Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Mam tylko nadziejê , ¿e ju¿ wiêcej nie zobacze takich nieudanych Faktów jak wczoraj . Najbardziej zorœmieszy³o mnie wczoraj jak Kamil zamiast czytaÌ opinie z forów internetowych o reprezentacji , zacz¹³ czytaÌ plansze z myszami . :D
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ciekawi mnie dzisiejsze wydanie. Mam nadziejê, ¿e "technologiczn¹" czêœÌ naprawili. Ciekawe te¿ jakie konsekwencje ponios¹ winni za wczorajszy ba³agan.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ciekawy tekst o przyciÂąganiu milionĂłw widzĂłw przez Durczoka -> http://wirtualnemedia.pl/document.php?id=1157017&rss=1
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

khornik pisze:Ciekawi mnie dzisiejsze wydanie. Mam nadziejê, ¿e "technologiczn¹" czêœÌ naprawili. Ciekawe te¿ jakie konsekwencje ponios¹ winni za wczorajszy ba³agan.
To chyba by³a awaria w ca³ym tvn-ie(24), nie tylko w Faktach. Wczoraj w Szkle, Miecugow coœ wspomnia³, ¿e maj¹ awariê i nie mo¿e pokazaÌ archiwalnych materia³ów.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

DziÂś na szczĂŞscie bez wiĂŞkszych wpadek. Tylko rzecznik kurii krakowskiej miaÂł podpis sprzÂątaczki. Na szczescie dziÂś lepiej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pinky_ulina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 19:35

Post autor: pinky_ulina »

Witam :) . Jestem tu po raz pierwszy :) . OglÂądnĂŞÂłam dzisiejsze fakty i bardzo spodobaÂł mi siĂŞ ten krĂłtki filmik o katastrofach lotnicznych. ZrobiliÂście to naprawdĂŞ fajnie! 3majcie tak dalej! Pozdrawiam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Tylko rzecznik kurii krakowskiej miaÂł podpis sprzÂątaczki. Na szczescie dziÂś lepiej.
A jednak myÂślaÂłem, Âże coÂś mi siĂŞ przewidziaÂło. :roll: Ciekawe czy bedÂą kiedyÂś "Fakty" bez Âżadnej wpadki? Jejq czy tam nie ma luidzi, ktĂłrzy mogliby to dobrze sprawdziĂŚ? :twisted:
pinky_ulina pisze:Witam :) . Jestem tu po raz pierwszy :) .
Witamy, witamy. :D
pinky_ulina pisze:ZrobiliÂście to naprawdĂŞ fajnie! 3majcie tak dalej! Pozdrawiam.
:rozglada: Nie my :] reporter "FaktĂłw" Maciej Woroch... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

wiecie, Fakty sÂą programem w ktĂłrym emocje biorÂą gĂłrĂŞ, nie to co pozostaÂłe programy informacyjne (oprucz TVN24), dzisiaj program byÂł bardzo ciekawy i moim zdaniem zrekompensowali wczorajszÂą wpadkĂŞ.
Wg Was to czÂłowiek ma byĂŚ machinÂą, program bez wpadek jest bez takiej wiĂŞkszej emocji, co moÂże wkoĂącu roboty nas zastÂąpiÂą i codziennie te same powitanie, ta sama mimika. Nie czepiajcie siĂŞ tak.

"LiczÂą siĂŞ tylko Fakty codziennie o 19 w TVN"
"Czas ma znaczenie" Fakty popoÂłudniowe codziennie o 16 w TVN.
" Ca³a prawda ca³¹ dobê" ogl¹dajcie TVN24

Nowa platforma ITI, najnowsza generacja w stylu zachodnich producentĂłw.
Platforma ma mieÌ inn¹ rozdzielczoœÌ ekranu, a t³umaczenie prawie do ka¿dego kana³u zagranicznego. Niby ma byÌ lepszy dobór kana³ów i inny uk³ad ich. Ju¿ siê niedoczekam, napewno zrezygnujemy z Cyfrowego Polsatu.
No ale to jest nieoficjalne.

Pozdrawiamy i Witam kolegĂŞ, ktĂłry dzisiaj nas odwiedziÂł tzn. (pinky_ulina)
Ostatnio zmieniony środa 17 maja 2006, 20:09 przez maciekgraf, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Czy Kamil Durczok na zakoĂączenie powiedziaÂł , Âże w jutrzejszych faktach szykujÂą siĂŞ jakieÂś zmiany , czy tylko tak mi siĂŞ wydaje ?
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

nie niewydaje ci siĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

RafaÂł pisze:Czy Kamil Durczok na zakoĂączenie powiedziaÂł , Âże w jutrzejszych faktach szykujÂą siĂŞ jakieÂś zmiany , czy tylko tak mi siĂŞ wydaje ?
Wydaje Ci siĂŞ powiedziaÂł, Âże jutrzejsze "Fakty" zapowiadajÂą siĂŞ ciekawie, jeÂśli nie powiedzieĂŚby sensacyjnie... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ale ciekawe co to moÂże znaczyĂŚ - "sensacyjnie". Wydaje mi sie Âże to chyba byÂło jeszcze w kontekÂście premiery "Kodu Da Vinci". Bo juÂż wystarczy tych zmian w "FaktĂłw" jak tak dalej pojdzie to tylko nazwa zostanie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

Oj ty zmiany zmiany sÂą i nikt tego nie zmieni to daje programowi dynamicznoÂści, oni muszÂą coÂś pozmieniaĂŚ moÂże, moÂże coÂś lepszego wymyÂślili i chcÂą to wprowadziĂŚ, przestaĂą tak ironicznie pisaĂŚ, bo zabraknie ci miejsca na konplemĂŞty.
PisaÂłem kiedyÂś, Âże Fakty po miesiÂącu od 1 maja siĂŞ ustabilizujÂą, a wpadka Kajdanowicza to teÂż wina przygotowaĂą zespoÂłu do nowej formuÂły(chodzi tu przed 1 maja)

Pozdro i oglÂądajcie wkoĂącu informacje, a nie grafikĂŞ i to, Âże prowadzÂący coÂś zrobiÂł trochĂŞ nie tak, oj oj oj oj oj.

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 11:27 pm ]
napiszcie mi dlaczego by³a ta wpadka w Faktach, dzisiaj by³o w raporcie, ale tego nie ogl¹da³em materia³u, raport ogl¹da³em na pó³ gwizdka
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

[quote="maciekgraf"]Oj ty zmiany zmiany sÂą i nikt tego nie zmieni to daje programowi dynamicznoÂści, oni muszÂą coÂś pozmieniaĂŚ moÂże, moÂże coÂś lepszego wymyÂślili i chcÂą to wprowadziĂŚ, przestaĂą tak ironicznie pisaĂŚ, bo zabraknie ci miejsca na konplemĂŞty.
PisaÂłem kiedyÂś, Âże Fakty po miesiÂącu od 1 maja siĂŞ ustabilizujÂą, a wpadka Kajdanowicza to teÂż wina przygotowaĂą zespoÂłu do nowej formuÂły(chodzi tu przed 1 maja)/quote]
Przepraszam, nie wnosi to nic nowego do tematu, ale strasznie razi mnie w oczy :shock:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ten program nie mo¿e sie obyÌ chyba bez jakiegokolwiek b³êdu. Dzisiejsza wpadka by³a kosmetyczna ale by³a - jingiel przed ostatnim materia³em w programie urwa³ sie w polowie. Ktoœ mo¿e uznaÌ to za czepianie sie byle czego ale wlasnie takie male bledy skaldaj¹ sie na wiele wieksze.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości