"Sekcja 998" - nowy program TVP

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

"Sekcja 998" - nowy program TVP

Post autor: ktos »

Nie wiedzia³em gdzie o tym napisaÌ s³yszeliœcie o nowy serialu TVP 2 jest nim "Sekcja 998" jest to serial w którym wystêpuj¹ prawdziwi stra¿acy serial przedstawia prawdziwe akcje ratownicze (sk¹œ my ju¿ to znamy tylko ¿e o Policjantach) serial bêdzie lecia³ we Czwartki i Pi¹tki o 17.15 8)
Ostatnio zmieniony wtorek 18 kwie 2006, 08:59 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ktos pisze:Nie wiedzia³em gdzie o tym napisaÌ s³yszeliœcie o nowy serialu TVP 2 jest nim "Sekcja 998" jest to serial w którym wystêpuj¹ prawdziwi stra¿acy serial przedstawia prawdziwe akcje ratownicze (sk¹œ my ju¿ to znamy tylko ¿e o Policjantach) serial bêdzie lecia³ we Czwartki i Pi¹tki o 17.15 8)
To pewne Âże stacje telewizyjne bĂŞdÂą staraÂły siĂŞ mieĂŚ podobne programy do "W11". :roll: ZobaczyÂły Âże na TVN majÂą one bardzo dobre wyniki, sÂą popularne to u siebie teÂż takie trzeba mieĂŚ. :roll: I juÂż chyba jeden byÂł - konkurowaÂł z "W11" w telekamerach (nie pamietam tytuÂłu). Ale to byÂła chyba klapa, bo cicho o tym byÂło. :roll: Ciekawe co pojawi sie na polszmacie? - moÂże lekarze. :roll: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ciekawe co pojawi sie na polszmacie? - moÂże lekarze.
Dobry pomysÂł na program: "Karetka 999". Pokazywaliby w nim lekarzy ratujÂących ludziom Âżycie. Ale ty jesteÂś kreatywny, :) :lol:

Ps. Sorry za off topic. :stop: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze: I juÂż chyba jeden byÂł - konkurowaÂł z "W11" w telekamerach (nie pamietam tytuÂłu). Ale to byÂła chyba klapa, bo cicho o tym byÂło. :roll: Ciekawe co pojawi sie na polszmacie? - moÂże lekarze. :roll: :lol:
ByÂło to "Biuro kryminalne" :) i z tego co wiem ze ÂźrĂłdÂła (od producenta - ATMu) to na jesieni pojawiÂą siĂŞ kolejne odcinki tego serialu. I nie moÂżna tu mĂłwiĂŚ od zbieÂżnoÂści z programem TVN-u - produkcja "Biuro kryminalne" powstaÂła na niemieckiej licencji :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:Pokazywaliby w nim lekarzy ratujÂących ludziom Âżycie. Ale ty jesteÂś kreatywny, :) :lol:
A jak :D :lol: o qrcze jeszcze ktoÂś to przeczyta i wykorzysta ten pomysÂł. :lol: MuszĂŞ coÂś z tym zrobiĂŚ... 8) :]
podmark pisze:ByÂło to "Biuro kryminalne" :)
A no tak :] dziĂŞki za przypomnienie. :P
podmark pisze:I nie moÂżna tu mĂłwiĂŚ od zbieÂżnoÂści z programem TVN-u - produkcja "Biuro kryminalne" powstaÂła na niemieckiej licencji :)
No i ja nawet nic takiego nie powiedzia³em. :roll: Ten serial pojawi³ siê póŸniej ni¿ "W11" na TVN - pierwszy docu-crime w Polsce - i TVP zobaczy³o ¿e to staje siê popularne (teraz widzimy jak bardzo :D :P ) wiêc postanowili mieÌ coœ podobnego u siebie... :roll: I teraz bed¹ mieÌ koleny taki serial tylko ¿e o stra¿akach... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Nie wiem dlaczego, ale ka¿dy myœli, ¿e to ma byÌ program ³udz¹co podobny do "W 11". Otó¿ serial dokumentalno-fabularny nie mo¿e byÌ opatentowany i gatunek mo¿e byÌ realizowany przez wiele stacji. Poza tym nazwa tego tematu jest z³a - jak serial o stra¿akach mo¿e byÌ nazwany doku-crime :twisted: - co w tym jest takiego kryminalnego !!! :hyh: - to bêdzie po prostu oparty na faktach serialik fabularyzowany :)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: "Sekcja 998" - nowy program TVP

Post autor: michal641 »

ktos pisze:(...)serial przedstawia prawdziwe akcje ratownicze (sk¹œ my ju¿ to znamy tylko ¿e o Policjantach) (...)
Sk¹œ my ju¿ to znamy, tylko ¿e o policjantach.

Chcia³em dodaÌ, ¿e po wspomnianej "Drogówce" na TV4 kiedyœ równie¿ by³ emitowany serial "Stra¿acy" wiêc nie bêdzie to absolutna nowoœÌ. Czwórka stworzy³a trzy programy tego typu: Drogówka, Komneda i w³aœnie Stra¿acy.


EDIT: Na stronie czwĂłrki w programach tematycznych widaĂŚ, Âże StraÂżakĂłw juÂż nie ma na ich antenie, zostaÂły same policyjne magazyny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O programie dziÂś pisze Media Link >>> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=32590 .

Dali takÂże logo "Sekcji 998":

Obrazek

Premiera juÂż we wtorek i zdziwiÂło mnie to, Âże ten serial bĂŞdzie tak krĂłtko na antenie, bo do 23 czerwca. :> Ale chyba tak jak na komercyjnych stacjach bĂŞdzie przerwa wakacyjna. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość