TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja widzê pewien rozziew miêdzy nazw¹, formu³¹ programu i jego prowadzeniem.Nazwa teleturnieju to "Przetrwanie" wiêc mo¿naby siê spodziewaÌ jakiegoœ teleturnieju sadomasochistycznego wrêcz coœ na wzór "Najs³abszego Ogniwa" gdzie jest nieznoœna (ale jak¿e s³odka :D ) prowadz¹ca i przestraszeni zawodnicy.Tymczasem oprawa muzyczna jak z programu œniadaniowego i œwietnie wpisuj¹cy siê w ten klimat Pawe³ Orleaùski:

"NaprawdĂŞ bardzo mi przykro... "; "Niestety musimy siĂŞ poÂżegnaĂŚ..."

Nie zrozumcie mnie Âźle ja nie negujĂŞ tego typu teleturniejĂłw tylko trzeba siĂŞ na coÂś zdecydowaĂŚ albo atmosfera jak z "MilionerĂłw" gdzie prowadzÂący jest kumplem, albo jak z "NajsÂłabszego Ogniwa" gdzie oprawa graficzna i muzyczna majÂą jednoznacznie podkreÂślaĂŚ charakter programu.

Teleturniej nawet fajny, tymbardziej Âże rzeczywiÂście moÂżna siĂŞ z niego czegoÂś dowiedzieĂŚ gdyÂż te same pytania sÂą powtarzane po kilka razy co sprzyja ich zapamiĂŞtaniu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program taki sobie. :roll: Fatalna oprawa graficzna i muzyczna nie pasuje moim zdaniem do tego teleturnieju. :roll: Sam pomysÂł nawet dobry, ale kiepsko to zrealizowali. :roll: Troche w ostatniej rundzie coÂś gÂłupio wyszÂło. :roll: Bo prowadzÂący mĂłwiÂł, Âże uczestnik moÂże wybieraĂŚ kolejnÂą kategoriĂŞ gdy odpowie poprawnie na 4 pytania z wczeÂśniejszej kategorii... :roll: Nie wiem moÂże tu coÂś Âźle usÂłyszaÂłem. 8) :) MyÂślĂŞ teÂż, Âże tu jest dobry prowadzÂący - czyta szybko i wyraÂźnie. :roll:

ÂŹle, Âże dali ten teleturniej w czasie gdzy siĂŞ zaczynajÂą "Detektywi". :roll: Tak z tych 2-Ăłch ozycji wybieram TVN-owski serial. :P :)

No, a w podziedziaÂłem 1 odcinek "CaÂłej prawdy"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:ÂŹle, Âże dali ten teleturniej w czasie gdzy siĂŞ zaczynajÂą "Detektywi". :roll: Tak z tych 2-Ăłch ozycji wybieram TVN-owski serial. :P :)
Ja chyba bĂŞdĂŞ wybieraÂł PRZETRWANIE, bo DETEKTYWI juÂż mnie nudzÂą :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś byÂł pierwszy odcinek tego nowego talk - show - "CaÂła prawda". :roll: Nie oceniam jeszcze caÂłego programu, bo w ogĂłle o nim zapomniaÂłem i widziaÂłem gdzieÂś ostatnie 20 minut. :lol2: I na tej koĂącĂłwce raczej nic ciekawego nie byÂło. :roll: Nudy... :P

MogĂŞ powiedzieĂŚ coÂś o studiu, ktĂłre jest takie sobie. :roll: OgĂłlnie maÂło go wykorzystujÂą, bo majÂą takie "skromne" kadry. :roll: Na koĂącu dopiero ramiĂŞ poleciaÂło go gĂłry i widaĂŚ byÂło wiĂŞcej i jeszcze na napisach rozmazali obraz. :roll:

MyÂślĂŞ, ze po tych paru odcinkach nie bĂŞdzie kontynuuacji tego programu no, ale zobaczymy jak to bedzie. :) I wiĂŞcej o tym programie moze napiszĂŞ jutro. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A mi siê tam "Ca³a prawda" spodoba³a. Szczególnie ten Zbigniew by³ fajny i te jego teksty do obecnego mê¿a swojej by³êj ¿ony - "Zamknij siê durniu", "Przywalê ci w dziób :)". Szczerze to wczeœneij myœla³em, ¿e to bêd¹ takie drugie "Rozmowy w toku", jednak ten program jest zupe³nie inny. Prowadz¹ca nie ma takiego doœwiadczenia jak Ewa Drzyzga, ale te¿ jest fajna. Ewa w swoim programie prowadzi najczêœciej spokojne rozmowy, a w "Ca³ej prawdzie" na œwiat³o dzienne wywlekane s¹ rodzinne waœnie, k³ótnie itp. Ju¿ siê nie mogê doczekaÌ tego odcinka z tymi górnikami z biedaszybów z Wa³brzycha.
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

Wszystko wskazuje na to, Âże CaÂła Prawda bĂŞdzie hardcorowÂą wersjÂą RozmĂłw w tÂłoku.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Dla mnie program bardzo siĂŞ podobaÂł i wypowiadaÂłem sie juÂż na jego temat na innym forum ale dyskusja siĂŞ nie klei tam a wiĂŞc przytoczĂŞ mĂłj post tutaj.

OsobiÂście uwaÂżam, Âże program jest bardzo dobry i nareszcie TV4 pokazaÂło dla TVN-u, Âże moÂżna zrobiĂŚ dobry program, moÂże i nawet lepszy od "RozmĂłw w toku" ale jeszcze zobaczymy czy spodoba siĂŞ ludziom.
Dla mnie pierwszy odcinek siê podoba³ i tematy poruszane w nim by³y ciekawe. Dyskusja o tym, czy facet ma prawo ubiegaÌ siê o swoj¹ dzia³kê przypomnia³a mi dawny program Polsatu pt. "PodejdŸ no do p³ota" :D gdy¿ dialogi by³y zabawne a publicznoœÌ siê œmia³a. Ot na przyk³ad jak s¹siedzi z dzia³ek oskar¿ali tego faceta ¿e "sra dooko³a altanki" :lol: albo jak zdenerwowany w³aœciciel zacz¹³ krzyczeÌ: "Mam papiery durniu ! Durniu mam papiery, mogê ci pokazaÌ !" :)
Drugi temat byÂł juÂż bardziej na powaÂżnie ale udziaÂł braÂły tam osoby, ktĂłre wystĂŞpowaÂły juÂż kiedyÂś w programie "Zerwane wiĂŞzi" na Polsacie.
Kobieta opowiadaÂła o swoim dzieciĂąstwie i o tym jak rodzina adopcyjna pozbyÂła siĂŞ jej wyrzucajÂąc jÂą z domu.

Zdecydowanie dla mnie program jest ciekawszy niÂż produkcja TVN-u i jest realizowany z rozmachem. RealizacjĂŞ obu programĂłw mogĂŞ porĂłwnaĂŚ z programami "W imieniu prawa" z Polsatu i "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" z TVN-u - zupeÂłnie inne podejÂście do sprawy - i znĂłw Polsat wygrywa.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i "CaÂła prawda" raczej nie jest hitem TV 4 program oglÂąda ok. 118 tys. widzĂłw :roll: oczywiÂście nie moÂżna porĂłwnywaĂŚ tego z "Rozmowami w toku" z widowniÂą ponad 1,2 mln. :roll: Ciekawe czy po wakacjach dadzÂą kolejne odcinki tego talk - show :?: Nawet nie wiem czy to sÂą lepsze wyniki niÂż te przed zmianami. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:No i "CaÂła prawda" raczej nie jest hitem TV 4 program oglÂąda ok. 118 tys. widzĂłw :roll: oczywiÂście nie moÂżna porĂłwnywaĂŚ tego z "Rozmowami w toku" z widowniÂą ponad 1,2 mln. :roll: Ciekawe czy po wakacjach dadzÂą kolejne odcinki tego talk - show :?: Nawet nie wiem czy to sÂą lepsze wyniki niÂż te przed zmianami. :roll:
No pewnie,¿e nie mo¿na porównywaÌ tych swóch programów, jest przecie¿ ca³kiem inny zasiêg tych kana³ów. Program ogólnie jest dobry. Bardzo podoba³ mi siê odcinek punki vs. skinheadzi, ciekawe pytania, kontrowersyjne wypowiedzi. Program bardzo dobry tylko pora emisji chyba Ÿle dobrana, ludzie siê przyzwyczajeni do w³¹czania TVNu o 17 :15 , a nie TV 4 :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Rzeczywiœcie, ¿e nie mo¿na porównywaÌ tych dwóch programów. Ca³a prawda jest bardziej "niegrzeczna". le, ¿e wybrali tak¹ porê, chcieli zrobiÌ podobny krok ale oczywiœcie na wiele mniejsz¹ skalê jak TVN w 1997 r. i przyzwaczyiÌ widzów do ogl¹dania innego talk-show. Lepsza by by³a np. 18:15. Co do ogl¹dalnoœci to pamiêtejmy o wiele mniejszym zasiêgu Czwórki chocia¿ i tak jak na tak¹ stacjê to niska ogl¹dalnoœÌ. Chyba rekord TV4 to ponad 2 miliony widzów.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W œrodê, 31 maja 2006 roku, TV4 rozpocznie emisjê reality show "30 dni", którego twórc¹, prowadz¹cym i wspó³producentem jest Morgan Spurlock, autor filmu dokumentalnego "Super Size Me". "30 dni" to program, w którym bohaterowie decyduj¹ siê przez miesi¹c doœwiadczyÌ ¿ycia bêd¹cego przeciwieùstwem tego, które prowadz¹ na co dzieù. W ka¿dym z szeœciu odcinków zobaczymy szeœÌ historii ludzi, którzy porzucaj¹ wygodn¹ rutynê swojej dotychczasowej egzystencji i poznaj¹ zupe³nie inny œwiat, przekonuj¹c siê na w³asnej skórze, jak ¿yj¹ inni. Serial podejmuje wa¿ne spo³eczne tematy: od sytuacji najgorzej op³acanych robotników, przez ¿ycie bez elektrycznoœci, poddanie siê intensywnej kuracji zapobiegaj¹cej starzeniu, po niebezpieczne konsekwencje nadmiernego picia alkoholu. RzeczywistoœÌ ukazana na ekranie to mikrokosmos w którym koncentruj¹ siê zachowania, postawy i przekonania powszechnie spotykane w ca³ym amerykaùskim - i nie tylko - spo³eczeùstwie. Morgan Spurlock uczyni³ siebie samego bohaterem pierwszego odcinka. Wraz ze sw¹ narzeczon¹, Alexandr¹ Jamieson, podejmuje próbê prze¿ycia 30 dni, pracuj¹c za minimalne wynagrodzenie w mieœcie Columbus w Ohio. Kieruj¹c kamery na siebie i swoj¹ narzeczon¹, Spurlock czyni z tego punkt wyjœcia do szerszej spo³ecznej analizy. Program bêdzie mo¿na ogl¹daÌ w œrody o 21:00 w TV4.
Ten program nie wydaje mi siê dobrym pomys³em. W Polsce ten typ programu nie jest chyba zbyt po¿¹danym. Zobaczymy wyniki ogl¹dalnoœci :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dla mnie wydaje siê to ciekawy program. Tyle, ¿e gorzej mo¿e byÌ z odbiorem przez masowego widza. Ludzie szukaj¹ programów mówi¹cych o nich samych a tu jednak bêdzie amerykaùska perspektywa. Wyniki jak na TV4 przysta³o nie bêd¹ pewnie powalaj¹ce, ale dobrze, ¿e chocia¿ staraj¹ siê przedstawiaÌ ciekawe i ró¿norodne propozycje.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Medialink.pl pisze:Identyczna ogl¹dalnoœÌ Ca³ej prawdy i Przetrwania

TV4 zakoĂączyÂła emitowaĂŚ dwa programy, ktĂłre pojawiÂły siĂŞ w ramĂłwce stacji przed miesiÂącem. Talk – show CaÂła prawda oglÂądaÂło Âśrednio 0,12 mln widzĂłw, co daÂło stacji udziaÂł w rynku na poziomie 1,5 proc. Lepszy wynik zanotowaÂł teleturniej Przetrwanie – 0,13 mln widzĂłw przy udziale 1,39 proc.

W piÂątek TV4 nadaÂła ostatni odcinek talk – show CaÂła prawda, ktĂłry zgromadziÂł przed telewizorami dwa razy wiĂŞcej widzĂłw niÂż pierwszy odcinek. Talk – show 9 czerwca oglÂądaÂło 0,22 mln widzĂłw (udziaÂł 2,26 proc.), a pierwsze wydanie – 0,11 mln widzĂłw (udziaÂł 1,45 proc.).

Talk – show CaÂła prawda miaÂł odebraĂŚ widzĂłw RozmĂłw w toku TVN (oba programy rozpoczynaÂły siĂŞ o godzinie 17.15). Od 8 maja do 9 czerwca tego roku, czyli wtedy gdy emitowany byÂł program TV4, talk – show Ewy Drzyzgi oglÂądaÂło 1,35 mln widzĂłw (udziaÂł 16,53 proc.). W analogicznym okresie z ubiegÂłego roku Rozmowy w toku miaÂły oglÂądalnoœÌ na poziomie 1,92 mln (udziaÂł 22,4 proc.), jednak wtedy program emitowany byÂł 45 minut póŸniej, niÂż dotychczas.

Teleturniej Przetrwanie, ktĂłry emitowany byÂł w TV4 od 4 maja do 9 czerwca, oglÂądaÂło Âśrednio 0,13 mln widzĂłw, co daÂło stacji udziaÂł w rynku na poziomie 1,39 proc. Pierwszy odcinek zgromadziÂł przed telewizorami 0,15 mln widzĂłw, a ostatni – 0,06 mln widzĂłw.

Na razie nie wiadomo, czy talk – show CaÂła prawda i teleturniej Przetrwanie bĂŞdÂą kontynuowane jesieniÂą.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DoœÌ kiepskie te wyniki. :> Szkoda, ¿e nie napisali jak¹ widowniê gromadzi³y programy, które by³y w tym samym czasie przed zmianami - wtedy mo¿na by³oby to lepiej wszysko skomentowaÌ. :>

Na ich miejscu zostawi³bym "Ca³¹ Prawdê" dlatego, ¿e ogl¹dalnoœÌ tego programu roœnie - wystarczy zobaczyÌ na wynik pierwszego i ostatniego odcinka - wiêc mo¿e to jeszcze skoczyÌ. :roll: Ale raczej na wiêksze odebranie widzów "Rozmów w toku" nie maj¹ szans. :roll:

A odwrotnie jest z teleturniejem "Przetrwanie"... :roll: Pierwszy odcinek sporo, ostatni o ponad po³owê mniej. :roll: Ale jednak œrednio ten program oglada wiêcej ni¿ "Ca³¹ Prawdê". :roll: Ja te¿ bym ten program zostawi³ - moze siê rozwinie na jesieni. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przetrwanie nudzi siĂŞ po trzech odcinkach. Zasady po prostu stajÂą siĂŞ denne. CaÂła Prawda, za to jest programem dobrym, a moja dobra opinia roÂśnie po kaÂżdym odcinku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości