Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże jeszcze jakby z GretkowskÂą prowadziÂła, to by byÂło prawdziwe feministyczne show. :P
WedÂług mnie Kazia powinna prowadziĂŚ jakieÂś talk-show w stylu "debata". PoruszaÂłaby w nim waÂżne tematy, ktĂłre sÂą w Polsce tabu. Niestety wÂątpiĂŞ, Âżeby TVN siĂŞ na taki program zgodziÂł.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MĂłj pierwszy raz w tym wÂątku :)
W najbliÂższy poniedziaÂłek na antenie Radia ZET rozpocznie siĂŞ nowa zabawa antenowa "Komisarka Sczuka i jej wierny Szyc" ; z udziaÂłem najpopularniejszej polskiej feministki Kazimiery Szczuki i znanego aktora Borysa Szyca.

Jak wyjaÂśnia rozgÂłoÂśnia, zabawa w formie konkursu przeznaczona jest dla sÂłuchaczy, ktĂłrych bawi tropienie absurdĂłw rzeczywistoÂści.

Kazimiera Szczuka i Borys Szyc w emitowanych trzy razy dziennie scenkach, przedstawi¹ zagadki odwo³uj¹ce siê do bie¿¹cego ¿ycia politycznego i spo³ecznego.

Codziennie trzy pierwsze osoby, ktĂłre przeÂślÂą do Radia ZET SMS-y z wÂłaÂściwymi odpowiedziami bĂŞdÂą mogÂły wygraĂŚ nagrody: multimedialne centra komputerowe z ekranem LCD, laptopy, aparaty cyfrowe, telefony komĂłrkowe i odtwarzacze mp3 z radiem.

Zabawa potrwa do 12 maja, a Szczuka razem z Szycem rozwi¹¿¹ z pomoc¹ s³uchaczy w sumie 45 zagadek.
:brawa:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

:tanczy: Czytaliscie wywiad z Kazia -" Literatura jest niebezpieczna" ? Wirtualne media-z 28 O3 2006 ?- polecam. :brawa:
nowicjusz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zapowiada siĂŞ bardzo fajnie nowy program z KaziÂą i Borysem Szycem. :] Napewno bĂŞdĂŞ sÂłuchaÂł... :D

Na Media Link'u jest maÂła fotka:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:Zapowiada siĂŞ bardzo fajnie nowy program z KaziÂą i Borysem Szycem. :] Napewno bĂŞdĂŞ sÂłuchaÂł... :D

Na Media Link'u jest maÂła fotka:

Obrazek
A kiedy i o ktĂłrej to leci :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

nie mogĂŞ... ale ktos Kaz parszywie zelÂżyÂł w tok fm w lany poniedziaÂłek... chamstwo i Âżenada :twisted:
sÂłyszeliÂście? audycja jest w necie, mozna posÂłuchac
[/list]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Link

Post autor: salladyn »

Jak jest w internecie to podaj link ... :roll:

Poza tego typu ataki to niestety ¿adna nowoœÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: Link

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Jak jest w internecie to podaj link ... :roll:

Poza tego typu ataki to niestety ¿adna nowoœÌ.
GDzie, o której i kiedy ten program? Wy³¹czy³am siê na kilka dni iw o0góle nie wiem co siê dzieje...

LOve,
AK
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Link

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Jak jest w internecie to podaj link ... :roll:
PostanowiÂłem poszukaĂŚ tej audycji z lanego poniedziaÂłku no i znalazÂłem. :D http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,71105,0.html - audycja z 17 kwietnia. ;) :P

[ Dodano: PiÂą Kwi 21, 2006 11:55 am ]
Jeden jakiÂś stary facet zachowaÂł siĂŞ nieÂładnie. :? MĂłwiÂł Âże Kazia ciÂągle mĂłwi o sobie itp ale nic ona w tym programie o sobie nie mĂłwiÂła i powiedziaÂła Âżeby podaÂł jakiÂś przykÂład niestety nie podaÂł :? , a na koĂącu Kazia powiedziaÂła "Niech Pan spada", a on jej odpowiedziaÂł "Niech Pani wypier****".

[ Dodano: PiÂą Kwi 21, 2006 11:56 am ]
Jeden jakiÂś stary facet zachowaÂł siĂŞ nieÂładnie. :? MĂłwiÂł Âże Kazia ciÂągle mĂłwi o sobie itp., ale nic ona w tym programie o sobie nie mĂłwiÂła i powiedziaÂła Âżeby podaÂł jakiÂś przykÂład niestety nie podaÂł :? , a na koĂącu Kazia powiedziaÂła "Niech Pan spada", a on jej odpowiedziaÂł "Niech Pani wypier**** bo nie chce Pani sÂłuchaĂŚ". :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Link

Post autor: anialek »

pawell pisze:
salladyn pisze:Jak jest w internecie to podaj link ... :roll:
PostanowiÂłem poszukaĂŚ tej audycji z lanego poniedziaÂłku no i znalazÂłem. :D http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,71105,0.html - audycja z 17 kwietnia. ;) :P

[ Dodano: PiÂą Kwi 21, 2006 11:55 am ]
Jeden jakiÂś stary facet zachowaÂł siĂŞ nieÂładnie. :? MĂłwiÂł Âże Kazia ciÂągle mĂłwi o sobie itp ale nic ona w tym programie o sobie nie mĂłwiÂła i powiedziaÂła Âżeby podaÂł jakiÂś przykÂład niestety nie podaÂł :? , a na koĂącu Kazia powiedziaÂła "Niech Pan spada", a on jej odpowiedziaÂł "Niech Pani wypier****".

[ Dodano: PiÂą Kwi 21, 2006 11:56 am ]
Jeden jakiÂś stary facet zachowaÂł siĂŞ nieÂładnie. :? MĂłwiÂł Âże Kazia ciÂągle mĂłwi o sobie itp., ale nic ona w tym programie o sobie nie mĂłwiÂła i powiedziaÂła Âżeby podaÂł jakiÂś przykÂład niestety nie podaÂł :? , a na koĂącu Kazia powiedziaÂła "Niech Pan spada", a on jej odpowiedziaÂł "Niech Pani wypier**** bo nie chce Pani sÂłuchaĂŚ". :x

Zostawiam to bez komentarza, bo i co tu komentowaĂŚ. ÂŻenada!!!!! A teraz cos z innej beczki,jak mogĂŞ tu wrzucic mp3?
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

JakoÂś tak siĂŞ zastanawiam jakÂą Kazia ma wadĂŞ wzroku... + czy -?
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

wierna fanka... pisze:JakoÂś tak siĂŞ zastanawiam jakÂą Kazia ma wadĂŞ wzroku... + czy -?
JeÂśli nie przeÂżyjesz bez tej wiedzy to Ci jÂą dostarczam- Kazia jest krĂłtkowidzkÂą (-)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Zapowiada siĂŞ bardzo fajnie nowy program z KaziÂą i Borysem Szycem. :] Napewno bĂŞdĂŞ sÂłuchaÂł... :D

program w radio czy tv?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Czytaj dokÂładniej posty. Program bĂŞdzie nadawany w Radiu Zet. Przeczytaj sobie tego posta:
Zapowiada siĂŞ bardzo fajnie nowy program z KaziÂą i Borysem Szycem. Napewno bĂŞdĂŞ sÂłuchaÂł...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Martin pisze:Czytaj dokÂładniej posty. Program bĂŞdzie nadawany w Radiu Zet. Przeczytaj sobie tego posta:
Zapowiada siĂŞ bardzo fajnie nowy program z KaziÂą i Borysem Szycem. Napewno bĂŞdĂŞ sÂłuchaÂł...
Ale nadal nie wiemy co jak i kiedy :/

Love,
AK

[ Dodano: Sob Kwi 22, 2006 5:36 pm ]
No ok.. ZnalazÂłam linka z informacjami:

http://www.medialink.pl/media/?radio/&kat=6&id=32352

:) Zapowiada siĂŞ ciekawie :)

I jeszcze to:
http://www.radiozet.pl/komisarka_index.html

:))
AK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości