Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Charly pisze:Tak mi siê teraz skojarzy³o... Jeœli ktoœ z Was chcia³by przeczytaÌ "Kopciuszka..." (Kazi autorstwa, ofkors), lecz nie mo¿e tej ksi¹¿ki zdobyÌ, to niech siê zg³osi do mnie. Mam "Kopciuszka..." w wersji elektronicznej i chêtnie siê podzielê. :D

A propos Radia Maryja - wÂłaÂśnie mĂłwiÂą w TVN24, Âże Watykan zwrĂłciÂł siĂŞ do polskich biskupĂłw z proÂśbÂą o interwencjĂŞ w kwestii RM. Podobno jest nadzieja, Âże ojciec Tadeusz nie bĂŞdzie juÂż ojcem Dyrektorem... :twisted:
Zg³aszam swoje zapotrzebowanie na ksi¹¿kê,je¿eli oczywiœcie mo¿esz przes³aÌ.Z góry wielkie dziêki :D Mój e-mail anialek123@poczta.onet.pl
Mam nadziejĂŞ,Âże to koniec Ojca Rydzyka,niech siĂŞ wreszcie do niego porzÂądnie dobiorÂą :twisted:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

To chyba nie bĂŞdzie zbyt duÂży offtopic...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Le Manifa
„UkradliÂście KsiĂŞÂżyc, Zostawcie Le Madame!”

Warszawa, Pl. Bankowy, Ratusz
8 kwietnia [sobota]
godz. 19.00

Le Madame nie umarÂła! TrochĂŞ choruje, ale jest dla Was. To Wy tworzycie Le Madame.
W sobotĂŞ widzimy siĂŞ na Le Manifie pod Ratuszem.

Bêdzie g³oœno, muzykalnie, kolorowo. WeŸcie transparenty, gwizdki, uœmiechy, babcie, kuzynki, s¹siadów, kwiaty, znicze. Niech kolor ró¿owy zagoœci na Placu Bankowym!

W programie: projekcja filmu Joanny Rajkowskiej dokumentujÂącego ostatnie dni Le Madame [od imprezy „Wyszynk Burmistrza” przez najÂścia komornika, okupacjĂŞ, aÂż po wieczorynki], dwa energetyczne koncerty: Skinny Patrini i legendarnej Apteki.

Demonstracja nie jest skierowana „anty-„ w stosunku do kogokolwiek. Celem naszym doprowadzenie do negocjacji z urzĂŞdnikami Miasta, by Le Madame pozostaÂło na KoÂźlej 12.

BĂŞdziemy sprzedawaĂŚ tiszerty, znaczki. Zarobek przeznaczamy na leki dla chorej Le Madame, czyli agregator prÂądotwĂłrczy!

Republika Le Madame TRWA!
LeMa on

ÂŹrĂłdÂło: http://www.lemadame.pl/

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zapraszam!
Na zachĂŞtĂŞ (i swoje usprawiedliwienie :P ) dodam, Âże prawdopodobnie bĂŞdzie tam moÂżna spotkaĂŚ KaziĂŞ. :D

[ Dodano: Sob Kwi 08, 2006 10:24 pm ]
No... Z tym 'prawdopodobnie' troszkê przesadzi³am... Kazia nie doœÌ, ¿e by³a, to jeszcze ca³¹ imprezê prowadzi³a! :P :P :P Poza tym pojawi³o siê te¿ kilka innych znanych osób: Najsztub (wspó³prowadz¹cy), Meller, Œroda, Graff... Puszczono film nakrêcony w czasie okupacji, potem by³ koncert. Mo¿na by³o kupiÌ koszulki i znaczki 'Republika Le Madame'.
A tu kilka fotek: http://www.ceb.pl/demo/le3/

PS: Uroczy fioletowy kapelusik, prawda?
PS2: Pana z plakatem "Zakaz pedaÂłowania" nie lubimy, bo zbluzgaÂł KaziĂŞ :evil:

[ Dodano: Sob Kwi 08, 2006 11:05 pm ]
Jeszcze jedna kwestia - dziÂś o 18:10 byÂło "Wydanie". DoczekaÂłam siĂŞ! :D
oida ouden eidos
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

Charly ale swietny kawalek leci na tej stronie le madame!! :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Wiesz moze czyj to utwor ?
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Magdalenaaa pisze:Charly ale swietny kawalek leci na tej stronie le madame!! :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Wiesz moze czyj to utwor ?
Hmm.. A mnie siĂŞ to kojarzy z takimi damskimi zespoÂłami jak Duldung, Mass Kotki, czy Le Tigre.. I skÂłaniaÂłabym siĂŞ do tego, ze to Le tigre, ale pewnoÂści nie mam..

RzeczywiÂście byÂło wydanie ;) WiedziaÂłam, ze jakoÂś w weekend o tej godzinie :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Charly pisze:(...)No... Z tym 'prawdopodobnie' troszkê przesadzi³am... Kazia nie doœÌ, ¿e by³a, to jeszcze ca³¹ imprezê prowadzi³a! :P :P :P
Ale fajnie :D szkoda Âże mnie tam nie byÂło. :mhm: :cry:
Charly pisze:A tu kilka fotek: http://www.ceb.pl/demo/le3//
Ooo wielkie dziĂŞki za tego linka. :P
Charly pisze:PS: Uroczy fioletowy kapelusik, prawda?
:lol2: o tak :lol2: suuper Kazia w nim wyglÂąda. :lol2:
Charly pisze:PS2: Pana z plakatem "Zakaz pedaÂłowania" nie lubimy, bo zbluzgaÂł KaziĂŞ :evil:
Za co jÂą zbluzgaÂł :?: :evil: Pewnie za to co mĂłwiÂła :?:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Cholera.. A czy tam czasem nie pojawili siĂŞ 'uroczy' panowie z Blood & Honour? :/
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Magdalenaaa pisze:Charly ale swietny kawalek leci na tej stronie le madame!! :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Wiesz moze czyj to utwor ?
Jest to kawa³ek Justice Vs Simian - 'Never Be Alone'. A konkretnie Dj Hell's Bavarian Gigolo Mix. Z tym utworem wi¹¿e siê ca³a legenda. W czasie okupacji, gdy blokowaliœmy wejœcie do Le przed policj¹, ktoœ w œrodku puœci³ ten kawa³ek i wszyscy to natychmiast podchwycili, zaczêli œpiewaÌ. :D Chwilê potem zapora policyjna zosta³a przerwana przez napieraj¹cy t³um i osoby, które by³y przed klubem 'wla³y' siê do œrodka. Od tego momentu policja da³a sobie spokój. A utwór sta³ siê hymnem Republiki Le Madame! :D :D :D

Kazia zosta³a zbluzgana, ¿e tak to ujmê, za ca³okszta³t. Zaraz po rozpoczêciu imprezy wyskoczy³ pan ze zdjêcia z plakacikiem i 'obstaw¹' i zacz¹³ krzyczeÌ: "Kazia Szczuka - czerwona s***". Ktoœ zacz¹³ siê z nim szarpaÌ. Policja oczywiœcie nie reagowa³a... :?
Co do pytania Aleksandry - wydaje mi siĂŞ, Âże wÂłaÂśnie ci panowie byli z Blood & Honour.

Muszê jeszcze dodaÌ, ¿e by³am zaskoczona rozmachem ca³ej imprezy. Kto by pomyœla³, ¿e miasto, z którym de facto LeMa walczy, pozwoli postawiÌ scenê pod ratuszem! Poza tym afera wokó³ Le Madame przybra³a imponuj¹ce rozmiary...

http://www.lemadame.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=10 -> A tu jeszcze kilka bardzo dobrych fotek. W tym fioletowy kapelusik w powiĂŞkszeniu... :D
ZwróÌcie te¿ uwagê na koszulki, w które ubrani s¹ cz³onkowie GTW (Grupy Trzymaj¹cej W³adzê -> przedostatnie zdjêcie :P ). Ja te¿ tak¹ mam!!! :tanczy:
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Charly pisze:(...)Kazia zosta³a zbluzgana, ¿e tak to ujmê, za ca³okszta³t. Zaraz po rozpoczêciu imprezy wyskoczy³ pan ze zdjêcia z plakacikiem i 'obstaw¹' i zacz¹³ krzyczeÌ: "Kazia Szczuka - czerwona s***". Ktoœ zacz¹³ siê z nim szarpaÌ. Policja oczywiœcie nie reagowa³a... :?
Eh... co za ludzie tylko by chcieli wyzywaĂŚ i siĂŞ szarpaĂŚ... :neutral: Ale znajÂąc KaziĂŞ pewnie siĂŞ nie przejĂŞÂła tym co ten czÂłowiek mĂłwiÂł. :roll: Nie ma co zwracaĂŚ ta nich uwagi...
Charly pisze: http://www.lemadame.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=10 -> A tu jeszcze kilka bardzo dobrych fotek. W tym fioletowy kapelusik w powiĂŞkszeniu... :D
Suuper dziêx chcia³em zobaczyÌ jak¹œ wiêksz¹ fotkê. :D
Charly pisze:ZwróÌcie te¿ uwagê na koszulki, w które ubrani s¹ cz³onkowie GTW (Grupy Trzymaj¹cej W³adzê -> przedostatnie zdjêcie :P ). Ja te¿ tak¹ mam!!! :tanczy:
Fajna :P tam jest napisane Le Madame :?: dobrze widzĂŞ? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Jasne, Âże siĂŞ nie przejĂŞÂła! :D Nawet sobie z tego ÂżartowaÂła. Jak zawsze pokazaÂła klasĂŞ!

A na koszulce jest napis 'Republika Le Madame' :lol2: Ja te¿ mam z bia³ym nadrukiem, ale by³y jeszcze czerwone, ró¿owe i... hmm... nie wiem, jaki by³ ten czwarty kolor... :? :P
oida ouden eidos
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

Dzieki Charly za oswiecenie co do tego kawalka. :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Jest boski !! :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

TroszkĂŞ inne ujĂŞcie...
http://www.zuzga.net/madame/LeMadame---49.jpg :D
oida ouden eidos
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

W magazynie "Zdrowie kobiet" jest wywiad z KaziÂą ;) Ciekawy i duzo zdjĂŞĂŚ(ale Âżadnych nowych). Kaz jest na okÂładce, dlatego zwrĂłciÂłam uwagĂŞ w Empiku :)

Love
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:mhm: Co tu tak cicho :?: :> :D

Kazia bĂŞdzie goÂściem programu "Woobie Doobie" w TOK FM:

Media2 pisze:W lany poniedziaÂłek (17 kwietnia 2006 roku) na antenie informacyjnego radia TOK FM specjalne wydanie interaktywnego programu "Woobie Doobie", ktĂłrego goÂściem bĂŞdzie jego wierna sÂłuchaczka Kazimiera Szczuka.

W co miesiêcznym rankingu miesiêcznika "Press" Kazimiera Szczuka, czo³owa feministka oraz prowadz¹ca w TVN i TVN24 program "Wydanie drugie poprawione" przyzna³a, ¿e s³ucha niedzielnej audycji "Woobie Doobie" w Tok FM. Jak twierdzi najbardziej zabawne s¹ telefony od s³uchaczy Radia Maryja oraz ró¿nych œmiesznych wariatów, które pojawi¹ siê na antenie. Sama Kazimiera Szczuka wiele razy dzwoni³a do "Woobie Doobie".

W lany poniedziaÂłek - 17 kwietnia 2006 roku - od godziny 21.00 specjalne wydanie programu "Woobie Doobie". GoÂściem bĂŞdzie Kazimiera Szczuka, ktĂłra miĂŞdzy innymi bĂŞdzie uczestniczyÂła w telefonicznych rozmowach ze sÂłuchaczami. JuÂż teraz pod adres pretensje@tokfm.com.pl moÂżna przesyÂłaĂŚ propozycje pytaĂą do goÂścia, a w czasie trwania programu (od 21 do 24) moÂżna dzwoniĂŚ.

Program "Woobie Doobie" w Tok FM pojawia siê co niedzielê o godzinie 21.00, prowadz¹ go Wojtek Olszak i Cezary £asiczka. Pocz¹tkowo program by³ audycj¹ muzyczn¹, ale od pewnego czasu przekszta³ci³ siê w popularne telefoniczne forum - ka¿dy mo¿e zadzwoniÌ i powiedzieÌ swoje zdanie na dowolny temat. Program sta³ siê jeszcze bardziej popularny od czasu interwencji nowej KRRiT. El¿bieta Kruk w liœcie przes³anym do Tok FM upomnia³a radio za wierszyk o prezydencie oraz za rozmowy o seksie przedma³¿eùskim. (...)
:D Bardzo fajnie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Veresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 11:55

Co dalej z KaziÂą?

Post autor: Veresa »

SkoĂączyÂła siĂŞ kolejna edycja NO. Co dalej z KaziÂą ? - moze wiecie czy zamieza poprowadziĂŚ jakiÂś nowy program lub teleturniej? :spiewa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Co dalej z KaziÂą?

Post autor: pawell »

Veresa pisze:SkoĂączyÂła siĂŞ kolejna edycja NO. Co dalej z KaziÂą ? - moze wiecie czy zamieza poprowadziĂŚ jakiÂś nowy program lub teleturniej? :spiewa:
:shock: :? :neutral: NO juÂż w ogĂłle siĂŞ skoĂączyÂło i to juÂż dawno. :? Narazie KaziĂŞ moÂżemy ogladaĂŚ w "Wydaniu drugim, poprawionym". :roll: A co do nowego programu to gdy koĂączyÂło siĂŞ "NajsÂłabsze Ogniwo" mĂłwiono Âże bĂŞdzie miaÂła jakiÂś nowy program w TVN, ale narazie o tym cicho. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości