[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wed³ug mnie dzisiejszy DDTVN by³ bardzo dobry. Mo³ek sobie odpoczê³a, wiêc nie mia³a humorów. Jola mimo d³ugiej nieobecnoœci nie straci³a telewizyjnej wprawy. Now¹ prezenterkê powita³a nawet Marta Kuligowska. Chyba w serwisie o 9.00 dali prima-aprilisow¹ wiadomoœÌ o Kaczyùskim :? o ile siê nie mylê. Jedynie Casetti mnie zdenerwowa³ t¹ swoj¹ sztuczn¹ radoœci¹ ¿ycia. On jest gorszy od Mo³ek. :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i po podwĂłjnym debiucie :D Jolanty PieĂąkowskiej w roli prowadzÂącej DDTVN oraz dwĂłch PaĂą jako prowadzÂących. No i o ile ten pierwszy debiut wypadÂł ok ( ale o tym gdzie indziej ) to dwie kobiety jako prowadzÂące to wg mnie zÂły pomysÂł :? Jeszcze w takim zestawieniu jakie zaprezentowaÂły nam dziÂś Panie MoÂłek i PieĂąkowska.
Podobny-o ile nie taki sam - strĂłj, podobne zachowanie...nie to nie jest to co by mnie przekonaÂło :( Jednak para mieszana jest niezbĂŞdna :D RĂłwnowaga w naturze powinna byĂŚ zachowana :devil:

Sam program ?? Tak powiem - nie najgorszy, nie najlepszy. Normalny-obiektywnie patrzÂąc nawet Pani MoÂłek nie "wyskoczyÂła" z czymÂś dziwnym :devil:
ZIMA
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiejszy program dobry. Pienkowska pozytywnie mnie zaskoczyla i Molek tez. Okazalo sie ze Gierych ma poczucie humoru...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SÂłuÂżbistka pisze:Witam Was serdecznie! Co sÂądzicie o pierwszym odcinku pary MoÂłek/PieĂąkowska?(...)
Mi siĂŞ podobaÂło dziÂś dobrze sobie dwie panie poradziÂły. :roll: Tak mi siĂŞ wydawaÂło Âże MoÂłek dominowaÂła w tej parze, a PieĂąkowska byÂła jakby zdenerwowana - no ale w tym siĂŞ nie dziwie wkoĂącu powrĂłciÂła po 2 latach. :roll:

Fajna byÂła miĂŞdzy nimi wymiana zdaĂą Âże tu nie ma wiadomoÂści tylko serwisy informacyjne TVN 24 :D chyba dwa razy o tym gadaÂły. :roll: :P

Jakby nie byÂło dobrze to uwaÂżam jednak ze powinna byc para damsko - mĂŞskÂą, a nie damsko - damska. Chyba bĂŞdziemy na taki ukÂład patrzeĂŚ aÂż do wrzeÂśnia... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Kto prowadziÂł dziÂś serwisy informacyjne w DDTVN?
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Maciekw pisze:Kto prowadziÂł dziÂś serwisy informacyjne w DDTVN?
Marta Kuligowska
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak na debiut w DDTVN pani Jolancie PieĂąkowskiej poszÂło caÂłkiem nieÂżle, jest dla mnie bardziej przekonujÂąca niÂż Olivier Janiak, ktĂłry zdecydowanie lepiej sprawdza siĂŞ w programach prowadzonych nie na Âżywo
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Jolanta PieĂąkowska jak najbardziej POZYTYW bo nie potrafie byc do niej inaczej nastawiona gdyÂż darze ja ogromnÂą sympatiÂą natomiast MOÂŁKOWA po prostu przyprawia mnie o mdÂłoÂści ! rety zdejmijcie jÂą z ANTENY snobizmem wieje na odlegÂłosc !
harvard
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 10:30

Post autor: harvard »

molkowa jakos do mnie nie przemawia. pani jola owszem. obstaje jedna za para damsko-mesko. 2 kobiety roche jakos nie pasuje ani tez sie za bardzo nie chce ogladac. trzeba przyznac ze pani jola po przerwie swietenie sobie poradzila - czym potwierdzial ze w dalszym ciagu sie do tv nadaje a co wiecej pokazala ze tylko ludzie z talentem sobie radza i moga zawsze wrocic.
osobiscie wole kinge rusin!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

£a³ na stronie TVN napisali ¿e 1 kwietnia do zespo³u do³¹czy³a Jolanta Pieùkowska :neutral: ale maj¹ zap³on... :roll: http://www.tvn.pl/2006,04,1326098,nagoraco.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tequila
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2006, 16:16

Post autor: tequila »

ja do MoÂłek nic nie mam, ale wolĂŞ program gdy prowadzi go Kinga z Marcinem
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

tequila pisze:ja do MoÂłek nic nie mam,
A wÂłaÂśnie dlaczego poÂżegnali siĂŞ "do zobaczenia za tydzieĂą"
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

chandler pisze: A wÂłaÂśnie dlaczego poÂżegnali siĂŞ "do zobaczenia za tydzieĂą"
Dlatego, Âże para Kinga&Marcin bĂŞdÂą dopiero w ostatni weekend kwietnia. Czyli jeszcze 2 wydania pod rzÂąd mamy w planach MoÂłek i PienkowskÂą.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...) Czyli jeszcze 2 wydania pod rzÂąd mamy w planach MoÂłek i PienkowskÂą.
:) 2 tygodnie, ale nie pod rzÂąd teraz bĂŞdÂą w sobotĂŞ i niedzielĂŞ, potem przerwa ÂświÂąteczna i kolejny tydzieĂą... WiĂŞc 4 wydania. :> :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: :) 2 tygodnie, ale nie pod rzÂąd teraz bĂŞdÂą w sobotĂŞ i niedzielĂŞ, potem przerwa ÂświÂąteczna i kolejny tydzieĂą... WiĂŞc 4 wydania. :> :roll: :)
2 wydania pod rzÂąd liczÂąc, Âże wyd.sobotnio-niedzielne to jedno duÂże wydanie bo nie jest moÂżliwoÂściÂą, Âżeby w sobotĂŞ byÂł kto inny a w niedzielĂŞ kto inny. A to, Âże przerwa ÂświÂąteczna bĂŞdzie to chyba kaÂżdy wie...
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości