[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:no a co tam robi Gawryluk ?? Sory ale ona mi pasuje tak do prowadzenia WiadomoÂści jak Kajdanowicz do FaktĂłw :?
Mi teÂż ona nie pasuje w "WiadaomoÂściach" lepiej wychodzi jej prowadzenie swojego programu - "Forum". :)
terraX pisze:Ale KraÂśko i Wysocka na plakacie jako twarz programu... :nie:
No tak dali ich bo widaĂŚ Âże tam lepszych dziennikarzy nie maja. naszczĂŞscie mieszkam w mniejszej miejscowoÂści wiĂŞc nie zobaczĂŞ ich na tym plakacie. :wesoly: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

MediaLink.pl pisze: Sztandarowy program informacyjny TVP1 notuje coraz lepsze wyniki ogl¹dalnoœci. Wtorkowe g³ówne wydanie "Wiadomoœci" przyci¹gnê³o przed ekrany telewizorów 6 457 tys. osób. Jest to najlepszy wynik serwisu od kwietnia br. Telewizja Polska chc¹c umocniÌ pozycjê audycji rozpoczyna jej promocjê.
Obrazek

TNS OBOP. Jak wiadomo u tej agencji zawsze wyniki TVN sÂą zaniÂżone wzglĂŞdem wynikĂłw prezentowanych przez AGB Nielsen Media Research wiĂŞc kto tam wie jak jest naprawdĂŞ :roll:
MediaLink.pl pisze:Zarz¹d publicznego nadawcy ma powody do satysfakcji. Widownia "Wiadomoœci" stale roœnie. Podczas gdy w listopadzie 2004 g³ówne wydanie przyci¹ga³o œrednio 4 984,3 tys. widzów, w listopadzie br liczba ta wzros³a do 5 351,3 tys. Wzrost ten utrzymywa³ siê w grudniu, nie mo¿na go wiêc przypisywaÌ wiêkszemu zainteresowaniu widzów wydarzeniami zwi¹zanymi z tworzeniem siê rz¹du i zmian¹ na stanowisku prezydenta. W porównaniu do grudnia 2004, kiedy g³ówne wydanie przyci¹ga³o œrednio 4 989,02 tys. wszystkich widzów, w grudniu br. liczba ta wzros³a do 5 124,82 tys. Wzrost liczby widzów przek³ada siê na wzrost udzia³ów w widowni, które zwiêkszy³y siê z 35% w listopadzie i grudniu 2004 do poziomu 39% w listopadzie i niemal 38% w grudniu.

W badaniach prowadzonych przez SMG/KRC "WiadomoÂści" uzyskaÂły najwyÂższy wskaÂźnik przywiÂązania do serwisu. Od wrzeÂśnia do grudnia br. wskaÂźnik ten wzrĂłsÂł z poziomu 8 do 17 punktĂłw i jest najwyÂższy spoÂśrĂłd wszystkich serwisĂłw informacyjnych. Dla porĂłwnania, wskaÂźnik ten dla "FaktĂłw" wynosi 15 punktĂłw, a dla "WydarzeĂą" - 8.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualemedia.pl pisze:W minionym roku g³ówne serwisy informacyjne zanotowa³y wzrost ogl¹dalnoœci. Widzów straci³y tylko "Fakty" i "Teleexpress".
Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, przygotowanych dla wortalu Wirtualnemedia.pl, najchĂŞtniej oglÂądanym serwisem informacyjnym w 2005 roku byÂły "WiadomoÂści". KaÂżde wydanie sztandarowego programu TVP1 oglÂądaÂło Âśrednio ponad 5 milionĂłw widzĂłw.
WIADOMOSCI 2004 - 4 996 101 mln
WIADOMOSCI 2005 - 5 123 579 mln
No to "Wiadomoœci" zyska³y g³ównie kosztem "Faktów" i "Teleexpressu". Tym 2 programom informacyjnym spad³o ok 500 000 widzów. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak widzĂŞ temat siĂŞ zgubiÂł trochĂŞ. Wobec tego wskrzeszam go. :D OgÂłoszono poszukiwania prowadzÂącego WiadomoÂści:
Grzegorz Chlasta, dziennikarz TVP3 PoznaĂą, ma zostaĂŚ nowym prezenterem „WiadomoÂści” TVP1 – wynika z informacji tygodnika „Newsweek Polska”. Szef programu, Robert Kozak w rozmowie z pismem mĂłwi tylko, Âże trwajÂą poszukiwania nowego prowadzÂącego „WiadomoÂści”.

„Newsweek” pisze, iÂż kandydat na nowÂą gwiazdĂŞ „WiadomoÂści” ma juÂż za sobÂą prĂłby kamerowe w centrali. – Podobno wypadÂł nieÂźle – czytamy w gazecie. Tygodnik przypomina jednak, Âże aby „chÂłopak z prowincji”, nawet najzdolniejszy, mĂłgÂł osiÂągn¹Ì pozycjĂŞ giganta ekranu, jakim dziÂś jest Kamil Durczok, bĂŞdzie musiaÂło upÂłyn¹Ì kilka lat.

Grzegorz Chlasta w poznaĂąskim oddziale TVP pracuje od kilkunastu lat. ZaczynaÂł jako reporter w „Teleskopie”. PóŸniej byÂł wydawcÂą i jednÂą z twarzy tego magazynu. Obecnie, razem z PrzemysÂławem Terleckim, prowadzi program publicystyczny „Wielkopolska i polityka”.
MoÂże ktoÂś z poznaniakĂłw wie o nim wiĂŞcej? Ja go nie znam, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ komentowaÂł. :neutral: Ale rzeczywiÂście jeden prezenter-mĂŞÂżczyzna dla WiadomoÂści to za maÂło. :roll:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

Znamy, znamy - g³ówny prowadz¹cy Teleskopu. Ciekawa twarz, da siê go zapamiêtaÌ, ale trudno mi go sobie wyobraziÌ w wiadomoœciach. Kojarzy mi siê raczej z informacjami typu 'kradzie¿ kur', 'roboty drogowe na krajowej ósemce' czy coœ w tym stylu :P On i œwiat wielkich wydarzeù? Podziêkuje, wole nie... Teleskop ratuje, ale na Wiadomoœci to wg mnie za ma³o...
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Bo TVP liczyÂła na to, Âże Rymanowski przejdzie do WiadomoÂści i wkrĂłtce wyroÂśnie z niego taka gwiazda jak Durczok... :/
Teraz bĂŞdÂą szukaĂŚ kogoÂś kto mĂłgÂłby zastÂąpiĂŚ Durczoka, ale jest maÂłoprawdopodobne aby kogoÂś takiego znaleÂźli :roll:
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Mam nadzieje Âże Monika Olejnik wrĂłci do TVNu z TVP1 i powrĂłci "Kropka nad I ":)
Ogl¹da³ bym j¹ tylko mnie denerwuje studio "WiadomoœÌi" wole studia TVN i TVN24 a nie TVP :(

Nowa ramĂłwka TVN wedÂług mnie od wrzeÂśnia 2006 : PRIME TIME

19:00 Fakty TVN
19:25 Kropka nad I
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 UWAGA
20:30 Na WspĂłlnej
21:00 film
22:50 Fakty Wieczorne, Pogoda
23:05 Fakty Ludzie PieniÂądze
23:15 film
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

"WiadomoÂści" dzisiaj podaÂły wÂłasnego newsa:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 16850.html

Kiedyœ jak Sekielski wygrzeba³ coœ tam w IPNie, to dzieù póŸniej Durczok zacz¹³ "Wiadomoœci" od zdania: "Fakty TVN dowiedzia³y siê, ¿e...". Mo¿e panowie w TVP specjalnie wygrzebali i przetrzymali niusa do niedzieli, ¿eby jutro Durczok znów musia³ siê powo³aÌ na inny dziennik.

PowoÂływanie siĂŞ w pierwszej zapowiedzi na dziennik, z ktĂłrego siĂŞ wÂłaÂśnie odeszÂło i to w dniu debiutu - byÂłoby nieprzyjemne. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Medialink napisaÂł:


Od 4 wrzeÂśnia ‘WiadomoÂści’ oglÂądaĂŚ bĂŞdzie moÂżna w zmienionym, zreorganizowanym studio. G³ówne wydanie prowadziĂŚ bĂŞdÂą jak dotÂąd Dorota Gawryluk, Dorota Wysocka i Krzysztof Ziemiec. Po g³ównym wydaniu programu pojawiac siĂŞ bĂŞdÂą filmy emitowane w ramach tematycznych cyklĂłw.


Nawet im to studio nie pomoÂże !!!
NOWA ERA W TVN
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Grzywacz jest z bandziorem Bogus³awem Bagsikiem,a S³awomir Jeneralski wspó³pracowa³ z SB.Guga³a w Polsacie,Pieùkowska w DDTVN.Ma³gorzatê Szelewick¹ naprawdê perfidnie 'wykopali'.za co?Za to,¿e by³a ³adna i ludzie nie skupiali siê na wiadomoœciach.w takim razie w TVN24 nikt by ju¿ nie pracowa³,oprócz Pochanke..Przecie¿ Pochanke jest w TVN,wiêc w takim razie w TVN24 nie pracowa³by naprawdê nikt! :shock:

[ Dodano: Wto Sie 29, 2006 10:10 pm ]
a studia jestem ciekawy,bo te mi siĂŞ znudziÂło i jest sztywne :/ kiedyÂś byÂło neewsroomowate i siĂŞ dziaÂło! ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co to znaczy zreorganizowane studio?? Czy to znaczy ze dodaja tylko jakieÂś maÂłe zmiany ?? Bo chyba by napisali nowe studio jesli by im chodziÂło o caÂłkowite zminy :mhm:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ogólnie studio nie jest takie tragiczne tylko ta "dziuplowatoœÌ" :x Ale pewnie miejsca im brakuje wiêc powiêkszenia nie mamy siê chyba co spodziewaÌ.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja powiem wiêcej. Mi studio "Wiadomoœci" siê nawet podoba. Du¿o niebieskiego szk³a itd. Bardzo fajny efekt to tworzy. Nikt jednak by siê nie obrazi³ gdyby by³o dwa razy wiêksze :lol: Tak sobie myœla³em (wiem g³upio) ¿e mo¿e zburz¹ niektóre œciany ( :lol: ) i zrobi¹ takie jedno studio tylko ¿e w jednym rogu bêdzie "Panorama" a na przyk³ad w drugim "Wiadomoœci". Aha i jeszcze jedno proszê o niekomentowanie moich domys³ów :devil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszym Dzienniku artyku³ o zmianach w TVP we Wiadomoœciach, Teleexpressie, o nowym programie Gawryluk (tytu³ sic! z jakim innym programem publicystycznym drodzy forumowicze sie Wam kojarzy? :devil: ) a tak¿e o nowym programie z Rewiùskim i Piaseckim w rolach g³ównych , prowadz¹cych niegdys "Ale plama" w TVN (nawiasem mówi¹c jeden z lepszych programów kabaretowych ever!) Obrazek
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

GdzieÂś juÂż byÂło to omawiane :D Dobrze, Âże TVP rozgranicza informacjĂŞ i publicystykĂŞ od rozrywki. Nie podobajÂą mi siĂŞ jedynie kroki DwĂłjki co do kabaretu- dotychczas byÂło Âświetnie, a teraz zapowiada siĂŞ marnie- wymyÂślanie jakichÂś dziwnych fabuÂł. Nie podoba mi siĂŞ to :nie:
A Âżeby nie byÂło nie na temat :D to szczerze zgadzam siĂŞ z poprzednikami i uwaÂżam, Âże oprawa graficzna WiadomoÂści jest bardzo dobra, tak jak studio, ktĂłrego mankamentem jest rozmiar. Mam nadziejĂŞ, Âże zmiany w Teleexpresie wyjda na dobre, bo ta oprawa to kompletne dno
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości