Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Szkoda, Âże nie oglÂądaÂłem. :cry: A w ten weekend to bĂŞdzie powtĂłrka w ogĂłle. Dzisiaj o 15.40 chyba nie, bo bĂŞdzie powtĂłrka DP.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.tvn24.pl/404754,magazyn.html na tej sronie jest informacja co dziÂś byÂło w programie oraz 3 zdjĂŞcia - na jednym Anna KalczyĂąska razem z Krzysztofem HoÂłowczycem. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Pawell, juÂż wczoraj napisaÂłem o czym bĂŞdzie (a wÂłaÂściwie teraz o czym byÂło) Studio Europa.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciekw pisze:Pawell, juÂż wczoraj napisaÂłem o czym bĂŞdzie (a wÂłaÂściwie teraz o czym byÂło) Studio Europa.
Maciekw nie napisaÂłeÂś tylko daÂłeÂś jakby capsa (nie wiem jak to siĂŞ doÂładnie nazywa) ze strony TVN 24 - to po pierwsze, a po drugie w tym co daÂłem byÂły z 2 zdanie, a na tamtej stronie caÂły opis... :] :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

[OT]Naisa³em, da³em, zamieœci³em... nie ma ró¿icy. Pokaza³em informacjê jaka by³a wczoraj dostêpna i tyle. Nie mówiê przecie¿, ¿e TY Ÿle zrobi³eœ podaj¹c adres strony o SE, tylko wspomnia³em, ¿e ja ju¿ coœ podobnego wczeœniej zrobi³em. [/OT]
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Raport wieczorny.
Obrazek
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Szkoda, ¿e nie ogl¹da³am :( Widzia³am tylko pocz¹tek Raportu, potem wy³¹czy³am TV. Tak siêzastanawia³am nawet, czemu Jej w TVN24 nie by³o, a Ona z Marcinkiewiczem wieczorem. Dziœ ju¿ napewno obejrzê RW.
Pozdrawiam. Fajny caps.
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

PojawiÂło siĂŞ Forum

Post autor: Użytkownik »

WrĂłcĂŞ jeszcze do Studia Europa. Ostatnie byÂło Âświetne. Szkoda, Âże zamiast trzech emisji byÂła tylko jedna. Ania siĂŞ tyle napracowaÂła i co??? :( A przy okazji, to pojawiÂło siĂŞ forum na stronach TVN24 pod kaÂżdym magazynem! Fajnie, Âże to zrobili. TVN Style miaÂł od dawna.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

STUDIO EUROPA powtĂłrka byla w niedz, 2.kwietnia o24. tzn pod wzglĂŞdem kalendarza, byl to juÂż 3. kwietnia-poniedzialek.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

OglÂądaliÂście dzisiejszy Magazyn 24H o 17.30 ?? WyraÂżnie byÂło widaĂŚ AnitĂŞ, a obok Niej chyba...AniĂŞ. ÂŚmignĂŞÂła mi przed oczami, to chyba ona, jej styl chodzienia, strĂłj fryzura. Na 99% bĂŞdzie dziÂś w Raporcie Wieczornym. Z AnitÂą... Jak pisaÂł Black, nie lubiÂą siĂŞ. Ciekawe jak im wyjdzie?
>ZrobiĂŞ capsy
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Trzeba bĂŞdzie zobaczyĂŚ czy rzeczywiÂście Pani Ania poprowadzi WR, ale dziĂŞki z gĂłry za informacje.

Ps.
Jaki to niby A.K. ma styl chodzenia? :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Jaki ma styl chodzienia?
Poprostu jej styl chodzenia. Lekki...? Nie potrafiĂŞ tego okreÂśliĂŚ przymiotnikami, ale czĂŞsto po tym poznajĂŞ ludzi :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Maciekw pisze:Trzeba bĂŞdzie zobaczyĂŚ czy rzeczywiÂście Pani Ania poprowadzi WR, ale dziĂŞki z gĂłry za informacje.
JeÂżeli na http://www.tvn24.pl nie kÂłamiÂą :lol: to razem z AnitÂą Werner bĂŞdzie prowadziĂŚ Wieczorny Raport :D
ZIMA
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

WidziaÂłam pierwszy kwadrans, potem juÂż oglÂądaĂŚ nie mogÂłam (siÂła wyÂższa), poza tym chciaÂłam (jak pisaÂłam) zrobiĂŚ capsy, ale nazywo.tvn.pl/capturetvn24.jpg siĂŞ zaciĂŞÂło :evil: :evil: :evil:
Moje wraÂżenie po 15 minutach RW :arrow:
Pani Ania koĂączy swojÂą kwestiĂŞ i z uÂśmiechem spoglÂąda na koleÂżankĂŞ. A ta ani drgnie, by uÂśmech odwzajemniĂŚ. Z kamiennÂą minÂą czyta dalej. Na twarzy Pani Ani widzĂŞ lekkie rozczarowanie.
the end. Dalej oglÂądaĂŚ nie mogĂŞ.
PoszÂłam wiĂŞc zrobiĂŚ te capsy i tylko sÂłuchaĂŚ.
A po zakoĂączeniu przybiega do mnie siostra i mĂłwi: - ÂŻaÂłuj, Âże tego nie widziaÂłaÂś. Jakie miÂłe dla siebie. BezpoÂśrednie zwroty do siebie, uÂśmiechy...
I rzeczywiÂście ÂżaÂłujĂŞ, ale to siostry wina, Âże nie obejrzaÂłam. ZnĂłw pogodĂŞ pogorszyÂła...i nie powiedziaÂła mi, Âże sygnaÂł powrĂłciÂł.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ÂŻaÂłuj, Âże tego nie widziaÂłaÂś. Jakie miÂłe dla siebie. BezpoÂśrednie zwroty do siebie, uÂśmiechy...
Moim zdaniem nie masz czego ÂżaÂłowaĂŚ. CaÂły program wygladaÂł tak jak napisaÂłaÂś na poczatku, jedynie pod koniec przed materiaÂłem o pamiĂŞci P. Anita zapytaÂła siĂŞ P. Ani czy wie jakie sÂą rodzaje pamiĂŞci. Innej interakcji miĂŞdzy prowadzÂącymi nie byÂło, przynajmniej na wizji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości