[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Aleksander7 pisze:tak samo by³o ze stronk¹ "Kryminalnych" - d³ugo nie by³a aktualizowana a póŸniej j¹ przebudowali...mo¿e i stronê Szymona przebuduj¹.. kto wie :D
Ale przecieÂż strona programu Szymon Majewski Show dopiero co ruszyÂła, a juÂż bĂŞdzie przebudowywana?
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

no ja wiem Âże ruszyszyÂła od 2 edycji :D ale nie wiadaomo co tam onetowi do gÂłowy uderzy
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

NIe no zdecydowanie dzis jest najlepszy odcinek Szymona!
NIezle pojechali po kaczynskich i leperze! :lol:

Ja bym chcial aby na TVN lecial jeszcze program Szymona ale taki jak jest na CNN The Daily Show News
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wczoraj Âświetny odcinek, KoĂąca nie WidaĂŚ byÂło trochĂŞ gorsze niÂż zwykle, ale Rozmowy to nadrobiÂły. Naprawde suuuuper odcinek :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi te¿ siê podoba³o szczególnie Maciej Maleùczuk, który mia³ œwietne teksty. :lol2: :D Na przyk³ad: "Bucikowe dla brata" :hahaha: i coœ tam te¿ by³o fajne z teletubisiami i przy teleturnieju "Koùca nie widaÌ" :P , ale ju¿ nie pamiêtam. :lol2: I ogólne ca³a ta wczorajsza rozmowa z goœÌmi by³a fajna. :D Mam nadziejê, ¿e po niej nikomu siê nie dostanie choÌ wszystko jak wiemy teraz jest mo¿liwe. :?

Na pocz¹tku fajna by³a ta akcja z kaczkami. :P Potem miœœ Bu³garii (? nie jestem pewien :> ) choc coraz gorzej (chyba koùcz¹ im siê fajne i œmieszne pomys³y :roll: ) im to wychodzi to i tak ogólnie jest ok. ;) Potem cytat z Rymana z "Kawy na ³awê" - "Skoùczy³a siê era
Stefana Mellera, zaczĂŞÂła siĂŞ kariera Andrzeja Leppera"
i piosenka o tym. :P :)

A w "Rozmowach w tÂłoku" chyba mi sie wydaje, ze zmienili. :roll: :> Na pierwszym miejscu w reklamie siedziaÂł jakiÂś facet, a nie Zyta. :roll: ChoĂŚ dalej byÂło juz podobnie. :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

MaleĂączuk wczoraj zaprezentowaÂł sie Âświetnie. Teletubisie rulez! :P Myslalem ,Âże Przybylska bedzie bardziej wyluzowana (pamietma ja z "Mamy Cie" wtedy zrobila prawdziwe show). Rozmowy w tloku dobre - Kazio, Zyta i Lepik nie zawiedli. Poza tym musieli mieĂŚ dobrze zgrany scenariusz, bo dialog z Lepperem wygladal jakby ze sobÂą naprawde na Âżywo rozmawiali. KoĂąca nie widaĂŚ troche slabsze ale nie co tydzieĂą zdarzajÂą sie takie kwiatki jak "azalisz" czy "obciÂąganie". Wczorjaszy program bardzo odbry - o wiele lepszy niÂż tydzieĂą temu.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet pisze:Edyta GĂłrniak u Szymona Majewskiego

Wczoraj zakoĂączyÂły siĂŞ zdjĂŞcia do kolejnego odcinka programu Szymon Majewski Show. WystÂąpiÂła w nim m.in. Edyta GĂłrniak.
Znów :?: :? Ale ciekawe czy jako taki "normalny" goœÌ czy w jakimœ innym charakterze. :roll: Pewnie to 2, bo ju¿ by³a goœciem w tym programie...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

W nastĂŞpnym SMS-ie bĂŞdzie goÂściÂł Pascal Brodnicki oraz Dorota StaliĂąska.

[ Dodano: Czw Maj 11, 2006 1:42 pm ]
I mam pytanie, mo¿e troszkê spóŸnione... Co to jest ta "wóda na myszach" , któr¹ w œwi¹tecznym odcinku ocenzurowano? Podobno s³ysza³em, ¿e Tomasz Kot tego prezentu nie przyj¹³, to prawda?

[ Dodano: Czw Maj 11, 2006 1:44 pm ]
sorry, siê przejêzyczy³em. S³ysza³em, ¿e podobno Tomasz Kot jej nie przyj¹³.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

szymoncz pisze:W nastĂŞpnym SMS-ie bĂŞdzie goÂściÂł Pascal Brodnicki oraz Dorota StaliĂąska.

[ Dodano: Czw Maj 11, 2006 1:42 pm ]
I mam pytanie, mo¿e troszkê spóŸnione... Co to jest ta "wóda na myszach" , któr¹ w œwi¹tecznym odcinku ocenzurowano? Podobno s³ysza³em, ¿e Tomasz Kot tego prezentu nie przyj¹³, to prawda?

[ Dodano: Czw Maj 11, 2006 1:44 pm ]
sorry, siê przejêzyczy³em. S³ysza³em, ¿e podobno Tomasz Kot jej nie przyj¹³.
Koty lubiÂą myszy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nareÂście zaktualizowali oficjalnÂą stronĂŞ tego programu. :D :D Fajnie, Âże dali teÂż filmy z poprzednich odcinkĂłw. 8) :P

A w poniedzia³ek goœÌmi bêd¹: Dorota Staliùska i Pascal Brodnicki. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Rewelacyjne RwT, ale goÂście nietrafieni, wydawaÂło siĂŞ, Âże Pascal nie rozumie wiĂŞkszoÂści ÂżartĂłw, StaliĂąska teÂż niezbyt pasowaÂła do tego programu :/
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Pascal nietrafiony rzeczywiÂście - nie umiaÂł sie rozkreciĂŚ. Mysle Âże gdyby Stalinska byla z innym goÂściem wypadÂłaby lepiej. DenerwujÂące byÂło to ciÂągle nawiÂązywanie do Romana (wstĂŞp, rozmowa z goÂścmi, "KoĂąca nie widaĂŚ) pod koniec byÂło to juÂż nudne jak przereklamowane juÂż dowcipy o Chucku Norrisie. Za to Rozmowy w tÂłoku calkiem dobre.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KrĂłtko mĂłwiÂąc w wczorajszym odcinku byÂło bardzo maÂło Âśmiesznych i ciekawych rzeczy. Czasem bardzo wiaÂło nuuuudÂą... :roll:

A w najnowszym "Pressie" - "TÂłok kontrolowany – „Rozmowy w tÂłoku” ikonÂą programu Szymona Majewskiego".

Obrazek

Nie bêdê kopiowa³, bo d³ugie to jest wystarczy na pressie klikn¹Ì w ok³adkê i bêdzie ten artyku³. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

no musze przyznaĂŚ Âże nawet ciekawy :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

ArtykuÂł bardzo ciekawy, moÂżna trochĂŞ bardziej poznaĂŚ wyglÂąd studia. Wspolczuje ekipie kiedy musieli robiĂŚ od nowa "Rozmowy w tÂłoku" po wyborach.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości