[TVN] Wyprawa Robinson

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A tak w ogĂłle to Patrycja byÂła w czasie programu dziewczynÂą Irka Bieleninika z TVN! :D
A przecieÂż rodziny pracownikĂłw TVN nie mogÂą brac udziaÂłu w konkursach o nagrody (a takim byÂł "Robinson") w TVN.

wiĂŞcej...
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

dzisiaj ogl¹da³em powtórkê poniedzia³kowego programu [fina³] i œmiaÌ mi siê chcia³o co oni tam wyprawiali - jak siê k³ócili i klnêli publicznie :lol: Najwiêksze zamieszanie by³o o zabicie tego wê¿a, przecie¿ to by³o, minê³o a oni sobie wypominali ca³y czas :shock: [...] tylko, ¿e dzis w miejsce ich przekleùstw by³a ju¿ cenzura... Nie wiem jak by³o w poniedzia³ek i czy ten program lecia³ na ¿ywo :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie lecia³ na ¿ywo! :idea: By³ nagrywany na zamku w Ksi¹¿u 11 grudnia od po³udnia do pó³nocy. W poniedzia³ek by³a cenzura, ale nie we wszystkich wypowiedziach. A tak prawdê mówi¹c, to oni siê k³ócili o wiele bardziej, ni¿ to pokaza³a TVN.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja nie wiem jaki by³ sens tej k³ótni :!: :?:
A wywo³a³y j¹ osoby, które nie rywalizowa³y o zwyciêstwo Wyprawy Robinson, a które wiadoma sprawa gdzies w programie odpadli i po co by³o wracaÌ do tego samego tematu... No có¿, pokazali jacy s¹, i pewnie wyszli na sam koniec ze studia sk³óceni [co niektórzy]
:?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Trudno salê Maksymiliana nazwaÌ "studiem"... :wink: A sk³óceni jak byli, tak s¹.
To jak - bĂŞdzie druga edycja? Bo jak na razie, to kaÂżdy z Was pisze inaczej. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:Ale ja bym jednak nie traciÂł nadzieji. Otwarcie mĂłwili, Âże majÂą licencjĂŞ na 2 edycje, wiec moÂże jednak. Po za tym byĂŚmoÂże najbliÂższy czas to nie znaczy, Âże wcale nie bĂŞdzie. Po za tym pewnie im nie na rĂŞkĂŞ odkrywanie swoich planĂłw przed konkurencjÂą... Sam nie wiem...
A mi siĂŞ wydaje, Âże jesteÂśmy coraz bliÂżej odpowiedzi na to pytanie. Po dzisiejszych obserwacjach strony tvn.pl przyszÂło mi na myÂśl, Âże tvn caÂłkiem powaÂżnie myÂśli juÂż o "Wyprawie Robinson 2005". Dlaczego tak myÂślĂŞ? Bo w spisie programĂłw tvn nadal pojawia siĂŞ program Huberta UrbaĂąskiego, choĂŚ juÂż bez pory emisji.
Taka sytuacja to skrajny ewenement, bowiem jeszcze nigdy tvn takich praktyk na oficjalnej stronie nie stosowa³a. Do tej pory, gdy jakiœ program siê koùczy³, znika³ z listy, ma³o tego - jego szersze omówienie tak¿e "ucieka³o" bezpowrotnie. Tak nie jest jednak w przypadku "Robinsona", bo wci¹¿ szerszy opis produkcji jest, zosta³ tak¿e adres strony internetowej.
Co o tym myÂślicie - czy stacja WalterĂłw planuje juÂż nowÂą edycjĂŞ, a moÂże chodzi tylko o - kto wie - planowane na emisjĂŞ w najbliÂższym czasie powtĂłrki? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Kolejna "gwiazda" reality show TVN-u robi zawrotnÂą kariere w telewizji. :D
Nawet widnieje w logo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to pieknie. :lol: :D I ja jeszcze gdzies widzialem "gwiazde" z "Wyprawy Robinson" tylko nie pamietam gdzie i jak sie nazywala ale to byla kobieta. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i kolejna "gwiazda" "Wyprawy Robinson" pokazala sie w telewizji tym razem zwyciezczyni programu Kasia DrzyÂżdÂżyk pojawila sie we wczorajszym odcinku serialu "Kryminalni".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Muzyka w Wyprawie Robinson

Post autor: waldekzaw »

witam!!
Mam wielk¹ proœbê. Jeœli ktoœ wie sk¹d œci¹gn¹Ì muzykê z Wyprawy Robinson to bêde bardzo wdziêczny. Wiem, zê kiedys linki by³y na tym forum, ale nie mogê ich znaleŸÌ!! z góry dziekuje :lol:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

PabloOoOo_90 pisze:http://rapidshare.de/files/19335359/Wyp ... n.rar.html ProszĂŞ bardzo :)
poproszĂŞ jeszcze o instrukcje jak to ÂściagnÂąc ....
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ProszĂŞ bardzo :)
Wchodzisz na podanÂą stronkĂŞ, na dole w tabelce klikasz na Free. NastĂŞpnie otworzy Ci siĂŞ kolejna strona, na ktĂłrej (miej wiĂŞcej po Âśrodku) bĂŞdzie odliczanie do moÂżliwoÂści ÂściÂągniĂŞcia pliku. Jak czas siĂŞ skoĂączy pojawi siĂŞ pasek z tokenem i miejscem gdzie trzeba przepisaĂŚ kod z obrazka potem klikasz na Download i gotowe.
agata_rambo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 26 maja 2006, 18:40
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: agata_rambo »

Fajnie sobie œci¹g³am :) Tylko nie wiem na jakim programie uda mi siê to odtworzyÌ ... pomó¿cie !! :rydzyk:
Rambo
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

A wie ktos czy bedzie Robinson 2 ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości