Telenowele

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

hehe.wiesz ja tez bym chcia³ zeby ja powtorzono.TVN-nie powtorzy³es wszystkie telenowele od esmeraldy.nie wiem jakim sposobem ale omineliscie Paulinê(la Usurpadora).nie wiem co by³o przyczyna w³asnie tego aktu.Miala wysoka ogladalnoœÌ.

Acha i jeszcze zmienncie ta telenowela która leci teraz czyli barwy grzechu, bo to totalne dno.Jezeli ludzie to ogladaja to po to zeby ogladac.I ZAKUPCIE TELE Z TELEVISY A NIE Z JAKIEJS TAM GLOBO TV ALBO INNEJ BRAZYLIJSKIEJ WYTWORNI.MY CHCEMY MEKSYKAÑSKA.!!!!!!
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

NAJLEPIEJ NIECH KUPIA Z TELEVISY OBOJETNIE CO, ALE Z TELEVISY.w MEKSYKY ZOSTA£A WYPRODUKOWANA nOWA TELA mEJIA ALEJANDRY(PRODUCENT M.IN. TAKICH SERIELI JAK:PAULINA,W NIEWOLI UCZUC,ZAKLÊTE SERCE) PT. LA MADRASTRA(MACOCHA).WYSTEPUJE W NIEJ SMIETANKA SAMYCH NAJLEPSZYCH AKTORÓW-cESAR EVORA, VICTORIA RUFFO, ANA MARTIN, JACQUELINA ANDERE, MARTHA JULIA, SABINE MOUSIER, MARGARITA ISABEL, RENE CASADOS, CANDU, MICHELLE VIETH, REYES SPINDOLA I WIELE INNYCH.
TA TELA OSIAGNE£A REKORDOWA OGLADALNOSC W MEKSYKU I JEST PODOBNO LEPSZA OD PAULINY.JEZELI KTOS CHCE CZO£ÓWKE TEGO SERIALU- LA MADRASTRA TO NIECH POWIE TO MU PRZESLE NA MAILA
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Kontynuacja "Brzyduli" czyli "Ecomoda",okazala sie wielka klapa i dlatego powstalo tylko 26 odcinkow...A skoro kupila ja juz ROMANTICA,liczac ze zyska tym wieksza widownie,to TVN juz na 100% jej nie wyemituje...
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Te Meksykanskie to juz mi sie przejadly,wszystkie sa krecone na jedno "kopyto",jeden mord i zdrada...Poprostu jeden wielki kicz.Ja obecnie nie ogladam zadnego tego typu serialu ale uwazam ze TVN zakupil serial Brazylijski poniewaz nie ma w nich tyle przemocy...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

A ja uwaÂżam, Âże te denne seriale tylko zaÂśmiecajÂą ramĂłwkĂŞ. PostanowiÂłem siĂŞ poÂświĂŞciĂŚ i obejrzaÂłem kilka ostatnich odcinkĂłw "Barw grzechu" - to naprawdĂŞ ma maÂło sensu. Od telenoweli to jest Romantica, a o 15 mogliby daĂŚ jakiÂś serial komediowy albo ciekawy i z pomysÂłem zrobiony obyczajowy. I tak dziÂś z telenowelami na TVN jest lepiej. PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś telenowela byÂła emitowana przed "Faktami" i kolejna zaraz po nich.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

khornik pisze:PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś telenowela byÂła emitowana przed "Faktami" i kolejna zaraz po nich.
Z Polsatem Ci siĂŞ pomyliÂło. :] W takiej sytuacji w TVN nie byÂło nigdy. :] W Polsacie - owszem.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

W TVNie teÂż byÂło. Niedawno miaÂłem okazjĂŞ pocztaĂŚ program telewizyjny sprzed 6-7 lat. Jedna telenowela byÂła o 18, kolejna o 19.35. :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Ja tam nie mam wielu wymagaĂą niech tylko puszczÂą coÂś innego niÂż te "Barwy grzechu" :evil:
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

PDG2 TVN ma puszczaĂŚ od grudnia a te"BG" niedÂługo sie koĂączÂą wiĂŞc zostaje 5 miesiĂŞcy bez Âżadnej telenoweli o ile nic nie kupiÂą :rozglada:
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Marcin pisze:
khornik pisze:PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś telenowela byÂła emitowana przed "Faktami" i kolejna zaraz po nich.
Z Polsatem Ci siĂŞ pomyliÂło. :] W takiej sytuacji w TVN nie byÂło nigdy. :] W Polsacie - owszem.
Rzeczywiscie kiedys tak bylo.jeden serial byl o 18;15 a drugi zaraz po faktach 0 19;30."Maria isabela" bodajze...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

PieÌ lat temu emitowane by³y - o 18.05 "Nigdy Ciê nie zapomnê", a o 19.35 "Labirynt namiêtnoœci". No có¿, nawet nasz kochany TVN mia³ okres b³êdów i wypaczeù... :devil:
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

niech powtĂłrzÂą "BrzydulĂŞ" :D:D:D:D:D:D:D:D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

***Meredith*** pisze:PDG2 TVN ma puszczaĂŚ od grudnia a te"BG" niedÂługo sie koĂączÂą wiĂŞc zostaje 5 miesiĂŞcy bez Âżadnej telenoweli o ile nic nie kupiÂą :rozglada:
Z tego co mi wiadomo "PDG2" nawet nie krĂŞcÂą - ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, wychodzi na to, Âże tej telenoweli w ramĂłwce TVN w grudniu nie zobaczymy. Dobrze, Âże teÂż "Ecomody" nie majÂą w planach - widziaÂłem kiedyÂś fragment na czeskiej novej, Âżenada na maksa raczej (po cholerĂŞ byÂło realizowaĂŚ kontynuacjĂŞ, raczej "zgorszyli" bardzo dobrÂą "BrzydulĂŞ") :D

Natomiast poczÂąwszy od 28 sierpnia w TVN pokazywana bĂŞdzie "najlepsza telenowela meksykaĂąska 2004 roku" - chodzi o "Rubi", pewne jest juÂż rĂłwnieÂż, Âże stacja Waltera nadawaÂła bĂŞdzie jÂą pod innym , wÂłasnym tytuÂłem :D

I nie narzekajcie na telenowele :> Wg danych do ktĂłrych dotarÂłem wÂłaÂśnie na potrzebĂŞ tego wÂątku "Barwy grzechu" cieszÂą siĂŞ sporÂą popularnoÂściÂą :lol: ÂŚrednia widownia od stycznia wyniosÂła 1,16 mln, przy Âśrednim udziale w rynku 16,13 proc. - najlepsze wyniki serialu przekraczaÂły lub siĂŞgaÂły progu 1,5 mln widzĂłw, z kaÂżdym miesiÂącem udziaÂł jest coraz wiĂŞkszy, tylko wiosnÂą wynosiÂł 18,43 proc. :D (rekordy siĂŞgajÂą 21 proc.)
To tyle :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja z telenowel lubiĂŞ " ZaklĂŞte serce" nadawane w TVN siedem a to ze wzglĂŞdu na romantyczny wÂątek. :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości