[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i juÂż jutro ten nowy, dziÂś go Cebula zapowiedziaÂł - tak jakoÂś wolniej. :lol: Zobaczymy jak siĂŞ sprawdzi jako prowadzÂący ten program... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w "Uwadze" zadebiutowaÂł Zbigniew ÂŁuczyĂąski. News ze zdjĂŞciem oraz gorÂącym komentarzem nowego prezentera programu tylko w http://www.tvn.tivi.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WidziaÂłem tylko poczÂątek "Uwagi!" niestety ale mogĂŞ powiedzieĂŚ ze jak na debiut to caÂłkiem nieÂźle. :wink: Jeszcze bedĂŞ musiaÂł zobaczyc go pare razy w tej "Uwadze!". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś na poczÂątku napisĂłw koĂącowych przez chwilĂŞ sÂłychaĂŚ byÂło melodiĂŞ z DziĂą Dobry TVN :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

uwaga

Post autor: salladyn »

Pod koniec dzisiejszej uwagi puszczono tÂło muzyczne z Dzienobry tvn zamiast z Uwagi.ÂŚmiesznie to brzmiaÂło i wyglÂądaÂło :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś ponownie byÂł program poza studiem tym razem z MBC. :D Wczoraj teÂż byÂł - chyba z jakiegoÂś urzedu, poczty - coÂś takiego. :) :D Fajnie Âże robiÂą takie programy wtedy "Uwaga!" jest ciekawsza. :p :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Fajnie Âże robiÂą takie programy wtedy "Uwaga!" jest ciekawsza. :p :P
Wg mnie miejsce w którym realizowana jest UWAGA! nie ma ¿adnego wp³ywu na jej ciekawoœÌ :]
Pozatym Cebula staÂł siĂŞ nieprzyjemnym showmenem... i odechciewa mi siĂŞ go oglÂądaĂŚ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PrzyszÂła pora aby teraz reklamowaĂŚ "UwagĂŞ!":

Obrazek

Ta pochodzi z 1 strony "Fakt" (nie "Fakt TV"). Ciekawe dlaczego tu dali czarno - biaÂłe logo programu lepiej by wyglÂądaÂło z normalnym. :roll: Czyli tym :
Obrazek

Teraz czekam aÂż w "Uwadze!" pojawi siĂŞ ten nowy cykl - "SzkoÂła, jakiej nie znacie" bĂŞdzie ciekawie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

DziÂś w programie "Uwaga" leciaÂł materiaÂł z cyklu 'Kulisy sÂławy' na temat legendarnej piosenki "BiaÂły miÂś".
W programie u¿yto archiwalnych materia³ów z TV Wis³a z programu "W rytmie disco polo" !! Szczerze powiem, ¿e coœ pamiêtam z tego programu, bo pokazano oprawe graficzn¹ i prezenterkê ale zbyt du¿o mi to nie mówi.

Sprawdzi³em, ¿e jutro rano o godzinie 6:15 bêdzie powtórka "Uwagi" a wiêc czy ktoœ z forum bêdzie mia³ mo¿liwoœÌ nagraÌ program i zrobiÌ zapy z wymionionych przeze mnie fragmentów programu ?
MiÂło by byÂło gdyby byÂł to teÂż filmik.
ProszĂŞ niech ktoÂś pomoÂże :D Takie unikatowe materiaÂły sÂą nam jak zbawienie :D

Z gĂłry dziĂŞki, jeÂśli ktoÂś pomoÂże.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

ZnalazÂłem archiwalne wydanie Uwagi prowadzone jeszcze przez Rogalskiego:

http://video.google.com/videoplay?docid ... vn&pl=true
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Abe pisze:MiÂło by byÂło gdyby byÂł to teÂż filmik.
ProszĂŞ niech ktoÂś pomoÂże :D
PrzypomniaÂło mi sie, Âże przecieÂż na stronie uwagi dajÂą filmiki z "Kulis sÂławy". :roll: :D :lol: No i z BiaÂłego Misia teÂż jest tu>> http://uwaga.onet.pl/1329800,archiwum.html Nie wiem czy tam coÂś jest co by Ciebie zainteresowaÂło, ale warto sprawdziĂŚ. :] ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

OdÂświerzam ten temat poniewaÂż tak sobie wÂłaÂśnie oglÂądam dzisiejsza Uwage i stwierdzam, Âże coraz czĂŞÂściej reporterzy nie majÂą siĂŞ naprawdĂŞ czym zajmowaĂŚ i materiaÂły sÂą o pierdoÂłach. A juÂż dzisiejszy program to masakra :evil:

Poprostu temat...poniÂżej krytyki.
I jak czasem sÂą tematy fajne i konkretne to czasem, jak dziÂś reporterzy niezdrowo podniecajÂą siĂŞ sytuacjÂą, ktĂłra tak naprawdĂŞ jest naprawde nieistotna albo maÂło, naprawdĂŞ maÂło waÂżna.
ZIMA
Dared00

Post autor: Dared00 »

TVN_FAN pisze:OdÂświerzam ten temat poniewaÂż tak sobie wÂłaÂśnie oglÂądam dzisiejsza Uwage i stwierdzam, Âże coraz czĂŞÂściej reporterzy nie majÂą siĂŞ naprawdĂŞ czym zajmowaĂŚ i materiaÂły sÂą o pierdoÂłach. A juÂż dzisiejszy program to masakra :evil:

Poprostu temat...poniÂżej krytyki.
I jak czasem sÂą tematy fajne i konkretne to czasem, jak dziÂś reporterzy niezdrowo podniecajÂą siĂŞ sytuacjÂą, ktĂłra tak naprawdĂŞ jest naprawde nieistotna albo maÂło, naprawdĂŞ maÂło waÂżna.
Nie rozumiem. PrzecieÂż dzisiejszy temat to nie byÂło nic zÂłego. Wielu ludziom przeszkadzajÂą problemy w oznakowaniu drĂłg. A poza tym mĂłwili o Tychach. :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie chodzi mi o to. Ale naprawdĂŞ jest wiele bardzo wiele powaÂżniejszych spraw niÂż oznakowanie drĂłg. I tym program interwencyjny siĂŞ zajmowac powienien a nie takimi z gruntu rzeczy maÂło istotnymi sprawami.
ZIMA
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Bardzo dobrze Âże o tym mĂłwili bo te kierunkowskazy na polskich drogach to maskara. Niekiedy nawet jedne wykluczajÂą drugie. Chyba maÂło siĂŞ poruszasz po polskich drogach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości