[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

No tak wÂłaÂśnie przypuszczaÂłam :) hehehe Niesmiertelny Wielki Brat heheh


a co do nagraù programu to ludzi tez dostarcza ,,DAUL`` i IMPRESARIAT ,,STARS`` ? czy jak ? chodzi mi o statystów - oraz publicznoœÌ :mhm:
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

[Przed chwilÂą w "SĂŞdzia Anna Maria..." wystÂąpili komisarze z "W11 - WydziaÂł ÂŚledczy". :


Bedzie jeszcze jeden odcinek z komisarzami :tanczy:
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

TAK ? a wiesz co kiedy jak i gdzie ? ale jest juz nagrany czy dopiero w planach ?:)
a jeÂśli wiesz to napisz co wiesz :)
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Wiem z pewnego zrodla :cicho: Jest nakrecony, ale nie wiem, kiedy emisja. Po zajawkach pewno poznam, to dam znac :)
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no ok super dzieki w takim razie czekamy na cynka :)

a wiesz moze ktĂłrzy komisarze ? jeÂśli mozesz to zdradz chodz to czy Aska i Sebastian znĂłw czy kto inny ?
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Ci sami. Za to z nieco bardziej rozbudowanymi rolami :P
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no to super tylko koniecznie daj znac KIEDY beda :P
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

TVN_FAN pisze:"Werdykt" siĂŞ do tego nie umywa !! Odpada w przedbiegach :P
Oj to ÂżaÂłuj, Âże nie oglÂądaÂłeÂś na Polsacie "W imieniu prawa". To byÂło dopiero ! "Werdykt" z Tele 5 siĂŞ do tego nie umywa a co dopiero "SAMW" z ÂżenujÂącymy rozprawami...
Niedawno powtarzali "W imieniu prawa" na TV 4 wiĂŞc moÂże ktoÂś z forumowiczĂłw kojarzy ? A tam teÂż byli prawdziwi sĂŞdziowie, nie pamiĂŞtam juÂż nazwisk ale byÂł Pan sĂŞdzia i Pani sĂŞdzina a nie jak na Tele 5 i na TVN tylko kobieta.

Mimo wszystko czasem moÂżna obejrzeĂŚ "SAMW" na TVN bo juÂż nie dajÂą na polsacie "ÂŚwiata wedÂług Bundych" o tej porze :D ale w niektĂłre dni dajÂą "Wings" ("SkrzydÂła") wiĂŞc trzeba sobie wybraĂŚ albo to albo tamto.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Abe pisze: Oj to ÂżaÂłuj, Âże nie oglÂądaÂłeÂś na Polsacie "W imieniu prawa". To byÂło dopiero ! "Werdykt" z Tele 5 siĂŞ do tego nie umywa a co dopiero "SAMW" z ÂżenujÂącymy rozprawami...
Niedawno powtarzali "W imieniu prawa" na TV 4 wiĂŞc moÂże ktoÂś z forumowiczĂłw kojarzy ? A tam teÂż byli prawdziwi sĂŞdziowie, nie pamiĂŞtam juÂż nazwisk ale byÂł Pan sĂŞdzia i Pani sĂŞdzina a nie jak na Tele 5 i na TVN tylko kobieta.

Mimo wszystko czasem moÂżna obejrzeĂŚ "SAMW" na TVN bo juÂż nie dajÂą na polsacie "ÂŚwiata wedÂług Bundych" o tej porze :D ale w niektĂłre dni dajÂą "Wings" ("SkrzydÂła") wiĂŞc trzeba sobie wybraĂŚ albo to albo tamto.
Przyznajê - nie ogl¹da³em wczeœniej tego typu programów g³ównie(tam by³y najpierw obecne) w stacjach grupy polsatowskiej :P za wyj¹tkiem w³aœnie "Werdyktu". Ciê¿ko mi wiêc oceniaÌ jak to w innych programach wygl¹da³o, dlatego porówna³em SAMW z "Werdyktem" i w tej konfrontacji zdecydowanie wygrywa przynajmniej wg mojej oceny SAMW. :devil:
ZIMA
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

TVN_FAN pisze:Przyznajê - nie ogl¹da³em wczeœniej tego typu programów g³ównie(tam by³y najpierw obecne) w stacjach grupy polsatowskiej :P za wyj¹tkiem w³aœnie "Werdyktu". Ciê¿ko mi wiêc oceniaÌ jak to w innych programach wygl¹da³o, dlatego porówna³em SAMW z "Werdyktem" i w tej konfrontacji zdecydowanie wygrywa przynajmniej wg mojej oceny SAMW. :devil:
"Werdykt" byÂł jeszcze kiedyÂś na Polonii 1 w lepszej formie niÂż na Tele 5 i prowadziÂł go chyba Tomasz Tomaszewski. A "Werdykt" na Tele 5 prowadziÂł mecenas Aleksander Pociej, ktĂłry potem juÂż byÂł czĂŞsto pokazywany w Wydarzeniach Polsatu i zapraszali go wiele razy do "RozmĂłw w toku".
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Ale w "Imieniu prawa" tylko sedziowie byli prawdziwi. Prokuratorzy, adwokaci, o uczestnikach juz nie wspomne, to byli aktorzy. Wstawal taki "prokurator" i mowe oskarzycielska wyglaszal modulujac tekst czytany z kartki. No porazka. I dekoracje takie kartonowe byly. Tu przynajmniej sala z prawdziwego zdarzenia, wzorcowa chyba, z poboznym zyczeniem, zeby takie rzeczywiscie byly w sadach :rydzyk: :)

Wiedzieliscie tego drugiego prokuratora, blondyna? Co o nim myslicie? Ja wole ciemnego.
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Ja ponawiam swoje pytanie do kolegi który bra³ udzia³ w nagraniu - czy publicznoœÌ i statystów dostarcza ,,DAUL`` i ,,STARS`` Impresariat Filmowy ? czy w jaki sposób dosta³es sie na nagranie ? i w jakim charakterze tam by³es jako publicznoœÌ czy statysta ?
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Stars podobno.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i nie trzeba byÂło dÂługo czekaĂŚ na reklamy programu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" w gazetach. :] DziÂś pojawila siĂŞ w "Fakt TV". :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

wszystkim (publicznoœci¹, doborem ról) zajmuje siê Stars Impresariat Filmowy, a publicznoœc to s¹ w³aœnie statyœci. Nie ma rozgraniczenia na statyœci i publicznoœÌ, bo statystów jako takich(przechodzenie przez ulice, itp.) tam nie potrzeba. A w jaki sposób siê dosta³em? -zadzwonili do mnie ze Stars
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości