FORUM, czyli, ze mozna wypowiadac opinie, a nie jakies kolko wzajemnej adoracji.

Nie podoba mi sie Klaczynska i juz. I nikt mi nie zabroni wypowiadac tu swoich opinii, no chyba, ze mnie za to usuna z forum, co jest w sumie mozliwe, na fali aktualnych tendencji do cenzurowania i inwigilowania wszystkiego co sie da
:wink:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

krytyczny: Nie powtarza siê tej samej frazy tysi¹c razy. Powiedzia³eœ ju¿ co myœlisz o Kalczyùskiej, wiêc teraz siê po prostu zamknij. WolnoœÌ wypowiedzi nie oznacza obra¿ania osób. :evil: :evil: :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

krytyczny pisze:Zaraz, zaraz, Black Jack, co to znaczy odwal sie?
:mad:
Myslalem, ze to jest FORUM, czyli, ze mozna wypowiadac opinie, a nie jakies kolko wzajemnej adoracji.

Nie podoba mi sie Klaczynska i juz. I nikt mi nie zabroni wypowiadac tu swoich opinii, no chyba, ze mnie za to usuna z forum, co jest w sumie mozliwe, na fali aktualnych tendencji do cenzurowania i inwigilowania wszystkiego co sie da
:wink:
Te¿ uwa¿am, ¿e przeginasz w kwestii krytyki Anny Kalczyùskiej ale na obiektywnoœÌ ze strony Pana Black Jacka nie licz :?

OpiniĂŞ swojÂą moÂżesz wypowiadaĂŚ, jak najbardziej. Anna KalczyĂąska wcale nie musi Ci siĂŞ podobaĂŚ - ale pamiĂŞtaj o tym, Âże jeÂżeli chodzi o Pana Black Jacka to jego krĂłlewny krytykowaĂŚ za nic nie wolno bo spotkasz siĂŞ wÂłaÂśnie z takÂą reakcjÂą.

terraX pisze:Proponuje powÂściÂągnÂąc emocje, Szanowni Panowie. I chwaliĂŚ (ewentualnie) krytykowaĂŚ KalczyĂąskÂą, a nie siebie wzajemnie. Przypominam, Âże od niedawna mamy na forum system pochwaÂł i ostrzeÂżeĂą, ktĂłry niemiÂłosiernie wszystko zlicza i blokuje (w razie czego) pisanie userowi
Pani Moderator jak zwykle z wÂłaÂściwÂą sobie klasÂą :] OczywiÂście - ja siĂŞ dostosujĂŞ :P
Ostatnio zmieniony czwartek 09 mar 2006, 16:31 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Proponuje powÂściÂągnÂąc emocje, Szanowni Panowie. I chwaliĂŚ (ewentualnie) krytykowaĂŚ KalczyĂąskÂą, a nie siebie wzajemnie. Przypominam, Âże od niedawna mamy na forum system pochwaÂł i ostrzeÂżeĂą, ktĂłry niemiÂłosiernie wszystko zlicza i blokuje (w razie czego) pisanie userowi.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I w tym wÂątku w koĂącu po problemach technicznych udaÂło mi siĂŞ odpowiedzieĂŚ :D
Myslalem, ze to jest FORUM, czyli, ze mozna wypowiadac opinie, a nie jakies kolko wzajemnej adoracji.
Krytyczny, skoro to jest forum, to ja mogĂŞ Ci napisaĂŚ, ÂżebyÂś siĂŞ od Ani odwaliÂł, a delikatniej mĂłwiÂąc, ÂżebyÂś byÂł Âłaskaw wywaÂżyĂŚ swoje komentarze :] Bo sÂą bardzo niesprawiedliwe.
A ja bĂŞdĂŞ broniÂł niczym rycerz w lÂśniÂącej zbroi inteligentnych, piĂŞknych i czarujÂących kobiet :D
I wiem, co to znaczy nie lubieĂŚ kogoÂś i wiem co to znaczy usÂłyszeĂŚ: ''odwal siĂŞ'' :evil2:

Wynalazek dzisiaj zadziaÂłaÂł sprawinie, oczywiÂście w duÂżej mierze za sprawÂą Ani ... KalczyĂąskiej oczywiÂście :D
Jej minki, kiedy wys³uchuje wspó³prowadz¹cej s¹ rewelacyjne :D Chcia³bym jeszcze wiedzieÌ, co ona wtedy myœli :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości