POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Najpierw przeczytaj dokladnie to co kopiujesz!!!Nikt nie powiedzial ze Lis zostanie zwolniony,to tylko domysly brukowca,moze on poprostu dostac inna posade...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Luk@sz pisze:Najpierw przeczytaj dokladnie to co kopiujesz!!!Nikt nie powiedzial ze Lis zostanie zwolniony,to tylko domysly brukowca,moze on poprostu dostac inna posade...
Spokojnie, spokojnie. Po pierwsze: Dziennik nie jest brukowcem, po drugie: PaweÂł czyta dokÂładnie czego efektem jest chociaÂżby komentarz do tego artykuÂłu.
Ale trochĂŞ dziwne Âże PiS naciska na prywatnÂą stacjĂŞ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Luk@sz pisze:Najpierw przeczytaj dokladnie to co kopiujesz!!!Nikt nie powiedzial ze Lis zostanie zwolniony,to tylko domysly brukowca,moze on poprostu dostac inna posade...
AleÂż oczywiÂście, Âże nie zostanie zwolniony i ja nie napisaÂłem, Âże go zwolniÂą - chodziÂło o to, Âże moÂże straciĂŚ stoÂłek w zarzÂądzie polszmatu. I tak pewnie siĂŞ stanie, bo PiS naciska... :roll:

InnÂą posadĂŞ mĂłwisz - wÂątpiĂŞ pewnie w tej stacji bĂŞdzie "normalnym pracownikiem" czyli prowadzÂącym "Co z tÂą PolskÂą?" - narazie zapowiedziaÂł nowe odcinki na jesieĂą, a co bĂŞdzie dalej :?: zobaczymy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Bardzo bym chciaÂła, Âżeby pan Lis zostaÂł prowadzÂącym Wydarzenia. Wtedy ten program miaÂłby szanse sĂŞ wybiĂŚ bo Hanka nie specjalnie sprawdza na tym stanowisku. A pan Tomasz w TVN byÂł Âświetny! :brawa:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Jest ju¿ oprawa oprawa Polsatu na http://www.velvet.de .Ró¿ni¹ j¹ jedynie detale i nieco ³agodniejsza muzyka, oprócz oprawy wielkanocnej. T¹ któr¹ mogliœmy ogl¹daÌ w tv chyba robi³ polsat. Mundialow¹ równie¿. Wracaj¹c jednak do oprawy wielkanocnej to jest ona o wiele lepsza ni¿ ta któr¹ mogliœmy ogl¹Ì podczas œwi¹t. Szkoda ¿e wykorzystali tylko fragmenty.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na stronie Velveta jest zdecydowanie lepsza muzyka ni¿ w Polszmacie, mimo , i¿ ró¿ni siê tylko detalami. Myœlê, ¿e na uwagê zas³uguje te¿ oprawa "Mega arion 2006"- czy ktoœ nie wie przypadkiem do jakiego programu by³a ona robiona? Z nowododanych opraw w ogole nie podoba mi siê oprawa "Dw Europa aktuell"- kolory s¹ jeszcze w porz¹dku, ale te zdjêcia jakos tak nie pasuj¹ :roll:
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Ta czo³ówka wielkanocna chodzi³a nieco skrócon¹ z inn¹ muzyk¹ ale chodzi³a! Polsat nie robi ¿adnej grafiki wszystko prawdopodobnie zrobi³ velvet.design. To ta sama oprawa wielkanocna! dowód: ci sami aktorzy. mam j¹ nagran¹ z tv sprawdzi³em!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Po pierwsze Polsat wykorzystaÂł zaledwie kilka fragmentĂłw. Po drugie ta oprawa chodziÂła krĂłtko.Po trzecie Polsat zrobiÂł na pewno sam oprawĂŞ tÂą z tym krĂłlikiem i z pisankÂą ktĂłrÂą byÂła moczona. Nawet tak siĂŞ wÂłaÂśnie kiedyÂś zastanawiaÂłem czy to robiÂł velvet i teraz mam odpowiedÂź Âże nie.

I jeszcze co do oprawy Polsatu jest w niej scena ktĂłra Âżywcem zostaÂła przeniesiona oprawy stacji SAT 1 z roku 2001. Chodzi mi o tÂą ze schodami ruchomymi. Sami sprawdÂźcie.

A co do nowych opraw to mi siĂŞ najbardziej podoba oprawa ZDF FORUM. To musi byĂŚ jakiÂś program publicystyczny. Oprawa jest Âświetna.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tak, filmy sÂą podobne, lecz oprawa SAT1 ma o trochĂŞ lepsze scenki, sÂą bardziej wyraziste
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Muzyka Polsatu jest gorsza od tej z velvet.de. Ta oryginalna bardziej pasuje do oprawy. Ale i tak oprawa Polsatu jest bardzo dobra.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekpro
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: piątek 23 cze 2006, 18:26

Post autor: maciekpro »

Powiem Wam tyle, wszystkie grafiki zrobiÂł im velvet(wszystkiego rodzaju) oni dostali od nich takÂą oprawĂŞ jakÂą bĂŞdÂą puszczaĂŚ, a na stronie jest remix tego.
Polsat najgorsza stacja telewizycja w Polsce
TVN programowo najlepsza.
Najlepszy pracodawca itd.
Tyle ty nagrĂłd, Âże aÂż zachwyt bieÂże.
PPPPOOOLLLSSSAAATTT BADZIEWIE!!!!
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

¿e polsat zrobi³ sam oprawê z królikiem to ma³o prawdopodobne! Jak ju¿ mówi³em mam j¹ nagran¹! w czo³ówce z królikiem wystêpuje ta sama dziewczynka co w remixie na stronie velvet.de. Wiêc co specjalnie sci¹gali i krêcili t¹ dziewczynkê w dodatku w tym samym ubraniu? w¹tpie :uhh: po za tym wszystkie kawa³ki z oprawy by³y tak samo oœwietlone i w tym samym charakterze np logo wchodzi³o animacj¹ we wszystkich kawa³kach wielkanocnej oprawy w ten sam sposób. W¹tpie czy stacja maj¹ca tyle pieniêdzy wykonywa³aby tylko kawa³ek oprawy profesjonalnie a reszte na w³asn¹ rêke... A sk¹d macie informacje ¿e tylko ten kawa³ek oprawy wykonywa³a velvet.de? a tak wogóle to tu s¹ tylko te 15 sek. wersje czo³ówek a przypominam ¿e do ka¿dej z tych s¹ jeszcze podobne czo³ówki reklamy. to ¿e nie ma ich na tej stronie nie oznacza ¿e nie robi³ ich velvet.design. :)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Szykuje siĂŞ wakacyjny hit w Polsacie
Media2.pl pisze:Ju¿ 13 lipca widzowie Polsatu bêd¹ mogli zobaczyÌ jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show ubieg³eggo roku, który zdoby³ serca widzów w krajach Europy Pó³nocnej.
Formu³a programu opiera siê na wojskowym obozie szkoleniowym. Oœmiu mê¿czyzn o orientacji homoseksualnej zostaje poddanych wielkiemu wojskowemu Ìwiczeniu prowadzonemu przez niezwykle surowego i ordynarnego naczelnika. Czy niezbyt pa³aj¹cy agresj¹ i wol¹ walki m³odzi ch³opcy dadz¹ siê wyszkoliÌ na prawdziwych ¿o³nierzy? Nie bêd¹ mieli wyjœcia - pod koniec programu przyjdzie im siê zmierzyÌ w walce z prawdziwym plutonem ¿o³nierzy... Oczywiœcie nie zabraknie tak¿e gor¹cych romansów oraz k³ótni pomiêdzy uczestnikami programu.

Program zainteresowa³ mieszkaùców Danii (której telewizja jest jego producentem), Norwegii i Szwecji, gdzie cieszy³ siê bardzo du¿¹ popularnoœci¹.

Emisja pierwszego odcinka w Polsacie 13 lipca o 23:30.
Programe jest naprawdĂŞ zajebisty - jeÂśli ktoÂś chce siĂŞ poÂśmiaĂŚ, to zapraszam do obejrzenia zwiastunu: http://www.mtv.se/press/media/movie/331200695902AM.wmv , tylko siĂŞ nie przeraÂżcie ciotowoÂściÂą tych uczestnikĂłw - tam chyab wybierano tych najbardziej przegiĂŞtych. No, a gdyby komuÂś siĂŞ nie chciaÂło oglÂądaĂŚ zwiastunu, to chociaÂż niech zobaczÂą to zdjĂŞcie - kilku uczestnikĂłw i ich Wielki Szef :)
Obrazek

No có¿ - TVN mia³a Miriam ,to Polsat bêdzie mia³ peda³ków :)[/i]
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

znamy juÂż pierwszÂą parĂŞ prowadzÂących na festiwalu TOPtrendy, koncert trendy poprowadzi Kuba WojewĂłdzki (4 raz z rzĂŞdu) i MichaÂł Koterski, ten z Dnia z ÂŚwiraciekawy eksperyment, bo ten kto oglÂądaÂł Kube to wie kai jest Koterski
A to zespoÂły, ktĂłre wystÂąpiÂą na koncercie trendy:
Ania Szarmach, B.E.T.H, DNA/GAL, Kombajn do Zbierania Kur Po Wioskach, Lidia Kopania, Maria Peszek, Marika, Monika Urlik, Sofa.


Andrzej DÂąbrowski - "Do zakochania jeden krok"

Edward Hulewicz - "Za zdrowie PaĂą",

Halina Kunicka - "Niech no tylko zakwitnÂą jabÂłonie",

SÂława Przybylska - "PamiĂŞtasz byÂła jesieĂą",

BOLTER - "Daj mi tĂŞ noc" i inni!


GoÂście specjalni - Zakopower i The Jet Set!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

podmark pisze:Szykuje siĂŞ wakacyjny hit w Polsacie
Media2.pl pisze:Ju¿ 13 lipca widzowie Polsatu bêd¹ mogli zobaczyÌ jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show ubieg³eggo roku, który zdoby³ serca widzów w krajach Europy Pó³nocnej.
Program zainteresowa³ mieszkaùców Danii (której telewizja jest jego producentem), Norwegii i Szwecji, gdzie cieszy³ siê bardzo du¿¹ popularnoœci¹.

Emisja pierwszego odcinka w Polsacie 13 lipca o 23:30.
O nie!!! Tylko nie to!!! NienawidzĂŞ realty shows, zwÂłaszcza gdy poruszane sa bardzo kontrowersyjne kwestie spoÂłeczne. Miejmy nadziejĂŞ, Âże Polsat wycofa siĂŞ z tego. Takie programy sÂą okropne (tak jak np wspomniana "Miriam"). Poza tym w takim kraju jak Polska pokazywaĂŚ coÂś takiego to duÂże ryzyko, zwÂłaszcza Âże bracia KaczyĂąscy mogliby to zobaczyĂŚ. :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości