Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Black - tak to po tobie spÂłynĂŞÂło jak woda po kaczce – jestem oburzona twojÂą postawÂą
Funcky - Ty przecieÂż wiesz najlepiej jak mi ciĂŞÂżko :(
Czas zaleczy rany ... :( Na razie jest ciĂŞÂżko ... cholernie ciĂŞÂżko ...

Nie mam si³y, ochoty pisaÌ ... myœlami jestem a z Anit¹ ... próbujê j¹ zrozumieÌ ... i nie mogê wielu rzeczy poj¹Ì, wyobraziÌ sobie ... jak zwykle w przypadku naszej ezoterycznej piêknoœci :D

RozpamiĂŞtujĂŞ wszystkie wspaniaÂłe poranki z AnitÂą ... te plenerowe i z nowego studia ... wszystkie byÂły na swĂłj sposĂłb oryginalne ... wyjÂątkowe ... wspaniaÂłe ... ale jakimi mogÂły byĂŚ, skoro prowadziÂła je oryginalna ... wyjÂątkowa ... wspaniaÂła dziennikarka 8)

A tak wyglÂądaÂł ostatni poranek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

29 kwietnia 2006 – kolejna czarna data w historii ludzkoÂści :(


PS Funcky – gratulujĂŞ maila od Anity :brawa:
Musisz byĂŚ wyjÂątkowa ... jesteÂś wyjÂątkowa, skoro Anita Tobie odpisaÂła 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

O matko. Ostatni Poranek to byÂł ten z Szymonem.
MyÂśleÂłm, Âże to bylo juÂż tak dawno.
A ja mam caÂły czas przed oczami ten targ w Kazimierzu i to jak Anitka Âładnie maliny zajadaÂła.
Czemu nigdy nie nagrywalem PoradkĂłw :hmm:
ByÂłoby co wspominaĂŚ i czym siĂŞ doÂłowaĂŚ.
A tak to teraz do do³owania zosaa³y mi tylko Fakty g³ówne, Magazyny, chyba gdzieœ mam jedno Studio Europa, mo¿e gdzieœ Styl siê uda znaleŸÌ, no i Wieczór Wyborczy. :(
O zapomniaÂłem, jeszcze rozdaniem WiktorĂłw moÂżna sie zdoÂłowaĂŚ. :cry:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Funcky gratuluje jeszcze raz maila od naszej gwiazdy :D nie kaÂżdego spotyka ten zaszczyt ;) :brawa:

2.
Funckyrella, a Anita nie napisaÂła dlaczego jÂą odsunĂŞli od PorankĂłw?
Czyli teraz zostaÂły tylko Raporty i Fakty popoÂłudniowe?!
Obawiam sie ze nikt jej nie odsuwaÂł sama pewnie zrezygnowala...

3. Proponuje daĂŚ spokuj Justynie Pochanke i PieczyĂąskiemu ... i nie tworzyĂŚ spiskowej teorii dziejĂłw.... czemu wyleciaÂła z FaktĂłw doskonale wiemy :]
Ale co niby Pochanke miaÂła by do zyskania poprzez wywalenie jej z porankĂłw ???
Sama sie tam przeniesie czy jak :/ ?

Zorientowanym polecam newsa tak gdzieÂś z przed roku na temat WywiadĂłw w porannym paÂśmie, pewnego znanego dziennikarza tej stacji i Anity ;)
A niezorientowanym polecam zorientowanie siĂŞ... SÂądze ze to klucz do zagadki...

Nie chce to nie... có¿ szkoda na pewno szkoda bo Anita w Poradkach by³a bezkonkurencyjna, by³a na pewno bardziej sob¹ ni¿ w RW czy we Flashu... ale skoro taka jej wola trudno.

Ja na pewno RW nie bĂŞde oglÂądaĂŚ... mam lepsze rzeczy do roboty o 20.00 (W 11) :devil:
Ale nie sÂądze by z tego powodu jakoÂś rozpaczaÂła to i ja nie bĂŞde ;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja wszystko wiem i doskonale pamiĂŞtam, ale niewiele rozumiem ...... :?
Funcky gratuluje jeszcze raz maila od naszej gwiazdy
DziĂŞkujĂŞ :D
Ale wolaÂłabym nie dostaĂŚ takiej treÂści maila nigdy wiĂŞcej :?
NiepewnoœÌ jest jednak lepsza od najgorszej prawdy :?
nie kaÂżdego spotyka ten zaszczyt ;) :brawa:
Taaa, dziwiê siê, ¿e wczoraj w Totka nie wygra³am, bo dzieù zacz¹³ siê dla mnie imponuj¹co ekstremalnie :evil:
Obawiam sie ze nikt jej nie odsuwaÂł sama pewnie zrezygnowala...
Pewnie tak ;)
Ale to tym gorzej o Anicie Âświadczy :?
Proponuje daĂŚ spokuj Justynie Pochanke i PieczyĂąskiemu ... i nie tworzyĂŚ spiskowej teorii dziejĂłw.... czemu wyleciaÂła z FaktĂłw doskonale wiemy
Ale co niby Pochanke miaÂła by do zyskania poprzez wywalenie jej z porankĂłw ???
Sama sie tam przeniesie czy jak
No, ale to przez Pochanke nie ma Anity w g³ównych i tego jej nie wybaczymy :devil:
Ale jedno bardzo mocno ³¹czy siê drugim :] Jedno wynika z drugiego :]
KiedyÂś Anita byÂła ambitna, wierzyÂła w siebie swoje moÂżliwoÂści, byÂła odwaÂżna – zgodziÂła siĂŞ na prowadzenie g³ównych FaktĂłw, a teraz ucieka gdzie pieprz roÂśnie z programu o sporej oglÂądalnoÂści do programu, ktĂłry dzieli porĂŞ emisji z M. jak M. I W-11 - to musi byĂŚ wynik jakiegoÂś szoku chyba :? KtĂłry przeÂżyÂła po tym, jak usunĂŞli jÂą z g³ównych :?

A dzisiaj juÂż przygotowuje swĂłj ,,ukochany’’ Flash, bo dla Flasha nawet z Poradka zrezygnowaÂła :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wiem jak Wy, ale ja po wczorajszym dniu mam Anitowego kaca :?
Kiedy rano siêobudzi³em mia³em jeszcze nadziejê, ¿e to, czego dowiedzieliœmy siêwczoraj, to by³ z³y sen, tzw. koszmar :? Ale nie, w³¹czy³em telewizor o 7. , zobaczy³em to co zobaczy³em i ''wróci³em na ziemiê'' :hmm:

Trzeba ÂżyĂŚ dalej ... 8)
A dzisiaj juÂż przygotowuje swĂłj ,,ukochany’’ Flash, bo dla Flasha nawet z Poradka zrezygnowaÂła :devil:
I najwyraŸniej ca³¹ energiê z poradka przela³a na dzisiejszego flasha, bo by³ bardzo dynamiczny, Anita zapowiada³a wiele tematów, by³a w jednym materiale - tym o karambolu - lektork¹, by³o kilka ³¹czeù, ale! flash by³ oczywiœcie strasznie krótki :?
A samopoczucie Anity :mhm: nienajgorsze :> Tylko na poczÂątku byÂła chmurna, ale pod koniec ... na koniec nawet siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła, przy okazji zapowiadania prognozy pogody :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja po wczorajszym dniu mam Anitowego kaca :?
Kiedy rano siêobudzi³em mia³em jeszcze nadziejê, ¿e to, czego dowiedzieliœmy siêwczoraj, to by³ z³y sen, tzw. koszmar :? Ale nie, w³¹czy³em telewizor o 7. , zobaczy³em to co zobaczy³em i ''wróci³em na ziemiê'' :hmm:
Mnie to lepiej o nic nie pytaj :rozglada: a juÂż tym bardziej o samopoczucie ;)
Trzeba ÂżyĂŚ dalej ... 8)
Z Flashem na plecach :?

A samopoczucie Anity :mhm: nienajgorsze :> Tylko na poczÂątku byÂła chmurna,
NaprawdĂŞ :rozglada: A niby dlaczego miaÂła siĂŞ smuciĂŚ? :spiewa:
Chyba jest zadowolona ze swojej pracy :rozglada: a i nie przepracowuje siĂŞ zanadto :rozglada:

Dziwnie siĂŞ dzisiaj poÂżegnaÂła, tak siĂŞ zaplÂątaÂła, Âże ..... wÂłaÂściwie, to nie nawet nie umiem powtĂłrzyĂŚ :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Anita w studio dziÂś rano

Post autor: obieżyświat »

:tanczy: Anita byÂła dziÂś w Poranku :D
Ale spokojnie, nie w charakterze prowadzÂącej. Tu bez zmian, monotonia :evil:
ByÂła w Poranku i zapraszaÂła na porannÂą rozmowe, czy jak to tam siĂŞ nazywa :roll:
A rozmawiaÂła z Wierzejskim z LPR :]
ByÂła chyba lekko niewyspana.
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ano byÂła byÂła dziĂŞki czemu moÂżemy teraz jÂą podziwiaĂŚ w serwisach :D niestety tylko od tyÂłu...
Chyba jest zadowolona ze swojej pracy a i nie przepracowuje siĂŞ zanadto
Tak tak moÂże podczas przygotowaĂą do programu widmo bĂŞdzie musiaÂła z Falshy teÂż zrezygnowac... :devil: dlatego smutna :]
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Re: Anita w studio dziÂś rano

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze::tanczy: Anita byÂła dziÂś w Poranku :D
Ale spokojnie, nie w charakterze prowadzÂącej. Tu bez zmian, monotonia :evil:
ByÂła w Poranku i zapraszaÂła na porannÂą rozmowe, czy jak to tam siĂŞ nazywa :roll:
A rozmawiaÂła z Wierzejskim z LPR :]
A nasza Anita w paÂśmie Poradkowym zagoÂściÂła :x
OMG :shock: NAPRAWDÊ :shock: Jak jej siê uda³o wygospodarowaæ czas na przygotowanie i na sam± rozmowê, w ferworze realizacyjnym Damy Pik? :devil:
Jeszcze nie wyjechaÂła robiĂŚ kolejnego wywiadu? :> Po wczorajszym zakoĂączeniu Flasha myÂślaÂłam, Âże juÂż ma spakowane walizy :devil:

Ja dopiero wrĂłciÂłam do domu, wiĂŞc rozmowy nie widziaÂłam :/ Ale szczegĂłlnie mnie to nie smuci, bo aktualnie wkroczyÂłam na ÂścieÂżkĂŞ wojennÂą ....... maÂła wojenka z AnitÂą :evil:
Teraz moja dzia³alnoœÌ bêdzie mia³a jeszcze bardziej niepowa¿ny i przeœmiewczy charakter ...... do momentu a¿ Anita i jej kariera nabior¹ powa¿niejszego tonu :evil:
kamuii pisze:Ano byÂła byÂła dziĂŞki czemu moÂżemy teraz jÂą podziwiaĂŚ w serwisach :D niestety tylko od tyÂłu...
Wow :brawa: Anita robi postĂŞpy ....... tak na dobry poczÂątek :devil: :devil:
obieÂżyÂświat pisze:ByÂła chyba lekko niewyspana.
Nie mogÂła spaĂŚ - ciekawe dlaczego :> Pewnie juÂż planuje, z czego w dalszej kolejnoÂści zrezygnowaĂŚ, moÂże kamuii masz racje - z Flasha :twisted:
:devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

MoÂże i jestem gÂłupi :roll: ale nie wiem jednego.
CiÂąglĂŞ w temacie o Anicie piszecie o jakiÂś "Flash-ach".
Co to jest ten "Flash"( czy jak to siĂŞ tam pisze:P)?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

FLASH - jest to skrĂłcona wersja FaktĂłw popoÂłudniowych :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Aha...
DziĂŞkujĂŞ, Âże mi powiedziaÂłeÂś(aÂś) :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Monster pisze:Aha...
DziĂŞkujĂŞ, Âże mi powiedziaÂłeÂś(aÂś) :D
ProszĂŞ bardzo :D
CieszĂŞ siĂŞ, Âże poczuÂłeÂś /-ÂłaÂś siĂŞ zaskojony /-a mojÂą odpowiedziÂą :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Ano byÂła byÂła dziĂŞki czemu moÂżemy teraz jÂą podziwiaĂŚ w serwisach :D niestety tylko od tyÂłu...
Czyli jeÂśli dobrze liczĂŞ ( :devil: ) Anita bĂŞdzie 3 dzieĂą z rzĂŞdu we Flashu. :> :roll: :P
Funckyrella pisze:FLASH - jest to skrĂłcona wersja FaktĂłw popoÂłudniowych :devil:
Chyba zupe³nie zmieniona. :> No i Flash pisze siê szybciej ni¿ ca³¹ poprawn¹ nazwê programu. :D I te¿ Falash bardziej kojarzy³ by mi siê z Flesz'em "Dziennika "- takim co keidyœ by³ na TV 4 - czyli krótko przedstawione najwa¿niejsze informacje... To pasuje do popo³udniowych "Faktów", bo one te¿ s¹ krótkie. :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Chyba zupe³nie zmieniona. :> No i Flash pisze siê szybciej ni¿ ca³¹ poprawn¹ nazwê programu. :D I te¿ Falash bardziej kojarzy³ by mi siê z Flesz'em "Dziennika "- takim co keidyœ by³ na TV 4 - czyli krótko przedstawione najwa¿niejsze informacje... To pasuje do popo³udniowych "Faktów", bo one te¿ s¹ krótkie. :(
Taa, ale tam tych Fleszy byÂło kilka w ciÂągu dnia. :roll: A takich Fleszy w TVNie mogÂłoby byĂŚ wiĂŞcej niÂż tylko jeden... JuÂż choĂŚby w blue-boxie byle tylko... :cry:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb, Wojciech 35 xxx i 30 gości