[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jakoœ w to nie mogê uwierzyÌ ze Miecugow móg³by odejœÌ. :roll: Ma tam dobr¹ posadê no fakt troche ma³o jest na antenie ale narzekaÌ chyba nie mo¿e. :roll: :) A moze z "Panoramy" faktycznie ktoœ przejdzie tam posz³o 3 nowych wiêc mo¿e zostaÌ ktoœ zwolniony. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Acha, jeszcze jedno. ÂŁukaszowi Grassowi na pewno nie pasowaÂłoby prowadzenie jednych wydarzeĂą, jak w TVN24 ma dodatkowo M24. Tomu19 zapomniaÂłeÂś jeszcze o Wydarzeniach TV 4.
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Jakoœ w to nie mogê uwierzyÌ ze Miecugow móg³by odejœÌ. Ma tam dobr¹ posadê no fakt troche ma³o jest na antenie ale narzekaÌ chyba nie mo¿e.
powodem nie jest czêstotliwoœÌ pokazywania go na antenie, a nowy szef faktów kamil durczok, ale przyznam ¿e w jego odejœcie te¿ nie wierzê, ale chodz¹ takie pog³oski
zapomniaÂłeÂś jeszcze o Wydarzeniach TV 4.
mam dobrÂą radĂŞ wywaliĂŚ z ramĂłwki wydarzenia tv4,
ale jĂŞÂśli juÂż sÂą to obsada prowadzÂących jest zawĂŞÂżona, bo nikt dobry nie przejdzie do niszowej tv4, czyli proponuje (bez rewolucji):
pon. pt - A. Kaczmarski
sb. - ndz - M.JĂŞdrasiewicz/J.WrzeÂśniewska-Zygier
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomu19 pisze:(...)powodem nie jest czêstotliwoœÌ pokazywania go na antenie, a nowy szef faktów kamil durczok, ale przyznam ¿e w jego odejœcie te¿ nie wierzê, ale chodz¹ takie pog³oski(...)
PrzecieÂż Miecugow i tak nie bĂŞdzie z nim pracowaÂł... :| Wiec to napewno tylko jakaÂś plotka.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Wie ktoÂś moÂże jak bedzie wyglÂądaÂło specjalne wydanie WydarzeĂą jutro o 18:50 ????
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

morus1000 pisze:Wie ktoÂś moÂże jak bedzie wyglÂądaÂło specjalne wydanie WydarzeĂą jutro o 18:50 ????
ÂŁatwo sie domyÂśliĂŚ. :? Pewnie tak jak "Fakty" bĂŞdÂą w caÂłoÂści poÂświĂŞcone Janowi PawÂłowi II...
Media Link pisze:(...)W niedzielĂŞ, 2 kwietnia zespó³ „WydarzeĂą” Polsatu przygotuje wyjÂątkowe wydanie serwisu.(...)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

co do tego zamkniĂŞtego tematu o wydarzeniach
niech dadzÂą dziennikarzy zamkniĂŞtego wydarzenia TV4
krzysztof miśkowicz
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wczorajsze "Wydarzenia":

Obrazek

Poza tym w najnowszym "Press" bardzo szczery i bardzo fajny wywiad z BeatÂą Grabarczyk. Wywiad moÂżna teÂż przeczytaĂŚ na http://www.press.pl
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wkoùcu jakoœ wykorzystali ten ekran. :roll: Ciekawe czy bêd¹ go czêœciej u¿ywaÌ. :roll: No i w tym kadrze nie widaÌ tego ró¿u, którego jest wiele w tym studiu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przecie¿ wykorzystywali ju¿ wczêœniej. Szczególnie przy specjalnych wydaniach. M.in. jakiœ lekarz pokazywa³ na tym ekranie na czym polega tracheotomia, czy podczas wydaù papieskich by³a tam specjalna grafika wyœwietlana. Czêsto te¿ Hanka ³¹cz¹c siê z jakimœ reporterem patrzy na niego, na tym ekranie...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak, ale chodziÂło mi o to Âże nie w kaÂżdym wydaniu stosujÂą ten ekran. :roll: A przecieÂż codziennie mogliby pokazywaĂŚ z 2 ozdobniki na nim - tak jak w "Faktach". :> Chyba Âże tak jest? :> bo nie wiem - nie codziennie oglÂądam "Wydarzenia", ale jak juÂż to tego nie ma. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Warto zauwaÂżyĂŚ Âże podczas "WydarzeĂą" widnieje na ekranie napis "na Âżywo". JakoÂś mi on nie pasuje...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Warto zauwaÂżyĂŚ Âże podczas "WydarzeĂą" widnieje na ekranie napis "na Âżywo". JakoÂś mi on nie pasuje...
Mi teÂż to nie pasuje. :roll: Program informacyjny wiĂŞc wiadomo Âże jest na Âżywo. :? To tylko powinno siĂŞ pojawiĂŚ wtedy gdy pojawia siĂŞ jakiÂś reporter... :roll:

A jeszcze dodam do tego "na ¿ywo" ¿e na pocz¹tku, gdy pojawi³a siê nowa oprawa polszmatu ten napis by³ obok loga. :roll: Dopiero póŸniej go przenieœli pod znak. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

pawell pisze:
Program informacyjny wiĂŞc wiadomo Âże jest na Âżywo.

TVP3 Kielce stosowa³o kiedyœ fajn¹ 8) technkê, nagrywania wieczornego wydania programu informacyjnego zaraz po g³ównym. Wydanie g³ówne (godz 18) idzie na ¿ywo, po nim nagrywali wydanie na 21:45 a gdy siê ogl¹da³o TVP3 Kielce o 21:45 pod logiem widnia³ napis "na ¿ywo". Sk¹d wiem, ¿e wieczorne wydanie nie jest na ¿ywo? Bo w locie kamerowym na zakoùczenie "Informacji" (ok 21:55) widaÌ by³o zegra w studio, który wskazywa³ godzinê 19:00 :lol:
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Jak mozna oglÂądaĂŚ wydarzenia ten kolor fioletowy jest obrzydliwy<ble>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A co do BIZNES WYDARZEÑ to ju¿ jest kmpletna klapa:(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości