[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

RafaÂł pisze:Mnie dzisiaj bardzo zaskoczyÂła Koroniewska . Nie myÂślaÂłem , Âże tak Âświetnie sobie poradzi . Mroczek troche sÂłabo - szczegĂłlnie pierwszy taniec . Ale najsÂłabiej zataĂączyÂła Joasia JabÂłczyĂąska i sÂłusznie odpadÂła . W finale zataĂączÂą Ola i RafaÂł Mroczek - tak mi siĂŞ wydaje .
Nie tylko tobie. Koroniewskiej sie udalo dzisiaj i chyba rzeczywiscie tydzien temu nie odpadla, bo zona Janosika sie pojawila i rozplakala. To troche nie fair bo wziela ludzi na innÂą znanÂą osobĂŞ. DziÂś zataĂączyÂła naprawde dobrze ale liczylem na final JabÂłczyĂąska-Mroczek
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

M jak mi³oœÌ triumfuje znów! Mroczek pomimo ,¿e s³abo zatanczy³ zosta³, Olka super, Joasia nie by³a najgorsza, bo jej 1 taniec by³ piêkny i widaÌ ,¿e bardzo chcia³a nauczyÌ siê taùczyÌ. Koroniewska œlicznie ale nie wiem nie lubie jej. Szkoda mi Joaœki dzisiaj, za tydzieù Koroniewska i mamy fina³: Kwaœniewska & Mroczek.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

A moim zdaniem Jablczynska odpadla nieslusznie - i jest to moim zdaniem wina sedziow, ktorzy za duzo pkt przyznali oli i rafalowi, a za malo wlasnie asi i piotrkowi i mysle ze swiadomie skazali ich na porazke, bo w glosowaniu widzow aska miala wiecej mysle niz koroniewska, ale matematycznie niemozliwa bylo ocalenie jablczynskiej...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Po raz kolejny ten program mnie zaskoczy³. Na 100% myslalem ze odpadnie Koroniewska a tu taka niemi³a niespodzianka. Szkoda, ¿e Jab³czyùska ju¿ odpad³a. Mroczek wczoraj zataùczy³ s³abiej ale ma przecie¿ za sob¹ armie 11 mln widzów "M jak mi³oœÌ". Koroniewska jest mniej lubiana. Teraz ju¿ jestem na 200% pewien ¿ê fina³ bêdzie Mroczek - Kwaœniewska.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Tak to prawda wszyscy byli orgromnie zaskoczenia ¿e Asia odpad³a ... szczerz mówi¹c liczy³em na jej wystêp w finale ale có¿ ... wygra Mroczek :stop:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Dobrze Âże odpadÂła przesÂłodzona JoaÂśka, Koroniewska taĂączyÂła opd niej dziÂś duÂżo lepiej. OczywiÂście patrzÂąc na sam jeden odcinek najgorszy byÂł Mroczek, ale biorÂąc pod uwagĂŞ caÂłoksztaÂłt to nie powinien wylatywaĂŚ za jeden gorszy tydzieĂą, a wiĂŞc dobrze Âże zostaÂł. Koroniewska zataĂączyÂła Âświetnie :D. JabÂłczyĂąska juÂż nie: niezÂłe byÂły te taĂące, ale nudziÂły, zupelnie inaczej niÂż energiczne i piĂŞkne taĂące KwaÂśniewskiej - np. mimo Âże ten pierwszy byÂł wolny to pobudzaÂł emocje i zmysÂły, a JabÂłczyĂąskiej juÂż nie.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MĂłwisz , ze Mroczka za jeden zly tydzien nie mozna wyrzucic, ale KoroniewskÂą za jeden dobry nalezy zostawic. Jezeli nie bierzesz pod uwagĂŞ jednego odcinka, to wÂątpliwoÂści nie ulega,ze odpasc miaÂła Koroniewska, ktĂłra po odpadniĂŞciu Dancewicz , w kazdym odcinku zostawaÂła do koĂąca
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

ChciaÂłbym, Âżeby wygraÂła Ola z Maserakiem :tanczy: Idzie im coraz lepiej i to jest jedyna normalna para (nie z show biznesu).

W dodatku pan Piotr faworyzuje Mroczka i podnieca siĂŞ gdy ten postawi kilka krokĂłw :nie:
A Jab³czyùska no có¿, trudno. Za tydzieù przyjdzie czas na Koroniewsk¹. Chyba, ¿e stanie siê "cud" i odpadnie Mork :tanczy:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Lex_2005 pisze:ChciaÂłbym, Âżeby wygraÂła Ola z Maserakiem :tanczy: Idzie im coraz lepiej
A czy oglÂądaÂłeÂś jej wczorajsze wystĂŞpy na parkiecie? Bo mam wraÂżenie Âże nie albo jesteÂś poprostu Âślepy.
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

:: Kamil pisze:
Lex_2005 pisze:ChciaÂłbym, Âżeby wygraÂła Ola z Maserakiem :tanczy: Idzie im coraz lepiej
A czy oglÂądaÂłeÂś jej wczorajsze wystĂŞpy na parkiecie? Bo mam wraÂżenie Âże nie albo jesteÂś poprostu Âślepy.
O co ci chodzi przecieÂż wspaniale zataĂączyla, zreszta przez caÂły program pokazuje klase.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

:: Kamil pisze:
Lex_2005 pisze:ChciaÂłbym, Âżeby wygraÂła Ola z Maserakiem :tanczy: Idzie im coraz lepiej
A czy oglÂądaÂłeÂś jej wczorajsze wystĂŞpy na parkiecie? Bo mam wraÂżenie Âże nie albo jesteÂś poprostu Âślepy.
Przecie¿ wczoraj j¹ chwalili za postêpy i dawali doœÌ wysokie noty :mhm:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Lex_2005 pisze:Przecie¿ wczoraj j¹ chwalili za postêpy i dawali doœÌ wysokie noty :mhm:
Ale to Âże jury widzi u niej postĂŞpy nie znaczy Âże one w rzeczywistoÂści istniejÂą... przeczytaj sobie ostatnie posty w tym wÂątku to bĂŞdziesz wiedziaÂł o co mi chodzi.
ChociaÂż to moÂże bezsensowna rada... Najlepiej nie sÂłuchaj opinii jury tylko popatrz na taniec...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Bartek pisze:A moim zdaniem Jablczynska odpadla nieslusznie - i jest to moim zdaniem wina sedziow, ktorzy za duzo pkt przyznali oli i rafalowi, a za malo wlasnie asi i piotrkowi i mysle ze swiadomie skazali ich na porazke, bo w glosowaniu widzow aska miala wiecej mysle niz koroniewska, ale matematycznie niemozliwa bylo ocalenie jablczynskiej...
Bo olka co cĂłrcia prezydenta juÂż tam on sobie ustawiÂł, a propo ciekawe kto wysyÂła smsy w tym progr,.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

To, ze jest corkÂą prezydenta nie znaczy ze to ojciec musi jej wszytsko zalatwiaĂŚ. Potrafi tanczyc, mimo, ze wiĂŞkszÂą gwiazdÂą w tej parze jest Maserak - to wszystko
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Jak myÂślice czy tatuÂś Oli zasiÂądzie na widowni w finaÂłowym odcinku? Wg mnie byÂła Pierwsza Dama bedzie napewno - jest juÂż ostatnio obyta z TVNem ale czy Aleksander KwaÂśniewski bedzie - tego nie jestem pewnien?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości