[TVN] Detektyw

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Czy chialbys obejzec w TVN kolejnie zmagania pana Krzysia

Tak
12
34%
Nie
17
49%
Jest mi to obojetne
6
17%
 
Liczba głosów: 35

Ewa-F
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 16:28

Post autor: Ewa-F »

Filip pisze:Ajajaj... szkoda... :(
Jednak w przyszlosci, kto wie.
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

A wiec dlaczego w radiu i telewizji mozna bylo uslyszec ze zatrzyman detektywa rutkowskiego w szwecji wraz z growpa dziennikarzy\reporterow komercyjnej stacji telewizyjnej

PZDR: SMT
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

fakt - byla tam i zaloga tvn, ale moze do innego programu?
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Jako to do innego programu. O ile mi wiadomo to rutek nie oddaje zadnej swojej imprezy (subaru) na TVN-nie jestes sam w programie zielone dzwi.! :D To muisal byc detektyw 3

PZDR: SMT

PS: moze faktycznie niebedzie detektywa 3 w ramowce jesiennej `03 ale moze w wiosennej `04!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

JeÂżeli Detektywa nie bĂŞdzie, to ja nie ÂżaÂłujĂŞ. Niech siĂŞ promuje gdzie indziej.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

SMT pisze:PS: moze faktycznie niebedzie detektywa 3 w ramowce jesiennej `03 ale moze w wiosennej `04!
Chyba raczej jesiennej '04 i wiosennej '05 :wink: Tak samo bĂŞdzie pewnie z Big Brotherem i Dzieciakami z klasÂą.
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

Detektyw bĂŞdzie na pewno. Wczoraj wieczorem Rutkowski wystĂŞpowaÂł na Âżywo w programie "Impreza" na ITV i opowiadaÂł o wielu swoich akcjach (z ostatnich dwĂłch miesiĂŞcy), dodajÂąc za kaÂżdym razem, Âże wszystkie obejrzymy w trzeciej serii "Detektywa" na TVN.

A TVN juÂż powiadomiÂłem, Âże ktoÂś siĂŞ podszywa pod E. Frankiewicz!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie wiem dlaczego, ale kiedy wspomnieliscie o "podszywaniu" skojazyÂł mi siĂŞ r redbullem :lol: Szkoda cholera, wiela szkoda... :?
Pozdrawiam, Filip
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Hmnn.:))jakie ty programy ogladasz:D
czasem jak nie ma co robic mozna:) posluchac;)):D hehe:P tego programiku:)):D
Hmn detektyw hmnn:) moze byc;) mi tam nie przeszkadza ciekawe serial tylko czy po codziennej emisji w11,przez 3 miesiace widzowie nie bede mieli dos ctego typu programĂłw..
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja po obejrzeniu spotu reklamowego dochodzĂŞ do wniosku, Âże W11 to taka polska Cobra 11 :idea: Co Âświadczy o W11 oczywiÂście jak najlepiej, bo zawsze marzyÂł mi siĂŞ dobry serial kryminalny polskiej produkcji, ktĂłry nie odstawaÂłby od tych zachodnich, bo jak dotÂąd to w polskich serialach tego typu nie moÂżna byÂło w poÂścigu nawet poloneza rozwaliĂŚ, bo to za drogie auto, podczas gdy w niemieckich filmach na porzÂądku dziennym sÂą "crash-testy" BMW itp.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

detektyw

Post autor: Mocne_ogniwo »

napewno bedzie czytalem o tym w lodzkiej prasie podczas regionalnych wyborow miss na ktore rutkowski pprzybyl razem z ekupa realizacyjna detaktywa, byl wtdy w jury
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

prowadzÂący: nadkomisarz Anna Potaczek,
sierÂżant sztabowy Maciej Friedek,
nadkomisarz Joanna Czechowska,
aspirant Sebastian WÂątroba
emisja: od 6 wrzeÂśnia, poniedziaÂłek - piÂątek, godzina 17:15


Praca policjantĂłw to codzienny kontakt z ludzkÂą tragediÂą, nieszczĂŞÂściem
i zbrodniÂą. ÂŚledztwa to wielogodzinne obserwacje podejrzanych, analiza raportĂłw, ekspertyz, protoko³ów biegÂłych. I wreszcie – zdecydowane i szybkie wkraczanie do akcji.

„W-11 – WydziaÂł ÂŚledczy” to program z nieznanego dotÂąd na polskim rynku telewizyjnym gatunku, okreÂślanego niekiedy mianem „docu-crime” – po³¹czenie fabularnej treÂści i dokumentalnych ÂśrodkĂłw wyrazu. W g³ównych rolach wystĂŞpujÂą autentyczni policjanci, prokuratorzy i prawnicy, technicy i lekarze.

WiĂŞkszoœÌ bohaterĂłw wydarzeĂą – ofiar i sprawcĂłw przestĂŞpstw – to zwykli ludzie
a nie zawodowi aktorzy. Autentyczne sÂą rĂłwnieÂż wnĂŞtrza (prawdziwe mieszkania
i komisariaty) i procedury policyjne. Scenariusze poszczegĂłlnych odcinkĂłw – chociaÂż fabularne – oparte sÂą na prawdziwych wydarzeniach.

G³ówni bohaterowie to dwa zespo³y policyjnych detektywów. Ich role odtwarzaj¹ autentyczni policjanci z wieloletnim doœwiadczeniem. Widzowie mog¹ œledziÌ codzienn¹ pracê œledczych: zg³oszenia, odwiedziny miejsc zbrodni, wizje lokalne, obdukcje, obserwacje, pods³uchy, poœcigi i zatrzymania, ale tak¿e ma³o efektowne godziny spêdzane w komisariacie: analizy kryminologiczne, studiowanie akt, sprawdzanie alibi i poszukiwanie motywów zbrodni. Tak jak pracuj¹ prawdziwi policjanci. Poczucie autentyzmu jest spotêgowane przez dokumentalne œrodki wyrazu: kamera towarzyszy bohaterom, patrzy na wydarzenia ich oczami, filmuje
z ukrycia, czasem z oddali albo z drugiej strony szyby.

Zrealizowane w podobnej konwencji seriale podbijajÂą od kilkunastu miesiĂŞcy rynek niemiecki. Stacja SAT-1 potroiÂła swoje udziaÂły w rynku w paÂśmie, w ktĂłrym nadawane sÂą odcinki „docu-crime’owych” seriali (z 6 do 18%).
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

bedzie dobry program

Post autor: Mocne_ogniwo »

mysle ze tego rodzaju program ma duze szanse zeby sie przebic, jdnak nic mnie juz niezdziwi polska publicznosc jest wyjatkowa, i juz nie raz udowodnila ze woli wybrac chlam wymyslony przez polakow, a zagraniczne formaty nie robia na nas wrazenia, niech sie wiec dzieje co che, aja i tak bede ogladal ten program
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

no moze byc ciekawe:))
watpie aby program byl jakis super hitem:)
bo polska widownia to polska widownia:)
ale ogladalnosc na poziomie 2,2,-2,5 milona widzow moze miec:))
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak bêdzie emitowany o 17.00 i bêdzie mia³ ogl¹dalnoœÌ 2,5 mln to bêdzie hitem. Ostanio to tak¹ ogl¹dalnoœÌ maj¹ czasami fakty i s¹ najchêtniej ogl¹danym programem tej stacji.
OczywiÂście czasami sÂą wyjÂątki np.mecz wisÂła-real.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości