Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

salladyn pisze: Problem tylko w tym Âże nigdy bym nie powiedziaÂł Âże naleÂży kogoÂś zagazowaĂŚ.To jest obrzydliwe.
Mi nawet do g³owy nie przysz³aby taka myœl,ale to WP wynieœli has³o "...do gazu"(wpisz dowolnie;geje,lesbijki,feministki) na sztandary.Oni ,którzy nazywaj¹ siebie prawdziwymi Polakami,krzycza o normalnoœci.Jeœli ich norm¹ jest likwidowanie wszystkiego i wszystkich,którzy myœl¹ inaczej to ja nie mam skrupu³ów i w miejsce ... mogê wpisaÌ: kaczki. :twisted:
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

lilika pisze:Jeœli ich norm¹ jest likwidowanie wszystkiego i wszystkich,którzy myœl¹ inaczej to ja nie mam skrupu³ów i w miejsce ... mogê wpisaÌ: kaczki. :twisted:
OczywiÂście Âże moÂżesz.Pytanie tylko czy musisz siĂŞ zniÂżaĂŚ do ich poziomu :?: NajwiĂŞkszym ich zwyciĂŞstwem bĂŞdzie to Âże przyjmiecie ich sposĂłb walki.ZgnoiĂŚ, zdeptaĂŚ, upokorzyĂŚ kaÂżdego kto nie myÂśli tak jak oni.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

JuÂż jest takie hasÂło ,ktĂłre robi karierĂŞ, a zostaÂło wypowiedziane przez osobĂŞ, w ktĂłrÂą teraz uderza.To efekt bazyliszka,te obrzydliwe hasÂła wracajÂą do nich odbite przez ich agresjĂŞ.
Czy muszĂŞ zniÂżaĂŚ siĂŞ do ich poziomu?
OczywiÂście,ze nie,natomiast mam wrazenie,Âże wszystko co odbywa siĂŞ poza ich poziomem poprostu do nich nie trafia.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Czy nie wydaje wam sie dziwne, Âże Kazia jest trzecia najpopularniejsza osoba na tym forum, wiecej postow maja tyko tematy o Werner i Pochanke. a jednoczesnie nikt z TVN nie potrafi z tego wyciÂągnac wnioskĂłw! zadziwiajace!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siê nie wydaje to dziwne, bo Kazia jest super i dlatego tak tu dyskusja siê potoczy³a. :lol2: :D Temat by³by jeszcze bardziej popularniejszy gdyby Kazia mia³a jeszcze jakiœ swój program. :) Ale chyba tego sie niestety nie doczekamy, choÌ by³y zapowiedzi. :roll: Mo¿e TVN siê boi, ¿e Kazia bêdzie mówiÌ coœ dziwnego coœ w stylu tej afery u Kuby Wojewódzkiego. :roll: No ale wkoùcu wszysko da siê wyci¹Ì. :] Mam nadziejê, ¿e na jesieù coœ z tym zrobi¹. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:Mi siê nie wydaje to dziwne, bo Kazia jest super i dlatego tak tu dyskusja siê potoczy³a. :lol2: :D Temat by³by jeszcze bardziej popularniejszy gdyby Kazia mia³a jeszcz :D :D e jakiœ swój program. :) Ale chyba tego sie niestety nie doczekamy, choÌ by³y zapowiedzi. :roll: Mo¿e TVN siê boi, ¿e Kazia bêdzie mówiÌ coœ dziwnego coœ w stylu tej afery u Kuby Wojewódzkiego. :roll: No ale wkoùcu wszysko da siê wyci¹Ì. :] Mam nadziejê, ¿e na jesieù coœ z tym zrobi¹. :P
Powinna jeszcze mieÌ jakiœ swój program i o sensownej godzinie, a nie jak ten o ksi¹¿kach tak póŸno.Kazia jest przecie¿ osob¹ bardzo medjaln¹ i jak nikt nadaje siê do poprowadzenia jakiegoœ programu!
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ProszĂŞ bardzo. Nie szlochajcie.

TeletydzieĂą:

Obrazek

ZaskakujÂące sÂą dwa ostatnie zdania.

Trochê gorsza jakoœÌ ¿eby szybciej siê otwiera³o.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Kazia miaÂła propozycjĂŞ od producentĂłw "TaĂąca z gwiazdami". :D Nie widziaÂłem dziĂŞki :: Kamil'u za scana. :D Wielka szkoda, Âże odmĂłwiÂła... :cry: Program staÂłby siĂŞ jeszcze ciekawszy. :tanczy: :P MoÂże jak bĂŞdzie 4 edycja to zataĂączy :?: :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

"Taniec z gwiazdami" to kolejny wytwĂłr partiarchalnej kultury.. Nie wyobraÂżam sobie, Âże Kazia miaÂłaby staĂŚ siĂŞ jednÂą ze sztucznie uÂśmiechajÂących siĂŞ laleczek w programie.
Bo ju¿ chyba ni¿ej upaœÌ nie mo¿na.. :/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Dlaczego uwazasz, ze osoby wystepujace w "tancy z gwiazdami" usmiechaja sie sztucznie?. Mnie sie wydaje ze to musi byc naprawde satysfakcjonujace zajecie i pewnie dlatego ten usmiech pojawia sie na twarzach uczestnikow :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

jakoÂś trudno mi sobie wyobraziĂŚ szczukĂŞ w Tancu z gwiazdami, ale kto wie, moze to byloby ciekawe :D moze gdyby ten program byl troche mniej cukierkowy, z innymi osobami, to kazia by tam bardziej pasowala.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Powinni KaziĂŞ czĂŞÂściej zapraszaĂŚ do telewizji.. :D :lol:
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

wierna fanka... pisze:Powinni KaziĂŞ czĂŞÂściej zapraszaĂŚ do telewizji.. :D :lol:
No rzeczywiÂście, 'sporadycznie' tam bywa...

Niemniej jednak caÂły czas mam nadziejĂŞ na nowy program Kaz. MyslĂŞ jednak, Âże i tak ma wystarczajÂąco zapeÂłniony plan dnia :P
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Aleksandra pisze:"Taniec z gwiazdami" to kolejny wytwĂłr partiarchalnej kultury..
Spisek.Taniec z gwiazdami wymyÂśliÂła mĂŞska szowinistyczna Âświnia.Te roznegliÂżowane tancerki i ci obciachowi faceci.Rozumiem Âże to chciaÂłaÂś dodaĂŚ do swojej wypowiedzi :]

Nie lubiĂŞ "TaĂąca z gwiazdami" ale dlatego Âże jest tandetny.Doszukiwanie siĂŞ w nim patryjarchatu to juÂż naprawdĂŞ istna groteska.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Tok myslenia twĂłrcĂłw programu jest iÂście patriarchalny. Oto wychodzi wypindrzona kobieta- ta sÂłaba istota, ten 'puch marny', ktĂłra zawsze - niezaleÂżnie of tego, czy to ona jest tÂą trenerkÂą, czy facet, ĂŚwiczy w ciĂŞÂżkich bĂłlach, kiedy to goÂściu wszystko mĂŞÂżnie znosi, aby potem podczas taĂąca uraczyĂŚ uÂściskiem swojÂą poddanÂą i pozwioliĂŚ jej Âłaskawie skryĂŚ siĂŞ w swoich ramionach. A Ona uÂśmiechnie siĂŞ wspaniale na finale i poprosi widzĂłw, aby wysyÂłali sms-y. JAkieÂś to wszystko dziwnie groteskowe...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości