Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sekielski i Morozowski podczas wystepu w "Szanse na sukces" :D :D :

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro w programie "DzieĂą Dobry TVN" Kinga Rusin oraz Marcin Meller goÂściĂŚ bĂŞda Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego. :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

We wczorajszym dodatku TV do "Nowego Dnia" na ostatniej stronie jest akrtkuÂł o Tomaszu Sekielskiem i Andrzeju Morozowskim. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Z calym szacunkiem do ich profesjonalizmu ale niemile zaskoczyl mnie sposob w jaki prowadzili rozmowe z Ludwikiem Dornem. Przycisneli go do sciany zupelnie niesprawiedliwie :/ nie dziwie sie ze dziennikarze nazywani sa pozniej "hienami"
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Sun pisze:Z calym szacunkiem do ich profesjonalizmu ale niemile zaskoczyl mnie sposob w jaki prowadzili rozmowe z Ludwikiem Dornem. Przycisneli go do sciany zupelnie niesprawiedliwie :/ nie dziwie sie ze dziennikarze nazywani sa pozniej "hienami"
Andrzej Morozowski jest spoko, rzeczowy i konkretny goœÌ - bardzo go lubie, natomiast Sekielski chce zapewne jak najszybciej zablysn¹Ì i dlatego struga upierdliwca, ale niestety ... dziennikarska s³oma z butów mu wy³azi ...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Morozowski bardzo siĂŞ zirytowaÂł podczas tego programu, machaÂł rĂŞkami i widac byÂło, Âże ma Dorna serdecznie doÂśc. Nie dziwiĂŞ mu siĂŞ. Sekiemu zresztÂą teÂż. Dorn nie naleÂży do najÂłatwiejszych rozmĂłwcĂłw, ciÂągle powtarza to samo i unika odpowiedzi. MoÂże stracili do niego cierpliwoÂśc :wink:
sybic pisze:Sekielski chce zapewne jak najszybciej zab³ysn¹Ì i dlatego struga upierdliwca, ale niestety ... dziennikarska s³oma z butów mu wy³azi ...
Sekielskiemu sÂłoma z butĂłw? A to dobre...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Gospodarz programu powinien byc ta ostatnia osoba ktora straci cierpliwosc. Poraza mnie ta powszechna arogancja dziennikarska wzgledem politykow :/ nie dziwie sie ze powstaja takie niemile sytuacje jak wczorajsza w sejmie. Sadze ze ten duet jednak stac na cos wiecej :> Bardzo ich cenie ale troche szacunku,panowie!!!!!!!
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Hanula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 16:04

Post autor: Hanula »

Ale Tomek taki fajny, duÂży jest :] A Andrzej kanciasty caÂły. Ale bardzo lubie ich programy. A "teraz my" jest rewelacja.
ChoĂŚ przeÂświetlenie mniej "showmeĂąskie" i dlatego lepsze.
Maciek Mazur jest najlepszy!
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

nie lubie ich obojga!! :evil: jede gÂłupszy od drugiego.,, Co z tÂą PolskÂą" rulez 8)
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Hanula pisze:Ale Tomek taki fajny, duÂży jest :]
ChoĂŚ przeÂświetlenie mniej "showmeĂąskie" i dlatego lepsze.

najlepsze byÂło piÂątkowo-poÂłudniowe KULUARY
od tego zaczĂŞÂła siĂŞ wspĂłlna wĂŞdrĂłwka Tych PanĂłw
kto by nie pamiĂŞtaÂł
potem byÂło KULUARY w TVN24 o20.30
potem PRZEÂŚWIETLENIE w TVN24
i teraz TERAZ MY w TVNzwykÂłym.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Flip i Flap...ktory to ten "duzy"? ;) Moze nie powinno sie komentowac cudzego wygladu ale na litosc boska GDZIE ON SIE TAK ROZTYL?!
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tomek i Andrzej dostali Wiktora, a dok³adniej po Wiktorze na spó³ke z Turskim. :brawa:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja juz myslalem ze nie dostanÂą , a tutaj niespodzianka!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No i naleÂżaÂło im siĂŞ...nareÂście ich docenionio. Tylko jedno mnie zastanawia... jak wracali to morozowski zatrzymaÂł siĂŞ i daÂł komuÂś kwiaty...albo mi siĂŞ tylko wydawaÂło.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Tylko jedno mnie zastanawia... jak wracali to morozowski zatrzymaÂł siĂŞ i daÂł komuÂś kwiaty...albo mi siĂŞ tylko wydawaÂło.
DaÂł, moÂże to byÂła Âżona lub dziewczyna. :> Pewne jest to, Âże daÂł je kobiecie. 8) :D

No w Telekamerach siĂŞ nie udaÂło, ale za to dostali Wiktory. :D :brawa: Oby jak najwiĂŞcej takich sukcesĂłw dla tej pary. :D I oby byÂło wiĂŞcej takich sytuacji jak z Lepperem, bo one nakrĂŞcajÂą ich program. :D I moÂże to jakoÂś wpÂłynĂŞÂło na te wyniki? :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości