[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

FajnÂą KochankĂŞ ma nasz prezydent "wszystkich (wszech) PolakĂłw". :D
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

To kim w koĂącu jest ta M.K. jeÂśli to nie Maria KaczyĂąska ? MoÂże mala podpowiedÂź - jest to mezczyzna czy kobieta?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Maja Komorowska
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ten gag z RokitÂą byl maÂło trafiony i trochĂŞ niesmaczny. Nie powinno siĂŞ przyrĂłwnywaĂŚ szanowanego polityka do przestĂŞpcy. Rokita to nie Lepper.
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Mam pytanie - wielkimi krokami druga edycja SMS dobiega koĂąca - czy ma powstaĂŚ trzecia? Mam nadzieje Âże powstanie...
http://www.katolik.forka.us Serdecznie zapraszam do rejestracji! Na Wasze pytania odpowiada Ksiądz!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

szymoncz pisze:Mam pytanie - wielkimi krokami druga edycja SMS dobiega koĂąca - czy ma powstaĂŚ trzecia? Mam nadzieje Âże powstanie...
Napewno bĂŞdzie. Wystarczy trochĂŞ pomyÂśleĂŚ i masz odpowiedÂź... Program jest juÂż dobrze rozpoznawalny, powstajÂą coraz to nowsze pomysÂły na jego uatrakcyjnienie wiĂŞc wniosek sam siĂŞ nasuwa.
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

Najbardziej podobajÂą mi siĂŞ Romowy w TÂłoku!!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
szymoncz pisze:Mam pytanie - wielkimi krokami druga edycja SMS dobiega koĂąca - czy ma powstaĂŚ trzecia? Mam nadzieje Âże powstanie...
Napewno bĂŞdzie. Wystarczy trochĂŞ pomyÂśleĂŚ i masz odpowiedÂź... Program jest juÂż dobrze rozpoznawalny, powstajÂą coraz to nowsze pomysÂły na jego uatrakcyjnienie wiĂŞc wniosek sam siĂŞ nasuwa.
Poza tym wyniki oglÂądalnoÂści sÂą dobre - ok. 3 mln widzĂłw gromadzi odcinek. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

MaÂła podpowiedÂź ode mnie :D Ten ktoÂś ma chroniczne zapalenie zatok :)

[ Dodano: Nie Maj 21, 2006 2:24 pm ]
Ten gag z RokitÂą byl maÂło trafiony i trochĂŞ niesmaczny. Nie powinno siĂŞ przyrĂłwnywaĂŚ szanowanego polityka do przestĂŞpcy. Rokita to nie Lepper
Niewinny Âżart :brawa: KtoÂś zaÂżartowaÂł sobie z niego, przecieÂż on teÂż kpi z innych
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:
szymoncz pisze:A nie wiecie moÂże kiedy w "Rozmowach" bĂŞdÂą PaweÂł Janas, Adam MaÂłysz, Justyna Pochanke, Jan Rokita?
Nawet nie wiadomo czy oni w ogĂłle bĂŞdÂą. :> Czas pokaÂże na jaki pomysÂł wpadnÂą i kogo jeszcze zrobiÂą. :P
BĂŞdÂą
Waldemar Ochnia- Jerzy Hoffman, Waldemar Pawlak, PrzemysÂław Gosiewski
Jolanta Wilk- Justyna Pochanke, Piotr Gadzinowski, Adam MaÂłysz
MichaÂł ZieliĂąski- Jan Rokita, PaweÂł Janas
SczegĂłly: http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Maj ... T.C5.82oku
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i wczoraj by³ ten kolejny odcinek. :> Jak dla mnie by³ dobry - tylko dobry. :roll: Ogólnie w ca³ej rozmowie z goœciami nie by³o prawie ¿adnych ciekawych momentów - nuda poprostu z gwiazdami najlepiej jest zawsze w teleturnieju "Koùca nie widaÌ" - i ciekawe dlaczego tu by³y tylko 2 zagadki :?: :roll: Olka widaÌ w strzelaniu jest dobra. :D Pocz¹tek te¿ taki nijaki. :rozglada: I miœœ te¿ coraz gorsza. :cry:

:D A bardzo podoba³y mi siê wczoraj "Rzomowy w t³oku" szczególnie Pani Hojarska. :P Fajne teksty mia³a. :D Fajna tez by³a piosenka z Bronkiem w roli g³ównej. :D Fajn¹ scenografiê na to zrobili. :P No i na koniec Kot Leonarda. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Z KOTEM Leonadra zgadÂłem po drugiej reklamie (Nie byÂło wyrazu "Kod", to dawaÂło do myÂślenia ;P). Ale trzeba przyznaĂŚ - ciekawie to zrobili, zastanawiaÂłem siĂŞ tylko co to za Leo bĂŞdzie ;]

Natomiast co do samego odcinka... ÂŚWIETNY byÂł. Chyba najlepszy jaki do tej pory widziaÂłem, bardzo sympatyczne wraÂżenie zrobiÂła na mnie Ola KwaÂśniewska, Krzystof Skiba teÂż w porzÂądku. I te rozmowy w tÂłoku, ach ;] CaÂły czas moÂżna byÂło siĂŞ ÂśmiaĂŚ, brawa dla pani Aleksandry Wolf za zbiĂłr tekstĂłw. Jakby obok D. Tuska i D. Chojarskiej siedziaÂła D. Doda to byÂłoby mistrzostwo, ale wczorajszy zestaw teÂż okej. "Nie tak agresywnie panie redaktorze"... :D

A 2 zagadki byÂły dlatego, Âże trzecia nie miaÂłaby sensu, bo Ola KwaÂśniewska i tak by wygraÂła. Pewnie kiedy dobrze strzeliÂła za drugim razem to powiedzieli Szymonowi do ucha, Âżeby zapowiedziaÂł reklamy i po nich byÂło "wielkie rozwiÂązanie".
:)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No co tu duÂżo mĂłwiĂŚ, odcinek- ÂŚWIETNY! Rozmowa z OlÂą Âświetna , naturalna, ale myÂślaÂłem, Âże Skiba pokaÂże coÂś wiĂŞcej. Jak zwykle wspaniaÂłe "Rozmowy w tÂłoku". Kot Leonarda niestety byÂł dosyĂŚ przewidywalny :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Odcinek œwietny. Pierwsza czêœÌ fajna i Joanna Szczepkowska. Trochê za ma³o by³o Skiby, wogóle ta czêœÌ z goœcmi wczoraj by³a nieco d³u¿sza. Szkoda, ¿e nie by³o ¿enuj¹cego ¿artu. Szkoda te¿ ¿e nie by³o trzech filmów w Koùca nie widaÌ ale po drugim by³o ju¿ przes¹dzone kto wygra. Rozmowy w t³oku jak zwykle super Hojarska The Best !! Ale z Miœœami to widaÌ, ¿e im sie pomysly koncza. [/i]
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcami, wczorajszy odcinek byÂł r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y
ale teÂż zabrakÂło mi ÂżenujÂącego dowcipu prowadzÂącego ... :hmm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości