Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

to ja teÂż coÂś znalazÂłem, tego tu jeszcze nie byÂło :):

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: PiÂą Maj 12, 2006 10:24 pm ]
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
izabelka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 13:48

Post autor: izabelka24 »

zdjĂŞcia te ostatnie sÂą super:)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

ania.s pisze:W ostanim Twoim Stylu tzn. nowym czerwcowym Justyna wraz z innymi znanymi opowiada o Âśniadaniu w artykule pt. ÂŚniadanie mistrzĂłw.Jest teÂż zdjĂŞcie Justyny z filiÂżankÂą kawy (Âładne)
Obrazek

KAWA i PAPIREROSY
Justyna Pochanke, dziennikarka TVN

ÂŚniadanie? Nie jadam, chociaÂż wiem, Âże to Âźle. OczywiÂście w dzieciĂąstwie musialam.
PochodzĂŞ z tradycyjnego domu, w ktĂłrym nie wypuszczaÂło siĂŞ rano dziecka na czczo. Ale czĂŞsto pospieszna akcja koĂączyÂła siĂŞ kaszÂą mannÂą, ktĂłrej nie cierpiaÂłam, mimo Âże mama posypywaÂła jÂą kakao dla polepszenia smaku. Moja niechĂŞĂŚ do ÂśniadaĂą siĂŞga chyba tamtych czasĂłw.
Nie jadam ÂśniadaĂą, bo w poÂśpiechu mi nie smakujÂą, ale w wakacje poranna uczta ma sens
Znam m¹dre powiedzenie: œniadanie zjedz sam, obiadem podziel siê z przyjacielem, a kolacjê oddaj wrogowi. Ale robiê zupe³nie odwrotnie. Zwykle miêdzy godzin¹ 6.30 a 7 pijê kawê i wstyd siê przyznaÌ, palê papierosa. Jestem rannym ptakiem, wstajê o 6.30, nawet bez budzika. Pamiêtam, ¿e kiedy prowadzilam poranny program w Radiu Zet, musialam wstawaÌ o 3.45 w nocy. Od tego czasu wczesne pobudki wesz³y mi w krew. Je¿eli w domu nie uda mi siê wypiÌ fili¿anki kawy, natychmiast po przyjeŸdzie do pracy idê do automatu. Zdarza siê, ¿e prze¿ywam tam ogromne rozczarowanie. Maszyna mówi: pusty zbiornik kawy. I jak tu zacz¹Ì dzieù? Inaczej to wygl¹da na wakacjach, na Majorce albo nad mazurskim jeziorem Pluszne. Na urlopie œniadania uwielbiam, najbardziej te w stylu angielskim. Mogê w pi¿amie rozkoszowaÌ siê jajecznic¹, grzankami z bia³ym serem i kie³baskami. Nawet we w³asnym domowym ogrodzie (pod warunkiem, ¿e mam wakacje) poranna uczta ma sens. I udaje mi siê wtedy nie budziÌ przed dziewi¹t¹. Marta Hryniak

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 4:40 pm ]
W magazynie „24 godziny” goœÌmi Justyny byli: minister sprawiedliwoÂści Zbigniew Ziobro:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 5:07 pm ]
Jan Rokita:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

------------------------------------------------------

Obrazek Obrazek

-------------------------------------------------------

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 5:25 pm ]
Waldemar Kuczyùski oraz Tomasz Na³êcz:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Maj 16, 2006 4:48 pm ]
w magazynie "24 godziny" komentarze do skÂładu polskiej kadry na Mistrzostwa ÂŚwiata w Niemczech

goÂście: Jan Tomaszewski, Janusz WĂłjcik, Jacek Gmoch i Henryk Kasperczak.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Maj 16, 2006 5:26 pm ]
w programie równie¿ o kontrowersjach wokó³ ministra edukacji, Romana Giertycha

goÂście: Anna JabÂłoĂąska-Siarkowska ("MÂłodzieÂż Wszechpolska") i Justyna Dziewota - JabÂłoĂąska (organizatorka protestĂłw przeciwko R. Giertychowi)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WidzieliÂście na tvn24 reklamĂŞ Magazynu24? Justysia siedzi na skĂłrzanej kanapie i w skrĂłcie wymienia wszystkie superlatywy programu i zaprasza wszystkich w swoim imieniu na 17.30 od pon-pt :) Dzisiaj widziaÂłam te reklame po raz pierwszy i jak narazie jedyny, ale zpewnoÂściÂą bedzie siĂŞ ona czĂŞÂściej pojawiaĂŚ.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nika pisze:WidzieliÂście na tvn24 reklamĂŞ Magazynu24?
no to wielka proÂśba, jeÂśli ktoÂś ma, to ... Obrazek

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 5:48 pm ]
Tematem pierwszej czĂŞÂści magazynu "24 godziny" byÂła sprawa ksiĂŞdza MichaÂła Czajkowskiego i problem lustracji w KoÂściele

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 5:59 pm ]
rozmowa z ksiĂŞdzem Janem Sikorskim

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 6:41 pm ]
W drugiej czĂŞÂści programu rozmowa o medialnym wizerunku prezydenta Lecha KaczyĂąskiego

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A wczoraj w programie "Teraz My!" byÂła mowa o StyÂśce :P :
terazmy.onet.pl pisze:Tomasz Sekielski: Ale dzisiaj jest taka sytuacje, jakbym ja co tydzieĂą rozpoczynajÂąc ten program rozpoczynaÂł od tego: „drodzy paĂąstwo, wolaÂłbym ten program prowadziĂŚ z JustynÂą Pochanke, ale niestety muszĂŞ z Morozowskim”.

Andrzej Lepper: A moÂże pan by wolaÂł? Ja nie jestem tak do koĂąca przekonany, Âże pan by nie wolaÂł.

Andrzej Morozowski: Ja teÂż.

Tomas Sekielski: Ale nie o tym rozmawiamy. To byÂła dygresja tylko.

Andrzej Lepper: Dygresja, ale bardzo miÂła dygresja. Pani Justyna, pewnie przyjemniej byÂłoby by panu.

Tomasz Sekielski: Pan teÂż by wolaÂł, Âżeby Justyna Pochanke poprowadziÂła?

Andrzej Lepper: Nie, dla mnie obojĂŞtne jest to. Macie za to pÂłacone, przecieÂż nie robicie tego spoÂłecznie. Tak jak ja tu jestem spoÂłecznie, spaĂŚ juÂż powinienem o tej porze.
Specjalnie czekaÂłem aÂż dadzÂą ten caÂły wywiad na ich stronie. :P :D Niestety nie widziaÂłem tego :evil: ale siĂŞ dowiedziaÂłem wiĂŞc wyszukaÂłem to. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Temat pierwszej czĂŞÂści magazynu "24 godziny": Rada NFZ zagÂłosowaÂła przeciw odwoÂłaniu Jerzego Millera i powoÂłaniu Andrzeja SoÂśnierza. - Nie widzĂŞ szans powodzenia wniosku o odwoÂłanie prezesa Millera - powiedziaÂł minister zdrowia Zbigniew Religa w TVN24

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Temat drugiej czĂŞÂści magazynu "24 godziny": Platforma Obywatelska czyÂści szeregi

Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mimo Âże na niÂą nie glosowalem gratuluje pani Justynie zwyciestwa w wyborach miss :brawa:
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

hmm...ja oczywiÂście tez gratulujĂŞ zwyciĂŞstwa. :D
Jak tak patrzĂŞ teraz na ten Âżakiecik StyÂśki, to jakiÂś nowy mi siĂŞ wydaje. hmm...Chyba go nie widzialam wczesniej...a moÂże capsy zmieniajÂą trochĂŞ wyglad. No nie wiem, ale zdaje mi sie ze nowy...albo skleroze mam... :D
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

emi pisze:Jak tak patrzĂŞ teraz na ten Âżakiecik StyÂśki, to jakiÂś nowy mi siĂŞ wydaj[/emi]

rzeczywiœcie nowy ... piêkna ra¿¹ca biel Styœka pojawi³a siê w nim w faktach w tamtym tyg. a w tym we wotrek w magazynie, faktycznie, ró¿nicê w capsach widaÌ, we wtorek nie by³a to ta biel(capsy z www) co dziœ (magazyn nagrywa³em)
--------------------
zdjĂŞcie z VIVY

Obrazek
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pochanke - fan pisze:zdjĂŞcie z VIVY
:shock: Bardzo ciekawie przedstawiona sytuacja na tym zdjĂŞciu. DziĂŞki!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

:: Kamil pisze:
pochanke - fan pisze:zdjĂŞcie z VIVY
:shock: Bardzo ciekawie przedstawiona sytuacja na tym zdjĂŞciu

:lol: Kamil nieco z tyÂłu, tak nieÂśmiale spoglÂąda ... :red: :P caÂła uwaga na Justynie skupiona :lol2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo fajna fotka :D wszyscy na niej super wyszli. :lol2: Brawo dla fotoreportera za pomys³. :P Tylko nie pasuje mi tu ten krawat u Kamila. :P Ale chyba chciali go przedstawiÌ jako szefa... :) Styœka na tym zdjêciu jest najwa¿niejsza - w œrodku trzyma jak¹œ gazetê. :D :D Szkoda tylko, ¿e tak j¹ schowali. :lol: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

A co to za flaszkĂŞ trzyma Marciniak ? :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ahh..fotka rzeczywiÂście fajna :D StyÂśka super wyszÂła...brakuje mi tylko Rymana:(
....w świecie Faktów....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości