[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehehe to moze nareszcie MaoÂłek poleci faktycznie :D
Heh :/ jeszcze Janiak :] i bĂŞdzie git...
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Hehehe to moze nareszcie MaoÂłek poleci faktycznie :D
Napewno poleci - wrzesieĂą coraz blizej. :P Ciekawe co tam siĂŞ u niej dzieje Âże nie pojawia siĂŞ na wizji (no naszczĂŞÂście). JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekac jutra na to co na koniec programu powie Kinga i Marcin - czy zaproszÂą w swoim imieniu czy MoÂłek i Janiaka. :roll: Jak siebie to moÂże znaczyĂŚ Âże 2 para siĂŞ juÂż nie pojawi. :)
kamuii pisze:Heh :/ jeszcze Janiak :] i bĂŞdzie git...
Tak, on teÂż siĂŞ nie nadaje do tego programu jednak w "Co za tydzieĂą" moÂże byĂŚ. :P Ale pewnie i tak on zostanie i TVN jemu poszuka nowej partnerki... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mnie siĂŞ wydaje Âże za tydzieĂą DDTVN poprowadzi MoÂłek z Janiakiem... bo chyba nie bĂŞdzie siĂŞ pryczyĂŚ do wrzeÂśnia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Mnie siĂŞ wydaje Âże za tydzieĂą DDTVN poprowadzi MoÂłek z Janiakiem... bo chyba nie bĂŞdzie siĂŞ pryczyĂŚ do wrzeÂśnia.
O kurde za tydzien jakaÂś niespodzianka. :? CzyÂżby jakaÂś nowa para :?: PowrĂłt MoÂłek i Janiaka :?: Marcin i Kinga dopiero w ostatni tydzieĂą kwietnia. :cry: Jeju jak ja nie lubie takich niespodzianek. :x Teraz czekaĂŚ do soboty...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Kinga i Marcin w DDTVN dopiero w ostatni weekend kwietnia - tak poinformowali na koniec programu.
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

"za tydzieù du¿a niespodzianka, a my zobaczymy siê dopiero za 4 tygodnie" no nie, czyli znaleŸli kogoœ na zmianê i to a¿ przez miesi¹c! Chyba nie bêdzie to znów Mo³ek-Janiak bo to raczej nie zakrawa na "du¿¹ niespodziankê". Mo¿e maj¹ now¹ parê prowadz¹cych?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Służbistka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 22:42

DDTVN

Post autor: Służbistka »

Mnie to siĂŞ wydaje, Âże moÂże bedzie prowadziĂŚ to p. Cichopek, przecieÂż jest teraz na topie?!!

A poza tym to uwielbiam pare p. Rusin i p. Meller, nawet jak jestem po caÂłonocnej imprezie to chce mi siĂŞ wczeÂśniej oczy otworzyĂŚ, aby ich pooglÂądaĂŚ i posÂłuchaĂŚ. JESTEÂśCIE ÂśWIETNI!!!!!!!
Gosia
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

No ciekawe co to za niespodzianka czeka nas za tydzieñ. Kto poprowadzi DZIEÑ DOBRY TVN? Moim zdaniem bêdzie to nowa para tylko KTO...
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże za tydzieĂą nie bĂŞdzie Âżadnej niespodzianki tylko Kinga nas "wkrĂŞciÂła" :lol:. Lepiej popatrzcie w kalendarz i zobaczcie, ktĂłrym dniem kwietnia jest sobota ale moÂże siĂŞ mylĂŞ.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

redix pisze:CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże za tydzieĂą nie bĂŞdzie Âżadnej niespodzianki tylko Kinga nas "wkrĂŞciÂła" :lol:. Lepiej popatrzcie w kalendarz i zobaczcie, ktĂłrym dniem kwietnia jest sobota ale moÂże siĂŞ mylĂŞ.
Ale ona nas dziÂś wkrĂŞciÂła (jeÂśli juÂż) a mamy 26 marca ;)
syzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 07 sie 2005, 12:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: syzio »

Mi siĂŞ wydaje Âże nowi prezenterzy bĂŞdÂą ale zobaczymy Konga lubi wkrĂŞcaĂŚ :devil:
TVN TVN TVN TVN TVN
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Chyba Kinga. :devil: Chyba na (King) :lol: Konga. Nie wyglÂąda. :devil: Fajna literĂłwka.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż myÂślĂŞ Âże bĂŞdÂą nowi prezenterzy wkoĂącu Kinga i Marcin nie mogÂą ciÂągle robiĂŚ... :) A kto to bĂŞdzie wydaje mi siĂŞ Âże ktoÂś nie znany lub ktoÂś z kolejnych powrotĂłw do TVN. :roll: I raczej ta niespodzianka to nie byÂło "wkrĂŞcanie". JuÂż widzowie czekajÂą na tÂą niespodziankĂŞ i gdyby jej nie byÂło to mogÂłoby byc Âźle. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże Paulina MÂłynarska i hmm... Pascal Brodnicki :devil: . Francuski duet.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ciesze siĂŞ Âże "Âłysy koĂą" prowadzi agencje bo w tedy by straszyl teÂż w DD TVN pewnie :devil:
Co do nowej pary to moÂże jacyÂś dziennikarze :> ?
No Styska raczje nie ale ktoÂś kto ma mniej roboty
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości