[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Jak mozna oglÂądaĂŚ wydarzenia ten kolor fioletowy jest obrzydliwy<ble>
tak siĂŞ skÂłada, Âże kolor nie ma wiĂŞkszego znaczenia. SÂłyszaÂłeÂś kiedyÂś coÂś takiego, Âże WiadomoÂści majÂą coraz wiĂŞkszÂą widowniĂŞ, bo ludziom coraz bardziej podoba siĂŞ niebiesko- pomaraĂączowe kolory WiadomoÂści? Ja nie.

A co do dzisiejszych wydarzeĂą GugaÂła na koniec chyba powiedziaÂł zbyt "ostry" Âżart o kaczuszkach
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

To,mu ma znaczenie kolor oprawy graficznej programu;)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To siê liczy w jednej setnej promila, zapewniam ciê. :] Najbardziej liczy siê wartoœÌ merytoryczna programu. Program mo¿e mieÌ super studio, najnowoczeœniejsze kamery, œwietn¹ oprawê graficzn¹. Wa¿ne ¿eby INFORMACJE przekazywane by³y zrozumiale dla widza, ¿eby by³o ich jak najwiêcej, aby prowadz¹cy prowadzi³, a nie bezmyœlnie czyta³ z promptera. To siê liczy! A nie kolor oprawy graficznej. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

a moÂże utrzymaĂŚ barwy lecz zmieniĂŚ nazwe dla wydarzeĂą na dziennik tv(telewizjyjna wersja nowej gazety)juÂż widze to logo dziennika oraz karteczka z napisem Tv jak w gazecie program tv byÂłoby super bo te wydarzenia sÂą do kitu nikt nie przebije pierwszych wydarzeĂą(z pulsu)no i wreÂście serwis teÂż dla tv4 widaĂŚ juÂż pory 17:45 ,21 i wieczorem(tam gdzie sÂą biznes wydarzenia)
krzysztof miśkowicz
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dlaczego s¹dzisz ¿e Wydarzenia s¹ do kitu? Bo jak narazie to widzê ¿e dla ciebie wa¿niejsze jest logo i nazwa ni¿ jakoœÌ... :x
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To nie tak, chociaÂż to teÂż ma duÂży wpÂływ na ocene programu, przypominaÂł, Âże na samym poczÂątku "Fakty" wÂłasnie byÂły dobrze oceniane za oprawe i studio...Moim zdaniem leprze sÂą jednak "WiadomoÂści", "Wydarzeniom" czegoÂś brakuje i majÂą gorszej jakoÂści materiaÂły...zawsze Polsat kojaÂżyÂł mi siĂŞ z kiepskim programem informacyjnym i gÂłupkowatÂą rozrywkÂą, miaÂłem nadzieje, Âże kiedy Lis siĂŞ weÂźnie za tÂą stacje to przynajmniej to pierwsze siĂŞ zmieni ale siĂŞ zawiodÂłem...ja stawiam na "WiadomoÂści" wystarczy spojÂżeĂŚ na prowadzÂących w TVP jest Ziemiec i Gawryluk...a w Polsacie wymalowana Smoktunowicz.
Wróciłem!!
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

a ja myÂśle odwrotnie
dla beznadziejni sÂą prowadzÂący wiadomoÂści w szczegĂłlnoÂści denerwuje mnie sposĂłb prowadzenia Ziemca, ktĂłry jest jeszcze za mÂłody na ten serwis; nie mogĂŞ patrzeĂŚ na Gawryluk, ktĂłra jest niestety gwiazdÂą TVP, a to Âświadczy o poziomie stacji, ze byÂła prezenterka sÂłabiutkich informacji jest lansowana na gwiazdorkĂŞ,
a co do Smoktunowicz to nie wiem czemu w necie krÂązy taki stereotyp Âże jest ona miaronetkÂą Lisa, sama nic nie potrafi zrobiĂŚ, zapewniam was Âże tak nie jest
A skÂład prezenterski powinien wyglÂądaĂŚ tak:
WIADOMOÂŚCI 19:30
pon-czw. A.Turski
pt-ndz. D. Gawryluk (mimo wszystko)/S. Siezieniewski
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Siezieniewskiego chciaÂłbyÂś daĂŚ :lol: ? To byÂś raczej pogorszyÂł ten program. :] DankĂŞ HoleckÂą bym daÂł. Ona siĂŞ marnuje w Kurierze.

Ale to temat o Wydarzeniach :arrow: raczej. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Polszmat tak jak inne stacje przygotowuje siĂŞ juÂż od pielgrzymki papieÂża:
Wirtualne Media pisze:Z okazji pielgrzymki PapieÂża Benedykta XVI w Polsce Telewizja Polsat przygotowuje specjalne wydania „WydarzeĂą”, ktĂłre w tym czasie nadawane bĂŞdÂą z samego serca Krakowa – z Rynku G³ównego, bĂŞdÂą teÂż dÂłuÂższe od codziennych serwisĂłw. Poprowadzi je Hanna Smoktunowicz.

- Do studia zostan¹ zaproszeni specjalni goœcie, którzy na bie¿¹co bêd¹ komentowaÌ s³owa Ojca Œwiêtego oraz wszystkie wydarzenia towarzysz¹ce Jego wizycie. Aby g³êbiej oddaÌ atmosferê tegorocznej pielgrzymki oprócz relacji o charakterze newsowym, przygotowujemy równie¿ reporta¿e, wywiady i komentarze. W tym czasie przybli¿ymy telewidzom nauczanie i osobê Benedykta XVI. Poka¿emy reporta¿e o drodze ¿yciowej Josehpa Ratzingera oraz jego dzia³alnoœÌ w Rzymie jako bliskiego wspó³pracownika Jana Paw³a II - poinformowa³a telewizja Polsat w komunikacie.

70 czÂłonkĂłw ekipy „WydarzeĂą” bĂŞdzie towarzyszyĂŚ Benedyktowi XVI podczas caÂłego pobytu w Polsce. Kamery bĂŞdÂą rejestrowaĂŚ jego spotkania z wiernymi w Warszawie, na Jasnej GĂłrze, w Krakowie, Wadowicach, Kalwarii, ÂŁagiewnikach i OÂświĂŞcimiu.

Telewizja Polsatjest jedyn¹ stacj¹, której programy pokazywane bêd¹ tak¿e na antenie amerykaùskiej telewizji CNN. Kana³y telewizyjne CNN wykorzystywaÌ bêd¹ materia³y przygotowywane przez zespó³ "Wydarzeù", a magazyn World Report poka¿e materia³y zrealizowane przez dziennikarzy Polsatu.

Telewizja Polsat poka¿e tak¿e ze studia w Krakowie specjalne wydanie autorskiego programu Tomasza Lisa "Co z ta Polsk¹?". Tomasz Lis spotka siê ze znawcami Koœcio³a i nauczania papieskiego, którzy przybli¿¹ widzom to, co bêdzie siê dzia³o w trakcie pielgrzymki.
Bardzo ciekawie sie zapowiada. :roll: I chyba bĂŞdzie dobrze, bo aÂż tyle osĂłb bĂŞdzie przygotowywaĂŚ "Wydarzenia". :roll: Najbardziej czekam na specjalne wydanie programu Tomasza Lisa "Co z tÂą PolskÂą?". :) Pewnie bedzie podobnie jak w kwietniu 2005. :roll: I to jest dobry pomysÂł zeby zrobiĂŚ takie wydanie... :)

No i teÂż bedÂą materiaÂły dziennikarzy "WydarzeĂą" w CNN. :roll: NiektĂłre bedÂą pewnie bardzo dobre, bo i sÂą Âświetni reporterzy z fajnymi pomysÂłami. :P :)

WidaÌ bêdzie ostra konkurencja pomiêdzy programami informacyjnymi g³ównych telewizji. :) Szkoda, bo "Wydarzenia" wejd¹ bardziej w godzinê emisji "Faktów", a "Fakty" mo¿e w "Wiadomoœci". :roll: Wiêc wtedy nie da siê zobaczyÌ i oceniÌ jak wypad³y te dzienniki...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

do bitki z nimi jeszcze jest panorama tvp2
krzysztof miśkowicz
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

No i teÂż bedÂą materiaÂły dziennikarzy "WydarzeĂą" w CNN. NiektĂłre bedÂą pewnie bardzo dobre, bo i sÂą Âświetni reporterzy z fajnymi pomysÂłami.
kogo masz na myÂśli?


do bitki z nimi jeszcze jest panorama tvp2
panorama pewnie nic ciekawego nie zrobi, nawet sufin im nie pomĂłgÂł

ja obejrze sobie tylko fakty i wydarzenia (polsat2), bo zapowiadajÂą sie najlepiej
szkoda tylko, Âże Lis nie poprowadzi razem z HaniÂą tak jak to byÂło w Rzymie
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

nawet sufin im nie pomĂłgÂł
Z tym siê nie zgodzê. Teraz Panorama ma o wiele lepszych prowadz¹cych, a i sam program wg mnie znacz¹co siê poprawi³ w stosunku do tego co by³o przedtem. Nawet czasami mi siê zdarza ogl¹dn¹Ì.

A caÂła oprawa medialna wizyty Benedykta XVI zapowiada siĂŞ bardzo interesujÂąco. Ja ogladne na pewno Fakty, pewnie z ciekawoÂści oglÂądne teÂż powtĂłrkĂŞ wydarzeĂą(POLSAT 2). To czy wÂłacze na WaromoÂści bĂŞdzie zaleÂżeĂŚ od tego ile potrwajÂą FAKTY.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba od niedawna w telefonach, ktĂłre sÂą w sieci ERA moÂżna oglÂądaĂŚ "Wydarzenia". :roll: Fajna jest reklama tego, a takÂże belki dajÂą w tym serwisie. :roll:

http://www.eraomnix.pl/pl/information/polsatinfo
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Polsat w koĂącu zrozumiaÂł, Âże programy moÂżna popularyzowaĂŚ w komĂłrkach podobnie jak TVN. MoÂże to zapewniĂŚ pewnÂą promocje Wydarzeniom. TVN moglby wziac przyklad z PolSZmatu (rzadko to sie zdarza) i umiescic w Orange World teÂż Fakty.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:Polsat w koĂącu zrozumiaÂł, Âże programy moÂżna popularyzowaĂŚ w komĂłrkach podobnie jak TVN. MoÂże to zapewniĂŚ pewnÂą promocje Wydarzeniom. TVN moglby wziac przyklad z PolSZmatu (rzadko to sie zdarza) i umiescic w Orange World teÂż Fakty.
O tak ! Powinni daĂŚ teÂż FAKTY w Orange World, na pewno bardziej nowoczesne usÂługi przyciÂągajÂą ludzi do stacji, poniewaÂż widaĂŚ, Âże kanaÂł idzie z biegiem czasu :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość