Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: ZrĂłbcie z FaktĂłw skrĂłt informacji

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Dziwne...gdzie ten, do tej pory najlepszy informacyjny program w kraju zmierza ?? :?
Bez przesady... co ma piernik do wiatraka? MateriaÂł bĂŞdzie jutro... nie ucieknie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ZrĂłbcie z FaktĂłw skrĂłt informacji

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:
TVN_FAN pisze:Dziwne...gdzie ten, do tej pory najlepszy informacyjny program w kraju zmierza ?? :?
Bez przesady... co ma piernik do wiatraka? MateriaÂł bĂŞdzie jutro... nie ucieknie.
A to ma piernik do wiatraka, ¿e to ju¿ nie pierwsza taka sytuacja w tym programie, ¿e coœ siê dzieje niedobrego. Widocznie nie dok³adnie ogl¹dasz program. Ta wpadka z tym materia³em to tylko kolejne ogniwo... Kolejne ogniwo w tym b³êdnym kole w jakie ostatnimi czasy dostaj¹ siê Fakty :?
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Szacunek do widza

Post autor: salladyn »

To ma Âże jeÂżeli siĂŞ coÂś zapowiada to musi to byĂŚ w programie.Nie wydarzyÂło siĂŞ nic tak pilnego co by zdominowaÂło program na tyle Âżeby zdjĂŞcie materiaÂłu byÂło konieczne.Ostatnio niestety Fakty zaliczajÂą coraz wiĂŞcej wpadek.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie rĂłbcie z igÂły widÂły :lol: 26 minut na program informacyjny to i tak duzo. ChociaÂż sam zastanawiam siĂŞ, czemu nagle zabrakÂło dla niego czasu... Czyzby ktos pomylil sie w liczeniu ? :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Coraz wiĂŞcej wpadek

Post autor: salladyn »

Chodzi nam raczej nie o to Âże ta konkretna sytuacja miaÂła dziÂś miejsce, ale o to Âże coraz czĂŞÂściej takie mniejsze bÂądÂź wiĂŞksze wpadki siĂŞ zdarzajÂą :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

A tak w ogĂłle to przynajmniej JĂŞdrzejowska miaÂła tĂŞ okazjĂŞ, fakt, Âże niekomfortowÂą, ale mogÂła poprowadzic Fakty. W sumie tylko koĂącĂłwkĂŞ, ale pojawiÂła siĂŞ na antenie TVN :o
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Komrpomitacja!

Jak moÂżna byÂło stwierdziĂŚ, Âże dziÂś numer jeden to Balcerowicz? Potem pieprzyli (przepraszam) o ptasiej grypie, dfemonstracji gejĂłw i innych pierdoÂłach. O Bielickiej wspomnieli dosÂłownie przez chwilĂŞ w (UWAGA) 24 minucie programu. Skoro tak czy inaczej nie mieli nawet krĂłciĂłtkiego materiaÂłu, czy slajdu zdjĂŞĂŚ, to mogli wspomnieĂŚ o tym od razu. Ale stwierdzenie, Âże dziÂś numer jeden to Balcerowicz to Âżenada, takich FaktĂłw nie pamiĂŞtam.

:mad: :mad: :mad: :znudzony: :evil: :evil: :evil: :evil: PoraÂżka!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, to by³a pora¿ka. :evil: Na pocz¹tku myœla³em ¿e robi¹ jeszcze mo¿e materia³ do tej informacji, ale nic tylko parê s³ów Justyna powiedzia³a... :x To powinno byÌ na pierwszym miejscu dziœ :!: :!: Kolejny tym razem du¿y minus dla redakcji "Faktów".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:mad: Wypada siĂŞ tylko podpisaĂŚ pod Marcinem !!
"DziÂś numer jeden to Leszek Balcerowicz"
:mad:

Kolejne opowieÂści o ptasiej a juÂż najlepsze :mad: to byÂło o starciu kaczka-geje !!

WSTYD !! KOMPROMITACJA FAKTÓW
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Fakty siĂŞ staczajÂą

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:O Bielickiej wspomnieli dosÂłownie przez chwilĂŞ w (UWAGA) 24 minucie programu. Skoro tak czy inaczej nie mieli nawet krĂłciĂłtkiego materiaÂłu, czy slajdu zdjĂŞĂŚ, to mogli wspomnieĂŚ o tym od razu.
:mad: :mad: :mad: :znudzony: :evil: :evil: :evil: :evil: PoraÂżka!
MuszĂŞ siĂŞ z wami w 100% zgodziĂŚ.To byÂło po prostu bezduszne.Rozumiem Âże nie mogÂło byĂŚ to tematem numer jeden (chociaÂż mnie i pewnie was teÂż nie raziÂłoby to wcale).Nie codzieĂą umiera taki czÂłowiek chyba moÂżna poÂświĂŞciĂŚ trochĂŞ czasu takiej wspaniaÂłej kobiecie ?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak tego dnia zawiedli na ca³ej linii, ale dzieù póŸniej by³ piêkny materia³ Tomasza Sianeckiego. Szkoda ¿e tak póŸno... :cry: Dobrze te¿ ze w czwartek bêdzie specjalny program o Bielickiej.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś Fakty bez zapowiedzi (nie pamiĂŞtam jak to siĂŞ fachowo nazywa).. ale baÂłagan robiÂą :/
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

I bez forszpanu.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś "Fakty" chyba dÂłuÂższe od innych wydaĂą w tygodniu. :roll: WiĂŞc moÂże Âżeby nie byÂły jeszcze dÂłuÂższe zrezygnowali z forszpanu. :roll: No nie po raz pierwszy i musze przyznac Âże lepiej to wyglÂąda z zapowiedziÂą. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

DziÂś Fakty bez zapowiedzi (nie pamiĂŞtam jak to siĂŞ fachowo nazywa).. ale baÂłagan robiÂą
Kamilu, to siĂŞ nazywa chyba standup.
Ale faktycznie, wtedy to wszystko byÂło zdrowo potegowane :?
A kamera? Diabelnie chaotyczna!
I'm ready for HD!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości