Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja uwaÂżam, Âże to chore. Jakby ktoÂś tak sparodiowaÂł KaziĂŞ (co siĂŞ zdarza w SMS, ale to staÂły punkt programu), to by nikt nie zareagowaÂł. :evil: :evil: :evil: To co z tego, Âże pani Buczek jest kalekÂą. Kaleka to teÂż czÂłowiek. Takie jest moje zdanie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

chore

Post autor: anialek »

wÂłoch pisze:Ja uwaÂżam, Âże to chore. Jakby ktoÂś tak sparodiowaÂł KaziĂŞ (co siĂŞ zdarza w SMS, ale to staÂły punkt programu), to by nikt nie zareagowaÂł. :evil: :evil: :evil: To co z tego, Âże pani Buczek jest kalekÂą. Kaleka to teÂż czÂłowiek. Takie jest moje zdanie.
Chore to maÂło powiedziane,czasem wydaje mi siĂŞ,Âże lepiej bĂŞdzie uciec gdzieÂś na koniec Âświata,niÂż Âżyc w tym popie....kraju :!: :evil: :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)Opieram siĂŞ na tym co przeczytaÂłem w necie - i nie chodzi tu tylko o "Nasz Dziennik" - bo to dla mnie Âżadne wiarygodne medium- i uwaÂżam, Âże taka osoba jak Pani Szczuka skoro nie wiedziaÂła kto to jest to nie powinna czegoÂś takiego robiĂŚ, poniewaÂż zawsze moÂże siĂŞ okazaĂŚ, Âże jest to wÂłaÂśnie ktoÂś taki. Osoba cierpiÂąca, chora.
No to czaÂły czas musi uwaÂżaĂŚ Âżeby nie powiedzieĂŚ czegoÂś zÂłego ?? tak siĂŞ nie da... ZresztÂą ona nie powiedziaÂła nic zÂłego tylko powiedziaÂła to...
"Módlmy siê, ¿eby ³aski Bo¿e sp³ynê³y na wszystkie dzieci, które nale¿¹ do Dzieciêcych Podwórkowych Kó³ek Ró¿aùcowych"
...podobnym gÂłosem do tej dziewczyny i co to jest zÂłe, obraÂźliwe i nie dobre ?? :?
TVN_FAN pisze:(...)Chodzi o to, ¿e tak niew¹tpliwie wykszta³cona osoba jak Kazimiera Szczuka powinna wiedzieÌ, ¿e skoro nie zna danej osoby to raczej siê na jej temat publicznie nie powinna wypowiadaÌ bo potem mo¿e coœ z tej wypowiedzi wynikn¹Ì.(...)
Ale ona na jej temat siĂŞ nie wypowiadaÂła tylko mĂłwiÂła to co napisaÂłem wyÂżej...

I ta sprawa chyba nigdy siĂŞ nie zakoĂączy, bo Rydzyk i jego media bĂŞdÂą to wypominaĂŚ i wypominaĂŚ. :x Pewnie juÂż szykujÂą reportaÂże na ten temat... :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Wkurw totalny

Post autor: Aleksandra »

Cholera..
Z igÂły widÂły po prostu. Jestem wkur*****
Z Kazi mo¿na siê œmiaÌ, mo¿na j¹ parodiowac obrzucaÌ b³otem, a Ona tej g³upiej Siostry Modlitwy tkn¹Ì nie moze, bo od razu siê afera robi.. Armia Rydzyka jest nietykalna, that's all..
Mimo, ze Âśmiejemy siĂŞ ze znajomymi, sprawa robi siĂŞ coraz powaÂżniejsza.. ProponujĂŞ zostawiĂŚ ten temat bo naprawdĂŞ zwariujemy... Jak bĂŞdzie coÂś wiĂŞcej wiadomo, to wtedy do tego wrĂłcimy...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Nie moÂżna zostawiĂŚ tej sprawy !

Post autor: salladyn »

Aleksandro nie moÂżna wÂłaÂśnie zostawiĂŚ tak tej sprawy. Ojczulek Rydz nie zostawi jej w spokoju.JuÂż czekam jak w "Rozmowach niedorobionych" w telewizji "Sram" bĂŞdzie reportaÂż o tym jaka to Kazia jest nieczuÂła, Âże nabija siĂŞ z kaleki no i przede wszystkim Âże obraziÂła kogoÂś ze "ÂświĂŞtej kasty".

WyobraŸ sobie Aleksandro ¿e jadê dzisiaj sobie tramwajem i czytam sobie "Rymowanki dla du¿ych dzieci" Szymborskiej.Jest to ksi¹¿ka z genialnymi limerykami.Na czwartej stronie jest obrazek z wyklejank¹ samej autorki (Szymborskiej).Przedstawia on nag¹ kobietê o rubensowskich kszta³tach.No i czytam sobie czytam jak nagle na mnie nie gruhnie moherowy beret:
-"Jak ty masz czelnoœÌ czytaÌ takie zbereŸne rzeczy czytaÌ !"
-"Ty Pana Boga obraÂżasz, maÂłe dzieci deprawujesz !"
-"Jeszcze nie jest za póŸno nawróÌ siê jeszcze m³ody jesteœ."
-"SÂłuchaj Radio Maryja to siĂŞ dowiesz"
-"KwaÂśniewski ten Âżyd to osocze kradnie"
-"A wogĂłle to on ma na nazwisko Sztolcman, Âżyd jeden"

Nie moÂżemy milczeĂŚ bo to jest sekta :!: Na poczÂątku to traktowaÂłem z przymruÂżeniem oka ale to juÂż w Âżaden sposĂłb Âśmieszne nie jest.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Audrey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 mar 2006, 18:48

Post autor: Audrey »

ÂŻe Trwam i RM to sekta wiadomo nie od dziÂś :?

ObejrzaÂłam ten fragment jeszcze raz i faktycznie Kazia nie obraÂża tej dziewczyny. WidaĂŚ, Âże specjalnie dobiera sÂłowa tak, aby nie wyszÂło to pogardliwie.

no i nie ma co przejmowaĂŚ siĂŞ trwamem. Gorzej, Âże juÂż zajmuje siĂŞ tym KRRiT :roll:

wypowiedzi WszechpolakĂłw:
"Uderzaj¹ca jest wyj¹tkowa ob³uda Szczuki jako aktywistki zawsze id¹cej w pierwszych szeregach marszów tolerancji" - czytamy w liœcie przes³anym z Okrêgu Mazowieckiego M³odzie¿y Wszechpolskiej, który zawiera te¿ apel, by "Kazimiera Szczuka wziê³a na siebie odpowiedzialnoœÌ za swoje s³owa i przeprosi³a nie tylko Madziê Buczek, ale równie¿ wszystkie osoby wierz¹ce w Boga".
ÂŹle siĂŞ dzieje w paĂąstwie polskim :/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

FeminiÂści

Post autor: salladyn »

Bardzo ciekawy wywiad z feministami.Polecam.

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy ... as=1&ias=6
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:(...)WyobraŸ sobie Aleksandro ¿e jadê dzisiaj sobie tramwajem i czytam sobie "Rymowanki dla du¿ych dzieci" Szymborskiej.Jest to ksi¹¿ka z genialnymi limerykami.Na czwartej stronie jest obrazek z wyklejank¹ samej autorki (Szymborskiej).Przedstawia on nag¹ kobietê o rubensowskich kszta³tach.No i czytam sobie czytam jak nagle na mnie nie gruhnie moherowy beret:
-"Jak ty masz czelnoœÌ czytaÌ takie zbereŸne rzeczy czytaÌ !"
-"Ty Pana Boga obraÂżasz, maÂłe dzieci deprawujesz !"
-"Jeszcze nie jest za póŸno nawróÌ siê jeszcze m³ody jesteœ."
-"SÂłuchaj Radio Maryja to siĂŞ dowiesz"
-"KwaÂśniewski ten Âżyd to osocze kradnie"
-"A wogĂłle to on ma na nazwisko Sztolcman, Âżyd jeden"(...)
Ja jestem bardzo ciekawy salladynie co jej odpowiedziaÂłeÂś ?? i czy w ogĂłle coÂś do niej powiedziaÂłeÂś. Raczej tak znajÂąc Twoje niektĂłre wypowiedzi z forum... :p :mrgreen: :twisted: Jakby taka do mnie podeszÂła i gadaÂła takie gÂłupoty to nie wiem co bym jej zrobiÂł. :twisted:
Aleksandra pisze:(...)Z igÂły widÂły po prostu. Jestem wkur*****(...)
Oj nie tylko Ty Aleksandro - kaÂżdy kto zna i lubi KaziĂŞ chyba jest. :evil: jeszcze szcegĂłlnie jak siĂŞ czyta takie gÂłupoty... :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja bym odpowiedziaÂł, Âże Sztolcman to mĂłj sÂąsiad i byÂł wzorowym katolikiem i wojewodÂą(jak w moim przypadku). :mrgreen:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

SpokĂłj, tylko spokĂłj.

Post autor: salladyn »

pawell pisze: Ja jestem bardzo ciekawy salladynie co jej odpowiedziaÂłeÂś ?? i czy w ogĂłle coÂś do niej powiedziaÂłeÂś. Raczej tak znajÂąc Twoje niektĂłre wypowiedzi z forum... :p :mrgreen: :twisted: Jakby taka do mnie podeszÂła i gadaÂła takie gÂłupoty to nie wiem co bym jej zrobiÂł. :twisted:
ZareagowaÂłem nadzwyczaj spokojnie.PowiedziaÂłem tylko :
-"Niechaj BĂłg ma PaniÂą w swojej opiece."
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Zajmiemy siĂŞ tym...
Na gender juÂż rozgorzaÂła dyskusja. Na pewno coÂś trzeba z tym zrobiĂŚ
Cholera, mam doÂśc juÂż tego Katolandu... ;(


... 'Niechaj Bóg ma Pani¹ w opiece'? Trzeba by³o powiedzieÌ "Madzia Buczek, Rydzyk i podwórkowe kó³ka ró¿aùcowe" :P
A co do wywiadu z feministami- MichaÂś PÂłaczek jest cudny :) Po prostu go uboginiam :P
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazimiera Szczuka potrafi wymĂłwiĂŚ poprawnie "r", ale tylko gdy mĂłwi "Chuck Norris".

Teraz jest mnĂłstwo dowcipĂłw o tym aktorze,a to jeden,ktĂłry wyÂłuskaÂłam.
Mi nie przeszkadza wcale,Âże Kazia nie wymawia "r",to tylko dodaje jej uroku,w przeciwieĂąstwie do pani Niny z TVP2 :D :wink:


"Walczmy razem! BÂądÂźmy wolne! BroĂąmy swoich praw!" - pod takim hasÂłem przewodnim ulicami Warszawy szedÂł wielotysiĂŞczny kolorowy tÂłum manifestantek i manifestantĂłw.

Od tych najmÂłodszych, po najstarszych. Kobiety i mĂŞÂżczyzn. Feministki. Lesbijki. SdPl. Zielonych 2004. Amnesty International. Wolnej Lewicy. Antyklerykalnej Partii "Racja". ZwiÂązkĂłw Zawodowych PracownikĂłw Ochrony Zdrowia. ZwiÂązkĂłw Zawodowych "SierpieĂą 80"...
I sama nie wiem juz kogo... Bylo nas MNOGO! TysiÂąc, dwa, trzy z niemaÂłym kawaÂłkiem nawet!

PrzeszliÂśmy kolorowym pochodem Przez WiejskÂą, Nowym ÂŚwiatem, Krakowskim PrzedmieÂściem aÂż do Placu Zamkowego. ByÂły z nami m.in. byÂłe peÂłnomocniczki rzÂądu do spraw rĂłwnego statutu kobiet i mĂŞÂżczyzn - Izabela Jaruga-Nowacka i Magdalena ÂŚroda.
TowarzyszyÂły nam hasÂła "Politycy zostawcie dzieci w spokoju, wychowujcie siĂŞ sami!", "MĂłdl siĂŞ w domu po kryjomu, edukacja seksualna do szkoÂły", "Becikowe to Âściema, chcemy zatrudnienia!" i wiele wiele innych...
Szczegó³owa relacja ju¿ wkrótce. Tymczasem zobaczcie nasz¹ Galeriê.

http://www.kobiety-kobietom.com/galeria ... 288&page=1


De_Monik

http://kobiety-kobietom.com/galeria/thu ... ?album=285
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze:Kazimiera Szczuka potrafi wymĂłwiĂŚ poprawnie "r", ale tylko gdy mĂłwi "Chuck Norris".

Teraz jest mnĂłstwo dowcipĂłw o tym aktorze,a to jeden,ktĂłry wyÂłuskaÂłam.
Mi nie przeszkadza wcale,Âże Kazia nie wymawia "r",to tylko dodaje jej uroku,w przeciwieĂąstwie do pani Niny z TVP2 :D :wink:
A ja jeszcze gdzieÂś widzieÂłem jeden taki "dowcip" z KaziÂą :D - Nawet Kazimiera Szczuka buja siĂŞ w Chucku Norrisie. :lol: :mrgreen: :D

Poza tym mi teÂż nie przeszkadza Âże Kazia nie wymawia "r". :D Nic w tym zÂłego a ludzie siĂŞ tego czepiajÂą... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
anialek pisze:Kazimiera Szczuka potrafi wymĂłwiĂŚ poprawnie "r", ale tylko gdy mĂłwi "Chuck Norris".

Teraz jest mnĂłstwo dowcipĂłw o tym aktorze,a to jeden,ktĂłry wyÂłuskaÂłam.
Mi nie przeszkadza wcale,Âże Kazia nie wymawia "r",to tylko dodaje jej uroku,w przeciwieĂąstwie do pani Niny z TVP2 :D :wink:
A ja jeszcze gdzieÂś widzieÂłem jeden taki "dowcip" z KaziÂą :D - Nawet Kazimiera Szczuka buja siĂŞ w Chucku Norrisie. :lol: :mrgreen: :D

Poza tym mi teÂż nie przeszkadza Âże Kazia nie wymawia "r". :D Nic w tym zÂłego a ludzie siĂŞ tego czepiajÂą... :?
"r" Kazi jest bardzo fajne :)

A widzieliÂście na Allegro te przypinki z Chuckiem Norrissem i napisem- "Chuck- feminista z Texasu"? :)
Fajniutkie :)
Aha juÂż dzisiaj KRRiT 'zbada'(? :/) sprawĂŞ tej Siostry Modlitwy, tzn. to, czy Kazia jÂą obraziÂła, czy nie.

PS. proszĂŞ, nie piszcie do mnie w celu 'zkontaktowania siĂŞ z KaziÂą', czyli de facto z proÂśbÂą o udostĂŞpnienie kontaktu do Ka :/ IgnorujĂŞ te maile
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

DziÂś , w radio TOK FM , Kazia przeprosila Magde !

P. s. Ignorowanie e- maili Aleksandro !, a zwlaszcza od fanow Kazi , nie jest zbyt grzeczne , prawda ? , a pisanie o tym - " ignoruje" je , jeszcze gorsze... :roll: Pozdro.
nowicjusz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości