Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:A mam pytanie czy ktoœ zna jakieœ szczegó³y co do transmisji chodzi mi o godzine i kana³.
PoniedziaÂłek, gdzina 20:15 TVP 1 jak zawsze...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

gdzie moÂżna gÂłosowaĂŚ na Wiktora publicznosĂŚi ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ktos pisze:gdzie moÂżna gÂłosowaĂŚ na Wiktora publicznosĂŚi ?
W internecie chyba nigdzie (Wiktory nawet chyba nie majÂą www :/ ) mozna tylko wysyÂłaĂŚ SMS-y i chyba dzwoniĂŚ z telefonĂłw stacjonarnych. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Przypominam wszystkim o dzisiejszej "gali". Mam nadizejĂŞ Âże chociaÂż scenografia bĂŞdzie lepsza nieÂż w zeszÂłym roku ...
>> http://tv.onet.pl/4934140,audycja.html <<
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

w scenografii zauwaÂżyÂłem troche elementĂłw z eurowizji


a tak na prawde to nikt nie pobije telekamer
krzysztof miśkowicz
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dlaczego Wiktory majÂą takÂą beznadziejnÂą oprawĂŞ graficzna??
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

i muzycznÂą. Co roku jest taka sama... :x
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gala jak co roku - katastrofa. :x Okropna scenografia, czo³ówka jeszcze ta oprawa muzyczna mo¿e byÌ... :roll: Oczywiœcie ta co towarzyszy³a wchodzeniu na scene. :P Czasem by³y fajne kadry sczególnie te na scenie. :roll: I oczywiœcie wsadzili Torbick¹ - jesteœmy na ni¹ skazani niestety. :evil: Jeju jak ja jej nie lubiê. :evil: Jeszcze momentami tak wia³o nuuud¹... :?

No i Wiktor teÂż moÂżemy zaliczyĂŚ do sukcesĂłw TVN. :roll: Justyna, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski oraz kamil Durczok zdobyli nagrody... :brawa: Troche gÂłupio tak byÂło jak w kaÂżdej kategorii byÂły te same twarze. :/ Jednak wszystkim gratulujĂŞ... :brawa: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No myslaÂłem, Âże bĂŞdzie gorzej. Ale ja mam pytanie co siĂŞ staÂło, Âże Turski i Tyszkiewicz siedzieli na scenie? A i trzeba przyznaĂŚ, Âże wyjÂątkowo niefajnie wyszÂło wrĂŞczenie nagrody publicznoÂści dla Durczoka... :?
Wróciłem!!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Szkoda Âże Szymon Âżadnej nagrody nie wygraÂł :cry: A gala nudna jak zawsze jak nie Torbicka to ciÂągle chwalenie siĂŞ a to najpopularniejszy serial w polskiej Tv a to jakaÂś rewia gdzieÂś siĂŞ dostaÂła dali by sobie spokĂłj a nie tylko promocja samych siebie (oczywiÂście TVP) 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wojciech Mann to poraÂżka roku, nie wiem za co miaÂł jakiekolwiek nominacje, nie wspominajÂąc juÂż o zwyciĂŞstwie. Ten koleÂś jest ÂżenujÂący, przepraszam, ale nawet Omenaa Menah by lepiej po prowadziÂła galĂŞ. On jest obleÂśny, a na dodatek wszystko czytaÂł z kartki.

Co do nominacji - to nie spodoba³o mi siê faworyzowanie Mumio, zapomniano o Ani mru mru. Ciekawie z kategori¹ prezenter, gdzie 3 osoby z TVN - Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski i Anita Werner. :devil: Jeszcze tylko Durczoka brakowa³o.. :lol: Zaskoczy³¹ mnie pozycja, w której wygrali Turski, Sekielski i Morozowski, myœla³em, ¿e statuetki powêdruj¹ do Durczoka i Lisa. :D Szkoda, ¿e mimo tylu nominacji w ¿adnej z nich nie zwyciê¿y³ Szymon Majewski. Mo¿e na Telekamerach bêdzie lepiej. :spiewa:

ÂŚwietne stwierdzenie ÂŁukasza. "Jak co roku galĂŞ transmitowaÂła TVP, jak co roku gala byÂła nudna, oprawa graficzna brzydka, a scena ciemna i przygnĂŞbiajÂąca." Nic dodaĂŚ nic ujÂąc, to byÂło wrĂŞcz ÂżenujÂące, z resztÂą ciocia stwierdziÂła dokÂładnie to samo. :devil:

RĂłwnie ÂżaÂłosna jak gala, byÂła megapodnieta ile to Durczok zawdziĂŞcza TVP.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Co do nominacji - to nie spodobaÂło mi siĂŞ faworyzowanie Mumio, zapomniano o Ani mru mru.
Ani mru mru jest juÂż wystarczajÂąco wyfaworyzowane :?
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Martin pisze:i muzycznÂą. Co roku jest taka sama... :x
No ja bym nie powiedzia³... Rubik gra³ wspania³¹ muzykê, która naprawdê bardzo mi sie poboba³a. W kwestii grafiki by³a kompletna klapa, podobnie jak w scenografii i nie wspominaj¹c juz o prowadz¹cym :neutral:
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Tak nawiasem mĂłwiÂąc do Durczok nie jest jeszcze gwiazdÂą TVN :?
tvn.tivi.pl pisze:W tegorocznej gali rozdania "WiktorĂłw 2005" cztery statuetki powĂŞdrowaÂły do gwiazd TVN: Tomasza Sekielskiego, Andrzeja Morozowskiego, Justyny Pochanke i Kamila Durczoka. Jak co roku galĂŞ transmitowaÂła TVP, jak co roku gala byÂła nudna, oprawa graficzna brzydka, a scena ciemna i przygnĂŞbiajÂąca
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jest, poniewaÂż jest tam zatrudniony. 8)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość