[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

nie rozumiem tylko dlaczego w ostatniÂą niedizelĂŞ nie byÂło "Tanca z gwiazdami" :?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

zadra pisze:nie rozumiem tylko dlaczego w ostatniÂą niedizelĂŞ nie byÂło "Tanca z gwiazdami" :?
W ostatni¹ niedzielê nie by³o "Taùca z Gwiazdami" poniewa¿ by³ to dzieù rocznicowy i telewizja TVN pokazywa³a drug¹ czêœÌ filmu o Janie Pawle II.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MiaÂłem we wtorek napisaĂŚ o Niemieckiej edycji "TaĂąca z gwiazdami" niestety zapomniaÂłem to teraz napiszĂŞ.

Niemiecka wersja "TaĂąca..." nosi tytuÂł "Let's Dance". Program nadawany jest w poniedziaÂłek o 21:15 na stacji RTL tak jak w pierwszej Polskiej edycji taĂączy tam 8 par. JurorĂłw teÂż jest 4, ale 3 panĂłw i jedna pani. :) ProwadzÂący (pan) moim zdaniem jest gÂłupi - gorszy od Huberta, a prowadzÂąca moÂże byĂŚ. :D Jestem ciekawy czy taĂączÂą na poczÂątku programu...

Studio jest zupe³nie inne nie ³adne - nie podoba mi siê - pomys³ na nie nawet fajny, ale g³upio go "przystroili". :? Jest du¿o publicznoœci - nawet tam gdzie u nas stoj¹ kamery tam siedzi widownia, a kamery s¹ dobrze ukryte. :) Czo³ówki nie widzia³em, bo przypadniem trafi³em na ten program, ale napewno jest inna ni¿ nasza. Podobny do orgina³u jest chyba tylko dŸwiêk po filmie pokazuj¹cym przygotowania do taùca. :roll: No i jeszcze green room :) te¿ inny - jakiœ ma³y gorszy od naszego - nie podoba³ mi siê. :roll:

I tak mi sie wydaje ¿e w tym programie brakuje dynamiki - szybkich lotów kamer itp. w pewnym momecie obraz by³ pokazywany tylko z 2 kamer. :? Myœla³em ¿e nie maj¹ tej kamery, która porusza siê po parkiecie dopiero póŸniej j¹ dali, ale widzia³em tylko raz obraz z niej. :? Napewno nie maj¹ ramienia kamerowego. :roll:

Jeszcze nie widziaÂłem koĂąca, bo ogladaÂłem "Szymon Majewski Show"... ;) OgĂłlnie uwaÂżam ze Niemiecka wersja jest duÂżo gorsza od naszej (nawet pierwszej edycji). Ale program tam cieszy siĂŞ popularnoÂściÂą na pewnym forum wyczytaÂłem ze pierwszy odcinek ogladaÂło 7,12 mln (udziaÂł 23,4 proc.) i Âże to 3 mln wiĂŞcej niÂż RTL gromadziÂł w poniedziaÂłki w ostatnich tygodniach. WiĂŞc nawet dobrze. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:(...) JurorĂłw teÂż jest 4, ale 3 panĂłw i jedna pani. :)
Tak, i jest to jury czysto profesjonalne. Ja niemiecki "Taniec" teÂż oglÂądaÂłem, zarĂłwno w poniedziaÂłek, jak i wczoraj, kiedy odpadÂła pierwsza para, i uwaÂżam, Âże przez to oceny sÂą zbyt niskie. ÂŚmiaÂło mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże polskie jury ma coÂś, czego nasi zachodni sÂąsiedzi nie majÂą - taki polot, klasĂŞ.
pawell pisze:ProwadzÂący (pan) moim zdaniem jest gÂłupi - gorszy od Huberta, a prowadzÂąca moÂże byĂŚ. :D Jestem ciekawy czy taĂączÂą na poczÂątku programu...
Zgadzam siê - tamtejszy Hubert jest nieco lalusiowaty, i wci¹¿ powtarza te same kwestie, których ja zreszt¹ nie do koùca rozumiem... :mhm: A na pocz¹tku programu oczywiœcie taùcz¹, doœÌ podobnie do naszych, mo¿e trochê d³u¿ej, i chyba ichniejszy Hubert ma nieco lepsze wyczucie rytmu, i mo¿e bardziej jest 'giêtki'... Ale tu znowu plus dla naszych - w polskiej edycji jest dziêki temu œmieszniej. :tanczy:
pawell pisze:Czo³ówki nie widzia³em, bo przypadniem trafi³em na ten program, ale napewno jest inna ni¿ nasza. Podobny do orgina³u jest chyba tylko dŸwiêk po filmie pokazuj¹cym przygotowania do taùca. :roll:
Czo³ówka w gruncie rzeczy podobna, utrzymana w tym samym klimacie, ³adna. Chocia¿ tak sobie myœlê, ¿e jakby w Polsce ten program nazwano po angielsku, to chyba by mi siê to nie podoba³o. :aniol: Oprawa dŸwiêkowa rzeczywiœcie jest podobna, te same dŸwiêki czo³ówki i momentu, kiedy og³asza siê wyniki, a poza tym nawet zauwa¿y³em te same utwory zaara¿owane do taùców - np. "Mandy".
pawell pisze:OgĂłlnie uwaÂżam ze niemiecka wersja jest duÂżo gorsza od naszej (nawet pierwszej edycji). (...)
MyÂślĂŞ, Âże siĂŞ jeszcze rozkrĂŞcÂą - ÂśmiaÂło moÂżna powiedzieĂŚ, Âże nasza pierwsza edycja teÂż nie byÂła absolutnym hitem, w przeciwieĂąstwie do dwĂłch ostatnich. :D

Swoj¹ drog¹, to mamy do czynienia z niewyk³ym programem - zauwa¿cie, ¿e interesuje siê nim ca³a Polska, wzd³u¿ i wszerz. Ja na przyk³ad na ka¿dym niemal¿e kroku spotykam, s³yszê rozmowy ludzi autentycznie zaaferowanych t¹ produkcj¹ - i to s¹ ludzie czêsto bardzo ró¿ni, z niepodobnych grup spo³ecznych - tak samo ludzie starsi, ale te¿ m³odzie¿ czy studenci. A tylu artyku³ów zwi¹zanych z jednym show telewizyjnym chyba dot¹d nigdy nie by³o - tak, jak pisze "Tele Tydzieù" czy "Fakt", tak pisze i "Newsweek", "Przegl¹d" czy "Polityka".
Tym siĂŞ teraz Âżyje. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:Tak, i jest to jury czysto profesjonalne.
No i takie powinno byÌ te¿ u nas. :P Czasem mam doœÌ wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego i prawie zawsze gdy oni mówi¹ to wychodze z pokoju albo prze³¹czam na inny kana³. :) Oczywiœcie tylko na chwilê... :lol2:
Maciek pisze:Ja niemiecki "Taniec" teÂż oglÂądaÂłem, zarĂłwno w poniedziaÂłek, jak i wczoraj, kiedy odpadÂła pierwsza para,
To tam w tygodniu sÂą 2 wydania :?: w poniedziaÂłek i w niedzielĂŞ :?: :roll:
Maciek pisze:i uwaÂżam, Âże przez to oceny sÂą zbyt niskie.
O tak w poniedziaÂłek jeden z jurorĂłw daÂł jednej parze 3 punkty. Takiej oceny chyba w Âżadnej naszej edycji nie byÂło. :roll:
Maciek pisze:ÂŚmiaÂło mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże polskie jury ma coÂś, czego nasi zachodni sÂąsiedzi nie majÂą - taki polot, klasĂŞ.
Tak, i humor. :D Nasze jury czĂŞsto siĂŞ z czegoÂś Âśmieje. Czasem pan Piotr GaliĂąski powie coÂś bardzo Âśmiesznego. :lol: :D :tanczy:
Maciek pisze:MyÂślĂŞ, Âże siĂŞ jeszcze rozkrĂŞcÂą - ÂśmiaÂło moÂżna powiedzieĂŚ, Âże nasza pierwsza edycja teÂż nie byÂła absolutnym hitem, w przeciwieĂąstwie do dwĂłch ostatnich. :D
Tak, prawie zawsze w takich programach pierwsze edycje s¹ gorsze od kolejnych. W nastepnych porawiaja swoje b³êdy, dodaj¹ jakieœ ciekawe rzeczy itp. i program staje siê lepszy. :P
Maciek pisze:SwojÂą drogÂą, to mamy do czynienia z niewykÂłym programem - zauwaÂżcie, Âże interesuje siĂŞ nim caÂła Polska, wzdÂłuÂż i wszerz.
Yes, yes, yes! :tanczy: :D Gdyby jeszcze TVN mia³ zasiêg wiêkszy (podobny do TVP) to ten program móg³by mieÌ porównywaln¹ ogl¹dalnosÌ do "M jak Mi³oœÌ". :D Kiedyœ pisa³em w tym temacie (jeszcze jak by³em Paw³em yyy to znaczy jak mia³em nick Pawe³ :) ) ¿e "Taniec z gwiazdami" mo¿e mieÌ ok 6 mln wtedy ArO napisa³ ¿e to niemo¿liwe - teraz ka¿dy widzi jak to jest... :tanczy:
Maciek pisze:A tylu artyku³ów zwi¹zanych z jednym show telewizyjnym chyba dot¹d nigdy nie by³o - tak, jak pisze "Tele Tydzieù" czy "Fakt", tak pisze i "Newsweek", "Przegl¹d" czy "Polityka".
Codziennie sÂą artykuÂły o czymÂś zwiÂązanym z "TaĂącem z gwiazdami" oczywiÂście w brukowcach. ;) W "tele Tygodni" nawet moÂżna byÂło bygraĂŚ bilety na widowniĂŞ do tego programu. :D To wszystko to jest wielka reklama gdzieki ktĂłrej programowi tak dobrze idzie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:W "tele Tygodni" nawet moÂżna byÂło bygraĂŚ bilety na widowniĂŞ do tego programu.
I nadal moÂżna. Co tydzieĂą po 10 zaproszeĂą.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:To tam w tygodniu sÂą 2 wydania :?: w poniedziaÂłek i w niedzielĂŞ :?: :roll:
Nie - jest jedno wydanie, tylko pierwszy odcinek nadano w poniedziaÂłek - koeljne bĂŞdÂą juÂż normalnoe - w soboty o 21:15.

Jedyne, co mi siĂŞ nasuwa na myÂśl widzÂąc niemieckÂą edycjĂŞ to ich niski poziom taĂąca w porĂłwnaniu z Polakami.
SwojÂą drogÂą bardzo fajnie mieĂŚ w Polsce coÂś przed Amerykanami i Niemcami :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:W "tele Tygodni" nawet moÂżna byÂło bygraĂŚ bilety na widowniĂŞ do tego programu.
I nadal moÂżna. Co tydzieĂą po 10 zaproszeĂą.
O to muszĂŞ kupiĂŚ i sprĂłbowaĂŚ szczĂŞÂścia moÂże wygram i dostanĂŞ bilet na widowniĂŞ... :lol2: :D
podmark pisze:Jedyne, co mi siĂŞ nasuwa na myÂśl widzÂąc niemieckÂą edycjĂŞ to ich niski poziom taĂąca w porĂłwnaniu z Polakami.
Tak, sÂłabo tam taĂączÂą te gwiazdy. :? Polacy taĂączÂą o wiele lepiej - bez porĂłwnania... :P
SwojÂą drogÂą bardzo fajnie mieĂŚ w Polsce coÂś przed Amerykanami i Niemcami :)
:D Hehe no fajnie gdzieÂś nawet czytaÂłem Âże w ktĂłrejÂś zagranicznej edycji wzorowali siĂŞ na naszej. :P WidaĂŚ TVN robi to bardzo dobrze i inne stacje biorÂą z niej przykÂład... :roll: :D

P.S. kurcze skÂąd tyle literĂłwek w tym miom zdaniu? :mhm: :) A tam chodziÂło oczywiÂście mi o sobotĂŞ nie wiem czemu napisaÂłem niedzielĂŞ. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Po odpadnieciu Anety i Roberta nie ogladam dluzej tego programu :(
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Odpadli Aneta i Robert:/ Jednak Renata ma duÂżo fanĂłw. Za tydzieĂą chyba jednak Dancewicz odpadnie...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Tylko nie moja Anetka... nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz kolej na Renate a potem pani Koroniewska , w finale obstawiam na JoasiĂŞ JabÂłczxyĂąskÂą i RafaÂła Mroczka.
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Taniec z gwiazdami w Wielkanoc ? to chyba pomy³ka, to praca dla ca³ej ekipy od 8 rano do 22, nie bêd¹ mieli kiedy zjeœÌ œwi¹tecznego œniadania. Ogl¹dalnoœÌ te¿ nie bêdzie jakaœ super znacz¹ca, pozatym ca³y wielki tydzieù zamiast na przygotowaniu do œwi¹t spêdz¹ na treningach ? chyba b³¹d prowadz¹cych, wys³a³em ju¿ do TVN zapytanie i proœbê o ewentualne dementi.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

oprĂłcz niedzieli od 8 do 22 to jeszcze sobotnie prĂłby od rana do wieczora....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

http://tv.o2.pl/program/ <- SprawdÂźcie sobie. Jest "jak byk".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:http://tv.o2.pl/program/ <- SprawdÂźcie sobie. Jest "jak byk".
W ka¿dym programie jest "Taniec z gwiazdami". :roll: No tak troche g³upio w œwiêta tam pracuje sztab ludzi i œwiêta maj¹ zmarnowane. :? Zamiast spêdziÌ czas z rodzin¹ bêd¹ musieli pracowaÌ jak wiêkszoœÌ bêdzie mieÌ wolne. :? Mogli daÌ w niedzielê "Nidy w ¿yciu", a "Taniec..." tydzieù póŸniej...:roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości