[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... :mhm: bardzo ciekawe dlaczego tego nie byÂło. :roll: Na stronie teÂż to byÂło, ale juÂż nie ma. :mhm: Wszystkie inne tym podobne piosenki sÂą nawet jest filmik Leppersen - polski lek stabilizacyjny - uspokajajÂący wyciÂąg z liÂści polskiego buraka, a tego akurat nie ma. :roll: AÂż z ciekawoÂści napisze do nich... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ktoœ prosi³ o "kawa³ek" Trampy mam w wykonaniu przysz³ego wice :devil: :hmm: Mam to nagranie - bardzo dobrza jakoœÌ. Kontakt GG 6624021 :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No, chyba siê spóŸni³eœ. :) Poda³em tej osobie linka na PW. :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Boski byl wczorajszy odcinek,Rozmowy w tloku jedne z najlepszych jakie moglismy widziec :) http://video.google.com/videosearch?q=majewski tu znajdziecie fragmenty niektorych odcinkow jak kogos interesuje to zapraszam :) A tak poza tym to ciekawe co w prezencie dostal Tomasz Kot 8)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Sun pisze:A tak poza tym to ciekawe co w prezencie dostal Tomasz Kot 8)
No w³aœnie, co to jest za cenzura? Có¿ on móg³ takiego dostaÌ, ¿e "NIE MOGLI" tego pokazaÌ?
SkÂłonna jestem uznaĂŚ, Âże jakiÂś Kruk siĂŞ w to wmieszaÂł. :?
A poza tym nowa postaĂŚ- posÂłanka Hojarska to strzaÂł w 10. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Parodia Hojarskiej to mistrzostwo swiata! Szkoda ze ne ma oficjalnej strony Szymona....Wszystkie pozostale programy w TVN je maja na Onecie :/ a tu nic
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dawno nie ogl¹da³em tak dobrego SMSa. By³ kapitalny, pewnie z powodu goœci. Najlepsza by³a ta rozmowa Ewy Drzyzgi z Szymonem i to jak Szymon udawa³ Ewê. Swoj¹ drog¹ myœla³em, ¿e kura znosi jajka, a nie Kotty. :lol: Misœ Czadu najlepsza z wszystkich. Przez tê "karnacjê" nawet zarostu Szymona nie by³o widaÌ... I dobrze. Bo kobiety z zarostem niezbyt mi siê podobaj¹. :devil: a u Baby Bambo nie by³o tego widaÌ. ¯al mi trochê Szymka, ¿e tak siê musi czasem b³aŸniÌ (chodzi mi o ten wystêp na ulicy z taksówk¹ i w sklepie miêsnym). Rozmowy w T³oku na 4+. Super by³a ta nowa osobowoœÌ - pos³anka Danuta Hojarska, która uratowa³a ca³e rozmowy. To jest po prostu Samoobrona! No i znowu KRRiT zadzia³a³a. Nie pokazali prezentu dla Tomasza Kotta.

Ps. Wzi¹³em sobie do serca te s³owa pos³anki Senyszyn - nastêpnym programem (...) bêdzie Szymon Majewski Show.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siê wczoraj jakoœ tak bardzo nie podoba³o. :? Na poczatku prawie nic ciekawego oprócz filmiku wrêczenia pos³owi samochodu, którego nie przyj¹³ (ciekawe co by zrobi³ gdyby nie pokazali mu fotki :devil: :twisted: ) no i ten facet który bardzo pcha³ siê przed kamerê - kto to by³ :?: wie ktoœ :?: Szymon te¿ siê o to pyta. :P PóŸniej kolejna miœœ tym razem Czadu :D :lol: Hehe ten film by³ chyba najlepszy wczoraj. :P

No i ciekawe co dostaÂł Tomasz Kot w prezencie od Szymona. :roll: Mogli to pokazaĂŚ przecieÂż to juÂż byÂło grubo po 23. :roll: :) MoÂże pecio wie :?: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Sun pisze:Parodia Hojarskiej to mistrzostwo swiata! Szkoda ze ne ma oficjalnej strony Szymona....Wszystkie pozostale programy w TVN je maja na Onecie :/ a tu nic
Jak to nie ma. Jest :arrow: szymon.onet.pl
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

No tak,chodzilo mi konkretnie o Rozmowy w tÂłoku,a tam niewiele o tym. Mala pomyleczka :) Widze ze sie strona troche rozwinela hehe
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:

No i ciekawe co dostaÂł Tomasz Kot w prezencie od Szymona. :roll: Mogli to pokazaĂŚ przecieÂż to juÂż byÂło grubo po 23. :roll: :) MoÂże pecio wie :?: :D
oczywiÂście Âże wiem! Tomek Kot dostaÂł "WĂłdĂŞ na myszach"
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

co nieprzyzwoitego jest w "wĂłdzie na myszach"?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak to co: alkohol :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Na prawde nie rozumiem co w tym nieprzyzwoitego, tym bardziej, Âże to byÂło po 23. MoÂże myÂśleli, Âże program nadadza o normalnej porze. Nie przychodzi mi nic innego do gÂłowy.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ja sÂądzĂŞ Âże oni wÂłaÂśnie chcieli uzyskaĂŚ takÂą reakcjĂŞ ludzi! wszyscy siĂŞ dopytujÂą: "jaki to mĂłgÂł byĂŚ nieprzyzwoity prezent"!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości