Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Mam nowego newsa o Kindze co bĂŞdzie robiÂła najprawdopodobniej w telwizji we wrzeÂśniu lub paÂździerniku dokoÂładnie nie wiem kiedy ale po wakcjach bĂŞdzie super mĂłwie Wam PzD :D

[ Dodano: Pon Maj 29, 2006 7:25 pm ]
Obrazek

Obrazek [/list]
Can't stop thinking about you
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

A mnie udaÂło siĂŞ zÂłapaĂŚ KingĂŞ i jej uÂśmiech:

Obrazek
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

:)

Post autor: piotrek23 »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://foto.m.onet.pl/_m/34e4cccda7f264 ... 4,19,0.jpg

[ Dodano: Pon Maj 29, 2006 7:41 pm ]
JuÂż niedÂługo nasza Kingusia ;* w Szymon Majewski SHOW tak sie ciesze a Wy??

[ Dodano: Wto Maj 30, 2006 7:39 am ]
DostaÂłem wÂłaÂśnie e-maila od Kingi napisaÂła Âże teraz karne trenuje !! ale nie w okno!! :)

[ Dodano: Wto Maj 30, 2006 5:27 pm ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Can't stop thinking about you
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a co myÂślicie o wystĂŞpie u Szymona? wedÂług mnie nieÂźle wypadÂła, spostrzegawcza jest (przy komentowaniu meczu) od razu wiedziaÂła kto staÂł na bramce. no i "kopaĂŚ" piÂłkĂŞ teÂż potrafi :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

KInga wygladaÂła Âświetnie. Fajnie wygladala jak strzelala do okienka. Okazala sie bezkonkurnecyjna w "KoĂąca nie widaĂŚ". Ale ogolnie malo rozmowy byÂło z niÂą. Szymon zostawiÂł jÂą trochĂŞ na boku.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Ja pisaÂłem dziÂś z Kinga powiedziaÂła mi Âże teraÂż ĂŚwiczy karne hehe :D :D :D a wiem co zrobiÂła z obrazem od szymona :D :D :D
Can't stop thinking about you
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Kinga

Post autor: Kuba »

piotrek23 pisze:Ja pisaÂłem dziÂś z Kinga powiedziaÂła mi Âże teraÂż ĂŚwiczy karne hehe :D :D :D a wiem co zrobiÂła z obrazem od szymona :D :D :D
No cudownie, ale moÂże podzieliÂłbyÂś sie z nami ta informacjÂą. Po co o tym piszesz skoro robisz z tego tajemnicĂŞ? :roll:
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Kinga powiesiÂła obraz w swoim gabinecie!!
Can't stop thinking about you
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bla bla bla...

Ciekawi mnie tylko dlaczego w komentarzach napisa³aœ, ¿e wiesz od Kingi, ¿e DDTVN bêdzie w wakacje, skoro to nieprawda. :devil: Œmiem wiêc w¹tpiÌ w Twoj¹ "znajomoœÌ" z King¹. :devil: Nie kompromituj siê wiêc ju¿. :lol:
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Kinga mi napisaÂła tak JeÂśli chodzi o DDTVN to nic nie jest
jeszcze przesÂądzone. Jak znam Âżycie, powiedzÂą nam w ostatniej chwili, a
teraz siĂŞ nad tym zastanawiajÂą.
Can't stop thinking about you
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. Wszystko jest juÂż postanowione. W wakacje DDTVN nie bĂŞdzie, bynajmniej do poÂłowy sierpnia. Co, jak co, ale dezinformacja nie jest tutaj mile widziana i proponujĂŞ, byÂś jÂą dla wÂłasnego dobra zakoĂączyÂł. :?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Piotrek23 :x przestaĂą w koĂącu siaĂŚ zamĂŞt w tym wÂątku i go zaÂśmiecaĂŚ swoimi wyssanymi z palca wiadomoÂściami.
Zachowujesz siĂŞ jak 12letnie dziecko !! Do pewnego czasu moÂżna byÂło Twoje posty tolerowaĂŚ ale juÂż teraz nie !! :twisted:
ApelujĂŞ do moderatorĂłw i administratora o zaopiekowanie siĂŞ tym delikwentem !!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do wczorajszego SMS-a :D ByÂło........super, hiper, fantastycznie :P :brawa: :tanczy:

Kinga pokazaÂła wszystko to z czego jest znana :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O dniu Kingi pisze dzisiejszy "Super Express":
Haruje jak wó³ i nie ma kiedy siê wyspaÌ
- Na co dzieù mam tylko dwie godziny snu wiêcej ni¿ w weekendy, kiedy prowadzê "Dzieù dobry TVN" - zdradza dziennikarka Kinga Rusin (33 l.). - Poranki s¹ wtedy u mnie doœÌ nerwowe. A moje dziewczynki nie wygl¹daj¹, jakby sz³y do filharmonii - dodaje. Dzieù gwiazdy stacji Piotra Waltera szczelnie wype³niony jest obowi¹zkami domowymi i prac¹. - Mamy precyzyjnie u³o¿ony harmonogram. Konie, basen, balet - wylicza Rusin. - Czasem wracamy o 20.30 i w duchu myœlê sobie: ¿eby jeszcze tylko mieÌ si³ê siê wyk¹paÌ.

Pani Kingo, a mo¿e by tak trochê zwolniÌ tempo, bo doby i tak nie da siê rozci¹gn¹Ì?
No to wiemy juÂż wiĂŞcej co Kinga robi przez normalny dzieĂą. :D Ale nie dobrze, Âże tak maÂło Âśpi. :> Odrobi to wszystko w wakcaje kiedy "DzieĂą Dobry TVN" zniknie z anteny. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ten cytat z Super Expressu bardzo mi przypomina ten z ostatniej Gali, w ktĂłrej Kinga udzieliÂła wywiadu. ZaryzykujĂŞ stwierdzenie, Âże w tym przypadku moÂżna siĂŞ pokusiĂŚ o plagiat. :mhm: PiszÂą dokÂładnie to co napisaÂł wyÂżej wymieniony magazyn. Zamiast zgapiaĂŚ bÂądÂź teÂż inspirowaĂŚ siĂŞ cudzymi artykuÂłami mogliby wÂłoÂżyĂŚ odrobinĂŞ wysiÂłku i napisaĂŚ coÂś nowego. Dla brukowca to Âżaden problem. :x
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Ten cytat z Super Expressu bardzo mi przypomina ten z ostatniej Gali, w ktĂłrej Kinga udzieliÂła wywiadu. ZaryzykujĂŞ stwierdzenie, Âże w tym przypadku moÂżna siĂŞ pokusiĂŚ o plagiat. :mhm: PiszÂą dokÂładnie to co napisaÂł wyÂżej wymieniony magazyn. Zamiast zgapiaĂŚ bÂądÂź teÂż inspirowaĂŚ siĂŞ cudzymi artykuÂłami mogliby wÂłoÂżyĂŚ odrobinĂŞ wysiÂłku i napisaĂŚ coÂś nowego. Dla brukowca to Âżaden problem. :x
Dobre spostrzeÂżenie, ale to samo sobie pomyÂślaÂłam i przyznam, Âże to juÂż nie pierwszy raz gdy te gazety (czyli Fakt i SE) przenoszÂą cytaty z innych wywiadĂłw, udzielanych innym czasopismom jak i z telewizji. DorzucÂą do tego jakis swĂłj lipny komentarz , zazwyczaj w tonie pouczajÂącym i ot! majÂą artykulik gotowy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości