[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Edyta HerbuÂś(TzG II) jest prowadzÂąca nowy program realizowany przez Mtv. Edyta prowadzi nowy taneczny program w polskiej muzycznej telewizji. Program "W rytmie MTV" poszukuje nowych osĂłb lubiacych taniec do teledyskĂłw. W kaÂżdym odcinku z szeÂściu osĂłb do drugiego etapu przechodzi trĂłjka ktĂłra uczy siĂŞ narzuconego przez prowadzÂącego ukÂładu taĂąca ze znanego teledysku. W finale trĂłjka uczestnikĂłw walczy na parkiecie, jurorami sÂą zwykli bywalcy dyskoteki.
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mam pytanie czy sÂą uÂżytkownicy na forum, ktĂłrzy gÂłosujÂą w tym programie (wysyÂłajÂą sms-y)?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Express pisze:Nie majÂą czasu na swoje urodziny
RyczÂące czterdziestki w "TaĂącu z gwiazdami
Wielka trĂłjka z programu "Taniec z gwiazdami" ma dziÂś urodziny.

Najostrzejszy juror, Piotr Galiùski, swój wiek utrzymuje w tajemnicy. By³a Miss Œwiata, roztaùczona Aneta Krêglicka obchodzi 41. urodziny, a elegancki prowadz¹cy Hubert Urbaùski œwiêtuje okr¹g³¹ "40".

PrĂłbowaliÂśmy dowiedzieĂŚ siĂŞ, jak uczestnicy "TaĂąca z gwiazdami" zamierzajÂą ÂświĂŞtowaĂŚ swoje urodziny.

Okazuje siĂŞ, Âże niezwykle pracowicie. Hubert UrbaĂąski nie miaÂł czasu rozmawiaĂŚ, Piotr GaliĂąski nie odebraÂł telefonu, a Aneta KrĂŞglicka koĂączyÂła jednÂą rozmowĂŞ i biegÂła na drugÂą.

- Pani Aneta ma waÂżne spotkanie z klientem, potem kolejne dwa, na ktĂłrych prezentuje swoje portfolio, a wieczorem czeka jÂą prĂłba - wyjaÂśniaÂła nam wczoraj najbliÂższe plany sekretarka.

Mamy nadziejĂŞ, Âże caÂła trĂłjka znajdzie czas i zdmuchnie Âświeczki z urodzinowych tortĂłw. (...)
No to wszystkiego najlepszego dla pani Anety i p. Huberta oraz p. Piotra. :brawa: :D A ja myÂślaÂłem Âże oni tak ÂżartujÂą Âże majÂą urodziny w tym samym dniu :roll: , a jednak. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ten program to najwiĂŞkszy hit polskiej telewizji ostatnich lat. OglÂądam go od pierwszego odcinka. Mam swoje ciche typy na zwyciĂŞzcĂłw.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i nasza najbardziej wró¿biarska gazeta :D nie trafi³a w swoich przenikliwych sondach i nie po¿egnaliœmy Renaty Dancewicz :D

A nie ukrywam, Âże wynik dzisiejszego gÂłosowania mnie zadowoliÂł :D :devil: PiĂŞkne kobiety powinny jak najdÂłuÂżej taĂączyĂŚ :D
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszym odcinku najbardziej mi siê podoba³ taniec Joasi Jab³czyùskiej i Roberta Rozmusa, szkoda tylko ¿e Cieszyùski ju¿ odpad³ no ale trzeba uczciwie przyznaÌ , ¿e nie posz³o mu dziœ najlepiej, zreszt¹ jurorzy uznali, ¿e choreografia niezbyt specjalnie by³a udana , nie móg³ siê za bardzo wykazaÌ- po prostu chodzi³ wokó³ partnerki :?
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

A ja teÂż jestem zadowolony z tego wyniku. Po pierwsze w koĂącu Super Express siĂŞ bĂŞdzie musiaÂł tÂłumaczyĂŚ, po 2 w koĂącu moÂże przestanÂą wypisywaĂŚ, Âże Ola jest faworyzowana, bo dostaÂła dziÂś maÂło punktĂłw od sĂŞdziĂłw. I moÂże w koĂącu przestanÂą z tym swoim sondaÂżem, w ktĂłrym zawsze Ola KwaÂśniewska jest przedostatnia, a w programie ma sie dobrze.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:No i nasza najbardziej wró¿biarska gazeta :D nie trafi³a w swoich przenikliwych sondach i nie po¿egnaliœmy Renaty Dancewicz :D (...)
To byÂła tylko sonda na stronie tej gazety, a oni to napisali - przedstawili jej wyniki jakby juÂż wiedzieli na 100% Âże odpadnie. :?

CieszĂŞ siĂŞ ze odpadÂł ten CieszyĂąski :D no ale teraz w "TaĂącu z gwiazdami" zostaÂły same fajne gwiazdy :roll: szkoda bĂŞdzie jak ktĂłraÂś odpadnie... :) Ale to jest pewne najdÂłuzej bĂŞdÂą trzymaĂŚ KwaÂśniewskÂą. :lol2: ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

tak, KwaÂśniewska bĂŞdzie na pewno trzymana do finaÂłu, to byÂło zaÂłoÂżenie tej edycji(tatuÂś na finale :]), ale nie wygra.
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Wygra Mroczek lub JabÂłczyĂąska albo Olka no nie wiem ale wszyscy co sÂą to moim zdaniem bardzo dobrze taĂączÂą, nie chce aby ktokolwiek odpadÂł. A boje sie ,Âże teraz czas na Anete KrĂŞglicka... :(t
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

alexander pisze:A boje sie ,Âże teraz czas na Anete KrĂŞglicka... :(
Mnie zaskakuje Âże zawsze jest na brzegu odpadniĂŞcia. RowiĂąski przystojny facet ona rĂłwnieÂż atrakcyjna... a wszystkie nastolatki gÂłosujÂą aby na Mroczka uwaÂżajÂąc go za jakiegoÂś playboya tysiÂąclecia... ale tak to juÂż z tymi nastolatkami bywa. :x

[ Dodano: Pon Mar 27, 2006 4:44 pm ]
Pewnie bĂŞdÂą komentarze Âże w tym programie ocenia siĂŞ taniec ale KrĂŞglicka & RowiĂąski wcale tak tragicznie nie taĂączyli przecieÂż...
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Kamil kto zrozumie kobiety :D z jakiegoÂś powodu Mroczek wpadÂł im w oko a na KrĂŞglickÂą ni gÂłosujÂą bo sÂą zazdrosne o tancerza :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ja sÂądzĂŞ, Âże w nastĂŞpnym odcinku odpadnie albo Koroniewska albo Dancewicz. Po tych dwĂłch wedÂług mnie odpadnie Ola KwaÂśniewska potem KrĂŞglicka a dalej to juÂż nie wiem
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W "Gali" jest doœÌ dlugi artyku³ zza kulis "Taùca z gwiazdami". :P Ca³y do przeczytania jest na tej stronie. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ArtykuÂł

Có¿ jak ju¿ dorwa³em siê do najbardziej znanego :devil: na naszym forum tygodnika postanowi³em wykorzystaÌ go do koùca :D i swój skaner równie¿ :D
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości